Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Strona internetowa Straży Miejskiej

28

Straż Miejska w Jaśle uruchomiła swoją stronę internetową. Pod adresem www.strazmiejskajaslo.pl mieszkańcy Jasła mogą dowiedzieć się na przykład gdzie i w jaki sposób można zgłosić interwencję oraz poznać odpowiedzialnych za poszczególne osiedla strażników osiedlowych.

 

Na stronie znajdują się również aktualne informacje przygotowane przez Straż Miejską, informacje o monitoringu wizyjnym oraz o obowiązującym systemie gospodarki odpadami.

UMJ

Reklama

Komentarze: 28

Dodaj komentarz Widok:
-1
@ paweł
dnia 17.07.2014, 10:07 · Zgłoś
ciekawe ile kosztowała ta strona internetowa. pozdrawiam <a href="www.html">web" rel='nofollow' target='_blank'>http://www.magia-reklamy.pl/www.html">web> design and SEO</a>.
Odpowiedz
0
@ XXX
dnia 13.12.2013, 17:42 · Zgłoś
minusy od policji i Straży Miejskiej
Odpowiedz
1
@ Jan
dnia 05.12.2013, 17:01 · Zgłoś
a gdzie mój komentarz nie było w nim obrażliwuch słów dlaczego nie został przedstawiony to jest wbrew prawu panie zarządco odpowiadam za niego wcało.ści proszę go przedstawić
Odpowiedz
2
@ staszek
dnia 04.12.2013, 13:17 · Zgłoś
straz miejska w Jasle raczej nigdy nie zostanie zlikwidowana...za duzo tam zatrudnionych wujkow,cioci i szwagrow
Odpowiedz
-3
@ POGROMCA KONFIDENYÓW
dnia 04.12.2013, 11:32 · Zgłoś
Parking pod PUP ,plac Żwirki i Wigury ,ul. Koralewskiego ---opłaty parkingowe ,ul.17 stycznia ,ul.Mickiewicza, --- kontrola prędkości --tu ich można spotkać najczęściej !!!
Odpowiedz
-11
@ ja
dnia 04.12.2013, 07:09 · Zgłoś
Prawda jest taka, że nikt ich nie szanuje, bo to są etaty dla rodzin urzędników, są tylko po to żeby zdzierać kasę od ludzi.
Odpowiedz
-10
@ sbk
dnia 04.12.2013, 02:13 · Zgłoś
PO co komu strona internetowa SM jak ona bedzie zlikwidowana w referendum
Odpowiedz
-9
@ xx
dnia 03.12.2013, 22:27 · Zgłoś
po co ta strona jak zaraz ją zamkną bo straż zlikwidują. PS otwarcie takiej strony to ogromny koszt, kto za to płaci? MY
Odpowiedz
-1
@ ktoś
dnia 04.12.2013, 12:57 · Zgłoś
jak to kto zapłaci? TY XX i bardzo dobrze masz płacić i cicho siedzieć.
Odpowiedz
26
@ [...]
dnia 03.12.2013, 19:41 · Zgłoś
Oglądałem stronę Straży Miejskiej. Jest urocza. Brak tylko tzw. "księgi gości" bo chciałem wpisać podziękowania za to że są, że ich wszyscy kochamy i prosimy o zwiększenie liczebności strażników miejskich.
Odpowiedz
16
@ Rysiek
dnia 03.12.2013, 19:21 · Zgłoś
Policja coraz więcej sobie pozwala , samowolki, ubliżania, nawoływania do przestępstwa SODOMA I GOMORA dlaczego im wolno więcej ? Kto na to pozwala ?
Odpowiedz
-10
@ dragoness
dnia 03.12.2013, 17:59 · Zgłoś
A będą na niej plany reorganizacji, tak szumnie zapowiadane przez komendanta po cudownym ozdrowieniu?
Odpowiedz
-7
@ WWW
dnia 03.12.2013, 19:04 · Zgłoś
I my wszyscy płacimy za to...niech Ukraina się dowie do czego dąży...???
Odpowiedz
-11
@ dragoness
dnia 04.12.2013, 07:29 · Zgłoś
Tylko tylu mamy w Jaśle członków SM? Czy "minusują" jedynie wielbiciele p. komendanta? Stołek mu uciska na ośrodek panięci w mózgu? Już zapomniał o swojej przedwyborczej kiełbasie?
Odpowiedz
-10
@ [...]
dnia 04.12.2013, 09:58 · Zgłoś
komentarz nie na temat
Odpowiedz
-10
@ rally
dnia 03.12.2013, 17:23 · Zgłoś
Czy na ich stronie będzie info gdzie stawiają fotoradar ??? z tego co zauważyłem to tylko to robią i tyle. A ci z Kołaczyc to nawet w starym polonezie maskują fotke. I niech nikt nie mówi że chodzi o bezpieczeństwo tylko kase i tyle.
Odpowiedz
13
@ lolo
dnia 03.12.2013, 20:21 · Zgłoś
Tak napisane na jakich ulicach co prawda każda z ulic na których ustawiają fotoradar jest oznaczona znakami. A więc noga z gazu.
Odpowiedz
-18
@ XXX
dnia 03.12.2013, 17:21 · Zgłoś
Zlikwidować Straż Miejską i ograniczyć prawa policji.
Odpowiedz
7
@ prrrrrrrrr
dnia 03.12.2013, 16:35 · Zgłoś
Niech zlikwidują tą straż w końcu a zwiększą patrole policji bo i tak straż do niczego się nie nadaje oprócz płacenia podatków na nich. I tak jak coś trzeba to odsyłają na policje to po jakiego ich trzymać. Rozbudować komendę powiększyć o jednostkę monitorująca Jasło i wszystko ok.
Odpowiedz
-12
@ jasiu
dnia 03.12.2013, 18:25 · Zgłoś
Popieram całkowicie
Odpowiedz
4
@ dragoness
dnia 03.12.2013, 15:44 · Zgłoś
Mój dzielnicowy ma na imię Citroen a na nazwisko Berlingo. Innego na osiedlu nie widuję.
Odpowiedz
-6
@ orion
dnia 03.12.2013, 16:06 · Zgłoś
Dobre , choc z drugiej strony może jak sa niewidoczni to znak że nie ma takiej potrzeby ? Raz tylko dzwoniłem do nich żeby interweniowali , jak przyszli i powiedzieli że trzeba na policje bo oni nic nie mogą to ręce mi opadły i nie miałem siły żeby zapytac po co w takim razie oni są w Jaśle .
PS. W artykule nie ma nawet linka do strony , co pokazuje gdzie UJM ma to czy ktos wejdzie na stronę SM . Ciekawe wiec po co powstała ? I ile ktos za jej stworzenie zarobił . Mam wrazenie ze w Jasle wszystko wyglada podobnie . Robi sie "na sztukę " .
Odpowiedz
14
@ ooooooooooooo
dnia 03.12.2013, 16:58 · Zgłoś
powinien być na zebraniach komitetów osiedlowych
Odpowiedz
-11
@ xx
dnia 03.12.2013, 17:56 · Zgłoś
-11
@ orion
dnia 03.12.2013, 18:04 · Zgłoś
Widzisz @xx a UMJ nie potrafił wstawic do tekstu kodu ;)
Odpowiedz
-21
@ CHORE PAŃSTWO !!!
dnia 03.12.2013, 14:32 · Zgłoś
A czy "straż" jest zorientowana, w tym , że Trybunał Konstytucyjny orzekł o niezgodności z Konstytucją to: w jaki sposób zostały naliczane opłaty za śmieci...???
Odpowiedz
-14
@ kb
dnia 03.12.2013, 14:19 · Zgłoś
czyli likwidacja SM nie zapowiada się.
Odpowiedz
5
@ CHORE PAŃSTWO !!!
dnia 03.12.2013, 14:18 · Zgłoś
Są po to aby służyć ,chronić i pomagać - czy to wykonują...???
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.