Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

„Szczęśliwa Siódemka” kołaczyckich licealistów z indeksami Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie!

49

Dnia 12 kwietnia już po raz czwarty w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie odbył się finał Ogólnopolskiej Olimpiady Policyjnej. W Olimpiadzie w tym roku wzięło udział 204 uczniów szkół ponadgimnazjalnych klas maturalnych z 72 szkół z całej Polski.

Konkurs składał się z trzech etapów. Pierwszy etap odbywał się na terenie szkół i uczestnicy mieli do napisania pracę na temat wybrany z listy zagadnień zaproponowanych przez Wyższą Szkołę Policji w Szczytnie. Drugi etap polegał na rozwiązaniu testu drogą internetową, także na terenie szkół, których uczniowie zakwalifikowali się do drugiego etapu. Do finałowej 30 z całej Polski dostali się uczestnicy z najwyższą liczbą punktów. Wśród tych najlepszych znalazło się aż 11 uczniów z kołaczyckiego liceum, jako jedynej szkoły ponadgimnazjalnej z województwa podkarpackiego. Trzeci etap odbył się już na terenie Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie i składał się z egzaminu ustnego i sportowego. Konkurencja była duża, a poprzeczka postawiona została bardzo wysoko, gdyż do wygrania było 15 indeksów na studia w tej prestiżowej uczelni.

Uczniowie z Liceum z Kołaczyc, z ogromnym zaangażowaniem przygotowywani przez nauczycieli: p. Dariusza Szczepanika, p. Macieja Karpa i  podkom. Bogusława Filipa, wykazali się świetną formą sportową i wiadomościami teoretycznymi, dzięki czemu aż siedmiu z nich znalazło się na liście najlepszych 15 osób z całej Polski z tytułem Finalisty Olimpiady Policyjnej i otrzymało indeksy. Gratulując zarówno finalistom, jak i przygotowującym ich nauczycielom, warto nadmienić, iż uczniowie z Liceum w Kołaczycach w czterech edycjach Ogólnopolskiej Olimpiady Policyjnej zdobyli już w sumie 23 indeksy Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie.

LO Kołaczyce.

Reklama

Komentarze: 49

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Brawa od ucznia ZST nr.1
dnia 26.04.2013, 15:58 · Zgłoś
Pełny Szacun!
Odpowiedz
0
@ zxc
dnia 25.04.2013, 20:14 · Zgłoś
To już nawet indexy, na pseudo szkoły dają , SKANADAL !!!
Odpowiedz
0
@ pudzian
dnia 25.04.2013, 07:27 · Zgłoś
jeszcze troche to bedzie przypadac na jednego mieszkanca 3 [...] i jedna [...] no ale praca dochodowa i pewna
Odpowiedz
1
@ Fani Mateusza C .
dnia 23.04.2013, 15:11 · Zgłoś
Brawo Mateusz :)
Odpowiedz
1
@ nauczyciel
dnia 22.04.2013, 18:52 · Zgłoś
Moje gratulacje, dlaczego nie zostały podane nazwiska tych uczniów t o prawdziwy sukces ! Jest się czym pochwalić !
Odpowiedz
4
@ Sven
dnia 20.04.2013, 19:36 · Zgłoś
Powinni ten SUKCES uczcić Pod Goleszem Hahahaha
Odpowiedz
1
@ hehe
dnia 22.04.2013, 20:27 · Zgłoś
Dobre :D

11/10 :)
Odpowiedz
1
@ ren
dnia 20.04.2013, 17:07 · Zgłoś
gratulacje dla uczniów. Może uda wam się odmienić oblicze policji w przyszłości
Odpowiedz
0
@ absolwenyka
dnia 20.04.2013, 13:53 · Zgłoś
Czy czwarta osoba od lewej to Patrycja?
Odpowiedz
3
@ olii
dnia 20.04.2013, 18:06 · Zgłoś
Ta brązowa to chyba Sylwia, blond - Patrycja i czarna to Kasia z tego co pamiętam.
Odpowiedz
0
@ Ona
dnia 20.04.2013, 13:31 · Zgłoś
"siedmiu" zostało odmienione jako do uczniów a nie poszczególnych osób. Moze być i siedmioro i siedmiu. Pozatym wy wszyscy lepiej nie mówicie a nawet o tym nie wiecie. Amen
Odpowiedz
2
@ lol
dnia 21.04.2013, 15:50 · Zgłoś
Do Ona: cha, cha, cha, nowa gramatyka. Jeśli mówisz "uczniowie klasy pierwszej", to nie znaczy, że są w niej jedynie chłopcy, więc dalej będzie: "siedmioro z nich", nawet jeśli odmieniasz w stosunku do uczniów.
Odpowiedz
0
@ Ona
dnia 20.04.2013, 13:26 · Zgłoś
w zeszłym roku było chyba coś koło 10 osob ale nie jestem pewna.
;]
Odpowiedz
0
@ ona
dnia 20.04.2013, 13:08 · Zgłoś
Ukochany wychowawca klasy d 2003 r. tak trzymać ;-)
Odpowiedz
1
@ zorientowany
dnia 20.04.2013, 06:48 · Zgłoś
Rada nadzorcza MPGK w Jaśle, [...] głosów 5 do 1, przegłosowała PREMIE dla prezesa oraz dwóch wiceprezesów w wysokości 30 tys złotych dla każdego z nich. Mieszkańcy Jasła pamiętajcie o tym, kiedy następnym razem dojdzie do podwyżek opłat za wodę oraz ścieki!
Odpowiedz
-8
@ Piżama
dnia 19.04.2013, 13:04 · Zgłoś
Szczęśliwa siódemka psów.
Odpowiedz
0
@ do piżama
dnia 28.04.2013, 15:55 · Zgłoś
i nie tylko!!!
Odpowiedz
10
@ absolwenyka
dnia 19.04.2013, 11:35 · Zgłoś
Dlaczego nikt nie poda nazwisk uczniów, którzy zdobyli indeksy? Zawsze są tylko wymieniani nauczyciele i policjanci. Przecież to oni są głównymi bohaterami. Oni będą rozsławiać kołaczyckie liceum na całą Polskę. Czy ktoś pamięta ile w ubiegłym roku dostało się uczniów?
Odpowiedz
1
@ !*PaNienKa_X_*!
dnia 20.04.2013, 23:27 · Zgłoś
W tamtym roku 9 osób dostało indeks ;)
Odpowiedz
1
@ Kingusia
dnia 18.04.2013, 21:51 · Zgłoś
Gratulacje dla wszystkich uczestników...gratuluję pasji i dużego zaangażowania pana Darka Szczepanika i pana Macieja Karpa!
Odpowiedz
4
@ Jaślok
dnia 18.04.2013, 21:27 · Zgłoś
UWAGA KIEROWCY PORUSZAJĄCY SIĘ NA TRASIE JASŁO KOŁACZYCE. Dzisiaj postawiono obok restauracji "Pod Skałą" znak ograniczenia prędkości do 40 km/g. w kierunku do Kołaczyc. Narazie jest zasłonięty ale pewnie na weekend policja ustawi się na drodze do lasu, pomiędzy "Pod skałą" a palmą.
Odpowiedz
0
@ tyty
dnia 18.04.2013, 22:08 · Zgłoś
Tam jest ograniczenie do 20. Ekolodzy zażądali bo tam żaby przez drogę przeskakują. W tej Naszej Polsce to lepiej od ludzi mają nawet [...].
Odpowiedz
1
@ Jaślok
dnia 19.04.2013, 06:03 · Zgłoś
Nie 20, a 40. Nie widziałeś to nie pisz bzdur.
Odpowiedz
9
@ bingo
dnia 18.04.2013, 20:03 · Zgłoś
LO Kołaczyce Najlepsze!!!
Gratuluję Panu D.Szczepanikowi oraz uczniom.
Odpowiedz
0
@ !onon!
dnia 18.04.2013, 22:04 · Zgłoś
Czy karany nauczyciel może pracować w szkole ???
Odpowiedz
9
@ !*PaNienKa_X_*!
dnia 18.04.2013, 19:46 · Zgłoś
LO w Kołaczycach jest najlepsze :)
Indeks otrzymali uczniowie, którzy swą ciężką pracą i wiedzą wykazali się na 3 etapie w Szczytnie.
Gratulacje dla finalistów a także niezastąpionych profesorów: D. Szczepanika i M.Karpa, którzy pomagali im osiągnąć taki sukces.
Odpowiedz
1
@ szakal
dnia 18.04.2013, 19:19 · Zgłoś
Wybij sobie z głowy szukać na komendzie pracy!
Odpowiedz
2
@ Jaślok
dnia 19.04.2013, 07:38 · Zgłoś
Mądrość ulicy nawijana przez kolesia, który sadził ci kit o niezależnym HH, a teraz robi komercyjne kawałki i słucha się medió jak pies.
Odpowiedz
-5
@ WSPol
dnia 18.04.2013, 17:47 · Zgłoś
Drogi Elfie...
Kolejna podstawa do tego aby stwierdzić, że mam racje...
Sprawdź sobie w słowniku i odnajdziesz tam taką magiczną linijkę z której wywnioskujesz (chociaż tego do końca pewnym być nie mogę), że obie wersje są poprawne...

Wszystkiego się czepiacie, nawet gdy nie macie racji, opamiętajcie się... oO
Odpowiedz
8
@ elf
dnia 18.04.2013, 20:24 · Zgłoś
Drogi WSPolu...
Sprawdź sobie w słowniku i odnajdziesz tam taką magiczną linijkę z której wywnioskujesz (chociaż tego do końca pewną być nie mogę) jak poprawnie stosuje się liczebniki zbiorowe w stosunku do grup złożonych z kobiet i mężczyzn... pozdrawiam :)
Odpowiedz
5
@ jks
dnia 19.04.2013, 01:09 · Zgłoś
oczywiście, że powinno być "siedmioro"
Odpowiedz
6
@ Jaślok
dnia 19.04.2013, 06:02 · Zgłoś
WSPol, nie ośmieszaj się. Mówisz: "poznałem siedmiu dziewczyn"? Kolejny jasielski [...], który próbuje zgrywać się na oczytanego, a po pierwszym poscie wychodzi, że buty ma ze słomy.
Odpowiedz
5
@ lol
dnia 19.04.2013, 22:04 · Zgłoś
Jeśli chodzi tylko o mężczyzn: "siedmiu z nich".
Jeśli tylko o kobiety: "siedem z nich".
Jeśli o mężczyzn i kobiety: "siedmioro z nich".
Na zdjęciu są kobiety i mężczyźni, więc ma być: siedmioro z nich
Odpowiedz
8
@ elf
dnia 18.04.2013, 17:36 · Zgłoś
cyt." ...aż siedmiu z nich ... " czy nie powinno być "siedmioro z nich " bo wśród zwycięzców są też dziewczyny, a tak w ogóle to gratuluje indeksów całej siódemce - jeszcze tylko matura !!!
Odpowiedz
23
@ WSPol
dnia 18.04.2013, 17:33 · Zgłoś
Kolejni, wykształceni...
- ' co [...] ' , 'psie' , 'złodzieju [...]*y" i to nie koniec zapewne, bo takich "ambitnych" tekstów będzie więcej.

Z artykułu na artykuł, czegokolwiek on dotyczy większość to są [...] hejterzy, którzy muszą się dowartościować przez internet bo w domu ojciec gani, że [...] się nie uczy w szkole nauczyciele cisną wymuszając presje, kumple się śmieją, no więc gdzie się dowartościować jak nie na internecie. Zawsze można pocisnąć jakichś ludzi którzy mają pasje i podejmują działania, aby osiągnąć wymarzone cele.
Szkoda, że w tym Jasełku szczytem marzeń jest wyjść na wały i się nawalić. Doceńcie czasami innych ludzi, że mają pasje, bo to oni są przyszłością narodu.

Jeszcze raz, GRATULACJE dla Was i Waszych opiekunów!
Odpowiedz
16
@ [...]
dnia 18.04.2013, 16:29 · Zgłoś
Brakuje tylko w tym artykule zdania:
"Wszyscy jesteście zwycięzcami..."
Odpowiedz
12
@ psudonim mam po szwagrze
dnia 18.04.2013, 16:14 · Zgłoś
matko. no to tera w kołaczycach jak trza będzie do Krakowa jechać - co krzoki - to radar !!
Odpowiedz
10
@ znawca
dnia 18.04.2013, 15:30 · Zgłoś
hmm... gratulacje :D szkoda tylko że po studiach w szczytnie nie ma się pewnego miejsca w policji... ale cwiczenia sa prowadzone na wysokim poziomie i jest prestiż. choć nic nie gwarantują, to jeśli ktoś dostanie się do służby, będą na niego przychylnie patrzeć przełożeni. pozdro
Odpowiedz
5
@ Emily
dnia 19.04.2013, 06:18 · Zgłoś
No dokładnie. Kiedyś było inaczej, ale teraz po każdych studiach nie ma gwarantowanej pracy, tylko po wojskowych.
Odpowiedz
-1
@ lol
dnia 18.04.2013, 15:28 · Zgłoś
chwała wam, przyszli młodzi [...]! już ich tylu jest, że powinno się wprowadzić co najmniej 5-letni zakaz ich produkcji i poczekać aż ci starsi pójdą na emeryturę i wtedy "doprodukować", bo za niedługo będzie ich więcej niż zwykłych obywateli
Odpowiedz
-3
@ Emily
dnia 19.04.2013, 06:17 · Zgłoś
Szkoda tylko, że dalej ich brakuje, trzeba słuchać radia.
Odpowiedz
18
@ [...]
dnia 18.04.2013, 15:04 · Zgłoś
gratulacje dla uczniów;)
Odpowiedz
7
@ [...]
dnia 18.04.2013, 14:56 · Zgłoś
Gratuluję :))
Odpowiedz
-19
@ dzielnicowywielkapyta
dnia 18.04.2013, 14:56 · Zgłoś
[...] w [...] to pomyłka. One nie są wyposażone przez naturę do walki.
Odpowiedz
11
@ anonim
dnia 18.04.2013, 14:58 · Zgłoś
a kto powiedział od razu ze musza na jakies walki iść ?
a tak w ogóle uwierz ze [...] czasami są gorsze niż faceci.
Odpowiedz
3
@ ojciec rodziny
dnia 18.04.2013, 15:01 · Zgłoś
Masz racje. Gorsze są niż faceci np. w wydawaniu nie swoich pieniędzy.
Odpowiedz
4
@ przyszła
dnia 18.04.2013, 16:09 · Zgłoś
[...] prawda ;p
Odpowiedz
0
@ hm
dnia 18.04.2013, 19:42 · Zgłoś
A chciałbyś się przekonać?
Odpowiedz
1
@ lilo
dnia 19.04.2013, 23:41 · Zgłoś
Gościu przeczytaj swój post :D To zabrzmiało jakby faceci lepiej od [...] wydawali nie swoje pieniądze :D Czyli chłopy wydaja pieniądze [...] XD Nareszcie się wydało :P
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.