Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Święta coraz bliżej! Śmieszne skarpetki na prezent – hit czy kit?

1

Czy śmieszne skarpetki są dobrym pomysłem na prezent? Jedni lubią takie gadżety, a dla drugich są kiczowate. Dlatego wybierając taki upominek, trzeba dobrze go przemyśleć. Jakie wzory mogą spodobać się fanom wesołych podarunków?

Czy śmieszne skarpetki są dobrym pomysłem na prezent?

Śmieszne skarpetki to pomysł na prezent, który raczej spotyka się aprobatą. Część osób uważa je za nieco kiczowate i sądzi, że ktoś wybiera je, gdy brakuje innego pomysłu na upominek. Jednak kolorowe skarpetki z ciekawymi wzorami nie są wcale takim złym prezentem! Wbrew pozorom taki podarek ma wiele zalet. Jedna z nich to po prostu wesoły charakter, dzięki któremu można stworzyć prezent z tzw. jajem.

Poza tym śmieszne skarpetki są też przydatnym gadżetem. W końcu ten element garderoby nosi się praktycznie codziennie, a więc nigdy nie jest go za wiele w szufladzie z bielizną. Są praktyczne i z pewnością nie zostaną rzucone w kąt przez obdarowywaną osobę.

Skarpety to prezent, który pasuje praktycznie każdemu. Można je podarować rodzeństwu, przyjaciołom, rodzicom czy dziadkom. Śmieszne skarpetki to świetny wybór dla osób, które lubią się wyróżniać i cenią oryginalność. Natomiast klasyczne, eleganckie skarpety to idealny prezent dla osób, które cenią sobie styl i elegancję. Bez względu na wiek i preferencje, skarpety to prezent, który zawsze się przyda i powinien zostać doceniony.

Wesołe skarpetki na święta i urodziny – oryginalne wzory

Wesołe skarpetki to pojęcie dość szerokie, ponieważ każdy ocenia zabawność według własnego uznania. Dlatego przy wybieraniu prezentu warto kierować się poczuciem humoru osoby, która ma otrzymać gadżet.

Oprócz tego najlepiej zastanowić się nad jej zainteresowaniami. Skarpetki z ulubioną postacią filmową czy elementami, które nawiązują do hobby danej osoby, będą świadczyły o dobrej znajomości jej charakteru.

Jeśli jednak brakuje pomysłów na motywy związane bezpośrednio z pasjami obdarowywanych, to można postawić też na wzory, które są po prostu oryginalne i ciekawe. W takiej sytuacji sprawdzą się śmieszne skarpetki Żółte miny ze sklepu Out Of The Box. To skarpetki o tematyce… kurierskiej! Taki niesztampowy motyw to sprawka przedsiębiorstwa InPost, które prowadzi sprzedaż gadżetów inspirowanych swoją działalnością.

Model Żółte miny zawiera liczne buźki Mata – brand hero dostawczej firmy. Ten śmieszny element garderoby może posłużyć zarówno jako kolorowe skarpetki męskie, jak i damskie czy dziecięce. Wszystko dlatego, że jego rozmiary zaczynają się od 35, a kończą na 46.

W Out Of The Box dostępnych jest jeszcze kilka innych skarpetek. Wśród akcesoriów figurują gadżety z motywami samolotów czy kreskówkowego miasta. Dla fanów firmy InPost znajdą się też skarpety ze wzorem urządzenia Paczkomat®.

Kup od razu minimum trzy pary i oszczędź na dostawie ze sklepu InPost!

Materiał zewnętrzny

Napisany dnia: 13.11.2023, 20:01
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ Gosia
dnia 14.11.2023, 12:29
Ocena
komentarza:
-3
Jak dla mnie hit jako dodatek do jakiegoś prezentu. Mój facet dostanie np voucher do aerotunelu w Lesznie i do tego właśnie jakieś śmieszne skarpetki.
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Menopauza bez tabu

  W Generatorze Nauki Gen w Jaśle odbyło się kolejne spotkanie skierowane do kobiet. Niedawno specjalistki z zakresu położnictwa i dietetyki mówiły o tym, w jaki sposób uchronić się przed rakiem piersi. Tym razem tematem do dyskusji była menopauza. 60 kobiet, które wzięły udział w wykładach miały okazję dowiedzieć się, w jaki sposób w tym szczególnym okresie dbać o swoje zdrowie, ciało oraz skórę.<FOTORELACJA>

 • Na "Słodkie Andrzejki" przyszli dla Wiktorii

  9-letnia Wiktoria Hajnas cierpi na zespół Leigha, agenezję ciała modzelowatego, padaczkę oraz opóźnienie psychoruchowe. Dziewczynka potrzebuje specjalistycznego wózka do codziennego funkcjonowania, który kosztuje ponad 21 tys. zł. Jasielski "Medyk" włączył się w pomoc dla córki absolwentki ich szkoły i zorganizował "Słodkie Andrzejki".

 • Chirurdzy skazani prawomocnym wyrokiem. Nieumyślnie narazili pacjentkę na niebezpieczeństwo utraty życia

  W miniony wtorek w Sądzie Okręgowym w Krośnie zapadł prawomocny wyrok wobec lekarzy, którzy w 2019 r. podczas pełnionego dyżuru na oddziale chirurgii w jasielskim szpitalu nieumyślnie narazili pacjentkę na niebezpieczeństwo utraty życia. Sąd II instancji utrzymał w całości wyrok Sądu Rejonowego w Jaśle. Lekarze Jacek W. i Krzysztof Z. zostali skazani na karę grzywny w wysokości 20 tys. zł oraz pokrycie kosztów sądowych.

 • MKS w Jaśle wymienia tabor

  Miejska Komunikacja Samochodowa w Jaśle zakupi trzy używane niskopodłogowe autobusy za pół miliona złotych. W najbliższym czasie zostanie również ogłoszony przetarg na zakup sześciu autobusów elektrycznych, na które Miasto Jasło otrzymało dofinansowanie w kwocie 11,3 mln zł oraz pożyczkę w wysokości 3,2 mln zł z NFOŚiGW...

 • Jakub W. podejrzany o zabójstwo matki nie był pod wpływem narkotyków

  W październiku w jednym z domów jednorodzinnych w Sławęcinie doszło do makabrycznej zbrodni. Zginęła w nim 44 - letnia kobieta. Miała kilkadziesiąt ran ciętych i kłutych. Jej mąż przeżył, chodź nie wyszedł z tego bez szwanku. 46-letni mężczyzna został ugodzony nożem w szyję oraz w brzuch. Policjanci zorganizowali obławę na ich syna. 20-letni Jakub W. został zatrzymany i przebadany na zawartość alkoholu. Był trzeźwy. Nie znajdował się również pod wpływem narkotyków...

 • W Jaśle znaleźli dla siebie bezpieczną przystań. Dla wielu ukraińskich rodzin nasze miasto stało się drugim domem

   

  Wydarzenia z 24 lutego 2022 r. na zawsze zmieniły historię narodu ukraińskiego. W wyniku rosyjskiej inwazji, terytorium naszego wschodniego sąsiada opuściło kilka milionów Ukraińców, przede wszystkim kobiet i dzieci. 

 • Mała Nadia nadal przebywa w szpitalu. Jest rehabilitowana

  Kilku miesięczna Nadia, która trafiła w październiku do szpitala wojewódzkiego w Rzeszowie ze śladami znęcania się, niebawem opuści szpital. Dziewczynka przeszła badania neurologiczne. Lekarze czekają na wyniki.

 • To już ostatni dzwonek na wymianę opon! Odwiedź Centrum Serwisowe Maszyn i Pojazdów Service Point w Jaśle

   

  Zima puka do naszych drzwi, co oznacza, że nadszedł najwyższy czas na to, aby właściwie przygotować samochód do wymagających warunków, jakie już wkrótce, na dobre zapanują na polskich drogach. 

 • Szykują się podwyżki za śmieci

  Już wiadomo, że odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i mieszanych na terenie Miasta Jasła w 2024 r. będzie kosztował mieszkańców więcej niż w mijającym roku. - Brakuje nam 1,7 mln zł na zabezpieczenie i pokrycie planowanych wydatków w 2024 r. - poinformował burmistrz Ryszard Pabian. Czy miasto dopłaci z budżetu do gospodarki odpadami i obniży mieszkańcom opłatę za śmieci?

 • Przy ul. Szajnochy w Jaśle powstał parking z 30 miejscami postojowymi

  Plac przy ul. Szajnochy w Jaśle został przebudowany w parking z 30 miejscami postojowymi. Zadanie zostało podzielone na dwa etapy. Koszt inwestycji wyniósł blisko 300 tys. zł.

 • W Jaśle jest miejsce dla młodych, kreatywnych i przedsiębiorczych ludzi

   

  Jednym z zasadniczych problemów, z jakimi, od co najmniej dwóch dekad muszą borykać się małe i średnie miasta w Polsce, są niekorzystne procesy demograficzne. Nie od dziś wiadomo bowiem, że wielu młodych, kreatywnych i przedsiębiorczych ludzi szuka swojej szansy na rozwój w większych ośrodkach miejskich. Przed władzami samorządowymi miast zagrożonych utratą funkcji społeczno-gospodarczych stoi więc mnóstwo wyzwań, jakim muszą sprostać na trudnej drodze do zwiększenia swojej konkurencyjności. 

 • Kupuj bramy segmentowe HORMANN w atrakcyjnych cenach

   

  Na remont zawsze jest dobra pora. Zasada ta dotyczy między innymi bram garażowych. Decydując się na konkretny produkt, warto postawić na bramy, które  są gwarancją trwałości i bezpieczeństwa podczas codziennego użytkowania. Wybierając markę HORMANN możemy być pewni tego, że brama garażowa posłuży nam wiele lat. Szeroki ich wybór znajdziemy w salonie HORMANN w Jaśle, który mieści się w sklepie DOMUS Łazienki & Budownictwo.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 772 657