Strażacy poszukują mężczyzny porwanego przez Wisłokę
Dziś w godzinach wieczornych woda porwała mężycznę kąpiącego się w Wisłoce na wysokości przystaku autobusowego przy zjeździe z ulicy 17-go stycznia do miejscowości Kowalowy.



Jak wynika z relacji świadka zdarzenia, mężczyzna wchodząc do wody mógł byc w stanie nietrzeźwości. Człowiek wszedł do dość głębokiej wody, po czym zniknął pod jej powierzchnią.
Strażacy cały czas poszukują mężczyzny przy użyciu pontonu. Jeśli akcja nie przyniesie skutku poszukiwania będą kontynunowane jutro, od rana. Do akcji zostaną włączeni strażacy płetwonurkowie.
(ks)

