Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Praca w Wydziale Utrzymania Ruchu

Osoby zainteresowane pracą na stanowisku Elektromechanik Wydziału Napraw i Utrzymania Ruchu w Herbstreith & Fox Jasło spółka z ograniczoną odpowiedzialnością  38-200 Jasło, ul.K.K.Baczyńskiego 29, proszone są o zgłaszanie pisemnych ofert pracy w terminie do 22.10.2021.

Cel stanowiska: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych.

Wykształcenie: Średnie/zasadnicze  o specjalności elektrycznej, elektromechanicznej.

Doświadczenie zawodowe: Mile widziany staż pracy na stanowisku Elektryk, Elektromechanik, Automatyk lub pokrewne.

Wiedza z zakresu: Elektrotechniki.

Umiejętności:

  1. Dokładność, dobra organizacja pracy, chęć rozwoju
  2. Łatwość komunikacji, samodzielność w realizacji powierzonych zadań
  3. Obsługa w zakresie podstawowym komputera i programów (Excel, Word,)
  4. Zaangażowanie w pracę zespołową, proponowanie ulepszeń
  5. Zdolność do pracy na wysokości pow. 3m
  6. Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Kompetencje:

  1. Posiadanie uprawnień do eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych na stanowisku Eksploatacji Grupa E-1, w zakresie obsługi, konserwacji, remontów i montażu
  2. Umiejętność czytania schematów elektrycznych

Zakres obowiązków:

  1. Nadzór nad poprawną i bezawaryjną pracą maszyn i urządzeń elektrycznych , mechanicznych
  2. Prawidłowa organizacja stanowiska pracy
  3. Bieżące diagnozowanie i usuwanie usterek maszyn i urządzeń
  4. Odpowiedzialność za stan techniczny powierzonych narzędzi
  5. Wykonywanie przeglądów okresowych, napraw i montażu urządzeń elektrycznych, automatyki sterującej

Oferujemy:

Umowę o pracę, Stałe wynagrodzenie oraz premię zależną od osiąganych wspólnych celów zakładowych, Świadczenia pracownicze, Prywatny pakiet medyczny, Szkolenia i kursy,

Na aplikacji (CV) prosimy o dopisanie klauzuli : “Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z Ustawą z  dnia 10.05.2018r. o ochronie danych osobowych Dz.U.2018,poz.1000).

Zgłoszenia należy przesłać na adres e- mail: biuro_jaslo@herbstreith-fox.pl

Adres Spółki : Herbstreith & Fox Jasło spółka z ograniczoną odpowiedzialnością  38-200 Jasło, ul.K.K.Baczyńskiego 29.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105