Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Studniówka w jasielskim Ekonomiku

26

Maturzyści z Zespołu Szkół nr 4 w Jaśle z klas o profilu technicznym bawili się w minioną sobotę na studniówce w restauracji "Zajazd pod Skałą". Zdaniem uczestników, zabawa była znakomita, a poczęstunek przepyszny. Uczniowie na czas balu zapomnieli o zmaganiach, jakie ich czekają już w maju...

Zapraszamy do fotorelacji...

Maturzyści z jasielskiego "ekonomika" mają za sobą dwie studniówki. Ze względu na dużą ilość uczniów, bal podzielono na dwie części. Pierwsza impreza, na której bawili się uczniowie liceum ogólnego odbyła się 29 stycznia.

- Patrzę jak się młodzież bawi. Dla mnie dzisiaj najważniejsze jest to, aby maturzyści dzisiaj dobrze się bawili dlatego, gdyż czekają ich ciężkie zmagania z egzaminem maturalnym. Chcę, aby na chwilę zapomnieli o tym - mówił Robert Niemiec, dyrektor ZS nr 4 w Jaśle.

Okiem maturzystów...

Tegoroczni maturzyści ubrani w piękne stroje bawili się w najlepsze. Nauczyciele, uczniowie wraz z dyrektorem szkoły tańczyli przy muzyce orkiestry.

- Dzisiaj na mojej studniówce bawię się wybornie. Atmosfera między nauczycielami oraz uczniami jest bardzo miła, a jedzenie pyszne. Jestem ubrana typowo jak maturzystka. Tradycyjnie mam czerwoną bieliznę oraz podwiązkę - powiedziała Amelia Krukar, uczennica z klasy czwartej F1.

- Impreza jest super. Mam nadzieję, że atmosfera się utrzyma do białego rana - podkreślała Ewa Ochałek.

-Bawimy się świetnie i w dalszym ciągu wszystko się dobrze zapowiada - dodał Piotr Knapik, maturzysta z klasy czwartej.

Maturzystom życzymy powodzenia na egzaminie dojrzałości, a dyrekcji dziękujemy za zaproszenie na studniówkę.


(icz)

Reklama

Komentarze: 26

Dodaj komentarz Widok:
0
@ kuzynka ze swidnika
dnia 13.02.2011, 20:38 · Zgłoś
Amelko! Poznałam Cię,wyglądasz bosko!!! Rewelka, tak trzymaj. Buziaczki.
Odpowiedz
0
@ argos :D
dnia 09.02.2011, 21:08 · Zgłoś
Dziewczyny wyglądacie rewelacyjnie:D:D jesteście superrr laskami xD świetnie zaprezentowałyście nasza kochaną Cegielnię:D Studniówka była świetnaaaa!!
Odpowiedz
0
@ ;)
dnia 11.02.2011, 18:05 · Zgłoś
Nie wiem co w zaprezentowaniu szkoły było takiego świetnego, skoro wypowiedzi uczniów są na poziomie gimnazjum:P chyba zaprezentowali tylko swój niski poziom. Lepiej było pokazać jak sie bawiło I LO.
a co do tego, dlaczego akurat studniowka z ekonoma jest na jaslo4u a nie inne szkoły? hm bo pewnie fotograf z jaslo4u robił akurat u nich zdjecia i dlatego fotorelacja tez tu jest:)
Odpowiedz
0
@ onaaa
dnia 09.02.2011, 20:54 · Zgłoś
a czy ktoś broni pisać o innych szkołach??? Może sobie tego nie życzą :)
Ekonom jest góra i zawsze będzie :):)
A studniówka była bardzo udana mam nadzieje ze matura w maju wypadnie również tak jak impreza:) pozdrawiam serdecznie :)
Odpowiedz
0
@ uczennica ;)
dnia 09.02.2011, 20:26 · Zgłoś
Super studnióweczka ;) Imprezka udana do białego rana :)
nie ma jak zabawa w Ekonomie xD
Odpowiedz
0
@ gosc
dnia 09.02.2011, 19:29 · Zgłoś
studniowki sa w kazdym LO.... Ekonom to jakis wyjatek czy co|?? ze o nim piszecie
Odpowiedz
0
@ obecna
dnia 09.02.2011, 16:31 · Zgłoś
do gośc

noi co z tego że kazda dziewczyna chciała wygladac jak najlepiej?? jest w tym coś nie tak??

na studniówce chodzi o dobrą zabawę , która z pewnoscia była a ty jako osoba nieobecna prosze nie oceniąc całej imprezy po strojach
Odpowiedz
0
@ asa
dnia 09.02.2011, 15:19 · Zgłoś
Ekonomik umie się bawić. Jak zawsze...
Odpowiedz
0
@ Ewka:*
dnia 09.02.2011, 14:29 · Zgłoś
Ewcia jest SUPER laska:D Wiem co mowie bo w ekonomie widze ja codziennie:)
Odpowiedz
0
@ uczen
dnia 09.02.2011, 13:17 · Zgłoś
"seniorrrerrr" nie wybrali tylko akurat byly pod reka...a na studniowce bylo duzo slicznych dziewczyn!
Odpowiedz
0
@ dj bzzz
dnia 09.02.2011, 12:15 · Zgłoś
Dziewczyny wyglądacie rewelacyjnie:):)świetnie zaprezentowałyście nasza kochana Cegielnię:D a ta studniówka była najlepsza pod Słońcem :)
Odpowiedz
0
@ soprano
dnia 09.02.2011, 12:05 · Zgłoś
Jest super. No zabawa jest super. Kamerujący też super.
Odpowiedz
0
@ hihi
dnia 08.02.2011, 22:20 · Zgłoś
a szkielu jak zwykle zaciesz :D
Odpowiedz
0
@ gortat
dnia 08.02.2011, 21:58 · Zgłoś
nigdzie nie ma studniówek tylko w ekonomiku ???;D
Odpowiedz
1
@ eK.
dnia 09.02.2011, 12:18 · Zgłoś
są, tylko że każdy kto napisze o studniówce, jest potem jechany właśnie za to, że o tym napisał.

Pamiętam 1 LO przed dwoma laty, przed rokiem, podobnie 2 LO i inne... czasem nie warto pisać, bo niektórzy w komentarzach zawsze dorzucą [...], byle by coś napisać.

To tylko takie moje spostrzeżenie, od kiedy czytam takie tematy.

W ogóle to jak jest wypadek, to zawsze jest komentarz: "już nie macie o czym pisać", jak ktoś był na wycieczce i o tym chciał napisać to też: "już nie macie o czym pisać". Jak szkoła chce napisać o najważniejszej imprezie w dotychczasowym życiu licealisty, to od razu: "Żal, chwalipięty" i takie tam, byle tylko dowalić...

Pamiętam przed dwoma laty jak ktoś w komentarzu do studniówki 1 LO napisał coś w stylu, że "co to ma być, dawniej wszystko było w szkole, uczniowie sami organizowali, a teraz wynajmują salę, wynajmują ekipy i palcem przy tym nie kiwną". Krew mnie zalała jak to przeczytałem, po pierwsze bo dzień i noc wcześniej w pocie czoła uczniowie przenosili ławki i krzesła z liceum na MOSIR, a potem je układali własnoręcznie. Jedynie nie gotowali... A po drugie to ze względu na obecne wymogi bezpieczeństwa tak duża ilość osób nie mogła bawić się w sali gimnastycznej czy w auli...

Ale oczywiście niektórzy wiedzą lepiej... na szczęście tylko niektórzy, więc nie warto się nimi przejmować :)
Odpowiedz
0
@ gość
dnia 08.02.2011, 21:57 · Zgłoś
Studiówka 2 lata temu Ekonom - Licea to była Studniówka. A teraz to tylko moda na wybiegu Zal
Odpowiedz
0
@ seniorrrerrr
dnia 08.02.2011, 21:52 · Zgłoś
dziewczyny sa śliczne i jak sie okazuje odwazne :) no i szacunek bo to własnie te dwie dziewczyny wybrali do wywiadu z posrod calej sali bawiacych...:D
Odpowiedz
0
@ Pssss
dnia 08.02.2011, 21:30 · Zgłoś
po 12 trzeba bylo wywiady robić
Odpowiedz
0
@ Jaślanie
dnia 08.02.2011, 20:13 · Zgłoś
A gdzie Czeluśniak !!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ zigolo
dnia 08.02.2011, 19:34 · Zgłoś
mejkapista...chlopie kto Cie ang uczy? :)
jaks zpan to szpan a nie...mejka....;-)
Odpowiedz
0
@ lala
dnia 08.02.2011, 19:31 · Zgłoś
połamania piór na maturze
Odpowiedz
0
@ Zadowolony
dnia 08.02.2011, 18:48 · Zgłoś
Jedzenie było świetne ,ogólnie zabawa ekstra .
Ale te kelnerki mmmm boskie
Odpowiedz
0
@ niematurzystka
dnia 08.02.2011, 18:45 · Zgłoś
chyba laski odzwiedzilyscie te sama mejkapistke hahaha ps. za[...]ste cienie ;)
Odpowiedz
0
@ lpo
dnia 08.02.2011, 18:36 · Zgłoś
ale ta laska na 4 zdjeciu jest podobna do Magdy z Kołaczyc jak siostra blizniaczka
Odpowiedz
0
@ piotr gil
dnia 08.02.2011, 18:09 · Zgłoś
hahahaha chyba duzo fotoshopu bylo bo na zywo to n ie zbyt atrakcyjnie hehe;)
Odpowiedz
0
@ student
dnia 08.02.2011, 17:57 · Zgłoś
Super była obsługa !!!!!!!!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.