Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Sukcesy zawodników Akademii Sportów Walki w Nowej Soli i Lublinie

0

Judocy klubu UKS ASW JUDO JASŁO jako w miniony weekend wzięli udział w turniejach  w Nowej Soli i Lublinie. Do Jasła wrócili z workiem medali. W turnieju udział brało ponad 600 zawodników z 14 krajów.

Zobacz zdjęcia z turniejów w FOTOGALERII

Julia Zagórska, Blanka Zbylut i Mateusz Zagórski zdobyli złote medale podczas Międzynarodowego Turnieju Solanin Cup w Nowej Soli (województwo lubuskie).

Brązowy medal podczas tych zawodów zdobyła Aleksandra Sieńkowska. Na piątym miejscu uplasowała się Aleksandra Dubiel. Siódme miejsce wywalczyła Nikola Dziedzic.

Młodsi zawodnicy UKS ASW JUDO JASŁO rywalizowali z kolei w Otwartych Mistrzostwach Miasta Lublina. Podczas tych zawodów wywalczyli 4 złote, 3 srebrne i 1 brązowy medal.

Złote medale zdobyli: Adam Nowosielski , Ignacy Betlej, Ola Przybyłowicz i Amelia Fałat. Srebro zdobyli: Aleksander Lubaś, Wiktoria Zalewska, Ola Koczwara. Brązowy medal wywalczył Mikołaj Jurusik.

UKS ASW JUDO JASŁO

Reklama

Komentarze:

Dodaj komentarz Widok:
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.