Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Szajka włamywaczy zatrzymana

115

Policjanci z jasielskiego wydziału kryminalnego ustalili i zatrzymali podejrzanych o kradzieże i włamania. Młodzi ludzie okradli dom, prywatną firmę, bar i komis samochodowy. Łupem  złodziei padły m.in. pieniądze, alkohol, papierosy, aparaty fotograficzne, radia samochodowe. Na swoim koncie mają wiele takich czynów.


Policjanci z jasielskiej komendy prowadzili czynności w sprawie włamań, które miały miejsce w minionym i bieżącym roku w Warzycach i Jaśle. Mimo upływu miesięcy, funkcjonariusze badali każdą sprawę, analizowali docierające do nich sygnały, ustalali i przesłuchiwali świadków zdarzeń. Dzięki temu w minionym tygodniu wpadli na trop młodych włamywaczy.
 
Funkcjonariusze zatrzymali pięciu mieszkańców gminy Jasło w wieku od 17 do 20 lat.  W toku prowadzonego postępowania policjanci ustalili, że podejrzani w różnych konfiguracjach osobowych dokonali szeregu włamań i kradzieży m.in. w Warzycach trzykrotnie włamali się do jednej z prywatnych firm, okradli jeden z barów, włamali się do prywatnego domu oraz Domu Ludowego. Ich łupem padły pieniądze, papierosy, alkohol, aparat fotograficzny, nie pogardzili nawet dwoma gaśnicami.
 
Policjanci ustalili również, że rok temu jeden z 20-latków wspólnie z 18-letnim mieszkańcem Jasła, włamał się do komisu samochodowego w Jaśle, skąd zabrał sprzęt RTV, radia samochodowe oraz  dowody rejestracyjne i kluczyki do pojazdów. W październiku br. jeden z podejrzanych 18-latków uczestniczył także w kradzieży torebki wraz z telefonem komórkowym, pieniędzmi, kartą bankomatową i dowodem osobistym. 
 
Ponadto w wyniku przesłuchań podejrzanych, a także przeszukań w miejscach ich zamieszkania zgromadzono materiał dowodowy potwierdzający, że dopuścili się oni jeszcze wielu innych podobnych przestępstw i wykroczeń.
 
Podejrzani usłyszeli już cześć zarzutów. Za kradzież z włamaniem grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności. Sprawa ma charakter rozwojowy.

KPP w Jaśle

Reklama

Komentarze: 115

Dodaj komentarz Widok:
0
@ do radzia
dnia 27.11.2010, 18:13 · Zgłoś
Wszyscy w dębowcu wiedza że jesteś jedną wielką [...]!!!
Odpowiedz
1
@ do radek1
dnia 12.11.2010, 20:13 · Zgłoś
Wcisło jesteś beznadziejny!!!
Odpowiedz
1
@ Do radek1
dnia 12.11.2010, 20:12 · Zgłoś
Wcisło [...] [...] bo nie znasz sprawy a tak beznadziejnie piszesz!!!
Odpowiedz
0
@ Do Radek 1
dnia 09.11.2010, 13:27 · Zgłoś
Szkoda,że poprawiasz błędy dopiero wtedy jak przeczytasz to 50 razy:D
Już Ci brak weny,żeby napisać coś? [...]!
Odpowiedz
0
@ Bronek
dnia 08.11.2010, 23:40 · Zgłoś
radziu spotkamy Cie:)
Odpowiedz
0
@ radek1
dnia 08.11.2010, 23:22 · Zgłoś
paska:)
Odpowiedz
0
@ Do Radek 1
dnia 08.11.2010, 23:07 · Zgłoś
Chłopie weź się w ogóle nie odzywaj, co Ty możesz o nich powiedzieć? całe nic! więc oszczędź sobie dennego komentarzu i ogólnikowych tekstów. No widzisz wiadomo kto to, Tobie najbardziej jest wstyd myślałby kto
Odpowiedz
0
@ radek1
dnia 08.11.2010, 22:01 · Zgłoś
nie pogrobiajcie tego pasak na ich twarzy i tak juz wiadomo kto to!!! ale wstyd :)
Odpowiedz
0
@ radek1
dnia 08.11.2010, 21:57 · Zgłoś
Bronek - haha ale urwał juz sie bo bo bo jeeee hahaha
Odpowiedz
0
@ Bronek
dnia 07.11.2010, 22:38 · Zgłoś
a ciekawe jak gadali byście jak to wy mieli byście [...] za kogos??:) te komentarze sa po prostu śmieszne...
Odpowiedz
0
@ o
dnia 07.11.2010, 22:17 · Zgłoś
ciekawe jak gadali byście jakby wam coś zginęło ;)
Odpowiedz
0
@ Bronek
dnia 07.11.2010, 21:22 · Zgłoś
Radziu jesteś taki cwany to daj znać jak sie nazywasz to pogadamy
Odpowiedz
0
@ kasia...
dnia 07.11.2010, 20:39 · Zgłoś
ludzie nauczcie się pisowni
Odpowiedz
0
@ Monika
dnia 07.11.2010, 13:11 · Zgłoś
Arku - po przeczytaniu twojego komentarza stwierdzam, iż [...] inteligencji wynosi 00,0 % .Zachwycający wynik, oby tak dalej. : )
Odpowiedz
0
@ polo
dnia 07.11.2010, 12:41 · Zgłoś
Roztoki beda mieli blisko do mamusi
Odpowiedz
0
@ paranoja
dnia 07.11.2010, 03:26 · Zgłoś
zalosny artykul,zero profesjonalizmu,dla mnie ten portal jest gorszy od brukowcow,prosze zeby kazdy sie zastanowil zanim zacznie osadzac innych na podstawie tego co ktos sobie napisal... nagle policja odnajduje sprawcow wszystkich wlaman - statystyki sa najwazniejsze, a jak juz ktos im podpadl to co za problem podopisywac mu wszystkie sprawy, wystarczy go postraszyc to wszystko podpisze.. chcialbym zobaczyc ten material dowodowy, przez ktory policja tak sie chlubi sukcesem.. bo jesli to wszystko jest wielka sciema to radze sie im opamietac bo to nie sa czasy kiedy im wszystko bylo wolno i uchodzilo plazem...
Odpowiedz
0
@ radek1
dnia 07.11.2010, 00:28 · Zgłoś
juz jasło z takimi sobie poradzi hahaha ...bo i na jasle kradli oj bedzie ........
Odpowiedz
0
@ mądrala
dnia 06.11.2010, 22:12 · Zgłoś
kwas jest żrący i wypali
nawet bardzo tęgi mózg
naród chce czerwonej gwiazdy
krzyczy więc KOMUNO wróć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ xxxx
dnia 06.11.2010, 22:10 · Zgłoś
do xxxx ja mam i milion innch ludzi terz ma prace jak karzdy na podkarpaciu i nie [...] tylko sam sie złap roboty u nas morzna zarobićtylko coś trzeba umieć...a nie okradać innych śmiecie [...]
Odpowiedz
0
@ ppp
dnia 06.11.2010, 21:47 · Zgłoś
mnie jakoś nie zatrzymali i nie wymusili przyznania się do winy....tyle tylko ze nie mam z tym nic wspólnego...ale według was to niewinnych zatrzymali...powinni uciąć im ręce i do domu wypuścić..i tyle
Odpowiedz
0
@ Jasło i okolice
dnia 06.11.2010, 19:23 · Zgłoś
Policja nie czepiła się ich napewno bez powodu. Przecież żaden policjant nie przechodził koło nich na ulicy i nie stwierdził "potrzebuje kogoś na kogo moge zwalić wine za włamania wiec oni się do tego idealnie nadają". Ludzie ogarnijcie się- to że znacie ich długo nie oznacza że nie mogą być złodziejami. Ja ich znam od przedszkola ale skoro teraz zostali zatrzymani to coś musieli zrobić. Jakiś swój udział musieli w tym wszystkim mieć. Teoretycznie mogli oskarżyć kazdego, więc dlaczego akurat ich??? Tak całkiem niewinni to oni napewno nie są...
Odpowiedz
0
@ ...
dnia 06.11.2010, 13:31 · Zgłoś
hmm... fakt, że zdjęcia wgl nie powinny być tu umieszczone, każdy w życiu popełnia jakieś błędy, a Jasielska policja cwana tylko w cywilku...;/ a zwłaszcza jedna [...] blondyna. I też prawdą jest iż używają przemocy i wmawiają rzeczy o których nawet myśl przez głowę nam nie przeszła a gdy się im powie prawde to sprawe o demoralizacje robią. wiem bo sama się o tym przekonałam na własnej skórze. Wniosek jest tylko jeden... Z PSAMI SIĘ NIE GADA! Również znam chłopaków tzn dwóch. Wiem, że bez winy nie są jednak troche też im dopisali, ale co tu sie dziwić... w końcu jest to Polska [...] policja! [...] WAS PIES ! Chłopaki dostaną zawiasy, ale nauczkę już raczej będą mieć... a co do autora artykułu: dlaczego na początku czarny prostokąt byl tylko na ich oczach iż można było bezproblemowo rozpoznac ich twarz teraz tylko włosy i brode ich widać? naruszenie prawa osobistego chłopaków i kara za to powinna być!!! poza tym skoro są podejrzani to nie piszcie ''Młodzi ludzie okradli dom, prywatną firmę, bar i komis samochodowy. Łupem złodziei padły m.in. pieniądze, [...], [...], aparaty fotograficzne, radia samochodowe. Na swoim koncie mają wiele takich czynów'' bo są podejrzani a nie oskarżeni!! napisane jest też, że policja prowadzi dopiero dochodzenie.!! i jeszcze jedno dlaczego policjant na pierwszym zdjęciu się odrwócił? czyżby się czegoś wstydził? hahahaha:P
Odpowiedz
0
@ znajoma
dnia 06.11.2010, 12:06 · Zgłoś
Jak zwykle największe emocje wywołują sprawcy, jedni ich bronią,inni potępiają.Ale nikt nie pomyślał nawet przez chwilę o ofiarach tych kradzieży.To im należy współczuć , bo ktoś "zabrał" im coś na co bardzo ciężko pracowali.A policja nie jest po to aby się podobać wszystkim , ale aby robić swoje.Jak ktoś ma czyste "sumienie" to go policja nie zatrzymuje bez powodu.
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 06.11.2010, 11:30 · Zgłoś
i jeszcze tylu w warzycach do złapania :D
Odpowiedz
0
@ firebow
dnia 06.11.2010, 11:25 · Zgłoś
no i spokój przynajmniej bedzie..jeszcze policji kilku w warzycach do złapania zostało :P
Odpowiedz
0
@ do w/w frajerow
dnia 06.11.2010, 11:14 · Zgłoś
co wy [...] wiecie a zwłaszcza ty Radek czy jak się tam wabisz psie.zobacz na siebie a nie na innych. wejdz jasielskim pieskom w zad najlepiej. bo podlegasz pod [...]. a jaślanka to chyba do PIS-u chce się dostać do sejmu albo się w Jarku k. zakochała szkoda słów na was.
Odpowiedz
0
@ brawo policjaa
dnia 06.11.2010, 11:13 · Zgłoś
[...] z warzyc !!
Odpowiedz
0
@ Green Street ;>
dnia 06.11.2010, 10:32 · Zgłoś
Polska to państwo policyjne! a w szczególności taka dziura jak Podkarpacie! Policja z jasła działa w tych sprawach już długi czas i nic nie zrobili wiec postanowili wrobić nie winnych Chłopaków, którzy bici i gnębienie przez tych [...] psów! musieli się przyznać do czegoś czego nie zrobili.. Wydział kryminalny w Jaśle-> zal was [...]!!!
Odpowiedz
0
@ an
dnia 06.11.2010, 09:56 · Zgłoś
Jakim prawem zostały dodane te zdjęcia? ... i to jeszcze tych osób, które mają z tym najmniej wspólnego..!!! Co te czarne paski dają, jak ktoś ich zna, to od razu pozna. Brawo dla jasielskiej policji za "wspaniałą" akcję... A co do portalu.. chcieliście sensacji, to ją macie.Nie powiem tytuł artykułu bardzo chwytliwy. Gratulacje dla redakcji.. niczym drugi fakt(jeszcze gołych [...] brakuje.
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 05.11.2010, 19:13 · Zgłoś
hahaha
Odpowiedz
0
@ di valdi
dnia 05.11.2010, 18:28 · Zgłoś
to jest wlasnie pokolenie [...], ale zlapia 1 to sypie wszystkich a potem ze sila wymusili z niego biedny
Odpowiedz
0
@ LUCY
dnia 05.11.2010, 17:43 · Zgłoś
ale ty moniś jesteś [...]
Odpowiedz
0
@ jacek
dnia 05.11.2010, 17:07 · Zgłoś
ZOSTAWCIE DOBRYCH CHŁOPAKÓW ! 3MAJCIE SIĘ ! . PRECZ Z WŁADZĄ
Odpowiedz
0
@ Kas
dnia 05.11.2010, 16:31 · Zgłoś
Teraz autor zdjęć się boi o siebie i poprawia?
Patologia normalnie... i tak Ci nie ujdzie to płazem więc teraz nie musisz wnosić poprawek na zdjęciach ^^
Odpowiedz
0
@ radek1
dnia 05.11.2010, 15:55 · Zgłoś
żal - jak by nie zrobili to by ich tak znowu nie oskarzali ,myslisz ze tylko ich mieli na oku ale po jakims czasie własnie wyszło ze to oni i koniec nie znasz sprawy a komentujesz!mogł byc kazdy z nas ale widocznie oni byli winni i koniec!
Odpowiedz
0
@ a...
dnia 05.11.2010, 15:45 · Zgłoś
Bardzo dobrze znam tych chłopaków ... i nigdy bym sie tego nie spodziewała...
SZOK!!!!
Odpowiedz
0
@ Jaślanka
dnia 05.11.2010, 10:00 · Zgłoś
Ciekawe czy tak samo bronilibyście ich jakby to was okradli albo waszych bliskich? w tych czasch nie ma nic za darmo i kazdy na to musiał zapracowac a banda [...] chciała miec wszystko za nic ! Zero szacunku dla takich osób...
Odpowiedz
0
@ ..........
dnia 05.11.2010, 09:56 · Zgłoś
Zdjęcia które zostały umieszczone są totalną głupotą i brakiem przyzwoitości portalu!
Jeśli rzeczywiście to oni są winni wszystkiemu to napewno poniosą kare wymierzoną przez sąd bo to ta instytucja jest do tego upowazniona, a nie wszyscy dookoła, którzy komentują i oskarżają, choć nie było jeszcze żadnej rozprawy i nikomu nic nie udowodniono.
Policja jasielska przemocą moze zdziałać wiele i w tej sprawie przemoc też była ich metodą działań!
Jasło4u czytam praktycznie w każdy dzień i to jest [...] umieszczać takie zdjęcia, kiedy sie nie ma nawet pewności, a tam gdzie winna była pewna zdjęcia sie nie pojawiały, mówię miedzy innymi o młodym cwaniaczku który mając 16 lat prowadził samochód i [...] niewinnego człowieka ( no ale cóż on miał pieniążki a to wiele tłumaczy, taki jest chroniony!!!), albo też o mordercach z jasła którzy w bestialski sposób zamordowali starsza kobiete w jaśle,a zwłoki wywieźli na cmentarz!!!
Odpowiedz
0
@ do radek
dnia 05.11.2010, 08:41 · Zgłoś
Widzę, ze nabawiłeś się jakichś kompleksów po okradnięciu twojego samochodu... :) To, ze teraz włącza Ci się agresja na widok napisu kradzież i wyzywasz od [...] nie znając sprawy powinieneś skonsultować z dobrym psychologiem ;) Sprawa sprawie nie równa, więc nie oceniaj niesprawiedliwie, żebyś i Ty tak kiedyś nie był oceniany. Ja chłopaków znam baaaardzo dobrze i sprawę też, więc jeszcze raz napiszę, ze żal mi ludzi którzy wierzą w policyjne brednie.
Odpowiedz
0
@ popek
dnia 05.11.2010, 08:36 · Zgłoś
[...] pokazali jak nie umia niech siedza na uszach JP!!
Odpowiedz
0
@ łapka
dnia 05.11.2010, 07:53 · Zgłoś
brawo Łapka , teraz tylko KWP
Odpowiedz
0
@ Żal
dnia 05.11.2010, 07:02 · Zgłoś
Do "radek1" fajnie tak przez internet oczerniac,obrażać?
Ciekawe ja ty byś się czuł jak byś czegoś nie zrobił
a Policja zmusiła by cię do tego sie przyznał :D
I te komentarze morze wy sie wszyscy do FBI zatrudnijcie!!

Pozdrowienia:D
Odpowiedz
0
@ momo26
dnia 05.11.2010, 00:57 · Zgłoś
a czego ten (...) nie pokazał [...] tylko się odwraca,nie chce być sławny???
Odpowiedz
0
@ darko do nieznajomej
dnia 04.11.2010, 23:45 · Zgłoś
tak w jasle jest prawdziwy swiat ale mnie ubawilas to co ty w zyciu widzialas poza ta dziura?
Odpowiedz
0
@ gość
dnia 04.11.2010, 23:15 · Zgłoś
sprawa się jeszcze nie wyjaśniła wiec nie wydajcie wyroku od tego jest sąd i to on wyda im odpowiednie kary... i darujcie sobie postawcie się na miejscu tych rodzin czy chcielibyście żeby pisano tak o waszych najbliższych
Odpowiedz
0
@ Sven
dnia 04.11.2010, 23:01 · Zgłoś
Tak sobie myślę,że co niektórzy za bardzo się panoszą oskarżając bezbronnego nieznanego człowieka na podstawie marnego tekstu i fotografii ale to w pełni określa jaki się posiada iloraz inteligencji nie wspominając o wyobraźni-[...].
Polska to kraj gdzie zwykły obywatel nie posiada żadnych praw,a już na pewno nie w takich bandyckich instytucjach jak sądy czy może prokuratura skończywszy na policji,w której zatrudniony jest prymitywny lektorat ze wsi.
NIE OSĄDZAJCIE BO JAKĄ MIARĄ MIERZYSZ TAKĄ I TOBIE ODMIERZĄ--KATOLICKIE [...].
Macie pojęcie co czuje taki człowiek [...] jak zwierze [...] katolicy.
Odpowiedz
0
@ jaślanka
dnia 04.11.2010, 22:11 · Zgłoś
Super, że złapani! [...] na cudzej krzywdzie chcą żerować. Niech się zastanowią nad ty, że okradając kogoś wyrządzają komuś krzywdę, może pozbawiają ostatniego grosza, a wypasione byczki roboty powinni się chwycić. Bez żadnych sentymentów - najwyższy wymiar kary!!!
Odpowiedz
0
@ do radek1
dnia 04.11.2010, 21:39 · Zgłoś
Wątpisz w to że jakby dostali dobrą prace za dobre pieniądze to nie poszli by pracować?To system jest tak [...] że nie opłaca się uczyć skoro i tak nie znajdziesz dobrej pracy.
Odpowiedz
0
@ Racja !!!!!
dnia 04.11.2010, 21:34 · Zgłoś
W jaśle niestety nie ma policji :( są tylko nieudolni, cwani i [...] młodzi i starzy psychopaci!! Wiem bo byłem w tych pożal sie boże pomieszczeniach - raczej nazwałbym ich - [...] a nie policji. [...]... i wierze że mogli wymusic zeznania od kolesi!! Cwani w grupie a po cywilu chodzą fosami jak szczuryyyy!!!
Odpowiedz
1
@ koras
dnia 04.11.2010, 21:26 · Zgłoś
ps. znam gości i większość zarzutów są bez bezpodstawne ,gości aż tak nie pogieło ...policja potrafi uzyskać zeznania na ich korzyść .Warzyce
Odpowiedz
0
@ Arek
dnia 04.11.2010, 21:19 · Zgłoś
Monika nie bron go- moze i Ty z nimi chodzilas skoro sprawe znasz od podszewki.
Odpowiedz
0
@ mnm
dnia 04.11.2010, 21:12 · Zgłoś
tych zdjęć nie powinno tu być, jasło4u szukacie sensacji, tabloidyzujecie się....
Odpowiedz
0
@ zadowolonyxxx
dnia 04.11.2010, 21:11 · Zgłoś
kto ich oczernia [...]? Chyba jest napisane ,że został zabezpieczony materiał dowodowy.[...] na takie [...] ,które nie potrafią nic w rzyciu osiągnąc tylko kradna innym ,powinni wydusic tą przeklętą plage,brawo policja!! mimo iż wielu was oczernia ,ja wam gratuluje,a co do używania przemocy podczas przesłuchiwań to moje zdanie jest takie,że z [...] trzeba się obchodzic w adekwatny sposób
Odpowiedz
0
@ radek1
dnia 04.11.2010, 21:00 · Zgłoś
szkoda mi bardzo nie tych [...] tylko ich rodziców!nie zasłuzyli na to!
Odpowiedz
0
@ radek1
dnia 04.11.2010, 20:50 · Zgłoś
jaślanin ,mylisz sie znam obydwuch dobrze ! i dobrze sie stało ze tak postapili z nimi ,a po drugie napewno maja twarde dowody jak ich opublikowali i koniec.
Odpowiedz
0
@ jaślanin
dnia 04.11.2010, 19:32 · Zgłoś
TY radek co ty o nich wiesz żeby ich tak oczerniać znam ich dobrze a szczególnie chłopaka z pierwszego zdjęcia, nie wierze że on tam wszędzie był. Żal was wszystkich! którzy ich oczerniają nie osądzajcie ich w taki sposób bo ich nie znać pewnie nawet!!!!!!!!!;((
Odpowiedz
0
@ mary
dnia 04.11.2010, 19:31 · Zgłoś
trzymajcie sie, trzymam kciuki za to żebyscie uszli z tego tylko z grzywną ;)
Odpowiedz
0
@ radek1
dnia 04.11.2010, 17:54 · Zgłoś
oj beda mieli ciezko teraz ,jak bym sie dowiedział ze to przez nich zostałem okradziony to nogi z .... powyrywał
Odpowiedz
0
@ radek1
dnia 04.11.2010, 17:51 · Zgłoś
spałowac najpierw takich, jak kradli to wiedzieli w co sie pchaja,a prace nikt im nie bedzie szukał co małe dziedzi sa??? to co jak nie mam pracy to musze krasc pomyslcie co piszecie obroncy sie znalezli haha(znam ich aleee wtopa):)
Odpowiedz
0
@ ACAB
dnia 04.11.2010, 16:59 · Zgłoś
Jeśli sprawa ma charakter rozwojowy i nie zapadł jeszcze wyrok tych zdjęć nie powinno tu być!! Twarzy zabójców Racławskiej nie pokazali.. a tu proszę
Odpowiedz
0
@ ,,,,:(:(
dnia 04.11.2010, 16:59 · Zgłoś
nie powiedziałabym w zyciu złego słowa na pierwszego z chłopaków!!!!
SZOK!!!!!
Odpowiedz
0
@ alaa
dnia 04.11.2010, 15:53 · Zgłoś
to adam l?
Odpowiedz
0
@ aaaa:))
dnia 04.11.2010, 15:18 · Zgłoś
pozdrowienia dla mojego ulubionego funkcjonariusza ze zdjęcia:)))
Odpowiedz
0
@ Kurde
dnia 04.11.2010, 14:56 · Zgłoś
Nigdy bym się tego po nich nie spodziewał, szok. Mieszkają niedaleko mnie:/
Odpowiedz
0
@ nieznjaomaa:D
dnia 04.11.2010, 14:24 · Zgłoś
znam ich xd hehhe;D
Odpowiedz
0
@ ona
dnia 04.11.2010, 13:52 · Zgłoś
Brawo dla naszych funkcjonariuszy:)) Szczególnie dla funkcjonariusza w brązowym polarku;))
Odpowiedz
0
@ Avangadra1988
dnia 04.11.2010, 11:59 · Zgłoś
Ludzie zanim zaczniecie komentować to zacznijcie czytać kodeks karny, kodeks wykroczeń, przeczytajcie ze zrozumieniem i wtedy czepiajcie się prawa, policji i innego wymiaru sprawiedliwości.
Odpowiedz
0
@ nieznajoma
dnia 04.11.2010, 11:50 · Zgłoś
do xxxx sluchaj [...] kogo nazywasz smieciami miastowymi ty [...] dobrze ze do jasla przyjedziesz to widzisz jak prawdziwy swiat wyglada
Odpowiedz
0
@ kris79
dnia 04.11.2010, 10:43 · Zgłoś
Czasami myślę że coś moglibyśmy zaczerpnąć od muzułmanów. Obciąć po dłoni i puścić ich wolno :)
Odpowiedz
0
@ AS
dnia 04.11.2010, 10:31 · Zgłoś
jak wam nie wstyd... nie pokazujcie sie lepiej na jasle, złodzieje
Odpowiedz
0
@ XX
dnia 04.11.2010, 10:29 · Zgłoś
[...]!!! za grosz honoru i ambicji, złodzieje [...] wam w twarz. pozdro dla chłopaków z charakterem a nie dla takiego [...] jak wy, złodzieje
Odpowiedz
0
@ ....
dnia 04.11.2010, 09:46 · Zgłoś
Znalazł się [...] filozof
Odpowiedz
0
@ ee
dnia 04.11.2010, 09:13 · Zgłoś
brawa za artykuł, sprawa jeszcze nie zamknieta, ale oczerniające zdjecia muszą być, jest sensacja, nie ma co :]
Odpowiedz
0
@ ggggggdf
dnia 04.11.2010, 08:01 · Zgłoś
jeszcze ich [...] zatykacie pokazać niech ludzie się dowiedzą co to za d[...]
Odpowiedz
0
@ Ubolewam
dnia 04.11.2010, 00:54 · Zgłoś
Twarze macie a oczy to sobie domalujcie [...] !!!
Odpowiedz
0
@ ko
dnia 03.11.2010, 23:45 · Zgłoś
Policja jest wstanie zmusić kogoś siłą by się przyznał do czegoś co nie zrobił
Odpowiedz
0
@ aprerau
dnia 03.11.2010, 23:28 · Zgłoś
ale jaja, własnym oczom nie wierzę bo to moi znajomi. Nie spodziewałbym się po nich takiego czegoś nigdy...
Odpowiedz
0
@ lan
dnia 03.11.2010, 22:34 · Zgłoś
Kto ich zna ten wie ze to nie Oni.Policja silą może zrobić wszystko nawet zmusić kogoś by przyznał się do czegoś,Czego nie zrobił !!!
Odpowiedz
0
@ aras
dnia 03.11.2010, 22:33 · Zgłoś
no to urwali <lol2> z takimi to..... wiadomo co!
Odpowiedz
0
@ Do xxxx
dnia 03.11.2010, 22:19 · Zgłoś
Łatwo jest kogoś obrażać, kiedy jest się anonimowym, prawda? Sam jesteś [...]. Osobiście popieram jeden z komentarzy - te zdjęcia nie powinny były się tu pojawić.
Odpowiedz
0
@ do xxxx
dnia 03.11.2010, 22:19 · Zgłoś
Żadne śmiecie! Znasz żeby oceniać?! Pieniądze każdemu są potrzebne, więc kombinowali jak się dało.Znajdź im dobrze płatną prace a napewno pójdą zarabiać na życie.
Odpowiedz
0
@ beta
dnia 03.11.2010, 22:14 · Zgłoś
Nie tylko pokazać te złodziejskie [...] ale po udowodnieniu przestępstwa [...] na rynku gołe [...] wszystkich, którzy kradli!
Odpowiedz
0
@ xxaxax
dnia 03.11.2010, 22:13 · Zgłoś
wielkie g[...] im moga zrobic, skonczy sie na jakiejs grzywie i tyle jak zawsze
Odpowiedz
0
@ radek1
dnia 03.11.2010, 21:28 · Zgłoś
ale wstyd!!! na cała wies
Odpowiedz
0
@ anonim
dnia 03.11.2010, 21:28 · Zgłoś
ALE URWAŁ to ty .? xD
Odpowiedz
0
@ Monika
dnia 03.11.2010, 21:24 · Zgłoś
Osobiście znam i bardzo lubię tego młodego człowieka na zdjęciu. Znam tą sprawę od podszewki i doskonale wiem, w jaki sposób nasza cudowna jasielska policja wymusiła niewinnego człowieka do przyznania się do czegoś, czego nie zrobił. Jeśli nie byliście nigdy przesłuchiwani przez naszą policję, to nie komentujcie, bo to żałosne. Ogarnijcie się ludzie ! Chcąc nabić sobie punktów, młodzi policjanci używali siły fizycznej i psychicznie znęcali się nad nim, byle by tylko uzyskać zadawalające ich ( niestety nie prawdziwe ) zeznania. Nie osądzajcie, bo sami będziecie osądzeni. Pozdrawiam
Odpowiedz
0
@ zzzzz
dnia 03.11.2010, 21:17 · Zgłoś
Powiem tak...dopisali im połowę rzeczy który nie zrobili...dodali foty osób które maja najmniej z tym do czynienia...a ludzie czytają artykuł który nie jest nawet w połowie prawdziwy...dopisują [...] komentarze..ogarnijcie się ludzie jak można osądzać kogoś jak nawet nie ma wyroku...sprawdzają dopiero materiały dowodowe...nawet rozprawy nie było...wszystko jest w toku..
Odpowiedz
0
@ xxxx
dnia 03.11.2010, 21:00 · Zgłoś
fajnych masz kolegów [...] miastowe a 25 im dac
Odpowiedz
0
@ Tolka
dnia 16.06.2011, 14:35 · Zgłoś
Chyba cie zdarło 25 lat ??;O
Odpowiedz
0
@ john
dnia 03.11.2010, 20:27 · Zgłoś
ale URWAL!!!!!!!!
jasielska policja sama do tego doszla?hahahahahahaha
Odpowiedz
0
@ jaco
dnia 03.11.2010, 20:18 · Zgłoś
grozi im do 10 lat tylko ciekawe ile dostaną...
Odpowiedz
0
@ lol
dnia 03.11.2010, 19:59 · Zgłoś
Nie dosc, ze gosc zostal zlapany to jeszcze sypal na kolegow. Bedzie mial za swoje
Odpowiedz
0
@ wow
dnia 03.11.2010, 19:29 · Zgłoś
to moi koledzy z sąsiedztwa..... :(((((((((((((
Odpowiedz
0
@ żal mi was
dnia 03.11.2010, 19:25 · Zgłoś
Popukecjcie se do głowy...:D
Nie kometujcie jak nie umiecie:D
Pozdro:D
Odpowiedz
0
@ hah
dnia 03.11.2010, 19:09 · Zgłoś
hah jaka przemoc za dobrych czasów była, a teraz to głaskanie hihihi. Niech piorą może troszkę rozumu wbiją ...
Odpowiedz
0
@ gość
dnia 03.11.2010, 19:01 · Zgłoś
szkoda mi was ludzie nie wiecie jak jest naprawdę, a osądzacie ludzi... nikt tak naprawdę nie jest święty... a co do zdjęć to uważam ze nie powinno ich tu wo-gule być... a co do policji to nie zawsze maja racje i dowody niekiedy umieją tylko oskarżać...
Odpowiedz
0
@ sprawiedliwy
dnia 03.11.2010, 18:49 · Zgłoś
Nie ma to jak kogoś oczernić bez wyroku... Najlepiej dorwać chłopaków, podpiąć pod nich wszystkie sprawy jakie się da, zeby kartoteki były zamknięte, zrobić artykuł i niech się Jaślanie cieszą, że ich policja pracuje... Żal mi policji i ludzi, którzy wierzą w te brednie wyżej napisane!
Odpowiedz
0
@ do tego zal policji
dnia 03.11.2010, 18:39 · Zgłoś
Kolego nie oglądaj więcej bajek typu Kryminalni -to taka rada na przyszłość.Proponuje tobie zacząć od podstaw ,to może się czegokolwiek nauczysz, a jak dorośniesz to zobaczysz i się przekonasz, że życie to nie bajka.
Odpowiedz
-2
@ ju
dnia 03.11.2010, 18:23 · Zgłoś
do twarzy temu [...] teraz kolo policjanta
Odpowiedz
0
@ max21
dnia 03.11.2010, 18:07 · Zgłoś
Powinni pokazać te złodziejskie [...]!!! Jak kiedyś coś przyjdą mi ukraść to na pewno nie wezwę policji ale dokonam samosądu !!!
Odpowiedz
0
@ hah
dnia 03.11.2010, 18:05 · Zgłoś
A o przemocy w czasie przesłuchiwań nie napiszą?;]
Odpowiedz
0
@ radek1
dnia 03.11.2010, 17:50 · Zgłoś
szok ......
Odpowiedz
-1
@ BEZIMIENNY
dnia 03.11.2010, 17:46 · Zgłoś
Nie Spodziewałem sie...
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 03.11.2010, 17:31 · Zgłoś
No tylko czekać na inteligentne i błyskotliwe komentarze. No czekamy.
Odpowiedz
0
@ Sven
dnia 03.11.2010, 17:31 · Zgłoś
Gdzie bym się na takie [...]ostwa pokusił no ale ludzi zaślepia chciwość nie już na rzeczy ale na każdą chwilę czują się spełnieni mając graty wokół siebie jednak tak na prawdę są ich niewolnikami w pełni to przedstawiają fotografie...
Odpowiedz
-1
@ pokaż swoją
dnia 03.11.2010, 17:30 · Zgłoś
pokaż swoją pokaż swoją pokaż swoją twarz.....
Odpowiedz
0
@ ZAL POLICJI
dnia 03.11.2010, 16:08 · Zgłoś
Dlugo kryminalny pracowali hahahaha. Jesli dochodzi do kradziezy to od!razu typuje sie takich kolesi i wjazd na chate. Predkosc dzialań - sredniowiecze
Odpowiedz
0
@ radek1
dnia 03.11.2010, 16:03 · Zgłoś
haha dobrze!
Odpowiedz
0
@ radek1
dnia 03.11.2010, 15:57 · Zgłoś
ale jaja haha...
Odpowiedz
0
@ rok
dnia 03.11.2010, 15:54 · Zgłoś
ale jaja
Odpowiedz
0
@ franek
dnia 03.11.2010, 14:57 · Zgłoś
chcieli sie chlopaki dorobić i tak wyszło. co za dużo to niezdrowo jak mówi stare polskie porzekadło :D
Odpowiedz
0
@ hehehehe
dnia 03.11.2010, 14:54 · Zgłoś
hehehehe smiech na sali..... tak samo ja moge kogos oczernic.... to ze ktos jest podejrzany nie znaczy ze winny..... A arasztowanie na slowo to tylko nieudolnosc lokalneuj policji
Odpowiedz
-2
@ rafał
dnia 03.11.2010, 14:31 · Zgłoś
bardzo dobrze
Odpowiedz
-2
@ QQQQQ
dnia 03.11.2010, 14:24 · Zgłoś
Brawo POLICJA ! ! !
Odpowiedz
-3
@ pokazać twarze
dnia 03.11.2010, 13:36 · Zgłoś
pokazać twarze pokazać twarze pokazać twarze
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.