Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Szanowni Absolwenci i Sympatycy popularnego jasielskiego "CHEMIKA"

35
Zamieszczamy krótką fotorelację, abyście mogli zobaczyć szkołę, jaką pamiętacie i stan po powodzi. Zwracamy się do Was z prośbą o udzielenie wszelkiej możliwej pomocy.

Pytania i oferty pomocy prosimy kierować na adres: marek@pronet.jaslo.pl lub marekwski@vp.pl

Wkrótce podamy więcej danych kontaktowych.


Społeczność szkolna












Reklama

Komentarze: 35

Dodaj komentarz Widok:
1
@ Kaśka
dnia 13.03.2011, 09:32 · Zgłoś
Tę szkołę skończyłam 19 lat temu .Szkołę i nauczycieli wspominam bardzo dobrze.pozdrawiam Kaśka.
Odpowiedz
0
@ Do ANONIM
dnia 16.06.2010, 12:10 · Zgłoś
Skoro to szkoła dla [...] to zapewne Ty tam uczęszczasz
Odpowiedz
0
@ magda
dnia 14.06.2010, 22:26 · Zgłoś
gdyby dyrektor tejże szkoły był człowiekiem to można by pomagac ale ten [...] nie zasługuje na pomoc w zadnej formie- ostatnia osoba której należy pomóc- niech sobie radzi sam
Odpowiedz
0
@ Madzia :-*
dnia 13.06.2010, 18:57 · Zgłoś
HA ha i dobrze ze chemik zalało!!! mogło jeszcze nauczycieli zalać!!!
Odpowiedz
0
@ jaslanka
dnia 13.06.2010, 17:25 · Zgłoś
dla jednych "chemik"jest fajna szkola,a dla drugich nie--i to samo mozna powiedziec o wszystkich innych szkolach w jasle_zalezy indiwidualnie od osoby-wiec po co te glupie komentarze i przekomarzanie sie.
pozdrawiam
Odpowiedz
0
@ LOL
dnia 13.06.2010, 16:37 · Zgłoś
SZKOŁY SZKODA !!! ALE MAM NADZIEJĘ ŻE P. BEATĘ P OD MATMY WYMYŁO GDZIEŚ DO ATLANTYTKU
Odpowiedz
0
@ niezależna
dnia 13.06.2010, 09:11 · Zgłoś
Do Moderatora: Wypowiedź Anonima "obraża osoby trzecie". Podpada pod paragraf. Zgodnie z Waszym regulaminem powinna zostać usunięta. Proszę zwrócić na to uwagę.
Odpowiedz
0
@ Gośś...
dnia 12.06.2010, 19:41 · Zgłoś
ANONIM <-- Jeśli nie wiesz jak jest, to nie wypowiadaj się na temat uczennic, które tam chodzą! Bo możesz tym kogoś obrazić!!
Odpowiedz
0
@ uczennica
dnia 12.06.2010, 18:00 · Zgłoś
Bardzo mi szkoda. Jestem absolwentką z końca lat 80 - tych i głupotą jest wypisywać takie bzdury. Nikt nikogo nnie ciągnie do szkoły na siłę. Skończyłam technikum i jestem z tego dumna, z mojego rocznika są lekarze, inżynierowie i inni wykształceni ludzie. Pozdrawiam p. Świstak, p.Szerląg, p-twa Frodymów, p. Gicalę, p. Pankowicz i życzę dużo zdrowia..!!
Odpowiedz
0
@ gość
dnia 12.06.2010, 14:40 · Zgłoś
owszem Budowlanka poniosła mniejsze straty ponieważ tam jest sama Szkoła, a Chemik ma dodatkowo laboratorium i warsztaty, które zostały doszczętnie zniszczone. szczeliny w ścianach mają nawet i po 2cm
Odpowiedz
0
@ Jaś
dnia 12.06.2010, 14:12 · Zgłoś
from.
chyba lizać [...] i wagarować
Odpowiedz
-1
@ Żuluś
dnia 12.06.2010, 14:09 · Zgłoś
to najlepsza szkoła w jaśle i co się z nią stało
Odpowiedz
0
@ dyro
dnia 12.06.2010, 13:59 · Zgłoś
dyro masz za swoje cwaniaczku chociaz szkada szkoly i nauczycieli bo tylko ty jestes taki kozak...
Odpowiedz
0
@ XXXL
dnia 12.06.2010, 13:45 · Zgłoś
Gdzie była dyrekcja że nie zabezpieczyła majątku tak jak w ZSB Budowlanka tam potrafili co ważniejsze zabezpieczyć dyrektorka służbowe auto uratowała a w naszej szkole to co nie było dyrekcji teraz Kaczyński wszystkie media wielkie mi co
Odpowiedz
0
@ on
dnia 12.06.2010, 11:09 · Zgłoś
A czego nie ma nic o budowlance,ją tez przeciez zalało i gimnazjum tez obok
Odpowiedz
0
@ jaślanka
dnia 12.06.2010, 09:05 · Zgłoś
pozdrawiam profesora Porębskiego, profesora Górniaka i panią profesor Tomczyk- legendy naszego Chemika
Odpowiedz
0
@ Do zniesmaczona
dnia 12.06.2010, 07:23 · Zgłoś
Sami sprzataja bo bo sobie pewnie nie zasluzylina pomoc a w ZS 3 pomaga bardzo dużo uczniów i zależy im na tym aby szkoła znów zyskała tak dobry wygląd jak przed powodzią ,a w budowlance są mniejsze straty bo tam duzo rzeczy było już zrujnowane przed powodzią
Odpowiedz
0
@ ANONIM
dnia 12.06.2010, 07:15 · Zgłoś
HEHE. Zespół szkół Chemicznych to szkoła dla [...]!!!
Odpowiedz
0
@ Była uczennica :)
dnia 11.06.2010, 23:54 · Zgłoś
hahaha no zgadzam sie z Uczennica w Chemiku nauczyciele byli straszni i nie umieli nauczac przynajmniej Ci na ktorych ja trafilam przepisalam sie po polroczu teraz z ocenami nie mam problemów :)
Odpowiedz
0
@ Mucha CC
dnia 11.06.2010, 23:52 · Zgłoś
ja tam bym nie sprzeatala :P Tego popularnego "CHEMIKA" nie lubie :D
Odpowiedz
0
@ Mariusz
dnia 11.06.2010, 21:32 · Zgłoś
Muszę się Wam do czegoś przyznać, otóż ta powódź to moja sprawka.
Odpowiedz
0
@ Gośś...
dnia 11.06.2010, 21:26 · Zgłoś
Ja też dziś sprzątałam i cieszę się, że choć tyle mogłam pomóc:)
Pozdrowienia dla dzisiejszej ekipy sprzątającej!!
Odpowiedz
0
@ Gośś...
dnia 11.06.2010, 21:21 · Zgłoś
Ja też pomagałam i cieszę się że choć tyle mogłam pomóc:)
Pozdrowienia dla dzisiejszej ekipy sprzątającej!!!
Odpowiedz
0
@ absolwent
dnia 11.06.2010, 20:50 · Zgłoś
do: [...] serduszko - raczej co ty piszesz? ja nigdy w zyciu nie pomyslalem o ZS nr 3 jako o piekle a wszyscy nauczyciele z ktorymi mialem do czynienia - faktastyczni pedagodzy :) moze byles taki slaby albo sobie zasluzyles? ;> do: Zniesmaczona, wierz mi, wiem dobrze ile pracy mieli przed powodzia, kto tylko mogl przybiegl do szkoly i pomagal. Masa sprzetu i wazne dokumenty znalazly sie na pierwszym i drugim pietrze. Wiec nie pisz czegos o czym nie wiesz. I wg mnie nie ma nic zlego w prosbie o pomoc. Uwazasz inaczej? Wspolczuje.
Odpowiedz
0
@ from
dnia 11.06.2010, 20:04 · Zgłoś
przeniescie ich do ekonoma przynajmniej by sie cos pouczyli<lol>
Odpowiedz
0
@ [...] serduszko
dnia 11.06.2010, 18:47 · Zgłoś
co wy piszecie ludzie jaka kochana szkoła czy wam się w głowach poprzewracało! Tam było piekło w szczególności z kilkoma nauczycielami!!!
Odpowiedz
0
@ Agii
dnia 11.06.2010, 16:22 · Zgłoś
Co to żywioł potrafi zrobić..Chodziłam do tej szkoły i szczerze mówiąc nie byłam nią zachwycona ale teraz jak tak patrze na te zdjęcia to jednak trochę mnie dreszcze przechodzą.Trzymajcie się dzielnie uczniowie..
Odpowiedz
0
@ adi;]
dnia 11.06.2010, 16:21 · Zgłoś
no lekki [...] ale pomalu ogarniamy:)
Odpowiedz
0
@ Zniesmaczona
dnia 11.06.2010, 15:52 · Zgłoś
Dlaczego Nauczyciele "Chemika" nie zabezpieczyli możliwie dużo gdy było już wiadomo iż nadchodzi powódź? Zrobili to Nauczyciele ZSB mieszczacej się obok, a tym samym mają mniejsze straty!!! Ponadto sami sprzatają od niedzieli i nie proszą o "zmiłunek".
Może dlatego nikt o Nich nie pamięta.
Odpowiedz
0
@ Uczennica
dnia 11.06.2010, 14:07 · Zgłoś
Jejku nasz kochana szkoła ... oby wszystko wyremontowali i bedzie super :)) byle do września :D
Odpowiedz
0
@ Mastah
dnia 11.06.2010, 14:06 · Zgłoś
CHEMIK RZĄDZI!!! POZDRO ;D
Odpowiedz
0
@ and
dnia 11.06.2010, 13:43 · Zgłoś
tragedia
Odpowiedz
0
@ vp
dnia 11.06.2010, 12:06 · Zgłoś
hmm no szkoda no ale może zrobią coś w końcu nowego ;p
Odpowiedz
0
@ Masakra
dnia 11.06.2010, 11:49 · Zgłoś
Masakra narmalnie masakra
Odpowiedz
0
@ ulka
dnia 11.06.2010, 11:12 · Zgłoś
ja dziś pomagałam w sprzątaniu mojej szkoły kochanej..
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.