Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Święcany: Pierwsza ofiara wody

196

Dzisiaj około godziny 16.30 doszło do śmiertelnego wypadku na jednym ze stawów w Święcanach. 16 – letni chłopak z gminy Skołyszyn, wg relacji mieszkańców wpadł do stawu. Mimo prób reanimacji nie udało się go uratować.

16 - letni mieszkaniec gminy Skołyszyn na zbiorniku wodnym w miejscowości Święcany wypadł z łodzi. Po pewnym czasie jego znajomi rozpoczęli poszukiwania. Widząc, że nie dają one efektu, zawiadomili straż pożarną.

Przybyła na miejsce jednostka OSP Święcany, wyciągnęła nieprzytomnego chłopaka z wody. Mimo prób reanimacji nie udało się go uratować.

GM

Reklama

Komentarze: 192

Dodaj komentarz Widok:
0
@ 444444
dnia 16.05.2012, 10:30 · Zgłoś
odpoczywaj w pokoju
Odpowiedz
0
@ przyjaciółka
dnia 13.05.2012, 16:52 · Zgłoś
jak wy tak możecie oceniać no nie
Odpowiedz
0
@ przyjaciółka
dnia 13.05.2012, 16:51 · Zgłoś
jak wy tak możecie oceniać
Odpowiedz
0
@ ..OM..
dnia 10.05.2012, 19:04 · Zgłoś
Nigdy nie zapomnimy [*]
Wyrazy współczucia dla rodziny:(
Odpowiedz
3
@ dsd
dnia 08.05.2012, 13:21 · Zgłoś
kondolencję dla rodziny ...
Odpowiedz
6
@ kolega
dnia 07.05.2012, 23:10 · Zgłoś
Dominik nie zapomnimy o Tobie ! ;((
Odpowiedz
4
@ My nick
dnia 07.05.2012, 21:55 · Zgłoś
,,Aniele śmierci proszę powiedz mi,
czemu w stosunku do nas jesteś obojętny,
najlepsze są dla ciebie młode ofiary,
nigdy nic Ci nie zrobiły a traktujesz je jak psy."
Nie zapomnimy!![*]
Odpowiedz
1
@ ada
dnia 07.05.2012, 20:46 · Zgłoś
kondolencje dla rodziny ,
te chłopaki nie widziały że go nie ma, nie zainteresowali się gdzie jest ?
Odpowiedz
12
@ kuzyn
dnia 07.05.2012, 19:25 · Zgłoś
jesli kogos to interesuje to pogrzeb dominika jest 08.05.2012 o godz. 14 w kosciele w swiecanach. spoczywaj w pokoju kuzyn;(;(;(
Odpowiedz
9
@ do Sven
dnia 07.05.2012, 19:14 · Zgłoś
Sven ogarn[...] bo jak czytam twoje komentarze to mi gorzej...
Odpowiedz
3
@ kolega
dnia 07.05.2012, 18:36 · Zgłoś
Nie mogę uwierzyć w to co się stało :(
Odpoczywaj w pokoju Dominik
Odpowiedz
-4
@ .
dnia 07.05.2012, 16:54 · Zgłoś
[*][*][*] ;(
Odpowiedz
3
@ grrr
dnia 07.05.2012, 16:52 · Zgłoś
[...]
niech odpoczywa w pokoju .
Odpowiedz
11
@ .:OSP:.
dnia 07.05.2012, 16:45 · Zgłoś
Ludzie, skąd wy bierzecie tak [...] teksty, skąd wam się biorą tak [...] teorię. Jeden z drugim spotka się zaraz pod sklepem i będą sobie mówić (jaką znasz wersję),wersja jest jedna którą znają główni świadkowie. Stało się nie szczęście a wręcz tragedia, aż się serce kraje jak się patrzy na te bzdury które piszecie. Pomyślcie co teraz przeżywa rodzina, powinniście ich wspierać w tych komentarzach, bo jak na razie to większość z nich, rani jeszcze bardziej. Chłopak zaledwie 17lat, tyle jeszcze miał przed sobą.. A jednak wystarczyła chwila. Zróbcie teraz coś dobrego dla śp Dominika, jak i dla rodziny i POMÓDLCIE się, a wraz z tym pomożecie bliskiej rodzinie.. Spoczywaj w pokoju [*]
Odpowiedz
2
@ qwdafwvgarhej
dnia 07.05.2012, 16:16 · Zgłoś
współczujmy ludzie a nie kłućmy sie. Niech spoczywa w pokoju...
Odpowiedz
4
@ kuzyn
dnia 07.05.2012, 14:44 · Zgłoś
nieh otpoczyw w pokoju
Odpowiedz
-5
@ sa
dnia 07.05.2012, 14:42 · Zgłoś
PSP powinno się rozwiązać a pozostawić tylko OSP i wystarczy , a nie podatki ładować na tych co się wody boją .
Odpowiedz
11
@ czytelnik
dnia 07.05.2012, 14:14 · Zgłoś
Proszę uprzejmie Administratora o usunięcie komentarzy spod artykułu oprócz kondolencyjnych- o zmarłych nie mówi się nigdy źle a poziom wypowiedzi i przepychanek osób które mają odwagę powiedzieć coś tylko anonimowo godzi w powagę i dramatyzm wydarzenia. Niektórzy zamiast mówić o bzdetach powinni na minutę zamilknąć albo nawet wysłać symboliczny znicz- ciekawe jakby był to ktoś z ich rodziny albo przyjaciół, czy pisali by takie komentarze.

Szczere kondolencje dla Rodziny[*]
Odpowiedz
-20
@ Sven
dnia 07.05.2012, 14:16 · Zgłoś
O zmarły nigdy się nie mówi źle zatem o Stalinie,Berii czy Hitlerze należy nic nie mówić albo dobrze wspominać.
Odpowiedz
5
@ panna12345
dnia 07.05.2012, 14:09 · Zgłoś
wiecie co lepiej się nie odzywać jak się nie zna całej historii więc jeśli tam nie byliście to nie piszcie takich [...] komentarzy !!!
Odpowiedz
-14
@ Sven
dnia 07.05.2012, 13:55 · Zgłoś
Byłby zapomniał skoro wszyscy jesteście tacy dobrzy i sprawiedliwi w swoich ciepłych empatycznych komentarzach typu:współczucia dla rodziny,biedny chłopak czy tam może (zielony miś Bonifacy) to dajcie tej rodzinie pomoc w wymiarze stanowczych i rzeczowych postępowań typu:zapłaciłem za cały pogrzeb,dałem tej rodzinie jakieś pocieszenie pieniężne w postaci pół roku godnego życia CO ? A nie gadać te żałosne komentarze tych zacnych [...] katolickich [...]d bo dobrze wiem,że macie to wszystko gdzieś,a promujecie się jako dobrzy i wyjątkowi ale zaznaczę,że jest to tylko w waszym marnym mniemaniu i ocenie.
Odpowiedz
36
@ KO
dnia 07.05.2012, 07:43 · Zgłoś
Do admina!
Bardzo proszę o zamknięcie tych "KOMENTARZY" - najlepiej wszystkich! Czegoś tak [...] i [...] nigdy nie czytałem.
Rodzina chłopca potrzebuje życzliwego wsparcia, a On sam modlitwy. Kto z piszących zrobił jedno lub drugie?
były dyrektor Gimnazjum w Święcanach
Proszę, by mój komentarz także został usunięty!
Odpowiedz
-13
@ Sven
dnia 07.05.2012, 13:45 · Zgłoś
Modlitwy potrzebuję-HOMO NIE WIADOMO ! WSPÓŁCZUCIA tak my jesteśmy takie dobre i sprawiedliwe we własnych opisach i na pokaz innym- PRAWDA.
Odpowiedz
7
@ ;(
dnia 07.05.2012, 00:07 · Zgłoś
Dominik był super chłopakiem z ogromnym poczuciem humoru. Nie mogę uwierzyć ze już go nie ma ;((
Odpowiedz
3
@ sąsiad
dnia 06.05.2012, 23:22 · Zgłoś
no może teraz wkońcu zasypią te stawy!!!
Odpowiedz
3
@ mieszkaniec gminy
dnia 06.05.2012, 22:49 · Zgłoś
Odpoczywaj w pokoju. Kondolencje dla rodziny.
Odpowiedz
5
@ Kania
dnia 06.05.2012, 22:14 · Zgłoś
Żerujecie tylko na ludzkim nieszczęściu, takie komentarze jak wyżej w ogóle nie powinny się pojawiać. Zastanówcie się nad sobą !!! jak można nic kompletnie nie wiedzieć o tej tragedii, a obwiniać tyle osób. Po co taka bezmyślna pisanina?
Odpowiedz
0
@ ...
dnia 06.05.2012, 22:08 · Zgłoś
[*][*][*][*][*][*]
Odpowiedz
14
@ świadek
dnia 06.05.2012, 22:07 · Zgłoś
i nie wypadł z łódki bo tam żadnej łódki nie było!!! Prawdopodobnie pośliznął sie przy mnichu wpadł do rowu w stawie o głębokości ok 3 metrów. Żal mi redaktorów tego portalu piszą o wydarzeniu i je fałszują. Mam dla nich tylko pogarde.
Odpowiedz
7
@ świadek
dnia 06.05.2012, 22:02 · Zgłoś
ja jestem jego kolegą i próbowałem go ratować pierwsi na miejscu byli strażacy osp ze świecan. Jak nie byliście świadkami to przynajmniej nie komentujcie niepotrzebnie.
Odpowiedz
14
@ spc
dnia 06.05.2012, 21:57 · Zgłoś
Proszę adminów, żeby przy takich artykułach jak ten, oraz wielu innych (głównie dotyczących wypadków) była zablokowana możliwość komentowania.
Odpowiedz
5
@ kamyk
dnia 06.05.2012, 22:27 · Zgłoś
W pełni popieram. Zwykle wywiązują się tylko kłótnie. Ludzie się podzieleni w takich sytuacjach na dwie grupy: jedni się kłócą, a drudzy wypisują pseudo-znicze co według mnie jest śmieszne. Lepiej cichutko w domu odmówić "Wieczne odpoczywanie", a nie wypisywać (oklepane już za każdym razem) kondolencje, współczucia i wirtualne znicze (to ostatnie jest żałosne i śmieszne).
Odpowiedz
1
@ ...
dnia 07.05.2012, 00:12 · Zgłoś
wręcz przeciwnie, być może nawet tak idiotyczne i [...] komentarze zmuszą małolatów do myślenia, być może dzięki nim jeden z drugim zastanowi się zanim zacznie się znów nad tymi stawami kręcić...
wyrazy współczucia dla rodziny
Odpowiedz
0
@ vk
dnia 06.05.2012, 21:56 · Zgłoś
Sven tylko przy "produkcji " ciebie cóś mamusi nie wyszło...zajarała to co nie trzeba czy [...] uderzył w puste miejsce powyżej uszu ...jak się pukniesz w głowę dobiegnie taki PUUUUUSTY ODGŁOS !!!
Odpowiedz
-10
@ Sven
dnia 06.05.2012, 22:06 · Zgłoś
Współczucia dla rodziny te [...]dy tak tylko klepią wierz mi są znacznie gorsze w życiu niż moje komentarze ! Współczucia dla rodziny...
Odpowiedz
5
@ obserwator
dnia 06.05.2012, 21:41 · Zgłoś
[...] hłopak nie żyję a wy tylko potraficie klepać tymi [...] , wstyd
Odpowiedz
0
@ Tutaj wpisalem swoj pseudonim
dnia 07.05.2012, 15:15 · Zgłoś
hłopak?? serio wstyd
Odpowiedz
14
@ znajomy
dnia 06.05.2012, 21:11 · Zgłoś
Widze ze nie można nawet umrzeć bo ludzie zjezdzą cie jak psa nawet po śmierci nie wiedząc czesto co sie stało! Jesteście w wekszejj ilości prostaccy ledwo sie to stało juz gdybania jakies idotyczne hasła. Macie pisac brednie nie piszcie. Ta strona tez podaje takie widomosci ze lepiej dla wszystkich byłoby nieujawnianie tego zdarzenia.
Odpowiedz
1
@ miś
dnia 06.05.2012, 20:49 · Zgłoś
[*][*][*][*][*]
Odpowiedz
3
@ Aaa
dnia 06.05.2012, 20:47 · Zgłoś
Szkoda chłopaka. Najszczersze kondolencje dla rodziny.Odpoczywaj w pokoju:(
Odpowiedz
-3
@ lesmian.pl
dnia 06.05.2012, 22:09 · Zgłoś
Może będzie nauka dla równie inteligentnych.Jeśli wszyscy uczestnicy tego tragicznego zdarzenia myśleli jak większość autorów powyższych (nie wszystkich postów),to nie dziwię się,że doszło do takiej tragedii.Czy normalny,trzeżwy człowiek chodzi po kładce nie swojego stawu,kąpie się w nim,czy pływa łódką? Wymieniam kilka wersji,bo sprzecznych informacji jest wiele.Oceniam tylko komentarze,bo fakty oceni niebawem prokuratura.Nie udzielenie właściwej pomocy może być jednym z zarzutów...
O pisowni niektórych nie będę się wypowiadał...
Odpowiedz
10
@ kobieta
dnia 06.05.2012, 20:10 · Zgłoś
kondolencje dla Rodziny, otoczcie opieką chłopaków którzy byli świadkami, dla nich to wielka trauma.proszę nie piszcie bzdur
Odpowiedz
-3
@ xx
dnia 06.05.2012, 20:03 · Zgłoś
[*] [*] R.I.P.
Odpowiedz
5
@ www
dnia 06.05.2012, 19:44 · Zgłoś
5 maja 2012r 12 30 będziemy to pamiętać i w spominać nie mogę wyobrazić co czyje teraz matka po stracie syna to jest okropne .Myślę ,że to jest zły sen :( żal mi tej rodziny
Odpowiedz
3
@ w
dnia 06.05.2012, 19:41 · Zgłoś
Kondolencje i wyrazy współczucia dla Rodziny :(
Odpowiedz
3
@ Sven
dnia 06.05.2012, 21:54 · Zgłoś
Współczucia dla rodziny-współczucia,współczucia...
Odpowiedz
17
@ kuzyn
dnia 06.05.2012, 19:19 · Zgłoś
co niektorzy z was nie wiecie nawet co piszecie. pelno z was komentuje zachowanie dominika i jego kumpli chodz nikt nie wie jak bylo naprawde. i moglibys cie skonczyc z tymi klutniami bo to nic nie pomoze a napewno mu zycia nie przywruci:(.
piszecie bzdety a postawcie sie na miejscu rodziny i co oni sobie pomysla jak to beda czytac. co niekturzy z was nie macie serca. lepiej zrobicie jak sie za niego pomodlicie a przestaniecie oczerniac innych, w tym takrze straz, bo oni dzialaja wedlug przepisow. zapiszcie sie ktos z was do strazy to sie przekonacie bo ja to wiem bo jestem czlonkiem osp. pomuzcie jego rodzinie i pomudlcie sie za niego i skonczcie z glupimi komentarzami. chcesz cos napisac [...] to ugryz sie w jezyk i zachowaj to dla siebie!!!
Odpowiedz
-24
@ lesmian.pl
dnia 06.05.2012, 22:26 · Zgłoś
Współczuję Ci również za brak ortografii.Jeśli śp.kuzyn był równie inteligentny jak TY,to nie dziwię się,że doszło do takiej tragedii..
Na prawdę współczuję,ale trudno się powstrzymać od krytycznego komentarza...
Odpowiedz
5
@ lll
dnia 07.05.2012, 10:23 · Zgłoś
Ty sie gosciu czepiasz ortografii a slyszales o takim czyms jak dysortografia?? moze chlopak ja ma i daltego tak pisze wiec sie nie czepiaj jak nie wiesz.
Odpowiedz
10
@ P
dnia 07.05.2012, 12:16 · Zgłoś
do @ lesmian.pl
po twoim komentarzu widać jaki jesteś inteligentny zamiast wypisywać takie bzdury lepiej byś się pomodlił.
Odpowiedz
5
@ kuzyn
dnia 07.05.2012, 19:23 · Zgłoś
swiete slowa
Odpowiedz
3
@ Znajona mamy zmarlego
dnia 06.05.2012, 19:01 · Zgłoś
Dominiku,spoczywaj w pokoju[*][*] Kondolencje dla Rodziny;
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 06.05.2012, 18:50 · Zgłoś
Tak, wypadł z łódki a poszukiwania zaczęli ,,po pewnym czasie''. Ciekawe...
Odpowiedz
4
@ ona
dnia 06.05.2012, 17:54 · Zgłoś
Dominiku, niech Ci Ziemia lekką będzie [*][*]

Kondolencje i wyrazy współczucia dla Rodziny :(
Odpowiedz
1
@ kola
dnia 06.05.2012, 15:47 · Zgłoś
seba;
Dominik [redakcja j4u: prosimy nie podawać nazwiska ofiary publicznie]
Odpowiedz
-1
@ seba
dnia 06.05.2012, 15:29 · Zgłoś
[...]
Odpowiedz
3
@ figo
dnia 06.05.2012, 13:20 · Zgłoś
Szkoda chłopaka [*]
Odpowiedz
1
@ Ramzes
dnia 06.05.2012, 13:09 · Zgłoś
nikt nie wie dokladnie jaka jest prawda oprocz tych ktorzy z nim byli ale oni niechca mowic bo jakby chciali to by napisali co dokladnie sie tu stalo... a o smierci kolegi nie jest latwo mowic
Odpowiedz
1
@ @pyla@
dnia 06.05.2012, 13:00 · Zgłoś
wszyscy ttaj kłamią! on wogule nie wypadł złodzi!podobno się poślizną i wpadł.a najdokładniej gdzieś kolo godziny 5:00
Odpowiedz
-5
@ widz
dnia 06.05.2012, 16:38 · Zgłoś
tak to xczemu był w samych slipkach?
Odpowiedz
1
@ @kinia
dnia 06.05.2012, 12:53 · Zgłoś
Dominik [*]
Odpowiedz
1
@ Ramzes
dnia 06.05.2012, 12:49 · Zgłoś
no on dopiero 16 lat mial w lipcu miał skończyć 17 lat...

Dominik[*]
Odpowiedz
0
@ miłosz
dnia 06.05.2012, 11:53 · Zgłoś
młody chłopak załem go 9 lat
Odpowiedz
1
@ kamzio
dnia 06.05.2012, 11:50 · Zgłoś
do @ ZXCVBNM

Jak to było naprawde ? Wiem ze spadł z kładki ale piszesz ze jeden trzymal drugiego i go wyciągneli z tego co wiem to podobno tam 3 metry dno było to raczej by nie dosięgli , nie rozumiem...
Odpowiedz
6
@ Schlierenzauer
dnia 06.05.2012, 11:32 · Zgłoś
Po pierwsze nie jesteście od myślenia, żeby dywagować na takie tematy. Po drugie polecam kupić dobre słowniki. Trzecia rzecz to poprawna budowa zdań... kompletnie jej brak :/ moja rada, nie umiesz, nie pisz !!! :)

Dominik [*]
Odpowiedz
6
@ dzk
dnia 06.05.2012, 11:15 · Zgłoś
Ja [...]e, szkoda chłopaka.. [*]
Odpowiedz
9
@ ZXCVBNM
dnia 06.05.2012, 11:06 · Zgłoś
nie wyciągnoł go wujek tylko Sławek Berkowicz z Rafałem Grzegorczykiem.! Sławek B... trzymał Gafała [...] za nogi a ten go wydostał z pod wody.! Nie pisać bzdur jak nie wiecie dużo jest wersji tego zdażenia.!
Odpowiedz
-3
@ FF
dnia 06.05.2012, 21:27 · Zgłoś
naucz sie pisac [...]
Odpowiedz
5
@ nie znajona
dnia 06.05.2012, 11:01 · Zgłoś
szkoda chłopaka;( szczere kondolencje dla rodziny i bliskich;([*]
Odpowiedz
3
@ s
dnia 06.05.2012, 11:01 · Zgłoś
odpoczywaj w pokoju [*]
Odpowiedz
4
@ nie znajona
dnia 06.05.2012, 10:57 · Zgłoś
szkoda chłopaka;( szczere kondolencje dla rodziny i bliskich;)[*]
Odpowiedz
-21
@ [...]
dnia 06.05.2012, 10:51 · Zgłoś
a gdzie relacja z pożaru w Świerchowej gdzie doszczętnie spłonął budynek gospodarczy???
Odpowiedz
-2
@ j
dnia 06.05.2012, 10:51 · Zgłoś
wcale tak niebyło bo osp z święcan było tam pierwsze i oni niepływali łudką ale oni gadali i on przechylił sie do tyłu i wpadł jeden z nich gao czymał ale nie uczymał i wpadł
Odpowiedz
2
@ ;(
dnia 06.05.2012, 10:28 · Zgłoś
taki młody ...
Odpowiedz
2
@ pfffff
dnia 06.05.2012, 10:23 · Zgłoś
[*] szczere kondolencje dla rodziny
Odpowiedz
7
@ Ramzes
dnia 06.05.2012, 10:21 · Zgłoś
dokladnie ja popieram anonima... powinniście zapalić świeczkę za chłopaka [*] i pomodlić sie a nie jakieś [...] wypowiedzi...
Odpowiedz
12
@ anonim
dnia 06.05.2012, 10:18 · Zgłoś
ludzie co wy sobie myślicie młody chłopak nie żyje a wy zamiast współczuć rodzinie zmarłego to jeszcze piszecie jakieś bzdury. postawcie się na miejscu jego rodziny jak byście się poczuli? czasem warto sie zastanowić co sie pisze bo to ma potem też swoje konsekwencje...
Odpowiedz
5
@ kuzynka
dnia 06.05.2012, 17:39 · Zgłoś
Racja. wreszcie ktoś napisał coś mądrego.
Odpowiedz
2
@ Tutaj wpisalem swoj pseudonim
dnia 07.05.2012, 15:11 · Zgłoś
do kuzynka
to idz oplakuj a nie czytasz te [...] komentarze... 1/4 wpisow jest twoja.. a chyba w kosciele czy kaplicy na jaslo4u sie nei siedzi.
Odpowiedz
0
@ 444444
dnia 16.05.2012, 10:23 · Zgłoś
zgadzam sie z Toba młody chłopak nie zyje trzeba sie za niego modli a nie głupoty wypisywa
Odpowiedz
2
@ @ Obserwatortego
dnia 06.05.2012, 10:15 · Zgłoś
Było nawet teraz w radio tak naprawdę to wrócili z meczu i nie mieli lodzi ten chłopak nie umiał pływać i zaczął tonąc a koledzy próbowali do ratować ale nie zdążyli i ciało odpłynęło o 2m od miejsca gdzie utonął .
Odpowiedz
3
@ [*]
dnia 06.05.2012, 10:05 · Zgłoś
musiało go ściąc skoro był rozgrzany i do takiej zimnej wody wpadł i nie było żadnej łódki!
Odpowiedz
-12
@ ;(
dnia 06.05.2012, 09:58 · Zgłoś
osp go wogóle nie wyciągało tylko inni WSTYD jak tak mozna i szkoda chłopaka!! :(
Odpowiedz
8
@ bbbbbbbbb
dnia 06.05.2012, 10:29 · Zgłoś
przecież go osp wyciągneło bo przy tym byłem
Odpowiedz
-4
@ [*]
dnia 06.05.2012, 16:41 · Zgłoś
nieprawda!!! żaden nie chciał wskoczyć !! tylko sąsiedzi go wyciągneli!
Odpowiedz
6
@ obserb
dnia 06.05.2012, 09:50 · Zgłoś
Czy Wy ludzie nie wiecie że jeżeli on się topił, i koledzy weszliby do wody po niego, to mogl ten chłopaczek tak samo ich pod wodę wciągnąć...? Chyba lepiej że wezwali OSP, mogło się skończyć tak ze byliby wszyscy utopieni.
Odpowiedz
-4
@ ggg
dnia 06.05.2012, 09:44 · Zgłoś
wyciagnął go wujek nie żadne osp.
Odpowiedz
31
@ kuzynka
dnia 06.05.2012, 09:39 · Zgłoś
Nie znaliście Dominika i nic o nim nie wiecie to nie piszcie glupot. Pomyślcie co czujemy my rodzina jak czytamy te bzdury. tylko pogarszacie sytuacje...darujcie sobie... lepiej sie za niego pomódlcie.
Odpowiedz
2
@ Tutaj wpisalem swoj pseudonim
dnia 06.05.2012, 11:19 · Zgłoś
Bierzemy przykład z Ciebie..
Odpowiedz
6
@ kuzynka iwa
dnia 06.05.2012, 17:27 · Zgłoś
jasne właśnie najlepiej pisać jak sie niezna kogos a był taki czy siaki pomódlcie sie za nim a nie debatujcie teraz pokój jego duszy
Odpowiedz
6
@ XXXX
dnia 06.05.2012, 09:34 · Zgłoś
Szkoda chłopaka.
Odpowiedz
-27
@ olek
dnia 06.05.2012, 09:31 · Zgłoś
wine ponosi właściciel stawów!!! powinien za to odpowiedzieć, i kare ponieść.
Odpowiedz
11
@ Ramzes
dnia 06.05.2012, 09:37 · Zgłoś
jak właściciel stawów??? jak przecież skąd mógł wiedzieć że chlopaki tam pojdą i to nie jest jego wina bo nieda sie wszystkiego upilnować... chłopak wpadł do wody i teraz takie szukanie winnego ze to właściciel albo sąsiadka z naprzeciwka to nic nieda i mu życia nie przywróci więc gościu nie zwalaj tylko na kogo się da jak nie wiesz jaka prawda jest...
Odpowiedz
-16
@ olek
dnia 06.05.2012, 11:56 · Zgłoś
monitoring niech kupi i pozakłada
Odpowiedz
8
@ P
dnia 06.05.2012, 12:13 · Zgłoś
Jaki właściciel winien? człowieku zastanów się zanim napiszesz takie bzdury, jeśli jesteś fenomenem to dlaczego Ciebie tam nie było żeby nie dopuścić do tragedii, jak Ty byś był właścicielem stawów ciekawe czy byś upilnował wszystkie stawy.
Odpowiedz
4
@ [*]
dnia 06.05.2012, 16:45 · Zgłoś
i przecierz nie wolno sie tam kapac skad miał to wiedziec i zamiast sie kłócić pomyśl lepiej co rodzina przeżywa jak on musiał cierpieć pod tą wodą!! złuz kondolencje rodzinie i sie lepiej nie odzywaj!!
Odpowiedz
-4
@ olek
dnia 06.05.2012, 19:35 · Zgłoś
wszystkie??? to znaczy 2 !!!a po drugie to niemoje stawy , tak to bym małolatów ścigał z tamtąd.
Odpowiedz
2
@ ludwiczek.cos
dnia 06.05.2012, 21:22 · Zgłoś
Czego szukały osoby postronne na prywatnych stawach rybnych? Jeśli są tablice informacyjne i ostrzegawcze o zagrożeniu,to monitoring czy ogrodzenie nie są konieczne. [...] nie sieją...
Odpowiedz
-6
@ Ratownik
dnia 06.05.2012, 21:32 · Zgłoś
Człowiecze !!!--- takie zbiorniki powinny być odgrodzone--- lub wysuszone z wody to jest wielkie szambo !!!to jest tak blisko drogi małe dzieci też tam chodzą !!!Mam nadzieje że prokurator się tym zajmie,,, co byś mówił jak by się twoje dziecko nie daj Boże utopiło
Odpowiedz
5
@ lesmian.pl
dnia 06.05.2012, 21:51 · Zgłoś
Czy to miejsce publiczne? Czego szukały tam osoby postronne? Czy to basen pływacki z ratownikami? Trzeba płacić za brak rozwagi.Poczekajmy na wyniki badań prokuratorskich.A z tekstów wynika,że już znależli się sędziowie...
Odpowiedz
2
@ P
dnia 07.05.2012, 12:09 · Zgłoś
jak nie twoje to się nie wtrącaj są mądrzejsi od ciebie do oceniania winy.
Odpowiedz
0
@ Iza
dnia 08.05.2012, 22:45 · Zgłoś
poczekaj zobaczymy czy będziesz cwany jak coś takiego spotka kogoś z twej rodziny, wtedy będziesz mówił dlaczego nie było zagrodzone !!!
Odpowiedz
0
@ swiecaniak
dnia 06.05.2012, 09:21 · Zgłoś
Ej tak na prawdę nie wyciągali go strażacy tylko sąsiedzi a chłopak nie pływał w łódce
Odpowiedz
-1
@ [*]
dnia 06.05.2012, 16:46 · Zgłoś
zgadzam sie!!
Odpowiedz
-1
@ :(
dnia 07.05.2012, 17:23 · Zgłoś
też się zgadzam to jego wujek wyciągał a nie osp
Odpowiedz
2
@ [*]
dnia 06.05.2012, 08:56 · Zgłoś
Boże... taki młody chłopak... współczuje jego rodzinie...
a 3 maja mieli Komunie...
Odpowiedz
3
@ doSTRAZAKA
dnia 06.05.2012, 08:40 · Zgłoś
Widzialem jak 2 chlopakow szykalo go dopoki straz nie przyjechala jak straz przyjechala wyszli z wody i sie ubrali a tak wgl. nawet koca nie mieli 3 stalo i patrzylo co robia jak przyjechali a 2 lezalo i plakalo wiec nie mow ze bali sie [...] bo szukali go a on wpadl z jednej strony a znalezli go z drugiej strony mnicha
Odpowiedz
1
@ bbbbbbbbb
dnia 06.05.2012, 08:28 · Zgłoś
Wcale nie pływał łódką i nie umiał pływać ...
Odpowiedz
1
@ kuzyn
dnia 06.05.2012, 19:04 · Zgłoś
nie wiesz to nie gadaj bzdor bo dominik bardzo dobrze umial plywac
Odpowiedz
-7
@ wik:
dnia 06.05.2012, 08:11 · Zgłoś
Bo to istna głupota. Ja pływać nie umię i nikt mnie na żadną łódkę nienamówi nawet na płytkiej wodzie. A inny chce pokazać co to on nie jest i mamy tragedie
Odpowiedz
-3
@ ko ko ko
dnia 06.05.2012, 07:53 · Zgłoś
Tak to jest jak młodzież chce się zabawić no ale trudno.Najlepiej jakby nie pływał tą łódką wogóle i by mu się nic nie stało.Ciekawe czy umiał pływać??

Kondolencje Dla Rodziny [*]
Odpowiedz
2
@ zozol [*]
dnia 06.05.2012, 00:57 · Zgłoś
popieram poprzednika
Odpowiedz
11
@ Ramzes
dnia 06.05.2012, 00:51 · Zgłoś
dokladnie mnie [...]ają takie opinie ludzi co nic nie wiedza a sie wypowiadaja o chlopaku co nawet go nie znali i [...] wiadza... :/ to mu zycia nie przywroci a wy tak [...].licie a niekt narazie niewie jaka jest prawda
Odpowiedz
6
@ [...] 23
dnia 06.05.2012, 07:07 · Zgłoś
Ci co tam byli to widzieli to wiedzą jak było. szkoda...
Odpowiedz
7
@ [*]
dnia 06.05.2012, 00:48 · Zgłoś
Ludzie ogarnijcie się!. Wasze kłótnie w niczym nie pomogą a rodzina później to może bedzie czytac.
Odpowiedz
2
@ Ramzes
dnia 06.05.2012, 00:40 · Zgłoś
chodzilem z dominikiem przez pol roku do klasy i wiem jaki jest... tzn byl,,, to koledzy jego z oc nim byli tez dobrze wiedzieli i zgadzam sie z komentarzem ze powinni go pilnowac bo prawda jest taka ze Dominika trzeba bylo pilnowac bo rozne rzeczy mu przychodzily do glowy ale nie jest czas na spory teraz tylko trzeba wyjasnic sprawe jak naprawde bylo
Odpowiedz
-12
@ olek
dnia 06.05.2012, 00:36 · Zgłoś
ciekawe kto, a jak już to za co??? a co do karetek to byłem i widziałem to głópot niepisz , od kiedy do 30 min. reanimacje się przeprowadza?
Odpowiedz
24
@ aaa
dnia 06.05.2012, 00:44 · Zgłoś
widać jak interesujesz sie co sie dzieje... a jeśli masz aż takie pretensje do chłopaków do po prostu przyjdź do remizy osp chyba wiesz gdzie to jest jak jesteś tak cudownie poinformowany a nie wypisuj tutaj bzdur, bo to świadczy o tobie, że po prostu sie boisz stanąć twarzą w twarz z kimś i powiedzieć o co ci chodzi. Taki mądry jesteś ? Znasz przepisy jakie są ? Procedury ? Jesteś cwaniakiem... ale tylko w internecie... na więcej cie nie stać. Nie widzę dalszego sensu rozmowy z takim kimś jak ty.
Odpowiedz
-14
@ olek
dnia 06.05.2012, 09:37 · Zgłoś
jestem często w remizie i wiem co tam się dzieje, długo bym pisał o tym, może kiedy ludzie się prawdy dowiedzą i zlikwidują osp, a tak naprawde wiedzą tylko się boją to powiedzieć i mnich też wie o różnych sprawach na tej wsi tylko mu na ręke!!!"JEST LEGĘDA ŻE TA WIEŚ [...]"
Odpowiedz
3
@ piel. pom. dor
dnia 06.05.2012, 22:05 · Zgłoś
czasam reanimujemy nawet 69 min zapraszam na kurs a przede wszystkim na lekcje wychowania
Odpowiedz
-4
@ olek
dnia 06.05.2012, 23:20 · Zgłoś
[...] sie w głópi [...]!!!
Odpowiedz
-46
@ olek
dnia 06.05.2012, 00:23 · Zgłoś
skoro wyciągneli go nieprzytomnego , to mogli go reanimować , tylko że żaden ze straży osp Święcany nieumie , albo byli pod wpływem promili jak zwykle, i przylecieli dla sensacji
Odpowiedz
25
@ aaa
dnia 06.05.2012, 00:26 · Zgłoś
w osp Święcany jest 3 strażaków przeszkolonych do udzielania pierwszej pomocy. A gdy go wyciągnęli było 2 karetki i to oni go reanimowali i to przez 30 min. nie wiesz nie pisz...
Odpowiedz
3
@ [...] 23
dnia 06.05.2012, 07:04 · Zgłoś
dokładnie nie wiesz nie pisz trzeba było tam byc to byś widział. po co miała go straż reanimować jak pogotowie było??
Odpowiedz
2
@ P
dnia 06.05.2012, 07:42 · Zgłoś
jak nie wiesz to nie pisz
Odpowiedz
1
@ Ramzes
dnia 06.05.2012, 00:22 · Zgłoś
niema co sie kłócić to Dominikowi nie przywróci życia... :(
Odpowiedz
19
@ kamyk
dnia 05.05.2012, 23:57 · Zgłoś
Do redakcji: weźcie ogarnijcie się z tymi komentarzami. Może rodzina zmarłego nie życzy sobie, aby publikowano tu jego imię i nazwisko?
Odpowiedz
-8
@ sandi
dnia 06.05.2012, 00:18 · Zgłoś
szukam tu imie i nazwisko w komentarzach i znalazlem tylko imie
Odpowiedz
3
@ kamyk
dnia 06.05.2012, 00:47 · Zgłoś
Redakcja już usunęła komentarz więc go nie znajdziesz.
Odpowiedz
11
@ STRAŻAK
dnia 05.05.2012, 23:57 · Zgłoś
to oni ponoszą 100% odpowiedzialność za jego śmierć taka jest prawda
Odpowiedz
6
@ STRAŻAK
dnia 05.05.2012, 23:56 · Zgłoś
naprawdę nie wiem szkoda zaczynać z takimi to są koledzy
Odpowiedz
10
@ ...
dnia 05.05.2012, 23:49 · Zgłoś
no tak jego koledzy to naprawde.. bali sie zamoczyć czy co ? zamiast próbowac go ratowac albo coś. wezwali osp i czekali.. niewiem na co... jak wogóle tak można ?!!!
Odpowiedz
2
@ [*]
dnia 06.05.2012, 20:10 · Zgłoś
oni go ratowali
Odpowiedz
3
@ asd
dnia 05.05.2012, 23:47 · Zgłoś
szkoda chłopaka. ; / każdy teraz po tej tragedi powienien myśleć zanim coś robi. a nie szpanowac przed kolegami albo coś. jak sie o tym dowiedziałem to aż ciarki mnie przeszły.. to mógł być każdy z nas. bo nie tylko on tam sie kapał
Odpowiedz
-10
@ STRAŻAK
dnia 05.05.2012, 23:45 · Zgłoś
kolegów to nie można powiedzieć miał fajnych jak straż przyjechała to siedzieli na kocu i patrzyli w wodę morze wypłynie morze nie
Odpowiedz
-17
@ FF
dnia 06.05.2012, 04:11 · Zgłoś
[...]
Odpowiedz
28
@ STRAŻAK
dnia 05.05.2012, 23:42 · Zgłoś
wiecie co jestescie [...] psp tam nie było i co gadacie gupoty tyle potraficie gadac i kłapac wiesz co jak zesmy go wyciagali to mi sie nogi ugieły co ty myslisz ze co straz to pokaz bo to fajnie tak jestescide po[...]ni potraficie tylko kłapac [...] idz i sam sprubuj to sie dowiesz jak to jest [...] jeden z drugim co to wypisuja
Odpowiedz
-31
@ FF
dnia 06.05.2012, 04:10 · Zgłoś
pisac sie naucz-- na myslenie za pozno
Odpowiedz
5
@ dowidza
dnia 05.05.2012, 23:35 · Zgłoś
Bylem jednym z uczestnikow bylem bradzo blisko calego zdazenia i wiem ze nic nie pili bo stalem kolo roadiowozu policji gdy wszyscy dmuchali a to ze go znalezli kolo rowu to nieznaczy ze nie zaczal topic sie w rowie. Szkoda chlopa[...] a ty widz mogles pomoc a nie teraz komentowac jak juz za pozno...
Odpowiedz
0
@ widz
dnia 06.05.2012, 12:40 · Zgłoś
jak bys wiedział to pomagałem. a ty byłeś koło tego zdażenia i co czemu nie pomogłeś. innych komentowac zachowanie potrafisz.
Odpowiedz
6
@ kre
dnia 05.05.2012, 23:24 · Zgłoś
kurde ;/ szkoda chłopaka tym bardziej że to kolega z klasy :/:/:/
Odpowiedz
3
@ jaślanin
dnia 06.05.2012, 12:19 · Zgłoś
kre ja też kolega z klasy :/
Odpowiedz
15
@ peroni
dnia 05.05.2012, 23:07 · Zgłoś
ten reportaż zawiera błędne informacje. wcale nie wypadł z łódki gdyż na tym stawie jej nie było.
Odpowiedz
10
@ [...] 23
dnia 05.05.2012, 23:08 · Zgłoś
jestem takiego samego zdania
Odpowiedz
-19
@ onnberek
dnia 05.05.2012, 23:00 · Zgłoś
jak ten chłopaczek sie nazywał i skad dokladniej był ??? [*]
Odpowiedz
-24
@ [...] 23
dnia 05.05.2012, 23:02 · Zgłoś
miał na imie Dominik [*] był z Przychodów.
Odpowiedz
3
@ ...
dnia 06.05.2012, 09:08 · Zgłoś
z Przechodów
Odpowiedz
10
@ widz
dnia 05.05.2012, 23:00 · Zgłoś
aha i jeszcze co uważasz że mózg obumiera po okolo 4 minutach to potem sensu nie ma go szukac szybko? człowieku zastanów się. gdzie ty masz serce?
Odpowiedz
10
@ widz
dnia 05.05.2012, 22:55 · Zgłoś
wiesz co ale wejsc sie im wielu nie chciało tylko takimi kijami nie wiem jak to sie zwie po dnie sprawdzali. a osp dawało z siebie wszystko co mogło. to co to znaczy że jak tobie by coś się stało np byś utonąl to po 10 minutach mieli by cie pomału szukać bo sensu by to nie miała. człowieku czasem można to przeżyć poczytaj na necie w opolu chłopak 3 kwadranse pod wodą i przeżył cudem. to ze nie znaleźli go po kilku minutach to mieli odpuścić nie przejmować sie i wolno szukać. brawo dla ciebie. jak by to był twój brat to byś ich jeszcze pośpieszał. zastanów sie. widziałeś co rodzina robiła jak go z wody wyciągli?
Odpowiedz
16
@ do widz
dnia 05.05.2012, 22:50 · Zgłoś
Poczytaj coś o obumarciu mózgu, po jakim czasie się to dzieje. Później zastanów się ile go szukali i wywniosuj sens. Pewnie dostaniesz odznakę od PSP.

Dobranoc.

Jedynie jakiej pomocy mogę udzielić to przed snem odmówić w Jego intencji modlitwę.
Odpowiedz
-21
@ lolcio 15
dnia 05.05.2012, 23:01 · Zgłoś
wiesz co żal,naprawde żal mi Cibie
Odpowiedz
14
@ Kika
dnia 05.05.2012, 22:47 · Zgłoś
Świec Panie nad Jego duszą +++
Odpowiedz
2
@ widz
dnia 05.05.2012, 22:46 · Zgłoś
ale on nie był w rowie jak go wyciągali kawałek dalej nie daleko rowu gdzie woda tam ma 1.50 . tak trzeźwi byli to dlaczego policja po miejscowych sklepach jeździła i pytała czy kupowali [...] u nich lub nie widzieli czy ktoś starszy im kupuje.
Odpowiedz
-36
@ Sven
dnia 05.05.2012, 22:46 · Zgłoś
mein hertz brennt !
Odpowiedz
3
@ dowidza
dnia 05.05.2012, 22:43 · Zgłoś
Prawda jest taka ze on spadl z kladki bo plywac nie umail a chlopaki odplyneli od neigo a woda miala 3,5 metra gelbokosci w rowie tam gdzie on wpadl i nie dostali do dna ... wiec nie wierz w te wersje i dotego byli badani alkomatem wszyscy i 0.00
Odpowiedz
-10
@ alkomat 0.00
dnia 06.05.2012, 07:49 · Zgłoś
moze alkomat 0.0 ale czy zbadali inne możliwości może cos palili
Odpowiedz
23
@ xxx
dnia 05.05.2012, 22:43 · Zgłoś
Serce pęka gdy się widzi odchodzące tak młode życie,i rozpacz matki.Wieczny pokój duszy.Ale niektóre znaki stoją we właściwych miejscach.Szanujcie to,by takich tragedii było jak najmniej.
Odpowiedz
6
@ widz
dnia 05.05.2012, 22:40 · Zgłoś
nom własnie z tą łódką to bardzo dziwne... nieby tu pisze ze wypadł z łodki a tu słysze że popychali się a znowu że kąpali się i zesłabł jeszcze że [...] byli. dużo wersji słysze ale prawdy sie nie dowiemy od nikogo innego jak od osób które tam były.
Odpowiedz
-37
@ Sven
dnia 05.05.2012, 22:38 · Zgłoś
Mitgefühl für die Familie.
Odpowiedz
2
@ @ Sven [...]
dnia 07.05.2012, 15:53 · Zgłoś
drutem kolczastym to sobie u siebie na obczyźnie szprechaj [...] a nie w PL
Odpowiedz
-50
@ Sven
dnia 05.05.2012, 22:35 · Zgłoś
Za chwile będę czytał komentarze dobrotliwych Polek ,,WSPÓŁCZUCIA DLA RODZINY''
Odpowiedz
6
@ @ Sven [...]
dnia 07.05.2012, 15:52 · Zgłoś
aleś ty [...] Sven ja współczuje tylko twoim rodzicom że takiego [...] na świat wydali
Odpowiedz
2
@ widz
dnia 05.05.2012, 22:35 · Zgłoś
tak akurat pomagałem. i co zdziwiony? nie bo ty byś stał i patrzył jak człowiek umiera co nie? brawo...
Odpowiedz
0
@ UFO
dnia 06.05.2012, 17:29 · Zgłoś
W jaki sposób?
Odpowiedz
4
@ fifi
dnia 05.05.2012, 22:18 · Zgłoś
jak straz zawodowa mogla byc aktywna przeciez mieli odznaczenia fanfary i impreze to byli jeszcze na fleku a co niektorzy mysleli juz o emeryturze smiechu warte
Odpowiedz
2
@ psp
dnia 05.05.2012, 22:37 · Zgłoś
psp była w tym czasie przy pozarze i dobrze dostali po tylnej częsci ciała na takim gorącu. wiec jak nie wiecie to głupot nie piszcie. tyle w tym temacie.
Odpowiedz
4
@ xxx
dnia 05.05.2012, 22:49 · Zgłoś
czy płetwonurkowie również gasili pożar?
Odpowiedz
5
@ [...] 23
dnia 05.05.2012, 23:04 · Zgłoś
jedna osoba mądrze chociasz napisała.
Odpowiedz
4
@ wems
dnia 06.05.2012, 07:30 · Zgłoś
tak również gasili
Odpowiedz
4
@ do widz
dnia 05.05.2012, 22:16 · Zgłoś
Lampili ta? to co Ty pomagałeś?
Odpowiedz
5
@ widz
dnia 05.05.2012, 22:00 · Zgłoś
do obserwator. dokładnie jak by nie chłopaki to by do jutra pływali bo jak skomentowali nie mieli pozwolenia. wstyd!!! nie chcieli się brudzić.. lepsza organizacja jasielskiej psp i by szybciej go wyciagli. Dzisiaj osp w święcanach wykazała sie dużo większą umiejętnością. Żal mi psp. a chłopaka szkoda bo młody , całe życie przed nim było. ludzi tam tyle stało z założonymi rękoma i nikt nie pomógł tylko lampili zamiast wskoczyc do wody.
Odpowiedz
2
@ Krzekorz
dnia 06.05.2012, 13:05 · Zgłoś
co mieli robic? plywac po jeziorze bez celu ?

w koncu chyba osp czy ktos plywal i sprawdzal wiec jakby ludzie mieli wskoczyc po kolei to bylo by bez sensu.

A chlopaka szkoda :(
Odpowiedz
8
@ obserwator
dnia 05.05.2012, 21:57 · Zgłoś
troche dziwne bo na tym satwie nie ma łódki tylko na stawie obok i jest przypieta łańcuchem; a jak go wyciągneli to niał na sobie tylko majtki
Odpowiedz
3
@ obserwator
dnia 05.05.2012, 21:52 · Zgłoś
wyciągneli go chłopaki z osp święcany bo straż zawodowa niechciała się pobrudzić i zamiast wejść do wody która miała 1,5 metra to oni musieli pływać pontonem i kijkami badać dno; żenada i wstyd. jakby nie osp to by sobie jasielska psp do teraz płyała po stawie. szkoda chłopaka
Odpowiedz
-19
@ ;(
dnia 05.05.2012, 23:20 · Zgłoś
Gdyby miała 1,5m to chyba nie utopiłby się
Odpowiedz
-17
@ olek
dnia 06.05.2012, 00:15 · Zgłoś
osp święcany tylko patrzyli , jak zwykle z ciekawości!!!
Odpowiedz
-9
@ qwsjldbhvn
dnia 06.05.2012, 07:12 · Zgłoś
tak osp patrzyli? ciekawe. oni coś starali sie zrobic i zrobili. a psp co rączek BRUDZIC? NIE BYŁEŚ NIE PISZ
Odpowiedz
5
@ wems
dnia 06.05.2012, 07:32 · Zgłoś
psp nie bayło tam z pontonem, a poszukiwanie kijkami (bosakami) jest powszechnie stosowaną metodą poszukiwań przy utonieciach
Odpowiedz
2
@ Ala
dnia 06.05.2012, 09:04 · Zgłoś
Po pierwsze to jeden z osób które go wyciągali był z OSP. Po drugie głębokość koło mnicha wynosi 3,5 metra... Takie małe sprostowanie
Odpowiedz
0
@ ww
dnia 06.05.2012, 10:57 · Zgłoś
a ty pewnie stałeś na brzegu i wiedziałes
co pownni zrobić
Odpowiedz
12
@ adds
dnia 06.05.2012, 10:59 · Zgłoś
człowiek może zachłysnc się herbatą i po człowieku
Odpowiedz
0
@ :(
dnia 07.05.2012, 17:21 · Zgłoś
[...] prawda OSP wcale nic nie pomogło
Odpowiedz
39
@ ;(
dnia 05.05.2012, 21:49 · Zgłoś
wieczny odpoczynek racz mu dać panie :(:(:(
Odpowiedz
50
@ 1234567890
dnia 05.05.2012, 21:34 · Zgłoś
Wieczne odpoczywanie...
Odpowiedz
19
@ qwert
dnia 06.05.2012, 11:33 · Zgłoś
Znowu portal jaslo4u wprowadza jawnie w błąd. Już po godzinie 12,10 na sygnale przez Skołyszyn jechała Straż Pożarna z łodzią na przyczepie. Coraz więcej artykułów gdzie nie!wiecie o czym piszecie
Odpowiedz
3
@ siwc
dnia 06.05.2012, 11:37 · Zgłoś
skąd masz wiedzieć gdzie oni jechali jak widziałem ich w skołyszynie a Święcany są oddalone o 7 km a po drugie to było później o wiele później napewno nie o 12 .10 wprowadzasz w błąd innych.
Odpowiedz
-2
@ qwert
dnia 06.05.2012, 15:41 · Zgłoś
Siwc nie wiesz to [...]. Zaraz po tym jak około 12,10 jechali na sygnale telefonowałem pytając co sie dzieje i jakie działania prowadzą ze sprzętem pływającym wiec lepiej wiem niż TY nic nie wiedzacy !@
Odpowiedz
7
@ ...
dnia 06.05.2012, 17:05 · Zgłoś
NA sto nie o tej porze bo o tej porze to on jeszcze grał mecz!
Odpowiedz
1
@ LOL
dnia 06.05.2012, 19:19 · Zgłoś
Tak a ja słyszałem że o 15 zawyła syrena w Skołyszynie w Święcanach dokładnie o 16:55 jeszcze jakieś obiekcje, nie wiesz nie mówi! Tak spekulujecie a [...] wiecie. Tak samo ten portal też skłamał bo On nie pływał łódką!
Odpowiedz
0
@ fps
dnia 06.05.2012, 19:23 · Zgłoś
O godz 12 grał mecz z KKS Gaudium Łężyny
Odpowiedz
0
@ z sąsiedniej miejscowośći
dnia 08.05.2012, 16:30 · Zgłoś
Spoczywaj w pokoju [...]!!!
Odpowiedz
3
@ ....
dnia 09.05.2012, 14:46 · Zgłoś
Zgadzam się !!! Po piersze ...Portal umieszczając informacje o czyjejś śmerci powinien przede wszystkim zablokować dodawanie komentarzy ,bo to jest ogromna tragedia tym bardziej dla rodziny .Ludzie którzy wypowiadają się tak jak komentarzach po niżej ...to są osoby pozbawione serca a tym bardziej jakiego kolwiek rozumu !!!Bazgrają jakieś bzdury wyssane z palca na dodatek żerują na śmerci młode chłopca .Portal zaś za nim coś napisze ,niech dokładnie sprawdzi informację !!!

"...TU Ciebie nie ma, lecz JESTEŚ przecież…

I pozostaniesz w jasnym świecie, Jest coś, co mrokom się opiera, Jest PAMIĘĆ. A ona NIE UMIERA..."Na zawsze zostaniesz w naszej pamięci;(

Spoczywaj w pokoju Dominik[*]
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.