Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Święto policji w Jaśle. Komendant Woźnik: Nawet wtedy, gdy zdejmujemy mundur zawsze jesteśmy na służbie.

69

Na co dzień ściągają przestępców, ale przede wszystkim czuwają nad naszym bezpieczeństwem. Jasielscy policjanci, bo o nich mowa, zostali docenieni przez swoich zwierzchników za profesjonalizm, skuteczność i uczciwość. Święto policji w 91. rocznicę jej powstania było okazją do wręczenia awansów oraz odznaczeń tym najbardziej zasłużonym. 93 funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Jaśle otrzymało nominacje na wyższe stopnie służbowe: 5 w korpusie oficerskim, 56 w korpusie aspiranckim i 32 oficerów. Zostali wyróżnieni również przez przez ministra spraw wewnętrznych i administracji, ale swoją nagrodę za  osiągnięcia w służbie na rzecz społeczności lokalnej przyznał także samorząd jasielski. Otrzymał ją dzielnicowy aspirant Wiesław Sitnik.  

<Zapraszamy do fotorelacji>


- Nasz zawód jest wyjątkowy, nieporównywalny z innymi profesjami. Nawet wtedy gdy zdejmujemy mundur zawsze jesteśmy na służbie. Jesteśmy zawsze zobowiązani do reakcji na łamanie prawa oraz do niesienie pomocy tym, którzy jej oczekują. Być policjantem to stać nie tylko na straży spokoju i bezpieczeństwa, ale również być gotowym, by nieść pomoc nawet z narażeniem zdrowia i życia. Czynimy i czynić będziemy wszystko by sprostać oczekiwaniom tych, których chronimy – obiecywał podczas uroczystości Robert Woźnik, komendant Komendy Powiatowej Policji w Jaśle.

Jednocześnie podkreślił, że dzięki pracy policjantów, pracowników policji oraz partnerów Jasielskie pozostaje jednym z najbezpieczniejszych powiatów województwa.

- Jasło plasuje się bardzo wysoko nie tylko w rankingach statystycznych województwa podkarpackiego, ale także w statystkach krajowych. To wasza zasługa, że nie szczędząc sił i czasu wolnego, poświęcacie się społeczeństwu ziemi jasielskiej. Dawaliście wielokrotnie przykład w ostatnim okresie, że jesteście gotowi zostawić nawet swoje poważne sprawy i iść z pomocą poszkodowanym. Mówię to o powodzi majowej i czerwcowej, mówię tutaj o czynnościach towarzyszących katastrofie smoleńskiej, gdzie widzieliśmy duże zaangażowanie waszych służb w przygotowanie pogrzebu senatora Zająca. Za to wszystko co zrobiliście chciałabym podziękować w imieniu kierownictwa – powiedział Kazimierz Mruk, pierwszy Zastępca Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji
    
Ostatnie sondaże przeprowadzone w kwietniu 2010 roku wskazują, że pracę policji dobrze ocenia niemal 3/4 Polaków. Wg tych badań to Podkarpacie jest jednym z tych regionów, w którym praca policjantów oceniana jest najlepiej. - Do tego przyczyniają się starania jasielskich policjantów. O wysokim poziomie tej pracy świadczy to, że w roku ubiegłym na terenie naszego powiatu ograniczono poziom przestępczości w największym stopniu szkodliwej społecznie – o charakterze kryminalnym – przypomniał komendant Woźnik.
    
Liczba przestępstw w tej kategorii, w 2008 roku wyniosła 1012, a już w roku ubiegłym zanotowano ich o prawie 100 mniej, bo 915. – Był to najwyższy poziom wykrywalności w ciągu ostatnich sześciu lat  - podkreśla z dumą komendant KPP w Jaśle.  
    
Zaznacza jednak, że każdy kolejny dzień to nowe i trudniejsze zadania. - Nie tylko nasi przełożeni, ale mieszkańcy ziemi jasielskiej oczekują od swojej policji  więcej. Dlatego profesjonalizm, skuteczności, uczciwe i rzetelne wykonanie szlachetnej misji służenia społeczeństwu to na obecną chwilę najważniejsze zadania -  dodaje na zakończenie.
    
Święto było także okazją do poświęcenia dwóch samochodów marki Kia Ceed, o które wzbogaciła się jasielska policja. Nowe radiowozy trafiły do komisariatów w Dębowcu i Osieku Jasielskim, a zakupione zostały przez Komendę Wojewódzką Policji w  Rzeszowie wspólnie z samorządami: gminą Jasło, Dębowiec i Osiek Jasielski.

Katarzyna Pacwa-Wilk
k.pacwa@jaslo4u.pl


Poniżej lista awansowanych funkcjonariuszy.


Na podinspektora policji został awansowany nadkomisarz Zbigniew Mijal. Stopień nadkomisarza otrzymał komisarz Robert Gomułka, natomiast na podkomisarza awansowani zostali: aspirant sztabowy Bogdan Filip, aspirant sztabowy Jacek Krzyżak oraz młodszy aspirant Łukasz Gliwa. Aspirantem sztabowym został starszy aspirant Artur Grzelak, natomiast nominacje na starszego aspiranta policji otrzymali: aspirant Jacek Berowski, aspirant Andrzej Stygar, aspirant Adam Tatar oraz aspirant Tomasz Zając.

Awanse na aspiranta policji otrzymali: młodszy aspirant Karol Bochnia, młodszy aspirant Marek Dąbrowski, młodszy aspirant Jerzy Faber, młodszy aspirant Piotr Frankiewicz, młodszy aspirant Robert Gomuła, młodszy aspiranta Marcin Gustek, młodszy aspirant Paweł Korczykowski, młodszy aspirant Krzysztof Kościołko, młodszy aspirant Marek Krowicki, młodszy aspiranta Krzysztof Machowski, młodszy aspirant Marek Machowski, młodszy aspirant Marek Musiał, młodszy aspirant Mieczysław Musiał, młodszy aspirant Piotr Nosek, młodszy aspiranta Lucjan Okarma, młodszy aspirant Maria Osiewalska, młodszy aspirant Robert Osiewalski, młodszy aspirant Piotr Pacana, młodszy aspirant Adam Pałka, młodszy aspirant Leszek Placek, młodszy aspirant Piotr Polar, młodszy aspirant Wiesław Rogowski, młodszy aspirant Janusz Sanicki, młodszy aspirant Wiesław Sitnik, młodszy aspiranta Robert Szot, młodszy aspirant Wojciech Weber, młodszy aspirant Mariusz Wojnar oraz młodszy aspirant Ryszard Żurawski.

Stopień młodszego aspiranta otrzymali: sierżant Agnieszka Bachórz, sierżant sztabowy Ryszard Borsa, starszy sierżant Adam Czajka, starszy sierżant Marcin Dziedzic, sierżant sztabowy Jan Grzyb, sierżant sztabowy Andrzej Jarek, sierżant Marcina Kras, starszy sierżant Marcin Kwiatkowski, starszy sierżant Jordan Leśniak, sierżant sztabowy Adam Łach, sierżant Łukasz Machowski, sierżant sztabowy Edward Misiołek, sierżant Jacek Mroczka, sierżant Paweł Ochałek, sierżant Marcin Przebięda, starszy sierżant Bogdan Szota, sierżant Łukasz Szot, sierżant sztabowy Bartłomiej Świerczek, sierżant Arkadiusz Wickowski, sierżant MariuszWiniarski, starszy sierżant Piotr Wojtunik oraz sierżant Robert Zoła.

Starszym aspirantem został aspirant Andrzej Zajdel, a sierżantem sztabowym: starszy sierżant Marcin Lawera, starszy sierżant Piotr Wieczorek, starszy sierżant Paweł Wojdyła.

Awanse na starszego sierżanta policji otrzymali: sierżant Marcin Andrzejak, sierżant Janusz Bizon, sierżant Krzysztof Bylinowski, sierżant Przemysław Ciekielski, sierżant Sebastian Czech, sierżant Łukasz Długosz, sierżant Daniel Jeleń, sierżant Edyta Maziarz, sierżant Anna Palcar, sierżant Tomasz Pierzchała, sierżant Andrzej Pilch, sierżant Mariusz Reczek, sierżant Grzegorz Smagacki, sierżant Katarzyna Soboń, sierżant Jerzy Szot, sierżant Sławomir Świszcz, sierżant Agnieszka Wilk, sierżant Mieczysław Wójcik.

Nominacje na sierżanta policji otrzymali: posterunkowy Łukasz Brej, posterunkowa Joanna Garbacik, posterunkowy Sławomir Gucwa, posterunkowy Michał Kąkol, posterunkowy Damian Kiciliński, posterunkowa Edyta Koś, posterunkowy Adam Solecki, posterunkowy Mirosław Wojdyła, posterunkowy Tomasz Wojdyła, posterunkowy Dariusz Zawiliński, a stopień starszego otrzymała sierżant Marta Owsiana.

Przyznano także odznaki „Zasłużony policjant”: złotą aspirantowi Jerzemu Okarmie oraz srebrną Zbigniewowi Mijalowi i Andrzejowi Zajdlowi.

Srebrnym medalem za zasługi dla pożarnictwa odznaczony został: aspirant Tomasz Dąbrowski. Brązowym medalem za zasługi dla pożarnictwa odznaczeni zostali: podinspektor Artur Wypasek, aspirant Ryszard Żurawski, aspirant Adam Pałka, młodszy aspirant Łukasz Szot, młodszy aspirant Bartosz Szeleszkiewicz, młodszy aspirant Paweł Ochałek.

Za pracę społeczną dla dobra dzieci, Towarzystwo Przyjaciół Dzieci uhonorowało „Odznaką  przyjaciel dziecka” nadkomisarza Andrzeja Przebiędę, naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego jasielskiej jednostki. Przebięda, na wniosek Zarządu Jasielskiego Klubu Motorowego i Ratownictwa Drogowego został również odznaczony „ Brązową Odznaką Honorową  Polskiego Związku Motorowego”.

Reklama

Komentarze: 69

Dodaj komentarz Widok:
1
@ toska
dnia 10.02.2012, 16:06 · Zgłoś
Gratulacje policji z mojej miejscowości.:D życzę dalszych sukcesów na służbie..:)
Odpowiedz
1
@ mika
dnia 14.10.2011, 13:28 · Zgłoś
Masakra...kryminalni ścigają przestępców na rowerach
Odpowiedz
1
@ toska
dnia 06.10.2011, 12:36 · Zgłoś
gratulacje ..;)
szczegolnie policji z mojej miejscowosci ^^
Odpowiedz
1
@ vbfdcxg
dnia 08.06.2012, 18:31 · Zgłoś
racja,racja..;)
Odpowiedz
1
@ smutna prawda
dnia 07.03.2011, 17:28 · Zgłoś
A ja jestem w Towarzystwie Opieki Nad Zwierzętami.Próbowałam wyjasnić sprawę pobitego psa u jakiego stwierdzono podejrzenie wstrząśnienia mózgu,uraz kręgosłupa.Stwierdzono niedowład,oczopląs ,niezborność ruchów...I co ?Jeden z Brzosteckich pseudo-Stróżów Prawa jaki sprawę skrzętnie tuszował / bo inaczej tego wytłumaczyć się nie da/ próbował mi wmówić, że pies się "potknął" a siniaków nie było widać-zapomniał dodać, że nie sprawdził pod sierścią.Postępowanie umorzył.Wyrazy współczucia dla Jego Matki....
Odpowiedz
-1
@ Niki
dnia 05.02.2011, 17:10 · Zgłoś
Czytam te komentarze i śmiać mi się chce z niektórych jeżeli wam tak szkoda że nie którzy dostaja awanse to popatrzcie na samych siebie kto wam bronił wstąpić do policji też byście się czegoś dorobili tak samo jak w innej pracy.Mogę tylko pogratulowac tym szczęsliwcom co pracują w państwowych zakładach bo tylko tam się można czegoś dorobić ja pracuje u osoby prywatnej i zdaje sobię z tego sprawe że żadnego awansu się nie doczekam choćby nie wiadomo jak się czlowiek starał
Odpowiedz
1
@ krajciewicz
dnia 29.12.2010, 02:17 · Zgłoś
Lucku Okarmo ty stary [...]!!!
Odpowiedz
0
@ cumellos
dnia 13.10.2010, 21:57 · Zgłoś
witam! ostatnio trochę docisłem...na gaz..spieszyłem się z posługą do chorej ...i prosiłem...ale cóż zagościło [...] i arogancja...i to już drugi raz...taka właśnie jest jasielska policja...a agresja i rozbój na ulicach się szerzy...brak wyrozumiałości...ciekaw czy jak by takiemu trzeba było księdza z posługą...czy też by się tak zachował...panowie nie koczujcie w tych krzakach jak ...bo chyba cywilizacja już do was dotarła...?
nieposłuszny k s i ą d z!
Odpowiedz
2
@ remik
dnia 26.07.2010, 14:55 · Zgłoś
A potem impreza "pod papugami" i picie!!!
Odpowiedz
1
@ jestem z jasła :)
dnia 26.07.2010, 12:23 · Zgłoś
"Komendant Woźnik: Nawet wtedy, gdy zdejmujemy mundur zawsze jesteśmy na służbie" tak bo zawsze nic nie robimy...przedstawię dwie sytuacje pracy jasielskiej policji i powtarzają się one praktycznie codziennie...godzina około 21 ulica Czackiego przystanek obok gimnazjum nr1...na przystanku siedzą dwie dziewczyny podjeżdża radiowóz policjanci zatrzymują się po to by sobie "pozarywać dziewczyny" zamiast zająć się pracą druga sytuacja ulica igielna około godziny 23 bije się grupka chłopaków przyjeżdżają dwa radiowozy starają się uspokoić wszystkich ale gdy jeden z chłopaków biorących udział w bijatyce stawia się do policjantów po czym oni wolą się wycofać wsiadają w auto i odjeżdżają...śmiech na sali nie policja...powinni dostać do radiowozów tv jedzenie dziewczyny i [...] bo nic innego nie potrafią robić
Odpowiedz
1
@ kkioi
dnia 25.07.2010, 22:09 · Zgłoś
buuuuuuuuu i emerytura po 15 latach
Odpowiedz
0
@ policja
dnia 25.07.2010, 21:57 · Zgłoś
policjant też człowiek i ja jestem za POLICJĄ
Odpowiedz
-2
@ Zal
dnia 25.07.2010, 17:40 · Zgłoś
... Przez kabelki jesteście cwaniaki a jak by przyszło co do czego to byście płakali po kątach :(((((
Odpowiedz
1
@ hejka :)
dnia 25.07.2010, 16:33 · Zgłoś
cytat: a im brali kanpapki w skzole płakali w katach to tatus wysłał taka [...] do [...] dostał [...] a jest tak [...] ze i tak nie wie coi z nia robic... ha ha ha ha ha chłopie czy ty już skończyłeś podstawówkę czy siedzisz 10-ty rok.
Odpowiedz
2
@ Jaślok
dnia 25.07.2010, 13:57 · Zgłoś
Nie kompromitujcie sie i nieporównujcie Strazy Pozarnej do tej bandy [...] zwanych [...] ktos kto jest smierdzacym [...] na pewno nimi jest zafascynowany ja nie bo jestem POLAKIEM a nie jakims [...] a im brali kanpapki w skzole płakali w katach to tatus wysłał taka [...] do [...] dostał [...] a jest tak [...] ze i tak nie wie coi z nia robic...
Odpowiedz
1
@ sumienie_urzedasow
dnia 25.07.2010, 11:03 · Zgłoś
Kilka razy wzywałem miśki na interwencję i powiem tak: Lepiej kupić sobie gnata i samemu dbać o swoje bezpieczeństwo niż liczyć na tych "dzielnych" policjantów, którzy na interwencję przyjadą po 2 godzinach, albo wcale.
Odpowiedz
-1
@ normal
dnia 25.07.2010, 10:38 · Zgłoś
Gratulacje dla jasielskiej policji!!! Dziwie sie jednak, że jest tak dużo [...] komentarzy, choć wiadomo, że piszą je głównie ci którzy stoja po drugiej stronie prawa tam gdzie bandyci. Dla nich nie ma juz ratunku. jasielska Policjo tak trzymać!!!
Odpowiedz
1
@ DZIĘKIJE
dnia 25.07.2010, 03:06 · Zgłoś
Dziękuję sierżantowi sztabowemu Pawłowi Wojdyle za to że podczas powodzi pomógł mi wynieść dobytek mojego życia z domu dzięki czemu, mam obecnie za co żyć. Dziękuje że za to że po zakończeniu służby przyjechał do mnie do domu i nadal mi pomagał, mi i moim sąsiadom, nie musiał ale to robił, pięć dni spędził poza domem. Dziękuję jemu i jego rodzinie za pomoc.
Odpowiedz
1
@ *****
dnia 25.07.2010, 02:31 · Zgłoś
ten to dopiero debesciak 7 raz trza z kmiotkie nagrywac wywiad bo bidok nie daje rady z j.polskim ale awans pewny rusek byl [...] a policjant [...] i tego juz nigdy nic nie zmieni nawet rzecznik telebesciak policja to *** do potengi entej
Odpowiedz
2
@ iq
dnia 25.07.2010, 00:11 · Zgłoś
z tej policji to wiekszosc bez matury
Odpowiedz
2
@ Sven
dnia 24.07.2010, 23:29 · Zgłoś
Jan13 to chyba pseudonim gliny albo [...] coś w tym rodzaju.Pisać mi wolno,a komentarze są stosowne bo nie raz byłem świadkiem i inni co jasielska policja robi więc siedź cicho bo się wam co niektórym dostanie-ZROZUMIANO.Anonimowy jestem bo to teksty z zagranicy buhhhhhhha...buhhhhhha...
Odpowiedz
0
@ kierowca 71
dnia 24.07.2010, 22:08 · Zgłoś
pozdro dla policji z drogowki szacun wy nie boicie sie zatrzymywac tylko tych co jada pomalu a wiekszosc wypadkow powstaje z dozej predkosci nieudolni jestescie za male kary.
Odpowiedz
1
@ to jest [...] !!!
dnia 24.07.2010, 21:45 · Zgłoś
czuwają nad naszym bezpieczenstwem i są profesjonalistami. hahaha dobry żart . [...] to jest i tyle w temacie.
Odpowiedz
0
@ hejka :)
dnia 24.07.2010, 21:33 · Zgłoś
Wziąść tych szkutów zawieźć do kraju gdzie nie ma policji i prawa i zostawić na środku ulicy. :) Zaraz by wołali Mamusiu bija mnie he he he. Anarchia jest dobra jak sie ma te 16-18 lat i sie wypiło 2 [...].
Odpowiedz
0
@ Dumny Wujek :)
dnia 24.07.2010, 21:16 · Zgłoś
A Najpiękniej na zdjęciach wyszła moja siostrzenica, która wręczała odznaki policjantom :) Brawo Roksi!
Odpowiedz
0
@ agent 009
dnia 24.07.2010, 21:09 · Zgłoś
do AGA - nie przeceniaj swoich możliwości,bo sztuki walki,to jeszcze nie wszystko.Pamiętaj przestępca jest przygotowany do ataku na ciebie a ty nie zawsze możesz się jego spodziewać.A jak ci już głowę urwą,to i tak ci znienawidzeni przez ciebie policjanci załatwią sprawę,czy tego chcesz,czy nie,bo taki jest ich obowiązek.
Odpowiedz
0
@ AAaaaa
dnia 24.07.2010, 21:02 · Zgłoś
Jest i Aga na czwartym zdjęciu:))
Odpowiedz
-1
@ Jan II
dnia 24.07.2010, 20:42 · Zgłoś
Łapią przestępców -Żle niełąpią też Żle .Są widoczni na mieście - Żle nie ma ich też -Żle.Codziennie takie same komentarze czyta
Pozdrawiam Policję z okazji ich Święta
Odpowiedz
0
@ a.
dnia 24.07.2010, 20:30 · Zgłoś
wszyscy jak mają okazję to nadają na policję, a ciekawe czy jeden z drugim pojechaliby załatwić wypadek śmiertelny, wisielca lub co gorsza - poszli na sekcję zwłok...chodzcie spróbować, każdemu wolno...
Odpowiedz
1
@ ggg
dnia 24.07.2010, 20:17 · Zgłoś
A w Krośnie jeden z rozpaczy że nie dostał awansu pukną sobie w ciemie,jakby był z Jasła to by napewno dostał-wszystcy dostali,sypali awansami na prawo i lewo:))
Odpowiedz
-1
@ filmar
dnia 24.07.2010, 19:04 · Zgłoś
Piszący większość komentarzy nie mają pojęcia,że nie ma i nie było PANSTWA,które nie ma i nie miało Policji,[...], żandarmeri,czy szeryfa.A co niektóry piszący powinien iść do przedszkola i nauczyć się [...].Nie ma co tak nadawać na Jasielską Policję jak na razie nie jest zle.Proponuję wycieczkę z telefonem komórkowym czy z portfelem albo samochodem do Krakowa,Warszawy,Katowic to się przekonacie z czym wrócicie.
Odpowiedz
0
@ JaN13
dnia 24.07.2010, 18:37 · Zgłoś
Do SVEN-a - czy ty gościu wreszcie zmądrzejesz i przestaniesz czepiać się jasielskiej Policji nie tylko ich ? Obserwuję od dłuższego czasu twoje poczynania i stwierdzam,że tobie nic nie pasuje i jesteś typowym cwaniaczkiem,któremu przewróciło się może nawet nie tak lekko w głowie.Między innymi w dniu 29.06.2010 r o godz.21.51 napisałeś "A HA.PISAĆ MI WOLNO CO CHCĘ PODOBNO POLSKA TO WOLNY KRAJ" - tak masz rację :polska to wolny kraj ale za swoje wypowiedzi zwłaszcza [...] trzeba ponosić konsekwencje i powinieneś o tym pamiętać.W sieci nikt nie jest anonimowy.Czuję,że już wielu postów z tego komputera nie napiszesz.Pozdrawiam i życzę zdrowia.
Odpowiedz
1
@ fan clubowicz
dnia 24.07.2010, 18:09 · Zgłoś
W dniu świeta zycze wszystkim policjantom i policjantkom zrównania wieku emerytalnego z innymi grupami zawodowymi.
Pozwole sobie takze wkleic link obrazujacy jedna z interwencji a raczej jej brak członków tejze grupy zawodowej.
http://www.youtube.com/watch?v=CCOFbXvhOjU
Odpowiedz
0
@ xyz
dnia 24.07.2010, 17:43 · Zgłoś
tak to prawda ,co pisze count . Jak coś się dzieje to policja nie chce przyjąć zgłoszenia ,a jak już przyjmie to po kilku tygodniach sprawa jest umorzona .I niestety idzie się do prokuratury ,tam też przyjmą lub nie .Tak jest w Jaśle .Z tą samą sprawą jedzie się do Rzeszowa na komendę lub oddaje się do CBŚ ,zgłoszenie jest przyjęte a co lepsze winowajca jest znaleziony i ukarany .Da się zrobić DA ,tylko potrzebne są chęci .
Odpowiedz
0
@ obserwtor
dnia 24.07.2010, 17:31 · Zgłoś
z tą powodzią to nie przesadzajcie bo prawda jest taka że policja ogłosiła że rzekomo [...] pękł to mój dom zalała woda z kanalizacji którą służby miejskie przepompowywały aż do momentu fałszywego alarmu którą patrol policji ogłaszał
Odpowiedz
-1
@ lukaszjp
dnia 24.07.2010, 17:19 · Zgłoś
,,count,, walni się w palę ochrona zarabia 1200zł [...] może więcej jak robi nadgodziny wszyscy to prywaciarze i wyzyskiwacze, ochronę traktują jak [...] wyciągniesz 3 tysie jak robisz coś na boku mogę podać nazwiska pracowników (znajomych) z 3 firm ochroniarskich każdy ci to powie.
Odpowiedz
0
@ count
dnia 24.07.2010, 16:06 · Zgłoś
nie noo panowie policjanci lepiej sie nie wypowiadajcie tu. Jak wam tak źle w policji to po co tam pracujecie. Po 15 latach na emeryture za kolejny rok pracy po 15 latach około 3%dodatku za rok za przejście po np po 20 latach na emeryture dostajecie ekstra 650zł nie wiadomo za co i tak wieku 4 lat macie ładną kasę za nic nie robienie i jak was nie przyjmią za biurko idziecie do prywatnej firmy ochroniarskiej w której możecie wyciągnąć nawet 3 000zł.
I do policjanta ip..45 każdy płaci podatki ale nie każdy ma możliwość iść po 15 latach na emeryture i dorobienie i brania emerytury wieku 35l i pracy w innej firmie. a jeśli tak to policjant, żołnierz, strażak bo przejściu na emeryture ma zakaz dorabiania...
i te awanse to śmiech zam tu kilku z tych co są mianowani to niektórzy nawt roku nie przepracowali a już są mianowani to w takim tempie jakby się zajmowali sprawami służbowymi to każde postępowanie by trwało do miesiąca czasu z "jakimś" efektem...bo zazwyczaj jest "efekt sprawa umorzona.
ogólnie to nie myślałem że aż tylu ich jest w jaśle jakoś na codzień nie widać..;O
Odpowiedz
0
@ lukaszjp
dnia 24.07.2010, 15:51 · Zgłoś
hahah xd ale się uśmiałem [...] hehe jakby ci taki jeden z Komedy [...] to by cie mama nie poznała, większość bez roboty pewnie, wypisują jakieś [...], a jeśli się nie dają do łopaty to niech ci tylko malucha ukradną z pod bloku to ci pewnie mamusia kupi 2 xd
Odpowiedz
0
@ oooo
dnia 24.07.2010, 15:25 · Zgłoś
do policjant ciekawe czy Ty [...] masz chciaż 8 klas skonczonych ;p
Odpowiedz
-1
@ L:
dnia 24.07.2010, 14:57 · Zgłoś
Piszecie takie [...] o policji. Ale jak by was bili to od razu na komende i wtedy policja dobra.
Ogarnijcie się dzieciaki wyjdźcie z domu pograc w piłke albo na rowerze pojeździc bo takie farmazony wypisujecie ze strach czytac.
Płaczecie że POLICJA jest zła. Ale popatrz na siebie jeden z drugim co wgl gadacie.
Co oni wam zrobili?!DOstaliście manat za picie [...] w publicznym miejscu? To po [...] pijecie tam zamiast do domu pójśc i spokojnie sobie wypic. Uwazacie ze to jakis szpan picie [...] pod sklepem albo wyzywanie [...] ?
Ogarnijcie dzieciaki;)
Odpowiedz
1
@ XX
dnia 24.07.2010, 14:55 · Zgłoś
bardziej sie ludzie boją policji niż złodzieji. taka jest prawda. gdyby nie było policji, złodziejowi odciełoby się rękę, dostałby manto, następni by nie kradli. a teraz? złapiesz złodzieja, dasz mu w [...] i to ty idziesz siedzieć a nie złodziej, złodziej dostaje zawiasy, a wszystko za sprawą policji.
Odpowiedz
0
@ Policjant DO AGA
dnia 24.07.2010, 14:43 · Zgłoś
Ciekawe czy w ogóle pracujesz , że tak narzekasz nad swoimi podatkami. Podatki dzieciaku płacą wszyscy , Policja też. Gdybyś była dorosła to byś o tym wiedziała. DZIECIAKI PRECZ OD KLAWIATURY. Jeszcze miesiąc i do szkoły matołki.
Odpowiedz
0
@ Inny od innych
dnia 24.07.2010, 13:53 · Zgłoś
To wy zycia nie znacie bija, szukaja najprostrzych zatargow aby tylko statystyki w gore podniesc, chleja jezdza autami po [...] ( Krosno zlapalo kilku naszych) potrafia zlapac dzieciaka byle ktorego i przybic mu wine za np [...] butelki, ktora sami [...] gorsza mafia niz kosciol [...] taka instytucje ACAB i wcale nie jestem dzieciakiem neo ani szczylem ... jak to twierdza ich wyznawcy tylko ci wyznawcy to jakies [...] po domach przed kompami cale zycie albo inne wyzutki ktore nie znaja zycia z tymi bandytami
Odpowiedz
1
@ a
dnia 24.07.2010, 13:32 · Zgłoś
Najbardziej lubiane zajecia jasielskiej policji to jazda po plycie rynku w godzinach wieczornych co 10 minut, łapanie rowerzystów, ktorzy jeżdzą po chodnikach.
[...]
Odpowiedz
0
@ nowy porządek świata
dnia 24.07.2010, 13:15 · Zgłoś
aaaaa.. byłbym zapomniał.. W jaśle jest tak bezpiecznie, że jak idziesz ze [...] to możesz do domu już nie dotrzeć.. Przydał by się nam Super man albo drużyna-A :) Pozdrawiam
Odpowiedz
0
@ ;>
dnia 24.07.2010, 13:15 · Zgłoś
chcesz byc [...] ? zapomnij ... zamiastr chronic te [...] daja [...] bezdomnym ...
Odpowiedz
0
@ Wasze Sumienie
dnia 24.07.2010, 13:10 · Zgłoś
Przecież wszyscy wiedza, ze policja to nieudaczniki życiowe co same nie mogą nic osiągnąć a do łopaty się nie nadają. Jakby się zapytać każdego z nich po co poszedł na policjanta to w większości odpowiedź by wyglądała tak: "żeby zarobić i szybko na wysoką emeryturkę a no i [...] poszczuć, no bo jest moc.." Tak na marginesie do policji.. Załóżcie sobie grupę interwencyjną z takich policjantów co się nie boją podejmowania interwencji.. To wy potrzebujecie pomocy a nie my. Aha i nie stójcie tymi samochodzikami z drogówki po krzakach bo już się nie ma co wstydzić, to nie polonezy, a na dodatek już są poświęcone. Pozdrawiam. Wasze sumienie.
Odpowiedz
0
@ pytanie??
dnia 24.07.2010, 12:58 · Zgłoś
czy jakiś policjant z jasła został nie odznaczony?
Odpowiedz
1
@ Dog eat dog
dnia 24.07.2010, 12:52 · Zgłoś
To chyba zlot kucharzy albo piekarzy ?
No nie ?
Odpowiedz
0
@ AGA
dnia 24.07.2010, 12:46 · Zgłoś
Wyobraź sobie ,że nie potrzebuję ochrony,potrafię poradzi sobie sama. Ś
mieszny jesteś Ty mój drogi.
Odpowiedz
0
@ zwała
dnia 24.07.2010, 12:01 · Zgłoś
do tej śmiesznej AGA. dziewczyno jak ci się coś nie podoba to nie płać ze swojej kieszeni i nie będziesz miała żadnych wyrzutów. Najmij sobie ochronę i nie płać podatków. Może jakoś sie policja utrzyma bez twojego kieszonkowego co przeznaczasz na policje i ich awanse.
Odpowiedz
1
@ obywatel B
dnia 24.07.2010, 11:47 · Zgłoś
wracasz z pracy w jakimś gorącym dniu o godz. 22 i co pijesz sobie [...] dla ochłody przyjezdza służba i mandacik Obywatelu bo pijesz [...]!!! a innym razem wpada ci jakaś [...] i rozwala imprezke dzwonisz po służby a oni po przybyciu> że ich bardzo dobrze znają i nie mogą im nic zrobić tylko wywieść z tego miejsca i co się dzieje [...] wraca za godz... to jest właśnie nasza Służba...
Odpowiedz
-1
@ hejka :)
dnia 24.07.2010, 11:39 · Zgłoś
Chłopaki Wszystkiego Dobrego w Dniu Waszego Święta :) nie przejmujcie się komentarzami tej "prostej" części naszego jasielskiego społeczeństwa. Oni nie wiedzą że dzięki policji mogą spokojnie wyjść z domu na ulicę. :)
Odpowiedz
-1
@ sanduska
dnia 24.07.2010, 10:50 · Zgłoś
kurde ludzie
przecież policja wam nic nie zrobila...
przeciez to wiadomo ze to dzieci takie glupoty pisza
nie jestescie doswiadczone przez zycie
i nie wiecie jak policja pomaga!
Odpowiedz
1
@ AGA
dnia 24.07.2010, 10:46 · Zgłoś
Może poprosimy jako szarzy obywatele o konkrety. W końcu to z naszych kieszeni te awanse. Aż tak bardzo przepracowuje się nasza Policja jasielska, nie sądzę:(
Ja osobiście bardziej obawiam się spotkać na mieście "swojaka w mundurze" niż złodziejaszka, gdyż niektórym przewraca się w głowach jak ubiorą mundur.
Może jak się postarają sami przestrzegać przepisy to zasłużą na szacunek obywateli, ale jakoś czarno to widzę.
Odpowiedz
3
@ Kto dogoni psa ?
dnia 24.07.2010, 09:46 · Zgłoś
Jak wszędzie są ludzie i parapety.
Akurat w Jaśle na komendzie jest więcej parapetów co akurat dziwić nie powinno bo to zakompleksione [...] chłopaki pozakładały mundury i kozaczą teraz !

Ciekawe ilu wczoraj po uroczystościach sie natłukło alkoholem a potem wsiadło z swoje autka i pojechało do domu ?
Znając życie i uczciwość psiaków to obstawiam większą połowę !
Odpowiedz
2
@ ciekawa
dnia 24.07.2010, 08:48 · Zgłoś
jak niektórzy z nich przechodzą testy sprawnościowe,mam na myśli wiek i tusze ???
Odpowiedz
0
@ kolo
dnia 24.07.2010, 08:15 · Zgłoś
Tomku ale ci bruzszek na zdjeciu wyskoczyl, heheh chyyba czas na diete
Odpowiedz
0
@ JA
dnia 24.07.2010, 01:36 · Zgłoś
nikt nie skończył gimnazjum z wyższego otoczenia ... (chodzi mi o komentarze)
Odpowiedz
0
@ laska
dnia 24.07.2010, 01:11 · Zgłoś
O Miśki mają Święto !!!
I znowu okazja do próżnowania !!!
Odpowiedz
-2
@ obywatel
dnia 24.07.2010, 00:08 · Zgłoś
Jak znam życie zaraz zaczną się [...] komentarze w 90% pisane przez nastolatków czy wręcz dzieci. Zaznaczam że policjantem nie jestem ale kiedyś jak każdy młody chłopak chciałem być nim albo strażakiem.
Obecnie wiem i popieram komendanta jest to wyjątkowy zawód i nieporównywalny z innymi profesjami. A ja dodał bym że chyba jednak z najgorszych jaki istnieje.

Dlatego jestem pełen podziwu i szacunku dla tych ludzi co go wykonują – jak ktoś ich krytykuje czy zazdrości proszę bardzo w Warszawie czy innych dużych miastach czekają etaty.

Ale pomyślcie jak by nie oni wieczorem człowiek nie wyszedł by z domu. Stach by było zostawić auto pod domem czy blokiem albo strach jechać po drodze. Zawsze się ich krytykuje ale jeśli komukolwiek dzieje się krzywda to co pierwsze robi ??? oczywiście dzwoni na policję po ratunek.
Odpowiedz
1
@ jslanin
dnia 23.07.2010, 23:52 · Zgłoś
wescie skasujcie te fotki bo nie moge na nie patrzeć!!!!!
Odpowiedz
1
@ xx
dnia 23.07.2010, 23:50 · Zgłoś
najwięcej złapanych na rowerze w Jaśle! Gratulacje dla kryminalnych
Odpowiedz
1
@ Jan Janowski
dnia 23.07.2010, 23:29 · Zgłoś
A się ich nazbierało nawet tylko się nie idzie doliczyć a zobaczyć na własne oczy hoo hooo.Gratulacje Niebieskie szeregi :D
Odpowiedz
0
@ Grzech
dnia 23.07.2010, 23:05 · Zgłoś
no i nawet paru z nich rozumie komede w prawo patrz!!
Odpowiedz
0
@ ??
dnia 23.07.2010, 22:56 · Zgłoś
czy ktoś wie ile zarabia aspirant?
Odpowiedz
0
@ ksiadz
dnia 23.07.2010, 22:55 · Zgłoś
ale o kosciola nie poszli polituj sie boze nad tymi policjantami pozal sie boze
Odpowiedz
0
@ drg
dnia 07.12.2011, 16:29 · Zgłoś
co, znowu jp?
Odpowiedz
-1
@ Sven
dnia 23.07.2010, 22:40 · Zgłoś
...TE ZBIRY ŚCIGAJĄ PRZESTĘPCÓW W SYTUACJI KIEDY SĄ NIMI SAMI-NIE DAJCIE SIĘ LUDZIE ZWIEŚĆ MARNYM UŚMIECHOM NA KIEPSKICH FOTOGRAFIACH !
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.