Święcany: Pierwsza ofiara wody
Dzisiaj około godziny 16.30 doszło do śmiertelnego wypadku na jednym ze stawów w Święcanach. 16 – letni chłopak z gminy Skołyszyn, wg relacji mieszkańców wpadł do stawu. Mimo prób reanimacji nie udało się go uratować.

16 - letni mieszkaniec gminy Skołyszyn na zbiorniku wodnym w miejscowości Święcany wypadł z łodzi. Po pewnym czasie jego znajomi rozpoczęli poszukiwania. Widząc, że nie dają one efektu, zawiadomili straż pożarną.
Przybyła na miejsce jednostka OSP Święcany, wyciągnęła nieprzytomnego chłopaka z wody. Mimo prób reanimacji nie udało się go uratować.
GM
