Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Szczęśliwy finał poszukiwań

72

Blisko trzy godziny trwały poszukiwania 32-letniego mieszkańca gminy Nowy Żmigród. Mężczyzna po kłótni z żoną wyszedł z domu, po czym telefonicznie poinformował dyżurnego komendy, że odbierze sobie życie. Policjanci odnaleźli go i przekazali pod opiekę lekarską.

Wczoraj około godziny 18.20, pod numer alarmowy 997 zadzwonił mężczyzna, który oznajmił dyżurnemu komendy, że pokłócił się z żoną, wyszedł z domu i idzie do lasu popełnić samobójstwo, po czym rozłączył się. Policjanci ustalili, że telefonującym jest 32-letni mieszkaniec gminy Nowy Żmigród. Natychmiast rozpoczęli akcję poszukiwawczą.

Mężczyzna miał przy sobie telefon komórkowy. Funkcjonariusze próbowali nawiązać z nim kontakt. Jednak za każdym razem, gdy odbierał telefon, podawał inne miejsce swojego przebywania i groził, że odbierze sobie życie.

Po blisko trzech godzinach poszukiwań policjanci odnaleźli mieszkańca gminy Nowy Żmigród w pobliżu miejsca zamieszkania. Mężczyzna w zaroślach klęczał przed drzewem, a na szyi miał zaciągniętą pętlę ze sznurka. Funkcjonariusze udzielili mu pomocy, wezwali na miejsce zespół karetki pogotowia ratunkowego i przekazali 32-latka pod opiekę lekarską.

KPP w Jaśle

Reklama

Komentarze: 58

Dodaj komentarz Widok:
2
@ Svenpa
dnia 11.02.2013, 23:56 · Zgłoś
Dajcie chłopu spokój bo ma dośc.
Odpowiedz
1
@ Granada
dnia 04.02.2013, 18:31 · Zgłoś
W tych Makowiskach nie złe [...].
Odpowiedz
1
@ see
dnia 30.01.2013, 09:55 · Zgłoś
i oto facet wyladował w wariatkowie i finał całej sprawy
Odpowiedz
8
@ bobo1
dnia 25.01.2013, 12:51 · Zgłoś
[...] [...] i byle do wiosny,bo wtedy wszystkim opadna emocje.
Odpowiedz
-7
@ ktoś
dnia 19.01.2013, 20:21 · Zgłoś
jak raz siegniesz po sznur ,to musza cie juz pilnowac.
Odpowiedz
7
@ der
dnia 18.01.2013, 12:38 · Zgłoś
Ludzie czy macie w sobie choć trochę empatii? jeśli w ogóle wiecie co to jest!!!dobrze że zadzwonił na policje i że profesjonalnie zachowali się funkcjonariusze. Dopiero mielibyście do gadania gdyby rzeczywiście popełnił [...]! a wy wymyślacie jakieś sposoby na załatwianie rent. NIE POSĄDZA O KRĘTACTWO TEN CO SAM NIE KRĘCI!!!
Odpowiedz
-6
@ stary
dnia 16.01.2013, 22:01 · Zgłoś
to z tego dobrobyt się młodym w głowach przewraca,dawniej to musieli iść do roboty i jak się cały dzień utyrał to i żona go nie była w stanie zdenerwować bo i nic od niej nie chciał.
Odpowiedz
-3
@ ludzie
dnia 16.01.2013, 21:54 · Zgłoś
u was cos w wodzie pitnej musi byc (nie tak), bo to raczej nie mozliwe zeby tak wielu bylo z miekim mozgiem.
Odpowiedz
-4
@ nuda
dnia 16.01.2013, 21:44 · Zgłoś
[...]
Odpowiedz
-4
@ nuda
dnia 16.01.2013, 21:37 · Zgłoś
idiotyczne komentarze a teraz czekam na minusy gawędziarze nuda:)
Odpowiedz
-5
@ beti
dnia 16.01.2013, 17:02 · Zgłoś
W Sośninach
Odpowiedz
-3
@ xxx
dnia 17.01.2013, 11:14 · Zgłoś
To chyba ktoś z twojej rodziny skoro tak wszystko wiesz:-)
Odpowiedz
-7
@ Janka
dnia 16.01.2013, 16:49 · Zgłoś
W jakiej wsi to było ,napiszcie.
Odpowiedz
-10
@ st.pro.
dnia 16.01.2013, 17:53 · Zgłoś
we wsi czubki
Odpowiedz
-2
@ 123#
dnia 16.01.2013, 11:52 · Zgłoś
Ale Święcany, to nie gmina Nowy Żmigród...
Odpowiedz
-3
@ Sven
dnia 15.01.2013, 22:00 · Zgłoś
[...]
Odpowiedz
-5
@ Sven
dnia 15.01.2013, 21:34 · Zgłoś
[...]
Odpowiedz
22
@ T.
dnia 15.01.2013, 20:45 · Zgłoś
(Od razu zaznaczę, że nie chcę komentarzy od [...] typu st.pro i sven, to sprawa, powiedzmy 18+)

Nasz bohater jest [...]. "Pokłócił się z żoną..." To ja k*a nie mogę być z moją żoną i dzieckiem, bujam się po świecie i pracuję na chlebuś tym czym tylko umiem, a taki [...] po kłótni z żoną chce się wieszać... Pewnie ją bardzo kocha a ona mu jeździ po ambicji że mało zarabia albo jest bezrobotny... Ale żeby od razu się wieszać?! Ja bym się na jego miejscu wybrał pod parlament z transparentem - umieram bo nie chcę Tuska. Śmierć równie [...], ale przynajmniej może coś zmienić. Ale żeby wieszać się w lesie i dzwonić jeszcze na policję... Błazenada

Wisława Szymborska napisała "Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono..". Mam nadzieję że nigdy nic nie doprowadzi mnie do podobnej sytuacji; kocham życie chociaż często nam Polakom porządnie w daje w kość. ALE JAKIM TRZEBA BYĆ PRÓŻNYM, ŻEBY ODBIERAĆ SOBIE ŻYCIE i liczyć jeszcze na pomoc... Przecież tyle można zrobić!!!
Odpowiedz
3
@ V
dnia 16.01.2013, 10:17 · Zgłoś
Tylko nie zawsze jest po co żyć. "Przecież tyle można zrobić" - tylko co i po co.
Odpowiedz
-5
@ rasta
dnia 16.01.2013, 11:37 · Zgłoś
A kogo interesuję, że nie możesz być z żoną? Listonosz lub sąsiad chlebuś przyniesie;)
Odpowiedz
4
@ T.
dnia 16.01.2013, 12:23 · Zgłoś
@ rasta
dobre:) Nie, nie przyniesie, monitoring założyłem;)

@V
"Przecież tyle można zrobić" - tylko co i po co."
Jak to nie ma co?! Jak 32 latek może nie mieć po co żyć? Mam znajomego rozwodnika lat koło 60, który w dzień pracuje a wieczorami stoi w oknie, kurzy fajki i pije [...]. Każda kobieta na jaką trafi jest już "z przebiegiem" i problemami, generalnie samotny koleś jak diabli. On może nie mieć sensu zycia ale się trzyma i żyje,ale żeby żonaty 32 latek miał takie problemy?! Ofiara trendu emo czy co?

Co on w życiu widział? Życie jeszcze przed nim.
Że kobieta go nie kocha? Jaki problem, po ziemi łazi tego ok. 3,5mld.
Jak nie ma roboty, to niech uciuła trochę złociszy, pakuje d* w troki i jedzie do niemiec albo na zachód. Znam dużo ludzi którzy pojechali w ciemno i teraz żyją jak trzeba, firmy w Polsce zakładają.

Jak się nie chce to gorzej jakby się nie mogło.
Odpowiedz
4
@ max21
dnia 16.01.2013, 13:40 · Zgłoś
Do T Zgadzam się z Tobą!!
Odpowiedz
7
@ max21
dnia 16.01.2013, 13:43 · Zgłoś
DO rasta!Jak nie dorosłeś do poważnych rozmów to nie komentuj !!
Odpowiedz
-12
@ fajna bajka:)ale nie dla mnie.
dnia 15.01.2013, 20:00 · Zgłoś
wierzycie w te brednie,bo ja nie. co mam na mysli mianowicie to ze policja jak zwykle leje wode: niby ze co kontaktowali sie z nim telefonicznie i co mial im powiedziec gdzie sie znajduje, i ze ma petle moze jeszcze podal nazwe drzewa? otoz przedstawia sie to w nastepujacy sposob: policja moze namierzyc kazda konkretna osobe ktora jest w posiadaniu telefonu na karte, np: nr tel bla bla bla i jezeli ten nr ich interesuje i jest aktywny zaraz osoe z takim nr znajda, tak samo moga namierzyc kazdego czytelnika "jaslo4u" jestem ciekawy co by bylo gdyby facet wyrzucil tel w krzaki, ciekawe czy policja odniesla by taki" sukces "
Odpowiedz
-9
@ lej
dnia 15.01.2013, 19:49 · Zgłoś
Co to znów za moda na wieszanie się;/ jeden gdzies w Osobnicy się [...] teraz kolejny próbował...co się dzieje na tym durnym świecie...
Odpowiedz
13
@ ja
dnia 15.01.2013, 22:18 · Zgłoś
zycie ludzi do tego zmusza brak pracy pieniedzy itd
Odpowiedz
11
@ lej
dnia 15.01.2013, 22:26 · Zgłoś
Wiem...ale żeby aż tak drastycznie od razu...ludzie mamy jedno życie szanujmy je!!
Odpowiedz
6
@ rt
dnia 15.01.2013, 23:50 · Zgłoś
[...] ci z zycia ,jesli jest tylko cierpieniem
Odpowiedz
-15
@ ...
dnia 15.01.2013, 18:34 · Zgłoś
Z jakiej wioski jest ten pan?
Odpowiedz
-20
@ olo
dnia 15.01.2013, 18:45 · Zgłoś
ze święcan!!!
Odpowiedz
3
@ mela
dnia 17.01.2013, 21:55 · Zgłoś
nie ze Swiecan tylko z Dulabki,mieszka za rondem w prawo kolo organisty.czytaj [...] artykul,pisze skad byl,moze jeszcze nazwisko chcesz znac?
Odpowiedz
13
@ sąsiad*
dnia 15.01.2013, 18:13 · Zgłoś
Tym bardziej chwała, ze w czasie poszukiwań było juz ciemno.
Odpowiedz
21
@ sąsiad*
dnia 15.01.2013, 18:07 · Zgłoś
Od kilku dni takie sensacyjne doniesienia, z Sanoka, Warszawy. A co? Nowy Zmigród gorszy? Coś sie dzieje.
Chwała naszym służbom mundurowym, że sprawnie działają i nie zignorowali tego telefonu.
Odpowiedz
-12
@ SMIERC
dnia 15.01.2013, 17:09 · Zgłoś
Nawet tego sobie nie mógł zrobić w tym PAŃSTWIE
Odpowiedz
8
@ CHŁOP
dnia 15.01.2013, 16:41 · Zgłoś
A ja powiem, [...] to wykończyć potrafią każdego, dlatego jak mosz kiepską psychikę to się do ożynku nie bierz, bo albo skończysz z pętlą na szyji albo [...] w szklące wina. tyle.
Odpowiedz
-8
@ cola
dnia 15.01.2013, 22:27 · Zgłoś
Popieram, chyba że jesteś w związku małżeńskim ale każda połowa robi co chce i gdzie chce a w dzien sie wogole nie widujecie oprocz niedziel to będzie ok inaczej nerwy zjesz i posiwiejesz
Odpowiedz
-3
@ sikłor 2
dnia 20.01.2013, 15:41 · Zgłoś
zgadzam sie
Odpowiedz
-48
@ st.pro.
dnia 15.01.2013, 15:51 · Zgłoś
nie powiesil sie bo przemyslal sprawe ze [...] go do kosciola nie wezmie bo wisielcow nie biora chyba ze dobrze zaplacic po kryjomu
Odpowiedz
6
@ nk
dnia 15.01.2013, 23:47 · Zgłoś
nie wezma to ciebie cwoku [...]
Odpowiedz
-3
@ wojtq
dnia 15.01.2013, 14:36 · Zgłoś
Jeśli kogoś [...] samochód, jak najbardziej niech go ratują. Jak ktoś się poparzy w pożarze, niech go ratują. Jak mu zacznie doskwierać Alzheimer, niech pomogą i otoczą opieką. Ale jednego nigdy nie pojmę - jak komuś tutaj źle i twierdzi że "po drugiej stronie" mu będzie lepiej, przy okazji straszy że sobie w [...] strzeli, skoczy z dachu, przywiąże kamień i rzuci w otchłań to po co mu przeszkadzać? Podobno człowiek ma wolną wolę i żyjemy w demokratycznym kraju tak? Więc dlaczego za wszelką cenę chce się trzymać [...] na smyczy? Może akurat im tu źle i bardzo chcą zakończyć ten "dobrobyt" w kraju mlekiem i miodem płynącym co się Polska zwie?
Odpowiedz
-2
@ trolololo
dnia 19.01.2013, 10:33 · Zgłoś
Boze jak ty [...]sz... A jak tobie w Polsce zle to wyjedz przeciez nikt cie tu na smyczy nie trzyma.. a tak zapomnialem forumowy [...] woli siedziec przed monitorem i spinac poslady piszac sam pewnie nie wiedzac o czym.
Odpowiedz
-80
@ ja
dnia 15.01.2013, 13:45 · Zgłoś
ja to bym [...]a nie szukał, niech się wiesza,
Odpowiedz
8
@ olo
dnia 15.01.2013, 13:27 · Zgłoś
Taaa... Chciał się [...], ale na wszelki wypadek obdzwonił wszystkich, gdyby mu się przez pomyłkę udało :)). Teraz powinien pokryć koszty "akcji poszukiwawczej i ratowniczej".
Bohaterem to on raczej okrzyknięty nie zostanie :)) !!!
Odpowiedz
140
@ dd
dnia 15.01.2013, 13:48 · Zgłoś
Podobno robią tak niektórzy [...], jest to jakby ostatnie wołanie o pomoc. Niby popełniają [...], ale mówią komuś, żeby być może udało się go uratować. Także wyluzuj z ocenianiem kogokolwiek. Dobrze, że chłopina przeżył, niech teraz mu pomogą. Ciekawe czy byłbyś taki hardy z ocenianiem i komentowaniem gdyby sprawa dotyczyła kogoś ci bliskiego/ ciebie? Ciekawe czy też kazałbyś pokrywać koszty poszukiwana itp. Nie oceniaj, bo być może znajdziesz się kiedyś sam w takiej sytuacji, czego nie polecam.
Odpowiedz
65
@ Lenka
dnia 15.01.2013, 14:11 · Zgłoś
W zupełnośći popieram wypowiedz dd,ludzie w nerwach robią różne rzeczy,nie nam oceniać bo łatwo jest muwic ale jak to nie dotyczy nas.
Odpowiedz
-42
@ olo
dnia 15.01.2013, 19:12 · Zgłoś
Skoro nie wiesz jak się pisze "mówić", to się nie krępuj i napisz w swojej gwarze "godać" :)). Nie krępuj się !!!
Odpowiedz
34
@ oszukana
dnia 15.01.2013, 20:29 · Zgłoś
zgadzam się z Tobą. Ci ludzie wołają o pomoc... maja nadzieję ,że jeszcze komuś na nich zależy. Kiedyś odebrałam taki telefon... i nikt nie wie ile to człowieka kosztuje... na szczęście skończyło się dobrze.
Odpowiedz
4
@ xxx
dnia 17.01.2013, 17:23 · Zgłoś
nie oceniaj innych jak nic o nich nie wiesz.
Odpowiedz
-4
@ kul
dnia 18.01.2013, 21:30 · Zgłoś
Lepiej to juz nic nie "muw'
Odpowiedz
47
@ czesio
dnia 15.01.2013, 13:11 · Zgłoś
no komenty raczej powinny być zablokowane...sie posypie teraz...gimnazjum już skończyło lekcje...:P
Odpowiedz
8
@ RR
dnia 15.01.2013, 15:22 · Zgłoś
Czesio, a ty byłeś dzisiaj w szkole?
Odpowiedz
-5
@ czesio
dnia 15.01.2013, 17:38 · Zgłoś
nie ten Pesel...:P
Odpowiedz
-22
@ on
dnia 15.01.2013, 13:10 · Zgłoś
no i do jaroslawia na pare dni potem leczenie i rencina gotowa.tak drodzy mieszkancy zalatwia sie renty.
Odpowiedz
21
@ do @on
dnia 15.01.2013, 13:21 · Zgłoś
Widzę, że coś mało się orientujesz w sprawie szpitali tego typu. W Jarosławiu już od dawna on nie istniej!
Odpowiedz
-12
@ łodyniec
dnia 16.01.2013, 12:15 · Zgłoś
dobrze że nad rzekę nie poszedł , wierzby giętkie są i lisy by mu nogi obgryzły :):):):):)
Odpowiedz
-7
@ jo jo oo
dnia 16.01.2013, 16:01 · Zgłoś
Pierwsze słysze że ktoś chciał się [...] i powiadamia o tym policje.Może się martwił że jak już się powiesi to żeby za długo nie wisiał no bo to zima i zamarznąć można.
Odpowiedz
1
@ Tarzan-zan
dnia 17.01.2013, 10:33 · Zgłoś
Właśnie... Jak by się chciał [...] to by się [...] nie mówiąc nic nikomu żeby mu przypadkiem ktoś nie przeszkodził, jak uczyniło to już wielu...
Odpowiedz
0
@ sikłor 2
dnia 20.01.2013, 15:39 · Zgłoś
tarzan zan
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.