Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Szczęśliwy finał poszukiwań 5-letniego chłopca

71

Rodzina, sąsiedzi, znajomi i policjanci poszukiwali wczoraj wieczorem 5-letniego chłopca, który zaginął w Jaśle. Chłopiec oddalił się z placu zabaw przed swoim blokiem. Cały i zdrowy został odnaleziony na jednym z jasielskich osiedli, około 1,5 km od miejsca, z którego zaginął.

Zgłoszenie o zaginięciu 5-letniego chłopca dyżurny Policji z Jasła otrzymał wczoraj około godz. 18. Z informacji wynikało, że około godz. 15 chłopiec oddalił się z placu zabaw na jednym z jasielskich osiedli. Gdy matka zauważyła nieobecność synka powiadomiła rodzinę i znajomych, którzy przystąpili do poszukiwań. Kobieta powiadomiła też Policję. Natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia o zaginięciu dziecka powiadomiono wszystkie patrole, a funkcjonariusze rozpoczęli czynności poszukiwawcze. Około godz. 19.40 znajomi kobiety odnaleźli jej synka na ulicy Klasztornej, 1,5 km od miejsca z którego zaginął.

Chłopiec wraz z matką został przewieziony do szpitala na badania. Na szczęście nic mu się nie stało, cały i zdrowy pod opieką matki wrócił do domu. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

KWP w Rzeszowie

Reklama

Komentarze: 71

Dodaj komentarz Widok:
1
@ Patryk Szostak
dnia 21.07.2012, 18:58 · Zgłoś
jestem czarny hehehe nooob mieszkam z [...] OLE XD
Odpowiedz
0
@ pan kleks
dnia 20.07.2012, 11:01 · Zgłoś
ty don kichot z manczy a znasz Gela że tak piszesz to co on o kulach ma latać za dziećmi a gdzie jego [...] jest
Odpowiedz
-1
@ don kichot z manczy
dnia 20.07.2012, 10:53 · Zgłoś
to gelo jest winny !!!
Odpowiedz
2
@ white [...]
dnia 18.07.2012, 13:58 · Zgłoś
racja kaktus dać im łopaty i do roboty a nie będą latać do mops-u bo się im należy zasiłek ,talony , paczki itp po łopacie i niech sobie na to zarobią co mają lewe ręce do roboty a potem się dziwią że [...] się jak króliki czym więcej dzieci tym więcej kasy , darów itp ok niech opieka daje biednym , chorym i starszym ludziom tym co się naprawdę należy
Odpowiedz
3
@ obserwator
dnia 17.07.2012, 08:23 · Zgłoś
Tak racja te [...] z mops-u dzwonią na wizytę umawiają się a wtedy wszystko pięknie ładnie cisza spokój zero [...], posprzątane idealne rodzinki tylko żeby dostać decyzje czyli talony do sklepu a wtedy Supersam i wiadomo że nie kupią tam [...] i fajek ale jest na to sposób kupując drogie kawy , bombonierki itp i sprzedają przez połowę ceny by potem było za co wypić i zapalić gdzie tu sens i logika ludzie pracują a takie [...] czekają na opiekę z mops-u a do roboty nieroby niech się Urząd Miasta zainteresuje jak pracuje opieka społeczna i na co idą podatników pieniądze w końcu mamy kryzys
Odpowiedz
3
@ kaktus
dnia 17.07.2012, 18:51 · Zgłoś
Jeszcze bardziej bulwersująca sprawa jak te ..[...],,mają dobrze sytuowanych sponsorów a biegną do MOPS-u po zapomogi.Czy te Panie tego nie widzą chociaż wie o tym całe osiedle.Naciągaczki.a MOPS im w tym pomaga...
Odpowiedz
0
@ do wwwiw
dnia 16.07.2012, 21:11 · Zgłoś
o jakiego danielka ci chodzi bo znam wielu takze smieciu nikomu nie ublizaj
Odpowiedz
2
@ white [...]
dnia 16.07.2012, 12:20 · Zgłoś
Szkoda dzieci ok ale co te dzieci z domu wyniosą od takich rodziców będą robić to samo Niech się zainteresują stosowne służby a nie robią to na od[...] a potem słyszymy w mediach co się dzieje z dziećmi jakie są tragedie potem się znowu będą tłumaczyć ludzie odpowiedzialni za nadzór czyli opieka społeczna itp za to że wszystko mieli pod kontrolą tylko tak nagle coś się stało a nic się nie dzieje od tak sobie .
Odpowiedz
2
@ kaktus
dnia 16.07.2012, 21:22 · Zgłoś
Ja uważam ,że Panie z MOPS-u przeprowadzają wywiady środowiskowe nierzetelnie,zapowiadając swoje wizyty doprowadzają do ukrywania faktycznego trybu życia w danym mieszkaniu.
Odpowiedz
1
@ max21
dnia 16.07.2012, 11:19 · Zgłoś
Wtajemniczony ma raję ja też znam tych ludzi z widzenia patologia i tyle. Szkoda tylko dzieci!!!
Odpowiedz
0
@ 789
dnia 16.07.2012, 08:40 · Zgłoś
Po prostu są dzieci niesamodzielne i samodzielne i niektóre nie mają instynktu by nie odchodzić dalej niż znana im droga do domu, ja w latach 70tych jako 5 letni chłopiec chodziłem i bawiłem z rówieśnikami także daleko od domu ale nigdy dalej niż znana mi droga do domu, niemniej czasy były inne bardziej bezpieczne bo kraj był pod rządami totalitarnymi i wiele patologii nie było znanych szczególnie publicznie i oczywiście nie było takich zagrożeń wynikających z natężenia motoryzacji jak obecnie. Ze względu na szerzącą się dzisiaj patologię i słabość służb porządkowych strach zostawić nawet 7 letnie dziecko samo na podwórku. Inne czasy inna sytuacja.
Odpowiedz
-2
@ Gabriell
dnia 16.07.2012, 08:58 · Zgłoś
...masz rację a co do służ porządkowych się nie wypowiadam,nie dawno był artykuł zakłamany jak policja jasielska stoi dziwi mnie fakt hmm... policja jest za słaba pracuja tam nie odpowiedzialne osoby, oczywiście nie wszyscy, na pałkarza aby się dostać wystarcza znajomości wyjdzie taki na miasto i sam nie wie za co karze trzeba mu tłumaczyć a pózniej przeprasza bo się pomylił,w Jaśle liczą się tylko szychy za to ich nie karzą bo mają władzę ale pamiętajcie o tym że władza na ziemi a władza na górze będzie inna jak się tam dostaniecie,nie jestem nawiedzony znam życie na tyle aby wam to uświadomić,tam nie będzie znajomości,przekraczania uprawnień,róbta co chceta żal mi was...pzdr Gabriell
Odpowiedz
1
@ :p
dnia 17.07.2012, 02:25 · Zgłoś
...a Ty byłeś "na górze" że wiesz jak tam będzie ? Skąd Ty możesz wiedzieć co tam będzie. A skąd w ogóle wiesz, że to "na górze". Nawiązujesz do tematu o którym w ogóle nie masz pojęcia. Za chwile mi pewnie powiesz, że Ty tam swoje wiesz...a może masz jakieś znajomości? :p
Odpowiedz
-2
@ Gabriell
dnia 16.07.2012, 06:11 · Zgłoś
Matka popełniła błąd,dziecko się oddaliło 1,5 km...zasada i wniosek jest prosty...pytań można zadać wiele...
1.Co matka robiła w tym czasie?
2.Czemu pozostawiła 5-letniego synka bez opieki?
3.Czy dojrzała do tego aby mieć dziecko?
4.Jak można zostawić 5-latka i nie interesować się nim?
5.Co stało jej na przeszkodzie aby go zostawić na placu zabaw?
6.Może to celowo zrobiła bo jest jej zawadą?
7.Wiem że zgłosiła rodzinie znajomym-ale po jakim czasie?
8.Czy chciała się go pozbyć?
9.Co na to jej mąż?
10.Może odszedł od niej bo jest nie odpowiedzialna matką?
...Nie mi tu osądzać sprawa wydaje się dość dziwna,matka powinna być przesłuchana,powinny być podjęte czynności prawne,trzeba sprawdzić jak ona żyje z tym synkiem,jak się prowadzi,to nie jest zbieg okoliczności a być może próba pozbycia się synka...ona to tylko wie my prawdy nigdy się nie dowiemy...Matko tego dziecka jak to czytasz powiem Ci jak facet kobiecie...dziękuj Bogu że nic się nie stało,szanuj swoje dziecko,dbaj o nie,opiekuj się nim po to go masz i chciałaś mieć...co z Ciebie za matka,jesteś nie odpowiedzialną matką ale postaraj się to zmienić tego Ci życzę z całego serca...pzdr Gabriell
Odpowiedz
3
@ łodyniec
dnia 16.07.2012, 10:16 · Zgłoś
z tobą coś nie tak chyba...
Odpowiedz
-2
@ xx
dnia 15.07.2012, 20:04 · Zgłoś
ten portal wspolpracuje z policja i jak sie prawde napisze to komendarz jest usuwany niby ze wzgledu na [...] tresci a nic niema obrazliwego tylko szczera prawda powinien sie wstydzic ten co ten portal prowadzi bo gdy policja cos napisze to wtedy niema obrazliwych ani wolgarnych slow ale ja opisze ta prawde i ten portal na innym portalu niech ludzie wiedza jaka z was zgrana ekipa
Odpowiedz
3
@ ...
dnia 16.07.2012, 07:21 · Zgłoś
Jeśli masz coś do tutejszej policji, a raczej dowodu na to, że robi coś złego to zgłoś to gdzieś wyżej, a nie wylewaj żalu na portalu jeszcze w sposób taki, że aż oczy bolą jak się to czyta.
I żeby nie było nie bronie ani policji, a ni portalu, ale wypisywanie takich rzeczy tutaj i to jeszcze w takiej formie jest śmieszne i powoduje, że inni mają Cię za [...]. Zmień taktykę kolego, bo w końcu to Tobie się ktoś dobierze do...
Odpowiedz
3
@ white [...]
dnia 15.07.2012, 19:13 · Zgłoś
takich rodzin w Jaśle i nie tylko jest dużo narobią dzieci i mają wszystko w[...] państwo wychowa,zapłaci za media nakarmi , ubierze a normalny uczciwy obywatel co pracuje za 1200zł albo i mniej niech się sam martwi sam o zapłacenie mieszkania ,mediów utrzymanie rodziny a nie jak takie patologie czekają jak przyjdzie opieka społeczna i da im wszystko bo im się należy a co to nie mają rąk do pracy ale się nie chcę nieroby tacy to dożyją 67 lat do emerytury co faktycznie ani roku nie pracowali zawodowo a ten co pracował i płacił składki to niech [...] pod mostem chore prawo chory kraj
Odpowiedz
4
@ anonimmmmm
dnia 15.07.2012, 18:23 · Zgłoś
Jak sie ma dziecko to sie go pilnuje- proste!!!
Odpowiedz
2
@ latałka
dnia 15.07.2012, 17:50 · Zgłoś
jaka matka taki i ojciec ciekawe jakby się coś stało dziecku ciekawe kogo szukali by winnego sąsiadów że nie dopilnują im dzieci a jak się ma dzieci to się ma obowiązki tak to jest jak [...] [...] się jak króliki a potem obwiniają cały świat że im giną dzieci
Odpowiedz
1
@ do [...]
dnia 15.07.2012, 17:41 · Zgłoś
po polsku co nie widzisz czy taka popyrtana profesorka z ciebie widly marycha i poszla do [...] i trzode obrobic a nie pisac glupot bo pas bedzie w ruchu tak jak ostatnio pamietasz [...]
Odpowiedz
6
@ jaślanka
dnia 15.07.2012, 16:46 · Zgłoś
dlaczego wszyscy linczują matkę? a gdzie był ojciec?
Odpowiedz
3
@ kkkkkk
dnia 15.07.2012, 16:24 · Zgłoś
Większość krytykuje, a skąd wiecie jak było? Skąd macie pewność, że matka dziecka była w domu, a chłopiec przebywał sam na placu zabaw? ; / Wystarczy, że kobieta na chwilkę się odwróciła, a dziecko mogło uciec, ale właśnie tak jest na tym portalu, tylko wszyscy czekają na takie artykuły, żeby krytykować zachowanie innych, a sami nie popatrzą na siebie. ; / No ale co zrobić... ; /
Odpowiedz
8
@ wtajemniczony
dnia 15.07.2012, 12:54 · Zgłoś
Dwoje malutkich dzieci, trzecie w drodze. Mamusia obwinia sąsiadów,dzieci że jej synka nie przypilnowali a co gorsze twierdzi że jej dzieciaka wyciągaja, ten chłopiec nie pierwszy raz sie zgubił. Znam tych ludzi i stwierdzam jedno, kurator i opieka społeczna 3 razy w tygodniu to minimum,tam kiedys dojdzie do nieszcześcia. Nie tak dawno Pani mamusia miała pretensje do obsługi baru przy Kochanowskiego że jak można nie reagować na jego obecnośc w tym miejscu,paranoja. Nie tak dawno mieli miec eksmisje za awantury. Wstyd Pani mamusiu. Posiadanie dzieci to nie tylko świadczenia i zasiłki z Mopsu... prawda niestety smutna ale tak to wygląda a Ci którzy nie wiedza niech nie pisza o przypadku to tam nagminne.
Odpowiedz
6
@ lesmian.pl
dnia 15.07.2012, 13:53 · Zgłoś
No to wszystko jasne. Patologia. Płodzą i rodzą dzieci [...],bo to dla nich sposób na życie (ulgi,świadczenia z MOPS,pomoc z Caritas).To jedyna rzecz,którą potrafią zrobić bez przygotowania zawodowego. Dzieci traktowane są przedmiotowo...
Odpowiedz
3
@ menka
dnia 15.07.2012, 12:50 · Zgłoś
też mam 5letniego synka, ale ani przez myśl by mi nie przeszło żeby go samego zostawić na placu zabaw :/ nauczka na przyszłość!!!
Odpowiedz
0
@ Issu
dnia 15.07.2012, 12:29 · Zgłoś
Dokladnie zgadzam się. Dobrze , że ja go znalazlam... jak tak można... i tak sobie samopas dalej biega! po prostu szczyt...
Odpowiedz
-1
@ xx
dnia 15.07.2012, 11:51 · Zgłoś
przebadac to trzeba ciebie i jasielska policje [...] i to na nogi bo na glupie lby juz zapozno
Odpowiedz
6
@ marysia
dnia 15.07.2012, 14:49 · Zgłoś
po jakiemu to napisałeś [...] ? przeczytaj jeśli potrafisz.
Odpowiedz
4
@ wwwiw
dnia 15.07.2012, 20:19 · Zgłoś
a jak Danielek z Sadkowej moze inaczej pisac jak on nawet podstawowki nie skonczyl tylko cos innego mu dobrze wychodzi !!!
Odpowiedz
-7
@ jaś
dnia 15.07.2012, 10:54 · Zgłoś
jo matkę trzeba dokładnie przebadać czy powinna nadal mieć opiekę nad tym dzieckiem.
Odpowiedz
3
@ kama25
dnia 15.07.2012, 10:20 · Zgłoś
Jak by się takie coś zdarzyło u mnie to już bym dzieci nie miała przy sobie poszły by na rodzinę zastępczą ale znam też takich rodziców co obydwoje piją i dzieci mają przy sobie i też dzieci puszczają na cały dzień w miasto i im nic nie zrobią bo się boją.
Odpowiedz
9
@ gk
dnia 15.07.2012, 10:02 · Zgłoś
Popieram wypowiedź WAŻNE PYTANIE napisana bardzo obiektywnie. Dzieci są ruchliwe i mimo pilnowania wystarczy chwila i trzeba ich szukać, a na pewno nie jest to bezmyślność rodzica bo dziecka nie da się przywiązać na smyczy. Ale jakaś kara pozbawienia opieki to śmiech na sali, przecież przez taką sytuację nie z winy rodzica dziecko może cierpieć lądując w domu dziecka. Więc ci którzy piszą te beznadziejne komentarze powinni się zastanowić czy na pewno dobrze pilnują lub będą pilnować swoich dzieci.
Odpowiedz
29
@ WAŻNE PYTANIE
dnia 15.07.2012, 09:18 · Zgłoś
zgadzam się - rodzice tego dziecka są bezmyślni, na szczęście nikomu nic się nie stało. pozostaje mieć nadzieję, że rodzice i ich znajomi pomni doświadczeń, nie popełnią drugi raz takiego błędu, bo mogło się to skończyć tragicznie.

nurtuje mnie w tej chwili bardziej inne pytanie. załóżmy, że dziecko zaginęło na placu zabaw koło wieżówców, odnalezione zostało 1,5 km dalej na ul. klasztornej. musiało przejść minimum jedną ruchliwą ulicę, przez te 1,5 km drogi nie znalazł się ani jeden mądry dorosły, który zauważyłby, że 5-latek idzie sam!
gdzie byliście wtedy drodzy komentatorzy - zwolennicy kastracji chemiczenj i inni??? dlaczego nikt nie zareagował?
nie oceniajcie innych, szczególnie jeśli nie znacie do końca tematu. każdemu z nas może się to zdarzyć, poza wysterylizowanymi na wszelki wypadek forumowiczami.
zapytajcie swoich rodziców, czy nie spuścili was nigdy z oczu, a może szukali was na tłocznej plaży, lub jarmarku? i pomyśleć - wykorzystując wasz tok myślenia - powinni was odebrać rodzicom i oddać do domu dziecka, tylko moment - dla kogo miała być ta kara...?
Odpowiedz
9
@ ważna odpowiedź
dnia 15.07.2012, 09:30 · Zgłoś
100% racji
Odpowiedz
-5
@ do WAZNE PYTANIE
dnia 15.07.2012, 13:00 · Zgłoś
a co ja mam stac i patrzec czyje dziecko chodzi samo, niech sobie każdy pilnuje swojego, a ty jak masz czas to stoj i patrz, a tak patrzac realnie mamuska bedzie palila papieroski i popijala [...] a obcy jej dzieci beda pilnowac? jak nie ma czasu pilnowac niech sobie opiekunke zatrudni
Odpowiedz
-4
@ do WAZNE PYTANIE
dnia 15.07.2012, 13:23 · Zgłoś
moze nie dotyczy to wszystkich matek, ale wiekszosc to nieodpowiedzialne osoby
Odpowiedz
5
@ patrzeć [...] nie musisz
dnia 15.07.2012, 14:55 · Zgłoś
to kwestia znieczulicy społecznej, osobiście jak widzę taką sytuację - reaguję, tak mnie rodzice wychowali
ale Ciebie chyba TV wychowała, skoro nie zrozumiałeś komentarza. nie musisz pilnować dzieci, ale jeśli będziesz przechodził i zobaczysz, że na przykład ktoś bije dziecko, albo jakiś maluszek idzie sam przez drogę - to zamiast biec pisać [...] komentarze na forum - ZAREAGUJ
i jesczez jedno - mam nadzieję, że sam dzieci miał nie będziesz, bo szkoda by było istanienia ludzkiegp marnować dla takiego [...]
Odpowiedz
0
@ NN
dnia 15.07.2012, 15:30 · Zgłoś
widać jak cię rodzice wspaniale wychowali, nawet nauczyli cię innych [...] i pajacem nazywać
Odpowiedz
-1
@ patrzeć [...] nie musisz
dnia 16.07.2012, 06:43 · Zgłoś
tak - nazywanie rzeczy po imieniu - coś w tym złego?
Odpowiedz
1
@ NN
dnia 16.07.2012, 07:22 · Zgłoś
człowieka nazywasz rzeczą - [...], [...]? do ciebie zatem tak rodzice mówili i pewnie mówią nadal, bo właśnie po twoim słownictwie widać to "wspaniałe wychowanie"
Odpowiedz
5
@ dragoness
dnia 15.07.2012, 08:33 · Zgłoś
Czytam te komentarze i widzę, ze ich autorami są albo "[...]", które dziecko wychowywały najwyżej w The Simms, albo prawdziwi chrześcijanie, którzy sami są bezgrzeszni, jako ze łatwo rzucają kamieniami. Coż... taką cenę płacimy za nieograniczony dostęp do Internetu.
Odpowiedz
6
@ ...
dnia 15.07.2012, 09:35 · Zgłoś
dragoness często różnimy się poglądami, ale tym razem całkowicie się z Tobą zgadzam. Ilekroć widzę artykuły o takiej tematyce z góry wiem jakie znajdę pod spodem komentarze. Czasem zastanawiam się czy autorzy tych komentarzy przed ich napisaniem poświęcili choć chwilę by pomyśleć...
Odpowiedz
0
@ łodyniec
dnia 16.07.2012, 10:14 · Zgłoś
myślenie boli...
Odpowiedz
-7
@ xxx
dnia 15.07.2012, 07:04 · Zgłoś
Myślicie że dziecko samo by się oddaliło od normalnej rodziny ale jak rodzice mają w[...] dzieci i puszczają je na wolny wypas od rana do wieczora bez opieki a potem robią aferę że dziecko zgineło .Potem się dziwią ludzie że są tragedie dzieci. Niech Gowin z całym PO i spółka nie debatują nad in vitro tylko nad kastracją chemiczną lub niech zrobią takie prawo żeby tzw rodzice nie robili więcej dzieci żyli na koszt podatników.
Odpowiedz
-14
@ wita Jaslo
dnia 15.07.2012, 06:37 · Zgłoś
Jesli rodzice maja ochote sie zabawic to proponuje najac nianie do dziecka a jezeli wieksza grupa uczestniczy w takich imprezach to wyjdzie wam taniej niz poruszac polowe Jasla na poszukiwania dokopalam bym rodzicom poprostu odebrac im 5 latka nie umieja sie zachowac dla takich rodzicow Dla mnie jednoznaczne zero imprez a dziecko ...zastanowic sie trzeba zeby mialo opiekie od kogo ???...ulica albo ...zycze o wiele miej takich nie zrecznych wydazen pozszukiwaczom pozdrawiam
Odpowiedz
2
@ ola
dnia 16.07.2012, 00:18 · Zgłoś
a skąd wiesz że rodzice się bawili? życzę ci żeby takie coś przydarzyło się kiedyś tobie i wszyscy na forum jechali po tobie. to jest tylko dziecko i nie wiadomo co mu odbije a rodzic do końca nie jest w stanie upilnować.
Odpowiedz
10
@ Fajfusss
dnia 15.07.2012, 04:07 · Zgłoś
Osobiscie nie wyobrazam sobie takiego malca zostawic bez opieki - bo jak inaczej mozna takie zachowanie matki nazwac?
Odpowiedz
4
@ Issu
dnia 15.07.2012, 12:28 · Zgłoś
dokladnie, ja odnalazlam go.
Odpowiedz
4
@ łodyniec
dnia 16.07.2012, 10:13 · Zgłoś
ale jak ty to zachowanie nazwałaś bo nie mogę się doszukać? hmmm...
Odpowiedz
3
@ lol
dnia 15.07.2012, 02:19 · Zgłoś
w końcu jakaś pozytywna wiadomość... ludzie pilnujcie swoich dzieci, albo się na nie nie decydujcie
Odpowiedz
1
@ ad
dnia 15.07.2012, 01:06 · Zgłoś
i jak zwykle jasielska policja nic nie zrobiła tylko na własną rękę szuakli... i znalezli. Nie mozna na policje liczyc
Odpowiedz
18
@ ddd
dnia 14.07.2012, 23:52 · Zgłoś
Faktem jest, że dzieci mieszkające na osiedlach inaczej się "chowają"-jak ktoś napisał, są bardziej samodzielne, odważne i rezolutne. Ja mieszkam w domu, mam 7-mio letniego synka, bystry, mądry chłopczyk- wychodzi się bawić sam na ogród, ale ja pewnie co trzy minuty zaglądam do każdego z okien. Brama jest zabezpieczona - teoretycznie- nie wyjdzie i ma zakaz otwierania- ale wyobraźnia dzieci...
Bywam i obserwuje dzieci bawiące się na osiedlach ze zgrozą- nie ogrodzony teren, szybko jadące samochody- po drogach osiedlowych, nie mówiąc o tych normalnego ruchu. Fajnie,że tak to się zakończyło. Doświadczenie uczy.Pozdrawiam rodziców i wspólczuje tych długich chwil troski
Odpowiedz
-16
@ xx
dnia 14.07.2012, 23:52 · Zgłoś
wczoraj poznym wieczorem czterech policjantow z jasielskiej komendy probowalo ukrasc brame cmentarna napastnikow policjantow zatrzymali zlodzieje zostali oni obezwladnieni i osadzeni w jednej z piwnic policjanci czekaja na decyzje innych zlodzieij czeka ich surowa kara odpowiedza takze za wszystkie krzywdy ludzkie pobicia zatrzymania kradzierze i t d grozi im od polamania odciecia jezyka do ukamieniowania lub kara pozbawienia wolnosci po przez powieszenie w ktoryms lesie o dalszym ich losie zdecyduje rada starszych ludzi
Odpowiedz
-5
@ ***
dnia 14.07.2012, 22:24 · Zgłoś
u nas na okrągło pod blokiem dzieci bawią się same, śmiecą, niszczą krzewy, wydzierają się wniebogłosy, szaleją na rowerach, kopią piłką po autach, itd., a mamuśki siedzą w domu i mają święty spokój
Odpowiedz
1
@ łodyniec
dnia 16.07.2012, 10:09 · Zgłoś
kup karabin i wystrzelaj jeśli ci aż tak to przeszkadza ,lub/albo przeprowadź się do lasu daleko daleko na sybir :)
Odpowiedz
2
@ ***
dnia 17.07.2012, 22:16 · Zgłoś
człowieku! chodzi o to, że bez opieki szaleją, a potem wielkie jęki, że dziecko zaginęło - a strzel to ty się w [...]! nie po to się upiększa osiedle, aby DZIECI POZBAWIONE OPIEKI wszystko niszczyły!!! widać, że ciebie też podwórko wychowało
Odpowiedz
29
@ majka
dnia 14.07.2012, 21:24 · Zgłoś
do niedawna mieszkalam w bloku i serdecznie wspołczuje matkom z dziecmi w takie upały nie idziw wysiedziec w mieszkaniu no a caly dzien tez na polu sie nie da chociaz dzieci by bardzo chetnie siedzialy ale tez trzeba posprztac wy[rac ugotwac pomyslcie zanim zaczniecie kogos oceniac
Odpowiedz
-17
@ witaminaX
dnia 14.07.2012, 21:30 · Zgłoś
To nie jest zadne wytlumaczenie. Matka powinna poniesc konsekwencje, moglo to skonczyc sie o wiele gorzej.
Odpowiedz
55
@ puk puk w czolo
dnia 14.07.2012, 21:42 · Zgłoś
widac ze nie masz dzieci...wystarczy odwrocic wzrok na sekunde, szukajac w torebbce np.chusteczek, a maly juz moze zniknac. i zgadzam sie z majka, wiec zastanow sie zanim napiszesz kolejna glupote
Odpowiedz
-15
@ witaminaX
dnia 14.07.2012, 23:10 · Zgłoś
taa wzrok na sekunde odwrocic by dziecko odalilo sie o 1,5 km.
Odpowiedz
22
@ dragoness
dnia 15.07.2012, 08:26 · Zgłoś
[...] głupoty, a was to pilnowano na każdym kroku? No to współczuję.
Odpowiedz
14
@ zetfa
dnia 15.07.2012, 12:56 · Zgłoś
Konsekwencje już poniosła.Przeżyła strach o dziecko,szybko zreagowała i jak widać bardzo pragnęła je odnależć.A teraz chcecie ją jeszcze ogolic do gołej skory,zbić pasem ,czy [...]? No bo chyba nie chodzi wam zeby poszła siedzieć a dziecko zostało w przytułku,ani chyba ukarać ją grzywną by uszczuplić dziecku papu?
Odpowiedz
5
@ puk puk w czolo
dnia 15.07.2012, 21:52 · Zgłoś
ale z ciebie [...]...dzieciak zniknie,ty pojdziesz szukac w innym kierunku i po czasie zrobi sie 1,5 km. masz jeszcze jakies 'madre' pytania? postaram sie odpowiedziec na wszystkie, bo widze ze z mysleniem u ciebie ciezko.
Odpowiedz
-66
@ ok
dnia 14.07.2012, 21:17 · Zgłoś
za pozostawienie takiego dziecka samego na placu zabaw dałbym 5 lat pozbawienie wolności i odebranie praw rodzicielskich , rodzice bez mózgu!!!
Odpowiedz
8
@ QWERTY
dnia 15.07.2012, 10:17 · Zgłoś
Tak to bywa, a jak np jeszcze młoda matka wpadnie, urodzi a ma 17 czy 18 lat to dziecko pod blokiem a ona robi swoje.
Odpowiedz
6
@ ja
dnia 16.07.2012, 09:02 · Zgłoś
ty chyba nie masz dzieci [...]... ty byłeś tak pilnowany przez mamusię??? weź nie [...] bo nie uwierzę!!! Dzieciaki teraz mają tyle energii że trudno ich upilnować, wystarczy chwila nieuwagi!! a ty od razu wyobrażasz sobie że matka wyrodna... weź się człowieku lecz bo twoje dzieci będą mieć [...]...
Odpowiedz
-5
@ łodyniec
dnia 16.07.2012, 10:08 · Zgłoś
ale mi wielki problem ho ho bo dziecko odeszło sobie na inny plac zabaw hahaha ciągle tak się dzieje ale nie wszyscy odrazu tak panikują :) PCK ,POlicja i Caritas ze strażą pożarną w poszukiwaniu malucha w piaskownicy hahahaha
Odpowiedz
27
@ witaminaX
dnia 14.07.2012, 21:06 · Zgłoś
jak mozna zostawic 5letniego chlopca samego na placu zabaw sie pytam?? Mamusia pewnie myslala ze wystarczy co jakis czas popatrzec przez okno czy synek jest. ech dobrze ze nic sie powaznego nie stalo chlopcu
Odpowiedz
7
@ ika123
dnia 15.07.2012, 20:04 · Zgłoś
chyba nie masz dzieci !!! tak wszyscy trzymajmy je cale zycie za raczke ja mam 11 latka ktory teraz placze z byle powodu , a gdy patrze na jego rowiesnikow to juz wiem ze popelnilam blad caly czas majac go na oku!!!
Odpowiedz
7
@ cola
dnia 14.07.2012, 21:01 · Zgłoś
sam chlopiec sie oddalil ?
nie z rodziciem..?:)
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.