Strażacy zneutralizowali plamę śliskiej substancji na odcinku Jasło - Krajowice
Prawie dwie godziny trwała akcja usuwania śliskiej cieczy, która wyciekła z przejeżdżającego samochodu na odcinku od Ronda Solidarności, ulicami 17 Stycznia i Krakowską, aż po oczyszczalnię ścieków w Krajowicach. Ciecz znajdowała się na pasie ruchu skierowanym w stronę Kołaczyc. Najprawdopodobniej był to olej napędowy lub inna substancja ropopochodna.
Przybyli na miejsce zdarzenia strażacy zneutralizowali plamę. Akcja nie spowodowała większych utrudnień w ruchu drogowym.
(ks)
