Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Sukcesy chóru Soli Deo

12
Chór Soli Deo z I Liceum Ogólnokształcącego w Jaśle zdobył I miejsce w XVII Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. księdza Kazimierza Szwarlika w Będzinie. Jasielski chór wyśpiewał zwycięstwo w kategorii „chóry szkolne”. Nagroda w wysokości 1 tys. zł została ufundowana przez księdza Piotra Pilśniarka, dyrektora Festiwalu, proboszcza parafii pw. Św. Katarzyny w Będzinie. 
 

Kolejny sukces chór odniósł w V Wojewódzkim Konkursie Kolędy i Pastorałki Obcojęzycznej w Kolbuszowej. Kwintet wokalny w składzie: Joanna Bażela, Alicja Pikul, Anna Pociask, Dariusz Dudek i Wojciech Rak wykonaniem kolędy w języku łacińskim wywalczył I miejsce w kategorii „zespoły”. Z kolei w kategorii „solista” najlepsza była Monika Małek. 
 
 
(kp)
Reklama

Komentarze: 12

Dodaj komentarz Widok:
1
@ chórzysta
dnia 22.01.2011, 16:39 · Zgłoś
oprócz 1000 zł ,zdobyliśmy 500 zł od Przyjaciół Konkursu. To naprawdę ciężka praca wywalczyć takie zwycięstwo i w Kolbuszowej i w Będzinie. W tamtym roku przegraliśmy w Będzinie i na Kantyczkach a w tym roku wygraliśmy podwójnie a nawet potrójnie!! Dziękujemy Pani Monice Pani Ani Ks. Andrzejowi oraz Ks. Łukaszowi :)
Odpowiedz
0
@ fa
dnia 21.01.2011, 22:19 · Zgłoś
1 tys .szkoda im bylo wiecej...no zal...
Odpowiedz
0
@ Jaślanka
dnia 20.01.2011, 18:01 · Zgłoś
Zasłużył sobie chór na to I miejsce :) Oj ZASŁUŻYŁ !
a to wszystko dzięki Pani Monice i Pani Ani oraz dzięki Ks.Andrzejowi.;)
Odpowiedz
0
@ buhahahahahahahahaha
dnia 20.01.2011, 16:18 · Zgłoś
1 tysiac zlotych... ale nagroda... parafia zbankrutuje napewno ,takie wydatki... to przeciez 30 zl na twarz! nawet dobrej [...] sobie za to nie kupia buhahahahahaha
Odpowiedz
0
@ mag
dnia 20.01.2011, 12:10 · Zgłoś
Gratulacje!
Tak dalej Wojtek!
Odpowiedz
0
@ renia
dnia 20.01.2011, 09:02 · Zgłoś
Dawno ,dawno temu też śpiewałam w tym chórze.Naszym dyrygentem był prof.Czerwonka. to były czasy !!!!
Odpowiedz
0
@ Anonimka
dnia 19.01.2011, 22:41 · Zgłoś
Gratulacje
Odpowiedz
0
@ jaaaa
dnia 19.01.2011, 20:22 · Zgłoś
zgadzam sie, brakuje księdza Andrzeja:( szkoda bo bardzo dobry był w tym co robił i brakuje go teraz:(
Odpowiedz
0
@ M
dnia 19.01.2011, 17:22 · Zgłoś
Doskonale wiem ile pracy kosztuje prowadzenie chóru, zespołu itp. Dlatego serdeczne, serdeczne gratulacje. To naprawdę wspaniały sukces.
Odpowiedz
0
@ ela
dnia 19.01.2011, 16:38 · Zgłoś
Naprawdę bardzo pięknie śpiewają. Gratulacje!
Odpowiedz
0
@ małpka
dnia 19.01.2011, 16:29 · Zgłoś
Ksieże Andrzejku cieszysz sie bo to Twoja zasługa bo pracowałeś z nimi długo a teraz ksiądz Łukasz kontynuuje Twoje dzieło
Odpowiedz
-1
@ ann.
dnia 19.01.2011, 14:37 · Zgłoś
gratulacje!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.