Strona główna

Strażak ranny w pożarze

17
Napisany dnia: 29.03.2012, 17:06 , Tagi: pożar, PSP Jasło

W nocy doszło do pożaru pustostanu przy ulicy Lwowskiej w Jaśle. W czasie akcji ratowniczej ranny został strażak. Służby ratunkowe nie mają wątpliwości, że pustostan został podpalony umyślnie.

Pożar miał miejsce krótko po północy. Ogień objął poddasze i parter budynku. Podczas przeszukiwania pomieszczeń lekko ranny został jeden z ratowników. W akcji gaśniczej uczestniczyło 7 jednostek straży pożarnej. 

GM

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ xx
dnia 29.03.2012, 17:39
Ocena
komentarza:
13
Niech rozburzą takie pustostany! Taki sam jest na ul. Kasprowicze i bezdomni znoszą tam sterty śmierdzących śmieci i palą tam sobie w nocy ogniska!
@ BRD
dnia 30.03.2012, 11:29
Ocena
komentarza:
-1
Co to znaczy rozburzą? po polsku te słowo to nie jest ;p
@ lolek
dnia 29.03.2012, 17:51
Ocena
komentarza:
-16
jak Ci wadzi to idz i Ty znos. Moze trafisz na jaki telewizor, albo karton , cieplo idzie to przenocujesz pod mostem .
@ xx
dnia 29.03.2012, 18:03
Ocena
komentarza:
7
tobie tez by wadzilo jakbyś codziennie tamtędy przechodził i czuł ten smród. Ale nie, bo zapomniałem że ty żyjesz tylko wirtualnym światem:)
@ szatan
dnia 29.03.2012, 17:51
Ocena
komentarza:
18
Tam bezdomnych nie było.Ale za to był stary drewniany dom który zabierał miejsce na placu.
@ mezo
dnia 29.03.2012, 20:02
Ocena
komentarza:
3
Pewnie właściciel ma plany na teren i dlatego był niby pożar był
@ jk
dnia 29.03.2012, 20:07
Ocena
komentarza:
-6
widziałem to działo się .

to teren masarni powinni to spalić a nie ratowac
@ olek alojz
dnia 29.03.2012, 20:39
Ocena
komentarza:
6
w rzeźni jak to w rzeźni
czas tutaj w rzeźni szybko mija,
tu nie ma miejsca na myślenie
bo tu się nie myśli tylko zabija!
@ ww
dnia 30.03.2012, 07:05
Ocena
komentarza:
-8
Lecz się na głowę człowieku !!!
@ henziu
dnia 29.03.2012, 20:58
Ocena
komentarza:
4
xx zgadzam sie z Toba ..
@ Julka
dnia 29.03.2012, 21:06
Ocena
komentarza:
2
ha ha bardzo smieszne
@ Jaślanin
dnia 30.03.2012, 08:35
Ocena
komentarza:
2
Niedaleko tego co się palił jest jeszcze drugi pustostan z zapadniętym dachem. Powinni to zburzyć, bo to się przecież nie nadaje do żadnego remotu, a tylko szpeci.
Teraz część uratowali i będzie stał kolejne xx lat, aż się zawali całkiem. Tak samo jest na pochulance, 2 pustostany stoją, jeden cały spalony...
@ to on
dnia 30.03.2012, 08:40
Ocena
komentarza:
2
sie palił se zgasili a teraz se ktoś to musi rozebrać!! trza było zostawić ,aby się samo spaliło :) wogóle jest właściciel tych pogorzelisk?
@ zz
dnia 30.03.2012, 09:25
Ocena
komentarza:
2
Pojechał za chlebem na zachód.
@ łona
dnia 30.03.2012, 11:52
Ocena
komentarza:
8
Aż się serce kraje. Pamiętam jeszcze czasy, jak mieszkała tam starsza Babuleńka, miała kwiatuszki przy drzwiach wejściowych posadzone.. Dzień w dzień jak szłam do szkoły, ona z motyczką robiła porządki wśród tych kwiatuszków.
Dziś pozostał po niej pusty dom..
Nie wiem, dlaczego o tym napisałam, takie wspomnienie z dzieciństwa..
@ lolo
dnia 30.03.2012, 16:24
Ocena
komentarza:
1
palil sie w nocy,a w dzien gasili go jeszcze raz
@ drugi
dnia 30.03.2012, 18:52
Ocena
komentarza:
-1
Drugi dom ma swojego właściciela jak byś myślał logicznie to byś zauważył że stoi na jedej posesji z domem murowanym.
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

Burgery Jasło
Praca w Holandii
 • Zostań specjalistą w zakresie bezpieczeństwa! Ostatnie dni rekrutacji

 • KBBistro - ALL INCLUSIVE

   

  Wakacje dobiegły końca. Czas błogiej beztroski w nadmorskich kurortach i kąpieli słonecznych w tym sezonie minął. Żadna wakacyjna przygoda nie istnieje, jeśli nie jest podkreślona lokalną kuchnią. U nas lato nadal trwa!

 • 20-letni jaślanin w finale konkursu Mister Polski 2019

  Kamil Mierzwa z Jasła, I Wicemister Podkarpacia przeszedł do finału konkursu Mister Polski 2019. W ostatnim etapie o tytuł powalczy z 28 finalistami. Stawka jest bardzo wysoka, gdyż przez zwycięzcą otwierają się drzwi do zyskania sławy i zrobienia światowej kariery.

 • Podrzucają śmieci na działkę zakładu „Gamrat”

  Ogromna sterta śmieci została złożona na prywatnej działce zakładu „Gamrat”S.A. wzdłuż drogi powiatowej w Trzcinicy. Wśród porzuconych rzeczy są wielkogabarytowe, ale również farby, czy zabawki...

 • W Trzcinicy znaleziono szczątki kobiety

  Na terenie prywatnej posesji w Trzcinicy, gdzie przyjmowane są gruz i ziemia znaleziono kości najprawdopodobniej kobiety, łańcuszek, odzież i fragment trumny. Sprawą zajęła się prokuratura, która wszczęła dochodzenie w tej sprawie. Biegły z zakresu medycyny sądowej ma wydać opinię na temat wieku znalezionych ludzkich szczątków.

 • Uczczono pamięć ofiar stalinizmu

   

  W Jaśle odbyły się dzisiaj uroczystości Dnia Sybiraka. Przypada on w rocznicę agresji sowieckiej na Polskę. Pod pomnikiem „Golgoty Wschodu” złożono kwiaty i zapalono znicze upamiętniając ofiary zbrodniczego reżimu.

 • Co czeka pasażerów pociągu do Krynicy?

   

  Kiedy opadł już kurz po pojawieniu się informacji o próbnym kursie pociągu do Krynicy, zainteresowani skorzystaniem z tego połączenia mieszkańcy Jasła i okolic zaczęli żądać bardziej szczegółowych danych na jego temat. Pytają oni o sposób dystrybucji biletów, czy też szczegółowy rozkład jazdy. Dzisiaj na wiele z nich znamy już odpowiedzi.  

 • Droga połączy dwa ronda

  W przyszłym roku zostanie oddany do użytku nowy odcinek drogi wojewódzkiej 992 w Jaśle łączący dwa ronda na osiedlach Górka Klasztorna i Żółków. Wykonawca wszedł już na teren budowy i rozpoczął pierwsze prace geodezyjne dotyczące wytyczenia trasy oraz pasa drogowego. Inwestycja opiewa na blisko 27 mln zł.

 • Pies nie umarł z głodu. Sprawę umorzono

  W lipcu br. we Wrocance w stodole znaleziono martwego psa przywiązanego do łańcucha. Przyczyną śmieci zwierzęcia była niewydolność krążeniowo-oddechowa o charakterze przewlekłym.

 • 17-latek odpowie za potrącenie pieszego ze skutkiem śmiertelnym

  W miniony piątek do Sądu Rejonowego w Jaśle trafił akt oskarżenia przeciwko 17-letniemu Michałowi S., który w maju br. potrącił głuchoniemego mężczyznę. Pieszy z poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala. Po niespełna tygodniu zmarł.

 • To już pewne! Z Jasła do Krynicy pojedziemy pociągiem

   

  Kilkumiesięczne zabiegi o uruchomienie połączenia kolejowego Jasło – Krynica przyniosły wreszcie efekt. Koleje Małopolskie sp. z o.o. zdecydowały się na próbny kurs pociągu 28 września bieżącego roku. Spółka zamierza zbadać, czy połączenie takie będzie cieszyć się zainteresowaniem podróżnych. Choć to zaledwie jeden kurs, daje on nadzieję, że w przyszłości pociągi na tej właśnie linii kursować będą regularnie.

 • Czas na laser!

   

  Dermatologia kliniczna i estetyczna ESTETMED. W naszym Gabinecie pracujemy na jednym  z najlepszych urządzeń medycznych do usuwania zbędnego owłosienia jakim jest laser diodowy LightSheer® oraz Alma Harmony Dye-VL™ nowoczesna technologia do zamykania naczyń i leczenia rumienia bez ryzyka powikłań.

 • „Muzyka to pasjonująca przygoda”

   

  Muzyka od zawsze była wielką pasją Wojciecha Lepuckiego. Teraz dzieli się nią z innymi prowadząc szkołę muzyczną YAMAHA w Jaśle i Krośnie

 • Gabinet psychoterapeutyczny dr Marek Janiak zaprasza

   

  Szanowni Państwo!
  Gabinet Psychoterapii dr Marek Janiak Cieklin-Józefów 278 będzie czynny w piątki od 8 do 22 i w soboty od 8 do 20 w wyjątkowych wypadkach w niedziele.
Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105