Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl
Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Jaslo4u.pl - Jasło dla Ciebie

Sukces II Liceum na Powiatowej Licealiadzie w piłce siatkowej

7

24 stycznia br. w ZS nr 3 oraz ZS Budowlanych w Jaśle odbyły się Mistrzostwa Powiatu Jasielskiego w Siatkówce Chłopców. W całodziennych rozgrywkach znakomicie zaprezentowała się reprezentacja II Liceum. Zawodnicy wygrali wszystkie swoje mecze bez straty seta i zajęli I miejsce w powiecie a tym samym będą reprezentować II Liceum na rozgrywkach rejonowych.

Szkołę reprezentowali:

Konrad Maczuga 4B, Piotr Kulikowski 3C, Maciej Czyżowicz 4B, Jakub Owczarski 4B, Michał Jamrogowicz 3B, Łukasz Szot 2D, Mateusz Miśkowicz 4D, Szymon Gustek 4D, Jakub Lisowski 4D.

Kolejnego dnia w ZS nr 3 oraz w II LO w Jaśle odbyły się Mistrzostwa Powiatu Jasielskiego w Siatkówce Dziewcząt. Reprezentacja dziewcząt II Liceum przegrała (po zaciętej walce) tylko jeden mecz i zajęła II miejsce w powiecie.

Szkołę reprezentowały:

Wiktoria Szeląg 3B, Wiktoria Orlof 3B, Julia Dybaś 4D, Julia Owczarska 2A, Julia Pyznar 2A, Amelia Musiał 2A, Julia Wietecha 3A, Maja Dubiel 1C, Martyna Gorczyca 1C.

Duże brawa za postawę zawodników. 

Opiekunem obu reprezentacji był Jacek Książek.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! 

Starostwo Powiatowe w Jaśle

Napisany dnia: 29.01.2024, 19:48

Komentarze Czytelników:

Dodaj komentarz Widok:
-4
@ xD
dnia 30.01.2024, 10:08 · Zgłoś
Abstrahując od samego sportu w artkule powyżej jakoś przypadkowo rzuciły mi się imiona u dziewcząt, połowa to Julki przeplatane czasami Wiktoriami, szok że jakiś czas temu rodzice zafiksowali się na punkcie imienia Julia, ładne imię ale dziewuchy teraz w szkołach, klasach, mają 80% koleżanek o takim samym imieniu. Najgorsze jest to że odnoszę wrażenie że efektem nadawania tego imienia była niestety moda a nie samo upodobanie w nim. Osobiście pamiętam że takim zalewem jednego imienia z moich czasów rocznika lat 90' jest imię Michał, w klasie miałem 5 :D
Odpowiedz
0
@ alba
dnia 30.01.2024, 09:48 · Zgłoś
zapomniano dodać, że dziewczęta z I LO zdeklasowały swoje przeciwniczki
Odpowiedz
4
@ zawodniczka
dnia 30.01.2024, 10:00 · Zgłoś
Jak zdeklasowały? w drugim secie finału wygrywałyśmy z wami 22:17 i tylko fuksem udało się wam na przewagi wygrać. Trochę pokory by sie wam koleżanki przydało.
Odpowiedz
0
@ Kasia
dnia 15.02.2024, 22:09 · Zgłoś
Poza tym jesteśmy madrzejsze
Odpowiedz
2
@ Miśka
dnia 29.01.2024, 20:17 · Zgłoś
Wielkie gratulacje i oklaski:-)
Brawo jasielskie szkoły i trenerzy:-)
Odpowiedz
2
@ Gieniu
dnia 29.01.2024, 19:53 · Zgłoś
A o 2 lidze siatkarzy cisza, o siatkarkach w lidze cisza, o sparingach piłki nożnej cisza
Odpowiedz
3
@ do Gieniu
dnia 31.01.2024, 08:26 · Zgłoś
bo ten portal piłka siatkowa nie interesuje.
Nie ma kto (wzorem innego) przyjść na mecz, porobić zdjęcia i napisać parę słów.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: [email protected]
Telefonicznie: 508 772 657