Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Świetlica dla dzieci

9

W Jaśle przy ul. Baczyńskiego 29 (budynek Pektowinu) działa świetlica, która oferuje fachową i bezpłatną opiekę dla dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 17 lat.

- Zapewniamy pomoc w odrabianiu zadań domowych, zajęcia artystyczne, muzyczne, taneczne, komputerowe, gry i zabawy ruchowe, a także poczęstunek. Przede wszystkim jednak gwarantujemy miłą i przyjazną atmosferę – wylicza Maria Macek, sekretarz Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej w Jaśle.

Na zajęcia w świetlicy, która czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 12 do 18, serdecznie zaprasza Polski Komitet Pomocy Społecznej w Jaśle. Informacje u wychowawców świetlicy. Projekt finansowany jest w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

UM w Jaśle

Reklama

Komentarze: 9

Dodaj komentarz Widok:
0
@ jaślan
dnia 13.09.2011, 21:33 · Zgłoś
Działała już daawno temu. W latach80-tych ubiegłego stulecia były tam nawet fajne impezy. Ale to daaaawno temu było i niewielu z tu zabierających głos to pamięta...
Odpowiedz
0
@ AM
dnia 12.09.2011, 14:18 · Zgłoś
PKPS ma taka świetlice w Krosnie!Pracuje koło tego przybytku--panie nie daja sobie rady z "młodziezą" tam przychodzącą i w "miłej atmnosferze spedzającą czas" . Miła atmosfera to m.in. rzucanie kartonami pełnymi mleka z okien na pietrze na samochody zaparkowane pod budynkiem.., rzucanie workami napłenionymi wodą w przechodniów...super tylko dziecko posłac, zeby sie nauczylo jak spedzac wolny czas po szkole!Zwlaszcza 7 latka w gronie 17-latków-alez bedzie wyedukowany!!
Dlaczego kartony pełne mleka???Bo dzieci wraz z pania czesto pieką gofry!!!Po co szanowac , ze mleko daje PKPS?Lepiej powyrzuac przez okno, jest ubaw!
Jeszcze zeby ta "mlodziez"chciala cos pozyutecznego zrobic na takiej swietlicy...a tu przeklenstwa, rozdarte geby i degeneractwo...
Odpowiedz
0
@ jaślanin
dnia 11.09.2011, 11:05 · Zgłoś
Czyżby mogła tam chodzić młodzież i dzieci alkoholików?
Odpowiedz
3
@ ?!135
dnia 09.09.2011, 19:44 · Zgłoś
Przeciez tam świetlica działała od dawna ! Nie rozumiem dlaczego o tym piszecie ! Piszcie o inwestycjach bo sezon się kończy, a Miasto śpi !
Odpowiedz
4
@ ?
dnia 10.09.2011, 08:56 · Zgłoś
Działała raczej dość dawno, bo budynek od dawna świecił pustkami. Teraz zaczyna się coś dziać, wreszcie ktoś pomyślał o dzieciach, a nie tylko cięcia i likwidacje:(
Odpowiedz
5
@ jas
dnia 09.09.2011, 19:19 · Zgłoś
czy na swietlice bedzie chodzil chory andrzej kachlik pewnie zus go tam skieruje na te 6 miesiecy
Odpowiedz
3
@ ..
dnia 09.09.2011, 17:30 · Zgłoś
raczej nie :P
Odpowiedz
-5
@ bur
dnia 09.09.2011, 16:04 · Zgłoś
Czy to prawda że zlikwidowano świetlice dla romow bo jeden z radnych zrobil tam przedszkole ?
Odpowiedz
3
@ kala11
dnia 10.09.2011, 20:53 · Zgłoś
super ze ujest swietlica
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.