Sukcesy zawodników Akademii Sportów Walki w Nowej Soli i Lublinie
Judocy klubu UKS ASW JUDO JASŁO jako w miniony weekend wzięli udział w turniejach w Nowej Soli i Lublinie. Do Jasła wrócili z workiem medali. W turnieju udział brało ponad 600 zawodników z 14 krajów.

Zobacz zdjęcia z turniejów w FOTOGALERII
Julia Zagórska, Blanka Zbylut i Mateusz Zagórski zdobyli złote medale podczas Międzynarodowego Turnieju Solanin Cup w Nowej Soli (województwo lubuskie).
Brązowy medal podczas tych zawodów zdobyła Aleksandra Sieńkowska. Na piątym miejscu uplasowała się Aleksandra Dubiel. Siódme miejsce wywalczyła Nikola Dziedzic.
Młodsi zawodnicy UKS ASW JUDO JASŁO rywalizowali z kolei w Otwartych Mistrzostwach Miasta Lublina. Podczas tych zawodów wywalczyli 4 złote, 3 srebrne i 1 brązowy medal.
Złote medale zdobyli: Adam Nowosielski , Ignacy Betlej, Ola Przybyłowicz i Amelia Fałat. Srebro zdobyli: Aleksander Lubaś, Wiktoria Zalewska, Ola Koczwara. Brązowy medal wywalczył Mikołaj Jurusik.
UKS ASW JUDO JASŁO
