Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Strażacy zneutralizowali plamę śliskiej substancji na odcinku Jasło - Krajowice

12

Prawie dwie godziny trwała akcja usuwania śliskiej cieczy, która wyciekła z przejeżdżającego samochodu na odcinku od Ronda Solidarności, ulicami 17 Stycznia i Krakowską, aż po oczyszczalnię ścieków w Krajowicach. Ciecz znajdowała się na pasie ruchu skierowanym w stronę Kołaczyc. Najprawdopodobniej był to olej napędowy lub inna substancja ropopochodna.

Przybyli na miejsce zdarzenia strażacy zneutralizowali plamę. Akcja nie spowodowała większych utrudnień w ruchu drogowym.

(ks)

Reklama

Komentarze: 12

Dodaj komentarz Widok:
0
@ ciekawa
dnia 23.07.2010, 17:29 · Zgłoś
to pod palmy jechał jakiś młodzieniec i gubił ciecz,oj musiał być [...] tyle cieczy.
Odpowiedz
0
@ Smakosz
dnia 23.07.2010, 14:30 · Zgłoś
pewnie ktoś przestrzelił mu bak
Odpowiedz
0
@ kil
dnia 23.07.2010, 10:19 · Zgłoś
A co strazacy mieli niby zrobic ....powiekszyc plame ? po co wypisujecie takie [...] ...
Odpowiedz
0
@ leee
dnia 23.07.2010, 08:38 · Zgłoś
gdzie w Krajowicach masz ta oczyszczalnie?
Odpowiedz
0
@ aEr
dnia 23.07.2010, 06:51 · Zgłoś
Ale plama...
Odpowiedz
0
@ nie gadam
dnia 23.07.2010, 00:42 · Zgłoś
zdurnieli... nie zniese ... hahaha !
Odpowiedz
0
@ CHORE PAŃSTWO !!!!
dnia 23.07.2010, 00:08 · Zgłoś
Kiedy utworzone zostanie takie prawo , które zneutralizuje niewolnicze zasady wynagradzania robotników w POLSCE B,C,D,E....
"STOWARZYSZENIE OSÓB ZAGROŻONYCH WYKLUCZENIEM SPOŁECZNYM"
Odpowiedz
0
@ do napinaczy
dnia 22.07.2010, 22:50 · Zgłoś
i co z tego ze masz IP jak nawet nie masz pojęcia co z nim zrobić to raz, a dwa ze chyba żyjemy w demokratycznym kraju i jest coś takiego jak wolność słowa?
Odpowiedz
0
@ Shusuke Amagai
dnia 22.07.2010, 21:41 · Zgłoś
Haha ale komentarze xD. Lepsze niż kabaret ;P
Odpowiedz
0
@ akel
dnia 22.07.2010, 21:23 · Zgłoś
Smakosz dnia 22.07.2010, 19:49 - ip: 80.54.48.*

przepraszm czy ktoś nie widzial moze mojej jogobelli...
Andrzeju dnia 22.07.2010, 19:56 - ip: 80.54.48.*

...dobra robota chlopaki a jutro operacja kot na drzewie
ogórek dnia 22.07.2010, 21:05 - ip: 80.54.48.*

A ja się pytam- gdzie byli rodzice?

ktoś chyba zapomnial że IP jest tutaj publikowane ;P
Odpowiedz
0
@ Andrzeju
dnia 22.07.2010, 19:56 · Zgłoś
...dobra robota chlopaki a jutro operacja kot na drzewie
Odpowiedz
0
@ Smakosz
dnia 22.07.2010, 19:49 · Zgłoś
przepraszm czy ktoś nie widzial moze mojej jogobelli...
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.