Studniówka w jasielskim Ekonomiku
Maturzyści z Zespołu Szkół nr 4 w Jaśle z klas o profilu technicznym bawili się w minioną sobotę na studniówce w restauracji "Zajazd pod Skałą". Zdaniem uczestników, zabawa była znakomita, a poczęstunek przepyszny. Uczniowie na czas balu zapomnieli o zmaganiach, jakie ich czekają już w maju...
Maturzyści z jasielskiego "ekonomika" mają za sobą dwie studniówki. Ze względu na dużą ilość uczniów, bal podzielono na dwie części. Pierwsza impreza, na której bawili się uczniowie liceum ogólnego odbyła się 29 stycznia.



- Patrzę jak się młodzież bawi. Dla mnie dzisiaj najważniejsze jest to, aby maturzyści dzisiaj dobrze się bawili dlatego, gdyż czekają ich ciężkie zmagania z egzaminem maturalnym. Chcę, aby na chwilę zapomnieli o tym - mówił Robert Niemiec, dyrektor ZS nr 4 w Jaśle.
Okiem maturzystów...
Tegoroczni maturzyści ubrani w piękne stroje bawili się w najlepsze. Nauczyciele, uczniowie wraz z dyrektorem szkoły tańczyli przy muzyce orkiestry.

- Dzisiaj na mojej studniówce bawię się wybornie. Atmosfera między nauczycielami oraz uczniami jest bardzo miła, a jedzenie pyszne. Jestem ubrana typowo jak maturzystka. Tradycyjnie mam czerwoną bieliznę oraz podwiązkę - powiedziała Amelia Krukar, uczennica z klasy czwartej F1.

- Impreza jest super. Mam nadzieję, że atmosfera się utrzyma do białego rana - podkreślała Ewa Ochałek.

-Bawimy się świetnie i w dalszym ciągu wszystko się dobrze zapowiada - dodał Piotr Knapik, maturzysta z klasy czwartej.
Maturzystom życzymy powodzenia na egzaminie dojrzałości, a dyrekcji dziękujemy za zaproszenie na studniówkę.
(icz)
