Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Struktury Platformy Obywatelskiej w Jaśle „obumierają” ?

78

Nie mają biura, nie mają przedstawiciela. Struktury powiatowe Platformy Obywatelskiej w Jaśle od końca marca borykają się z problemem znalezienia lokum dla swojej siedziby, na razie jednak bezskutecznie. Od kiedy Elżbieta Łukacijewska wygrała wybory do Europarlamentu, już wtedy ciemne chmury zawisły nad jasielską Platformą. Z przewodniczącym struktur powiatowych Andrzejem Gajeckim rozmawiała Ilona Czarnecka.

Ilona Czarnecka: Platforma Obywatelska „obumiera” w Jaśle?

Andrzej Gajecki: Dlaczego Platforma miałaby obumierać? Myślę, że ma się w Jaśle coraz lepiej. Nie widzę żadnych symptomów obumierania. Prawda jest taka, że faktycznie od końca marca nie mamy siedziby. Stało się jak się stało. Jest to spowodowane mnóstwem zbiegów okoliczności nie zależnych od nas. Nie tylko Jasło straciło biuro, ale Zarząd Krajowy PO wymówił wszystkie biura w całej Polsce, by uporządkować tę sytuację. Z reguły po miastach otwierane są biura poselskie. My mieliśmy pecha. Jasło jak i Krosno nie ma przedstawiciela z terenu. Elżbieta Łukacijewska miała biuro w Jaśle, ale sytuacja zmieniła się w momencie, jak wygrała wybory do Europarlamentu. Już od tamtego momentu był problem z utrzymaniem tego biura.

 ICz: Nie mają Państwo środków na utrzymanie biura?

AG: To nie jest kwestia do końca środków. Posłowie mają określoną pulę na biura, a każdy chce być najbliżej swojego regionu. Nie zakładamy, że biura już nie będzie w ogóle. Wcześniej siedziba mieściła się przez około sześć lat przy ulicy Czackiego 13 w Jaśle.

ICz: Mieszkańcy więc nie mają możliwości kontaktu i przedstawienia różnego rodzaju spraw i problemów a Państwo nie możecie pogłębiać zaufania wyborców.

AG: Jeśli ktoś chce nawiązać kontakt to jest to możliwe. Mamy stronę regionu podkarpackiego, na której podane są dane oraz telefony kontaktowe do przedstawicieli w regionie, bo nie tylko w Jaśle nie ma biura, ale również w kilku innych miastach powiatowych. Ja myślę, że w Jaśle mamy te łatwiejszą sytuację, ponieważ jest starosta jasielski z PO oraz wiceburmistrz. Są także dyżury radnych powiatowych jak i miejskich, dlatego myślę, że tutaj kontaktu ograniczonego nie ma.

ICz: Adam Kmiecik jest pana zastępcą w strukturach. Był jednak czas, że stracił zaufanie u członków partii. O tym mówiła Elżbieta Łukacijewska w 2009 r., kiedy rozwiązywała struktury powiatowe w Jaśle, Lubaczowie, Łańcucie i Dębicy. - „Ten, kto się wstydzi Platformy Obywatelskiej nie może stać na czele jej struktur. Strukturami muszą kierować osoby, dla których PO jest tą opcją, z którą się utożsamiają, promują i przed którą się nie ukrywają” – mówiła.

AG: Myślę, że na te słowa sam Adam dobrze odpowiedział. Było to nie wykorzystanie pozycji starosty przez struktury Platformy i przez samą panią europoseł. Sama struktura nie potrafiła wykorzystać jego pozycji i wspierać go w pewnych działaniach. Powiem szczerze, że swego czasu były pogłoski i różne opowieści. Czasami ktoś rzuca słowa, ktoś je przekształca. Myślę, że ta sytuacja nie wyglądała tak, jak była przedstawiana, zresztą widać to po kolejnych wyborach, gdzie Adam udowodnił, że faktycznie z Platformą się kojarzy i nią współpracuje. Zresztą tworzy ją i sam zapracował na jeden, drugi, trzeci wynik wyborczy. Myślę, że czynami a nie słowami pokazał, gdzie naprawdę jest.

Icz: Dziękuję za rozmowę.

Ilona Czarnecka

ilona.czarnecka@jaslo4u.pl

Napisany dnia: 08.06.2012, 15:00 , Tagi: Jasło, Adam Kmiecik
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ LIZODROPULOS
dnia 08.06.2012, 15:11
Ocena
komentarza:
-22
PO obumiera??? To nonsens.Ta partia w Jaśle ożywa tylko na wybory.Są stołki,więc są fani zdolni posadowić swoje dupska na stołkach...I tak to się kręci.Od lat!!! A poeci z parlamentu zjawiają się tu i uśmiechają(jak p. Łukaciejewska) prawiąc o swoim rodowodzie,korzeniach i chęci pomocy dla miasta,okazjonalnie,by po załatwieniu głosów,fotelika ograniczyć kontakty do minimum.Ba nawet być przeciw!!! Po co biuro??? To jedno pytanie.A drugie: czyżby dało się wyczuć koniec PO w PL???
@ Oj
dnia 08.06.2012, 17:39
Ocena
komentarza:
16
Pan Gajecki ma rację i tyle w tej sprawie!
PO w Jaśle jest WIELKA!!!
@ kudzic
dnia 09.06.2012, 14:01
Ocena
komentarza:
-22
buhahhhahaha lol
@ szejan
dnia 09.06.2012, 20:39
Ocena
komentarza:
-19
Tak wielka jak Gajecki.
@ walduś kiepski
dnia 10.06.2012, 21:33
Ocena
komentarza:
-12
kto to jest ten gość w okularkach nie znam go podobny do boczka:P
@ obywatel
dnia 11.06.2012, 09:28
Ocena
komentarza:
14
Tak jak Pan Gajecki mówił poznacie ich po CZYNACH a NIE SŁOWACH.

Objawiła się akceptacja społeczeństwa Jasła i prężna zdyscyplinowana struktura o czym świadczy ilość plusów i minusów. Ewidentnie widać, że struktura pod przewodnictwem Pana wypełniła zadanie i nie dopuściła aby patałachy się wyżyły.

Skrajna bezradność oponentów doprowadziła do żałosnych komentarzy pętaków ale im tyle zostało tylko SKOMLEĆ i pianę toczyć.

Gratulacje dla PO w Jaśle
@ maruda
dnia 08.06.2012, 15:13
Ocena
komentarza:
-21
Jak to obumiera? Przecież rozmnaża się przez pączkowanie. Już są dwie Platformy, a może trzy?
@ 1231
dnia 10.06.2012, 08:34
Ocena
komentarza:
-12
Bardzo dobrze chwasty trzeba plewić
@ on
dnia 08.06.2012, 15:16
Ocena
komentarza:
-11
brak ludzi ktorzy zajmuja sie problemami mieszkancow,tylko swoje problemy widza na pierwszym miejscu,a powinno byc odwrotnie!
@ $
dnia 14.06.2012, 11:58
Ocena
komentarza:
-4
interesują ich tylko własne problemy i żeby na stołki wsadzić swoich ludzi jak ostatnio z MYTARKI ale takie sytuacje jakich jest wiele nie pozostaną bez rozgłosu jak się czują tacy wsadzeni na stołki i jak mogą z normalnymi ludżmi pracować
@ vcv
dnia 08.06.2012, 15:17
Ocena
komentarza:
-17
P. Gajecki jaka obłuda kmieć nie tworzy PO tylko rozwala, skłóca, i jest niewiarygodny bliżej mu do PiSu i PSLu
@ AF
dnia 08.06.2012, 15:22
Ocena
komentarza:
17
W Jaśle obumierają nie tylko struktury PO, tu obumiera wszystko.
@ on
dnia 08.06.2012, 15:23
Ocena
komentarza:
-14
jeszcze jedna uwaga.poprzez udawanie wielkiego spolecznika wciskaja sie na stolki co ten pan z wywiadu jest najlepszym przykladem,wiec jak tacy ludzie nie beda miec problemow wewnatrz partyjnych?
@ :)
dnia 08.06.2012, 15:32
Ocena
komentarza:
-17
A kto to jest ten pan Gajecki? Czym może się pochwalić oprócz tego że jest przewodniczącym PO? :)
@ TW Roman
dnia 08.06.2012, 15:52
Ocena
komentarza:
-13
Panie Gajecki?! Daj sobie Pan spokój razem z Kmiecikiem. Rozwaliliście PO w Jaśle. Dbacie jedynie o własne cztery litery. Lepiej odejdźcie w pokoju, bo niebawem Was na okarynach wywiozą!
@ HIHI
dnia 08.06.2012, 16:44
Ocena
komentarza:
-21
haha gajecki przewodniczącym po hihi
@ Ortografia
dnia 08.06.2012, 17:20
Ocena
komentarza:
6
Partykułę =nie= z rzeczownikami piszemy łącznie,a więc np.niewykorzystanie. Bardzo mnie drażni nieprawidłowa pisownia wyrazów zwłaszcza ludzi zajmujących jakieś stanowiska społeczne.Więcej dbałości.
@ KO
dnia 08.06.2012, 21:25
Ocena
komentarza:
2
POLONISTÓW TYPU CO POETA CHCIAŁ PRZEZ TO POWIEDZIEĆ MAMY BEZ LIKU. W lo JASŁO można byłp zaliczyć pałę za za analizowanie durnowatych wierszyczków rodem z grupy skamander tudzież równie idiotycznych grup poetyckich, bazujących na emocjach, nie na rzeczywistym świecie. Zamiast uczyć poprawnego posługiwania się polszczyzną, analizowano idiotyczne wierszczki. Z prawdziwą polszczyzną spotkałem się dopiero na UJ na spotkaniach dotyczących matematyki, fizyki , chemii, astronomii.
Nie pouczajcie innych , skoro wasza wiedza nie przekracza poprawności ortograficznej
@ Twój pseudonim
dnia 09.06.2012, 19:12
Ocena
komentarza:
-4
Oczywiście chodzi o panią Czarnecką - to ona pisała. (Gajecki mówił)
@ cudo
dnia 08.06.2012, 20:23
Ocena
komentarza:
-14
Jaka partia taki przewodniczący, czyli "jaki pan taki kram"
@ obsrwator z Grunwaldu
dnia 08.06.2012, 22:04
Ocena
komentarza:
-22
Jeżeli to jest twarz PO,to tej partii już nie na .Za dzieciaka był cykorem i nadal nic się nie zmieniło.
@ hm
dnia 10.06.2012, 09:36
Ocena
komentarza:
-15
...ma depresję, a to poważne!
@ GK
dnia 08.06.2012, 23:22
Ocena
komentarza:
-50
To co przedstawia w swojej treści ten artykuł, to wyjątkowo źle świadczy o jego autorce, która zupełnie zatraciła poczucie rzetelności i obowiązek dziennikarski przedstawiania faktów, a nie bzdur bez pokrycia przdstawionych jej przez rozmówcę. Chyba, że artykuł napisany jest pod zamówienie.
Pan Gajecki jest postrzegany w Jaśle jako ten, który w wymierny sposób zdegradował ugrupowanie PO w Jaśle. Załadował w "jajo" i tak nieliczny elektorat PO w okregu Jasielskim. Nie dziwię się zatem komentarzom wcześniejszych adwersarzy.
Pani ICz sugerowałbym wybranie się na zebranie powiatowe członków PO organizowane przez Pana Gajeckiego i życzę powodzenia.
@ granat
dnia 09.06.2012, 01:49
Ocena
komentarza:
-25
obydwaj sie nadaja do zamiatania ulic albo do mycia pisuarow na dworcu i to musza uwazac zeby ich ludzie nie spluli zreszta oni wszyscy sie nadaja do jednego wora granat w srodek i na rzeke ale z drugiej strony szkoda ryb zeby nie pozdychaly najlepiej to w samolot i do smolenska z nimi i swiety spokoj
@ pszczółka
dnia 09.06.2012, 08:10
Ocena
komentarza:
-14
Ciekawe, czy któryś z nich "zhańbił"się pracą społeczno- polityczną? Won z Jasła -DARMOZJADY!!!
@ łopservatore
dnia 09.06.2012, 09:39
Ocena
komentarza:
51
Problem nie leży w obumieraniu ale w zmianach funkcjonowania partii politycznych jak i wszystkich struktur zarządzania politycznego jak i gospodarczego.Likwidacja małych województw na rzecz dużych w swej istocie odsunęła zwykłego obywatela od "władzuni"zarówno samorządowej jak i rządowej.Kto teraz ma czas jechać do Rzeszowa do władz wojewódzkich?A jak już pojedzie to jakie ma szanse na przyjęcie przez wyższego urzędnika?Ja już nie mówię o wojewodzie czy marszałku!! To już są paniska pełną gębą.Na osłodę utworzono powiaty które tak prawdę mówiąc dostały trochę kompetencji dawnych gmin i niewiele do gadania w kwestii funduszy.Z całej tej wielkiej awantury zwanej reformą samorządową tylko gminy choć trochę okaleczone z zadań spełniają swą rolę w Polsce na 4+.Dzisiaj Wójt Gminy jeżeli ma jakiś interes do załatwienia u Marszałka to musi się anonsować niczym do wielkiego pana.To samo przekłada się na partie polityczne.Oderwanie polityków od społeczeństwa staje się co raz to większe.Zwykły wyborca jest dostrzegany tylko podczas kampanii wyborczej.Dotyczy to wszystkich partii bez żadnego wyjątku.No ale ci którzy nie chcieli powiatów a tylko trochę większe województwa zostali wyśmiani przez wielkich reformatorów.
@ PiS-man
dnia 09.06.2012, 09:40
Ocena
komentarza:
60
Taki brak siedziby partii miłości to całkiem dobry pomysł - nikt do biura nie chodzi, więc kanap nie trzeba wstawiać, głowy nie zawraca, problemów nie zgłasza, nikt nawet nie przyjedzie i nie zapyta: jak k...a rządzicie? Przed wyborami do Parlamentu Europejskiego przecudnej urody Elka Łukacijewska wpadnie do Jasła, urządzi konferencję prasową, ogłosi nowy program ratowania "Pektowinu", a gromadka użytecznych idiotów pokroju: lorda hau-hau zrobii jej reklamę :D
@ LORD do Pis-mana
dnia 10.06.2012, 09:42
Ocena
komentarza:
16
gorszego imbecyla od ciebie to juz niema, z twojej partii zostaje tylko kupa g...a którego ty jestes tez członkiem!!! ineresuje cię platforma to spróbuj do niej zapisać...ty już zatraciłeś swoją tożsamość!
@ PiS-man
dnia 10.06.2012, 11:41
Ocena
komentarza:
-12
Zabolało? :D
@ Lord
dnia 10.06.2012, 17:34
Ocena
komentarza:
14
Nie boli, tylko wszędzie widzę twój nosek Pinokia, lej tą słodką wodę na rynku...
@ TAGA10
dnia 10.06.2012, 22:50
Ocena
komentarza:
11
Do Pis-man ,urodziłeś się dupkiem i rozwinąłeś się w tym kierunku - BRAWO :))
@ ss
dnia 09.06.2012, 09:46
Ocena
komentarza:
-16
Wynocha kmioty z Jasła!!!
@ glaca
dnia 09.06.2012, 10:23
Ocena
komentarza:
0
na zdjęciu bardzo ładny facet - wypisz-wymaluj - polityk.
@ wojtq
dnia 09.06.2012, 10:35
Ocena
komentarza:
53
Jak wybory - w tyłek włażą i masłem smarują żeby im tylko pomóc kampanię przeprowadzić.
Wygrali - to się wypinają gwiazdy parlamentu i euro parlamentu.
@ obserwatorr
dnia 10.06.2012, 01:53
Ocena
komentarza:
14
a Ty sie wczoraj urodziles ,ze dopiero na to wpadles?
@ otr77
dnia 09.06.2012, 10:55
Ocena
komentarza:
-14
A niech ich raz szlag trafi...
@ pracownica
dnia 09.06.2012, 11:25
Ocena
komentarza:
-8
Mam nadzieję, że radni nie będą czekać do wyborów, tylko szybko zmienią starostę. Do niczego się nie nadaje, kłamie, samochody kupuje, Platformę pogrąża. W samym starostwie już mają dość głupich zachowań
@ $
dnia 14.06.2012, 12:06
Ocena
komentarza:
-3
Starosta pokazuje swoim zachowaniem jaki jest cały urząd któremu przewodniczy-BRAWO
@ $
dnia 14.06.2012, 12:30
Ocena
komentarza:
-5
Większść radnych boi się o własne stołki i nie sprzeciwiają się teku co im karzą PANOWIE Kmiecik i Górczyk ale przecierz to my prości ludzie na nich głosowaliśmy-jedno wielkie BAGNO dziwne że jeszcze nas nie potopili
@ CHORE PAŃSTWO !!!
dnia 09.06.2012, 11:33
Ocena
komentarza:
10
ZAMIAST BIADOLIĆ NA FORUM CZAS SIĘ SKRZYKNĄĆ W NOWY RUCH SPOŁECZNY I MIEĆ W KOŃCU REALNY {NIE WIRTUALNY} WPŁYW NA TO CO DZIEJE SIĘ W TYM CHORYM KRAJU...
Moja propozycja - opracowanie statusu organizacji,np{ STOWARZYSZENIA ZAGROŻONYCH I WYKLUCZONYCH SPOŁECZNIE - NIE ZE SWEJ WINY} rejestracja w sądzie, pozyskanie środków państwowych na działalność { inni ją znajdują na tzw. działanie na "naszą rzecz" np. wszelkiego rodzaju fundacje } - o ile większe środki powinniśmy pozyskać jako organizacja znająca sprawę z autopsji...
Innym rodzajem działalności powinno być szkolenie członków do opuszczania szeregów organizacji { ułożenia sobie życia na odpowiednim poziomie }, oraz o niezapominaniu skąd wyszli i ich cennej pomocy dla organizacji, a także jako liczebnie duża organizacja upominanie się wszelkimi dostępnymi środkami o godne życie w kraju - jak robią to inne grupy społeczne czy zawodowe...
@ granat
dnia 09.06.2012, 11:42
Ocena
komentarza:
-17
do glaca ladny to moze byc pedal a facet moze byc tylko przystojny ale ty piszesz ze ladny to pewnie ped...
@ glaca
dnia 09.06.2012, 12:05
Ocena
komentarza:
22
a granat może być bojowy albo tylko ze smrodem - do rozpędzania zamieszek ;)
@ s k
dnia 09.06.2012, 11:49
Ocena
komentarza:
-33
to moze kPOmorowski by pomogł albo oszołomosiołowski...
@ Plus
dnia 09.06.2012, 11:56
Ocena
komentarza:
-17
Teraz kmioty siedzą przed kompami i minusują, Tyle potrafią!!!
@ członek
dnia 09.06.2012, 12:17
Ocena
komentarza:
-17
Wypisuję się z PO przez takich kmiotów!!! Ale zapierniczają przy minusowaniu, chyba się Im kompy popalą, jak telewizor saletynom.
@ kret
dnia 09.06.2012, 20:57
Ocena
komentarza:
20
nie przejmuj się . kto by chciał minusować takiego "członka" jak ty
@ Nie polityk
dnia 09.06.2012, 15:25
Ocena
komentarza:
11
Proponuję aby przy następnych wyborach głosować na kandydatów którzy działają społecznie na rzecz Jasła i powiaty jasielskiego. Są ludzie bardzo zaangażowanie w działalność dla dobra ogółu ale niestety nie należą do partii politycznych.
@ propartyjny
dnia 09.06.2012, 15:38
Ocena
komentarza:
-9
Górczyk i Czernecki nie należą do partii politycznych.
@ adam
dnia 09.06.2012, 21:22
Ocena
komentarza:
1
Górczyka "pogonił" Kaczyński z PIS-u i teraz zionie jadem!
@ adam
dnia 10.06.2012, 23:02
Ocena
komentarza:
25
Zamiast minusować lepiej dokładnie sprawdzcie papiery Górczyka???Kto to jest tak naprawdę!!!
@ $
dnia 14.06.2012, 12:13
Ocena
komentarza:
10
to kameleon zapatrzony na czubki własnych butów
@ koniec
dnia 09.06.2012, 16:23
Ocena
komentarza:
-10
Kmioty siędzą i siedzą i minusują. Nic im to nie pomoże. Całe Jasło wrze, żeby ich wywalić z PO.
Rozpiepszyli PO w Jaśle. Dla takich burokow miejsca nie ma.
@ TW drzewo
dnia 09.06.2012, 18:14
Ocena
komentarza:
-8
TW Romek?! Kmiotom trzeba teraz jaką nagrodę za minusowanie przyznać.
@ kufajka
dnia 09.06.2012, 19:58
Ocena
komentarza:
-11
Tak się kończy, gdy się podskakuje wyżej własnej [...]. Należy pamiętać, że z filcoków się nie da wyskoczyć!
@ słoma
dnia 09.06.2012, 20:49
Ocena
komentarza:
-10
Filcoki już z własnej skóry wyskakują i minusują!!!
@ olek
dnia 09.06.2012, 21:20
Ocena
komentarza:
-13
i dobrze że umierają bo patrzeć na tych drani nie mogę
@ podkarpacie
dnia 10.06.2012, 08:57
Ocena
komentarza:
-5
podobno władze wojewódzkie PO mają rozwiązać szczątki PO w Jaśle.
@ Dementi
dnia 10.06.2012, 09:47
Ocena
komentarza:
-15
Jest już lokal na siedzibę Miejskiego Koła P.O, i po co to tyle deliberować! ...Gajecki jeszcze o tym nie wie?
@ amnezja
dnia 10.06.2012, 11:43
Ocena
komentarza:
-7
A czy Gajecki i Kmiecik wiedzą, że należą jeszcze do PO?
@ muk;;;
dnia 10.06.2012, 12:47
Ocena
komentarza:
-9
Ten Gajecki to z kruzu? co podpisuje a nie wie co? kompetencji zero,no ale p olityk z PO to robote ma.
@ LIZODROPULOS
dnia 10.06.2012, 13:18
Ocena
komentarza:
-11
PO popracowało nad minusowaniem niekorzystnych komentarzy.To świadczy,że źle znoszą konstruktywną krytykę...
@ mędrzec
dnia 10.06.2012, 13:49
Ocena
komentarza:
-8
Zatrważające jest to, że głupcy nie zdają sobie sprawy, że są głupcami ze słomą i filcokami.
@ zatwardziały elektorat
dnia 10.06.2012, 17:39
Ocena
komentarza:
-7
ej kmioty i pomioty... żal was...
@ vvv
dnia 10.06.2012, 17:45
Ocena
komentarza:
-6
Gajecki pochwal się ile głosów miałeś przy wyborach samorządowych ,a kmieciowi zawsze będzie wystawała słoma z filcoków mimo że się przeniósł do Jasła
@ minusik
dnia 10.06.2012, 18:50
Ocena
komentarza:
-5
Słabo kmioty minusują. Ale jak słabeusze mogą robić cokolwiek dobrze!
@ RP
dnia 10.06.2012, 19:15
Ocena
komentarza:
-9
Żeby nie wiadomo jak kmioty minusowały, są już poza burtą. Ńigdy już niczego nie ugrają. Są spaleni.
@ sprzątaczka
dnia 10.06.2012, 20:09
Ocena
komentarza:
-4
Kmioty POzamiatane!!!
@ CC
dnia 10.06.2012, 20:29
Ocena
komentarza:
8
Czyżby PiS się [...] tą wiadomością . Debile...!
@ TAGA10
dnia 10.06.2012, 22:52
Ocena
komentarza:
11
a w jaśle dalej ciemnota :(
@ lamia
dnia 11.06.2012, 06:36
Ocena
komentarza:
-11
Po tobie to rzeczywiście widać...
@ rjs
dnia 11.06.2012, 07:17
Ocena
komentarza:
0
w jaśle po po!
@ Kilka komentarzy jedna osoba!!!!!
dnia 11.06.2012, 08:28
Ocena
komentarza:
8
Pseudonimy słoma, podkarpacie, amnezja oraz RP, sprzątaczka to te same oszołomy.

Trzeba być skrajnie zdesperowanym aby umieszczać komentarze z tego samego identyfikatora pod różnymi pseudonimami.

Strach w oczach i gaciach.
@ dziesiątki minusów te same kmioty!!!!!!!
dnia 11.06.2012, 11:38
Ocena
komentarza:
7
Minusują te same zdesperowane kmioty z różnych identyfikatorów. Nie ma się co dziwić?! Tracą koryto w tempie ponaddźwiękowym!!!
rjs
@ jaslanin
dnia 11.06.2012, 17:54
Ocena
komentarza:
-12
To on jest partyjny w PO. Nic dziwnego, jak takich ludzi mamy w kołach partyjnych. Dno. Ludzie obudżcie się kogo wy wybieracie. Jak tacy mają coś do powiedzenia to ja dziękuje a tylko tyle ... żenada
@ radca
dnia 11.06.2012, 17:57
Ocena
komentarza:
2
Do prppartryjne !!1 Górczyk i Czernecki udają, że nie należą do żadnych partii ale działają tak chytrze jak kiedyś słynny Krzak za plecami innych swojego kolesia premiera.
Zresztą Górczyka znamy jak był sekretarzem ale nie patrii tylko w mieście
@ do radca
dnia 12.06.2012, 10:53
Ocena
komentarza:
13
Czernecki nie działa już za niczyimi plecami. Jako burmistrz musi wszystkie plugastwa przyjmować na swoją klatę.
@ ???
dnia 12.06.2012, 18:55
Ocena
komentarza:
0
A czy Platformą jasielską rządzi Gajecki (nieznany), czy Kmiecik (znany z pszczółek)???
@ jednostka
dnia 13.06.2012, 14:29
Ocena
komentarza:
1
...szkoda gadać, a przecież ich wybierałem... tfu...
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Przy urzędzie gminy w Tarnowcu dobudowywane jest nowe skrzydło budynku

  Końcem ubiegłego roku rozpoczęły się prace inwestycyjne dotyczące rozbudowy, nadbudowy oraz modernizacji budynku Urzędu Gminy w Tarnowcu. Zadanie zostało podzielone na kilka etapów. Obecnie trwają prace przy budowie nowego skrzydła.

 • Strażacy ochotnicy odwiedzili z prezentami pacjentów rzeszowskiej Kliniki Onkohematologii Dziecięcej

   

  Strażacy ochotnicy z regionu jasielskiego, już po raz czwarty, odwiedzili pacjentów Kliniki Onkohematologii Dziecięcej w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie. W sobotnie przedpołudnie, wyruszyli z Zimnej Wody do stolicy województwa podkarpackiego z prezentami, których zbiórka prowadzona była od października ubiegłego roku. Dzieci, które każdego dnia toczą walkę z chorobą nowotworową otrzymały zabawki, artykuły szkolne, czy też książki.

 • ERKO doceniło uczniów Zespołu Szkół Technicznych w Jaśle. Młodzież otrzymała wyjątkowy prezent

  Współpraca pomiędzy firmą ERKO a Zespołem Szkół Technicznych w Jaśle jest doskonałym przykładem tego, jak należy budować relacje, łączące lokalny biznes ze szkołami, które konsekwentnie stawiają na praktyczną naukę zawodu. Model oparty na praktykach i stażach zawodowych, daje korzyść nie tylko uczniom, lecz również firmom, które zgłaszają popyt na pracę, szczególnie w perspektywicznych zawodach. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę producent części lotniczych z siedzibą w Czeluśnicy, który ufundował szafki dla uczniów ZST, w szacie graficznej, wykonanej przez artystę Sylwestra Łaskawskiego.

 • Polski Ład – zmiany w zasadach rozliczania składki na ubezpieczenie zdrowotne. Dyżur telefoniczny ZUS pod patronatem Jaslo4u.pl

   

  Jesteś przedsiębiorcą, prowadzisz biuro rachunkowe? Chciałbyś się dowiedzieć jakie zmiany wprowadził Polski Ład w rozliczaniu składek na ubezpieczenie zdrowotne? 21 stycznia zapraszamy na dyżur telefoniczny ekspertów Oddziału ZUS w Jaśle, którzy będą odpowiadać na pytania z zakresu zmian w ubezpieczeniach wynikających z Polskiego Ładu.

 • Coraz dłuższe kolejki do drive-thru. Dyrekcja szpitala wydłuża godziny pracy punktu

  Od kilku dni coraz więcej lekarzy kieruje pacjentów na testy wykrywające obecność koronawirusa w organizmie. W związku z tym zauważalne są długie kolejki ustawiające się do punktu drive-thru. Dyrekcja szpitala informuje, że od jutra wydłużą godziny wykonywanych wymazów. Już nie do 13.00 a do 16.30 będzie otwarty punkt badań drive-thru.

 • Kogeneracja działa. W jasielskiej ciepłowni ograniczono zużycie węgla kamiennego o blisko 90%

   

  W kwietniu ubiegłego roku, Jasło dołączyło do wąskiego grona miast, które mogą pochwalić się nowoczesną instalacją układu kogeneracyjnego, zasilaną gazem ziemnym. Dzięki niej, produkcja energii elektrycznej i cieplnej, miała być bardziej ekologiczna, przede wszystkim dzięki znacznemu ograniczeniu wykorzystania węgla kamiennego do produkcji ciepła. Okazuje się, że od października do grudnia 2021 r. Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Jaśle, do produkcji energii cieplnej, zużyło o 89% mniej węgla, niż w analogicznym okresie, w roku poprzednim. Tym samym, znacznie ograniczono również emisję COdo atmosfery.

 • Emerytowany strażak z KP PSP w Jaśle uległ poważnemu wypadkowi w Holandii. Rodzina i koledzy proszą o pomoc

  Starszy sekcyjny w stanie spoczynku Bogdan Fehr z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle został potrącony przez samochód w Holandii. Jeżeli nie wróci do kraju zostanie umieszczony w domu opieki. Rodzina i strażacy z KP PSP w Jaśle proszą o pomoc dla Bogdana. Potrzebne jest 40 tysięcy złotych, aby mógł zostać przetransportowany do Polski.

 • Postaw na grzejniki dekoracyjne SUNERZHA ze stali nierdzewnej

   

  Zastanawiasz się nad zakupem grzejnika do Twojego domu? Wbrew pozorom, wybór może okazać się bardzo oczywisty. Stawiając na dekoracyjne grzejniki wodne SUNERZHA ze stali nierdzewnej, otrzymasz gwarancję funkcjonalności, jednocześnie nadając pomieszczeniom niepowtarzalnego stylu. Grzejniki wodne , wodno-elektryczne i elektryczne, na które producent udziela 20-letniej gwarancji, znajdziesz w ofercie DOMUS Budownictwo & Łazienki w Jaśle.

 • Podczas prowadzonego pościgu radiowóz wpadł do rowu

  Wczoraj około godziny 20. na ul. Mickiewicza w Jaśle policjanci podczas prowadzonego pościgu za pojazdem, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej wpadli radiowozem do przydrożnego rowu.

 • Nagroda za całokształt pracy na rzecz kampanii „Cała Polska czyta dzieciom” trafiła do Bajkowego Prywatnego Przedszkola w Jaśle

   

  15 grudnia br. po raz drugi w formule online ze względu na panującą pandemię odbył się uroczysty finał kampanii „Cała Polska czyta dzieciom”...

 • Wieloletni lider rynku samochodów osobowych wraca do gry !

 • Poszukujesz nowych wyzwań zawodowych? Chciałbyś współtworzyć innowacyjną firmę w Jaśle? Trade Software & Consult szuka właśnie Ciebie!&a

   

  Trade Software & Consult tworzy innowacyjne rozwiązania IT dla branży budowlanej. Firma posiada oddziały handlowe zajmujące się sprzedażą materiałów budowlanych w internecie, sprzedając między innymi stolarkę okienną, drzwiową, beton komórkowy, meble, artykuły dla domu i ogrodu.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105