Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Sukcesy judoków UKS ASW JUDO JASŁO w Wolbromiu

13

11 listopada w dzień Niepodległości zawodnicy naszego klubu udali się na zawody do Wolbromia. Turniej przyciągnął wielu uczestników co świadczy ich wielka liczba. Tego dnia wzięło udział około 400 zawodników z województwa Śląskiego, Małopolskiego, Podkarpackiego i Świętokrzyskiego. Turniej okazał się bardzo wymagający, o miejsce na podium nie było łatwo. Klub ASW JUDO JASŁO reprezentowało dwudziestu zawodników.

Nasi podopieczni zdobyli 14 medali w tym trzy złote, sześć srebrnych i pięć brązowych medali.

Złoto zdobył Ignacy Betlej i Blanka Zbylut, która rywalizowała w dwóch kategoriach zajmując pierwsze miejsce. Srebro zdobyli Mikołaj Jurusik, Lena Wygonik, Bartosz Żychowski, Monika Korzeniowska, Andrii Malash oraz Aleksandra Dubiel, która zdobyła również brązowy medal dodatkowej kategorii wagowej.

Kolejne brązowe medale zdobyli Aleksandra Przybyłowicz, Julia Zagórska, Aleksandra Koczwara oraz Ksawery Zagórski. Na 4 miejscu swoje zmagania zakończył Igor Sepiol.

Nasz klub reprezentowali również Dawid Radliński, Kacper Zoła, Nikola Dziedzic, Jakub Setlak, Lena Czarnecka, Dawid Bimkiewicz i Damian Korzeniowski, którzy zajęli piąte miejsce.

Gratulacje dla wszystkich zawodników a rodzicom ogromne podziękowania za zorganizowanie przejazdu na zawody. Wyjazd został wsparty przez Urząd Miasta Jasła.

www.judo-jaslo.pl

Napisany dnia: 17.11.2022, 13:46
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ Miśka
dnia 17.11.2022, 18:14
Ocena
komentarza:
8
Gratulacje judodzy !!! Gratulacje trenerzy !!! Brawo !!!
@ BB
dnia 18.11.2022, 12:37
Ocena
komentarza:
6
gratulacje dla całego teamu uks asw judo jasło!
@ Ł
dnia 18.11.2022, 12:43
Ocena
komentarza:
10
Brawa dla zawodników i trenerów ASW Judo Jasło.Blanka wymiata!
@ Radek champion
dnia 18.11.2022, 19:44
Ocena
komentarza:
7
Gratulacje !!!
@ Adam
dnia 18.11.2022, 21:08
Ocena
komentarza:
5
Gratulacje Gratulacje i jeszcze raz Gratulacje !!!
@ TJ
dnia 18.11.2022, 21:28
Ocena
komentarza:
5
Gratulacje dla zawodników i Trenera Brawo Wy
@ @ja
dnia 18.11.2022, 21:32
Ocena
komentarza:
4
bravo wy!!!
@ kibic
dnia 19.11.2022, 10:18
Ocena
komentarza:
5
Dusza się raduje czytając o Waszych sukcesach. Gratuluje!!!
@ Ola
dnia 19.11.2022, 10:35
Ocena
komentarza:
-1
Super byle dotrwali do seniorów, mamy szybko rezygnują z dalszego wsparcia, powody różne dzieciaki wyjazdy lubią, opiekunowie też , tylko ...no właśnie...
@ Jaślanin
dnia 19.11.2022, 12:40
Ocena
komentarza:
-2
Przepraszam że zapytam ,ile rodzic płaci za dziecko w klubie miesięcznie?
@ do Jaślanina
dnia 22.11.2022, 08:05
Ocena
komentarza:
-3
wielka tajemnica
@ TakToNie
dnia 19.11.2022, 20:26
Ocena
komentarza:
3
Brawo świetni się spisaliście
@ Xd92
dnia 20.11.2022, 17:24
Ocena
komentarza:
2
Brawo dzieciaki brawo Asw
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Unieważniono przetarg na budowę Regionalnego Ośrodka Sportu i Kultury w Trzcinicy

  Powiat jasielski unieważnił przetarg na rozbudowę i przebudowę istniejącego budynku internatu, łącznika i stołówki oraz budowa małej hali sportowej w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Regionalny Ośrodek Sportu i Kultury w Trzcinicy”. Oferty wykonawców były droższe od możliwości finansowych samorządu.

 • Biegły sądowy podejrzewał u Joanny Paszyńskiej zator tętnicy płucnej. Sekcja zwłok tego nie potwierdziła

  W Sądzie Rejonowym w Jaśle trwa proces w sprawie śmierci 32-letniej Joanny Paszyńskiej, która osiem dni po wyjściu ze szpitala, będąc po zabiegu usunięcia woreczka żółciowego zmarła w domu. Sędzia Agata Rolek-Lubaś przesłuchała w tej sprawie kolejnych świadków, w tym personel medyczny oraz biegłego medycyny sądowej, który wykonał sekcję zwłok kobiety.

 • Grzechem nie sprawdzić świata zza dużych szyb. Blisko. Bliżej. Pod Maglem.

   

  Niewiele wysiłku trzeba włożyć, żeby znaleźć domek, który zachwyca swym położeniem. Można nie wychodzić z zachwytu, że po pierwsze blisko, po drugie z ceną, na którą Was stać.

 • Zderzenie trzech pojazdów w Zarzeczu. Jedna osoba została poszkodowana

   

  Dzisiaj około godziny 11. w Zarzeczu na drodze wojewódzkiej nr 992 doszło do zderzenia z udziałem trzech pojazdów. W zdarzeniu ucierpiała jedna osoba. Droga jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.

 • Bezinwazyjny lifting twarzy bez igieł, skalpela czy botoksu? Brzmi nieprawdopodobnie, a jednak…

   

  Tak, to możliwe! A wszystko dzięki japońskiej technice masażu twarzy Kobido, która zyskuje coraz większą popularność wśród osób poszukujących naturalnych metod poprawy wyglądu skóry bez konieczności poddawania się zabiegom medycyny estetycznej. 

 • W czasie niemieckiej okupacji ryzykowali życie ratując Żydów. W Jaśle upamiętniono ich pełną poświęcenia postawę

   

  Polityka zagraniczna hitlerowskich Niemiec w latach trzydziestych i czterdziestych ubiegłego wieku odcisnęła tragiczne piętno na historii wielu narodów zamieszkujących Europę. Nazistowski plan bezwzględnej eksterminacji poszczególnych grup etnicznych w sposób szczególny dotknął europejskich Żydów,

 • Oferta Edukacyjna Bajkowego Prywatnego Przedszkola w Jaśle

   

  Bajkowe Prywatne Przedszkole w Jaśle to bezpieczne miejsce stworzone specjalnie dla dzieci, w którym mogą rozwijać swoje pasje i umiejętności w komfortowych warunkach!

 • Trwa proces jasielskiego przedsiębiorcy oskarżonego o niewłaściwe postepowanie z odpadami. Biegły z Krakowa nie dopatrzył się szkody w środowisku&l

  Prokurator wnioskował o przesłuchanie biegłego z Krakowa, który wydał opinie główną i uzupełniającą w sprawie zanieczyszczenia powierzchni ziemi oraz wód podziemnych na działce w Zimnej Wodzie, na której w ubiegłym roku były składowane i zakopywane odpady. Zdaniem oskarżyciela publicznego biegły pominął istotne dla sprawy kwestie, w szczególności nie udzielił odpowiedzi, czy doszłoby do obniżenia jakości wody, gdyby do tych prac naprawczych podjętych przez oskarżonego Grzegorza S. nie doszło.

 • Policja na tropie podpalaczy

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Jaśle prowadzą czynności w celu ustalenia sprawców podpaleń. Pożary wiat śmietnikowych przy ul. Lenartowicza oraz Chopina, a także w podcieniu bloku przy ul. Jagiełły w Jaśle miały miejsce w krótkich odstępach czasu...

 • "UE chciałaby zrobić skansen z naszych pięknie zagospodarowanych lasów” - mówiła posłanka Maria Kurowska

  „UE chce położyć rękę na polskie lasy państwowe” - podkreśla posłanka Solidarnej Polski – Maria Kurowska. Podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Parku Miejskim w Jaśle mówiła o złożonym obywatelskim projekcie ustawy ws. obronie polskich lasów. Przyjęcie jej pozwoli polskiemu rządowi zachować kontrolę nad tym co się dzieje w lasach, a każde działanie podejmowane w sprawie lasów będzie przegłosowane przez Sejm. - Nic o lasach poza Sejmem – mówiła posłanka.

 • Wiosna – czas na zmiany!

   

  Zapraszamy Seniorów do aktywności. Wiosna to czas kiedy chętniej korzystamy z życia i szukamy nowych pomysłów na spędzanie wolnego czasu. Doskonałym rozwiązaniem będzie decyzja o udziale w Klubie Seniora, który funkcjonuje od niedawna  w Jaśle przy ul. Dworcowej 12  – dysponujemy jeszcze ostatnimi wolnymi miejscami !

   

 • Helios Krosno zaprasza na kolejny tydzień repertuarowy Projektów Specjalnych

   

  Zbliżający się tydzień repertuarowy w kinie Helios Krosno pełny jest niespodzianek w ramach Projektów Specjalnych. Każdy kinoman z pewnością znajdzie dla siebie ciekawą propozycję. Na dużym ekranie będzie można zobaczyć między innymi najnowszy film Park Chan-wooka pt. "Podejrzana".

 • Chwyć za kielnię! Łap okazję cenową na bloczek komórkowy w sklepie DOMUS

   

  Wiosna to idealny czas na to, aby wrócić na budowę lub wreszcie zrealizować plany związane z remontem. Nie o samą porę roku jednak chodzi. Wiosną można natknąć się na materiały budowlane w bardzo atrakcyjnych cenach. Doskonałym przykładem jest bloczek komórkowy 24x24x59, który w sklepie DOMUS Łazienki & Budownictwo w Jaśle kosztuje dokładnie 14,29 zł. Oferta obowiązuje do końca kwietnia br.

 • Wiercenie studni głębinowych z gminnej dotacji od A do Z

   

  Gmina Jasło uruchomiła w ubiegłym roku program dla swoich mieszkańców, w ramach, którego mogli oni składać wnioski o dofinansowanie budowy studni wierconej głębinowej dla budynków mieszkalnych. Pieniądze trafią do blisko 370 wnioskodawców. Część z nich podpisało już stosowne dokumenty. Inwestycję należy zrealizować w ciągu 6 miesięcy od zawarcia umowy. Już wcześniej warto więc wybrać doświadczonego wykonawcę. Kompleksową usługę wiercenia studni głębinowych oferuje firma WIT-WIERT.  Zadzwoń: 698 006 759.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 772 657