Strażacy ponad sześć godzin gasili pożar
Ponad sześć godzin trwała akcja gaszenia pożaru, do którego doszło dzisiaj w nocy w Wolicy.
Jak udało nam się dowiedzieć tuż po godzinie dwudziestej strażacy z Państwowej Straży Pożarnej zostali zadysponowani do pożaru składu trocin w jednej z firm zajmującej się produkcja brykietu. Jak się później okazało, paliła się naczepa samochodu ciężarowego wypełniona trotami do produkcji brykietu.
Na miejsce pożaru zadysponowane zostały dodatkowe jednostki OSP. Porywisty wiatr bardzo utrudniał gaszenie pożaru, który przeniósł się na pobliski budynek. Po kilkugodzinnej akcji pożar został ugaszony.
Red.
