Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Szczęśliwy finał poszukiwań

55

Blisko trzy godziny trwały poszukiwania 42-letniego mieszkańca gminy Nowy Żmigród. Mężczyzna wyszedł z domu po kłótni z żoną grożąc, że odbierze sobie życie. Policjanci odnaleźli go i zatrzymali do wytrzeźwienia.

Wczoraj około godz. 15.30, pod numer alarmowy 997 zadzwoniła kobieta prosząc o pomoc. Zgłaszająca oznajmiła dyżurnemu komendy, że po kłótni jej mąż wyszedł z domu, informując ją, iż popełni samobójstwo.

Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania. Na miejsce skierowany został przewodnik z psem tropiącym. Do działań włączyli się również strażacy ochotnicy.

Po blisko trzech godzinach poszukiwań mieszkaniec gminy Nowy Żmigród został odnaleziony przez policyjny patrol. Przebywał w jednym z domów na terenie miejscowości, w której mieszka. Był pijany, miał 2 promile alkoholu w organizmie. Trafił do szpitala. Po konsultacjach lekarskich został zatrzymany przez policjantów do wytrzeźwienia.

KPP w Jaśle

Reklama

Komentarze: 55

Dodaj komentarz Widok:
1
@ gss
dnia 23.12.2013, 20:07 · Zgłoś
dokladnie taki co mowi głosno to nic sobie nie zrobi, meska solidarnosc , chlop chlopa zawsze bedzie bronil, z tego wszystkiego nie zdaja sobie sprawy jaka krzywde robia swoim kobietom i dzieciom, po co taki do slubu idzie i przysiege sklada a pozniej kobiete tak traktuje a z siebie jeszcze ofiare pozniej robi, gdyby nie kobiety to zgineli by marnie, alkohol wiadomo dla ludzi ale wyrzywac sie pozniej na wlasnej rodzinie to najprosciej, zenada
Odpowiedz
0
@ syty.
dnia 22.12.2013, 19:13 · Zgłoś
Pozdrowienia dla Waldka ze straży .
Odpowiedz
-2
@ ksiądz Mateusz
dnia 22.12.2013, 12:05 · Zgłoś
Najlepiej to wysłać swój dowód osobisty do urzędu miasta z pismem przewodnim, na którym będzie widniał podpis innej osoby, że odsyła się dowód osobisty ponieważ właściciel dowodu popełnił [...], to autentyczna historia, rzekomego [...] podobno do dzisiaj nie znaleziono
Odpowiedz
0
@ ołek
dnia 22.12.2013, 07:31 · Zgłoś
Pomijając wszystko to wychodzi że w "domostwie" też się nie można napić, ponieważ grozi to wytrzeźwiałką!!! Co za czasy-piliśmy we dwóch i nie wiadomo kto zakablował, amen.
Odpowiedz
1
@ pppp
dnia 22.12.2013, 01:10 · Zgłoś
i pewnie podatniku jestes na socajlu..[...]
Odpowiedz
2
@ bodek
dnia 21.12.2013, 21:01 · Zgłoś
*. W naszym kraju [...] [...] to osoba szczególnie chroniona:
- wszystkie jednostki są do jej dyspozycji: policja. pogotowie ratunkowe, straż pożarna,
psycholog, pomoc społeczna - wszystkie usługi za darmo. A jak mieć na WÓDĘ, kiedy się ma lewe ręce do roboty? Najlepiej udawać [...] SAMOBÓJCĘ...

1. [...] robi się demolkę w domu.
2. Potem mówi się że czas ze sobą skończyć /to nie pierwszy raz/.
3. Kochająca żona dzwoni na policję /będzie większy rozgłos, dużo świadków/.
4. Policja dzwoni po karetkę /aby szybko reanimować desperata/.
5. Aby było jeszcze śmieszniej wzywa również straż pożarną /aby wyłowić być może tonącego desperata/.
6. Co tam śmiechu nigdy nie jest za dużo: policja miejscowa dzwoni po posiłki
z Jasła i Krosna z psem tropiącym.
7. A co tam: miejscowa straż dzwoni do sąsiedniej straży o pomoc.
8. Poszukiwania trwają na całego.
9. A co robi w tym czasie [...]?
10. Po demolce i zastraszeniu rodziny, kupuje 4 [...] w pobliskim sklepie i w zaciszu
w domu najlepszego kolegi opija ciężko przepracowany dzień.
11. Odnaleziony po kilku godzinach poszukiwań, przewieziony na dołek komisariatu, rano, wyspany dziarsko puka do drzwi stęsknionej rodziny.
12. Kto zapłaci za kilka godzin poszukiwań [...] przez policję Żmigrodu Jasła i Krosna oraz dwie jednostki Straży pożarnej?
13. Oczywiście że MY PODATNICY.
Odpowiedz
0
@ zyciorys alkoholkika.
dnia 21.12.2013, 18:23 · Zgłoś
[...]... wodka...wino...denaturat...perfum...ostatni nabozenstwo...
Odpowiedz
7
@ Eugeniusz
dnia 20.12.2013, 20:03 · Zgłoś
Skierowac goście na przymusowe leczenie niech rodzina trochę od niego odpocznie bo z takim człowiekiem nie da się przecież życ
Odpowiedz
5
@ ja
dnia 20.12.2013, 19:08 · Zgłoś
Zamiast pisac [...] komentarze to lepiej się zamknijcie idajcie tej rodzinie spokój bo zblirzaja swięta itrzeba sobie zrobić rachunek sumienia zeby kogoś krytykowac bo niewiem czy macie czyste sumienie.nieznam tej rodziny ale jej współczuje
Odpowiedz
1
@ 3xja
dnia 21.12.2013, 18:15 · Zgłoś
po swietach zapraszam na kurs j.Polskiego.
Odpowiedz
6
@ Baca
dnia 20.12.2013, 16:24 · Zgłoś
I znowu legalny [...] w akcji - alkohol !
Odpowiedz
13
@ sroka
dnia 20.12.2013, 13:57 · Zgłoś
zablokujcie dodawanie durnych komentarzy.spróbujcie zamienić się rolami i postawić na miejscu tej kobiety i gdzie niby ma tą prace znależć na podkarpaciu każdy mądry tylko w [...]...dnooooooooooooooooooo
Odpowiedz
3
@ stary
dnia 20.12.2013, 13:51 · Zgłoś
[...] w tym kraju nie jest karalne,to w czym problem ?
Odpowiedz
11
@ EkoNom
dnia 20.12.2013, 13:47 · Zgłoś
Policja nie powinna podejmować interwencji o takich zgłoszeniach! Chcesz się [...] to się zabij a nie trąb o tym wszystkim. Szkoda czyjegoś czasu, bo ktoś może naprawdę wtedy potrzebować pomocy policji i cooo? Policjantów nie ma, bo szukają domiemanego wisielca...który [...] wóde!

kk ma racje...taki człowiek chce zwrócić na siebie uwagę...tylko ta uwaga kosztuje społeczeństwo ciężko pracujące i żyjące z m-ca na m-c.
Odpowiedz
5
@ kk
dnia 20.12.2013, 12:41 · Zgłoś
typowy [...] szantaż, nastraszy taki i chce czuć się ważny i żeby sie o niego martwili. jak ktoś chcę rzeczywiście skończyć z sobą to nie mówi tego głośno.
Odpowiedz
0
@ lol
dnia 20.12.2013, 16:09 · Zgłoś
niekoniecznie - wielu niedoszłych [...] robi właśnie "pokazówkę" - po to by zwrócić na siebie uwagę otoczenia
Odpowiedz
-2
@ sroka
dnia 20.12.2013, 17:20 · Zgłoś
co ty wiesz o [...] jako chorobie która ma podłoże psychosomatyczne tak jak i inne choroby.jaka pokazówa człowieku zastanów się zanim palniesz głupotę
Odpowiedz
-2
@ łodyniec
dnia 20.12.2013, 11:38 · Zgłoś
czuj duch

łohohohhoho
Odpowiedz
13
@ krajanka
dnia 20.12.2013, 11:28 · Zgłoś
Oboje są siebie warci - chora rodzina. Najbardziej żal dzieci. Dobrze,że babcia czuwa.
Odpowiedz
9
@ sąsiad
dnia 20.12.2013, 16:43 · Zgłoś
Babcia nie tylko czuwa, jeszcze żywi, broni i ubiera. Ale poszanować nikt jej nie potrafi.
Odpowiedz
-17
@ mieszkaniec jasła
dnia 20.12.2013, 11:14 · Zgłoś
[...] ci.a
Odpowiedz
22
@ xxz
dnia 20.12.2013, 11:43 · Zgłoś
A co miała się dać pasożytowi [...], siebie i dzieci? i tak [...] że dzwoniła na policje.
Odpowiedz
-21
@ Tarzan-zan
dnia 20.12.2013, 12:22 · Zgłoś
No pewnie. Bo jak by się [...] to kto by ją i jej bacho... utrzymywał... Przecież sama do roboty nie pójdzie bo ręce lewe obie...
Odpowiedz
10
@ xyz
dnia 20.12.2013, 13:00 · Zgłoś
pewnie ze [...] bo [...] dalej ma pod swym dachem ,a tak to by sobie pentelke urocza zalorzyl na szyje.
Odpowiedz
12
@ magda
dnia 20.12.2013, 15:24 · Zgłoś
zgadzam się z tobą xxz ,też tak uważam ale tutaj taka [...] ,że [...] i tyrana domowego uważa się za bidulka ,którego trzeba chronić ,po główce głaskać bo jest nieszczęśliwy i [...] ...to nie on winny tylko szantażowana kobieta ... gdyby ją [...] to też znalezliby tysiące usprawiedliwień i byłaby to jej wina ...[...] !!!
Odpowiedz
-8
@ Tarzan-zan
dnia 20.12.2013, 15:42 · Zgłoś
Tak tyrana... Ty się zastanów kto tu jest tyranem skoro facet chciał się [...] czy tam się [...]... Gdyby był tyranem to by Z NIĄ porządek zrobił...
Odpowiedz
4
@ lol
dnia 20.12.2013, 16:06 · Zgłoś
a mi się wydaje, że wcale nie miał takiego zamiaru - wk***iony był, powiedział w złości że idzie się [...], a poszedł na [...] do kumpla ;) z dwojga złego na uspokojenie emocji wiadomo, że lepiej wypić, chłop miał rację i [...] nie był, żeby targnąć się na własne życie
Odpowiedz
0
@ magda
dnia 21.12.2013, 08:23 · Zgłoś
jasne,chciał się [...] ...tylko mu się odechciało na widok flaszki ,co ? wóda go sama zabije kiedyś a póki co to żona powinna nie litować się nad nim tylko pomyśleć o sobie i dzieciach ,jeżeli je ma i wyrzucić [...] z domu ,o rozwodzie pomyśleć ! Chociaż znając życie to będzie ją też nachodził i szantażował ,że się zabije ...ale pić nie przestanie aby zacząć normalnie żyć i dbać o rodzinę.
Odpowiedz
0
@ Tarzan-zan
dnia 21.12.2013, 12:48 · Zgłoś
Tobie magda to widać [...] trzeba, ale takiego żeby ci wlał co jakiś czas porządnie, bo ci w łebie fermentuje...
Odpowiedz
0
@ magda
dnia 21.12.2013, 19:59 · Zgłoś
to tobie Tarzan-zan potrzeba kobiety ,takiej która nauczyłaby cię rozumu i moresu ...mam nadzieję ,że tak się stanie [...] :) taki chłop ,który by mnie lał to szybko trafiłby tam ,gdzie dla damskich bokserów jest miejsce i muszę cię słonko rozczarować ,nie potrzebuję [...] bo primo mam jednego i wystarczy a sekundo nie jestem desperatką aby chcieć takie byle co ,co potrafi tylko [...] wódę i lać :)
Odpowiedz
5
@ tsa
dnia 20.12.2013, 11:11 · Zgłoś
tak do psychiatryka parę miesięcy tak od razu do szpitala i renta gotowa
Odpowiedz
-5
@ Tarzan-zan
dnia 20.12.2013, 12:23 · Zgłoś
Tak, ale cóż to za renta... Na głowę mało dają :) wiem to z własnego doświadczenia :D Renta z trudem starcza mi na [...]...
Odpowiedz
0
@ magda
dnia 21.12.2013, 08:31 · Zgłoś
to dobrze ,bo już i tak od tego picia masz [...] mózg ...już rozumię dlaczego takie bzdury tu wypisujesz
Odpowiedz
0
@ Tarzan-zan
dnia 21.12.2013, 12:46 · Zgłoś
ROZUMIEM... jak już a nie "ROZIMIĘ" inteligencjo... pisanie "Ę" na końcu każdego wyrazu nie dodaje ani poprawności alni nie zbliża cię do tych lepszych... Trzeba wiedzieć gdzie "Ę" postawić...
Odpowiedz
4
@ zaufny
dnia 20.12.2013, 10:54 · Zgłoś
Nie było to czasami w Tokach
Odpowiedz
3
@ kłamca
dnia 22.12.2013, 14:09 · Zgłoś
w tokach to mój sąsiad [...] że stajni wywozi :-P
Odpowiedz
-10
@ Max Szyderko
dnia 20.12.2013, 10:24 · Zgłoś
Kto poniesie koszty poszukiwań ?
Odpowiedz
-34
@ Tarzan-zan
dnia 20.12.2013, 10:37 · Zgłoś
[...] [...] !!! Najpierw doprowadzi faceta do takiego stanu że sobie życie chce odebrać, a potem o pomoc na policję woła... No ale to przecież jasne że [...] mózgu nie mają więc czemu się dziwić...
Odpowiedz
27
@ Pola
dnia 20.12.2013, 11:23 · Zgłoś
No tak. Skoro [...] nie mają mózgu, to Ty też go nie posiadasz. W końcu to [...] Cię urodziła, nie chłop, czyż nie?
Odpowiedz
-27
@ AUDI
dnia 20.12.2013, 11:39 · Zgłoś
Jak by nie producent (czyli chłop) to [...] nie mogle by urodzić geniuszu.
Odpowiedz
-37
@ Tarzan-zan
dnia 20.12.2013, 12:21 · Zgłoś
otóż właśnie to ! A ja MÓZG mam po ojcu, a matka to tylko nosiciel płodu.
Odpowiedz
0
@ magda
dnia 20.12.2013, 15:08 · Zgłoś
jakie [...] treści mój komentarz zawierał do jasnej anielki ??? prosto i na temat i bez jednego wulgaryzmu ... tylko obiektywne stwierdzenia na temat tego wydarzenia.
Odpowiedz
8
@ magda
dnia 20.12.2013, 15:13 · Zgłoś
taaa,jasne[...] masz mózg i wiesz o czym mówisz ...doprowadziła go [...] do tego a nie żona !
Odpowiedz
-10
@ Tarzan-zan
dnia 20.12.2013, 15:41 · Zgłoś
Tak, [...]... Wy - [...] - to zawsze swoją winę na [...] tylko umiecie zwalić... A [...] to jedyne pocieszenie dla [...] przy takiej babie...
Odpowiedz
-1
@ dragoness
dnia 20.12.2013, 15:49 · Zgłoś
Słyszałeś o partenogenezie? "Geniuszu"?
Odpowiedz
-2
@ Max Szyderko
dnia 20.12.2013, 20:21 · Zgłoś
żeby tak [...] z babą ???
Odpowiedz
-2
@ yogford
dnia 21.12.2013, 09:28 · Zgłoś
"Mechanicznie? Jajo o jajo?" :-)
Odpowiedz
4
@ andzi
dnia 20.12.2013, 09:41 · Zgłoś
smutki [...]
Odpowiedz
-1
@ andzi
dnia 20.12.2013, 09:41 · Zgłoś
na mutki najlepsza butelka wodka:D
Odpowiedz
50
@ xxz
dnia 20.12.2013, 11:40 · Zgłoś
Tak tak,to stara śpiewka [...],jak co to oni idą się wieszać.Nie dość że się opije,awanturuje i jeszcze Bóg wie co robi,to jeszcze żone szantażuje.Powinien dostać od policji porządne manto to by się mu odechciało.
Odpowiedz
-18
@ Jaszku
dnia 20.12.2013, 14:02 · Zgłoś
Wszystkie konflikty rodzinne kłotnie ,rozwody,rozbijanie rodzinuy itd...To wszystko wina kobiet.Kobieta to wszelkie zło,zaczęlo sie od Ewy jak skusiła Adama.
Odpowiedz
10
@ a
dnia 20.12.2013, 18:13 · Zgłoś
wóda [...] [...]
Odpowiedz
-10
@ Jaszku
dnia 20.12.2013, 20:19 · Zgłoś
Polki to zaklamane "ksiezniczki" ze szpilkami w [...]u myslace ze codzienne solarium i 10kg szpachli czyni z nich obiekt westchnien plci przeciwnej.Sorry drogie panie ale szczerym i tolerujacym same siebie Hiszpankom nie dorastacie do piet ;)
Odpowiedz
2
@ jozi z bazin
dnia 22.12.2013, 12:50 · Zgłoś
... sprobój hiszpańskiej muchy ... albo hiszpańskiej nalewki z malagi... wtedy o piętach porozmawiać bedziesz mógł Jaszku drogi ...
Odpowiedz
1
@ wiem co mówię...
dnia 22.12.2013, 22:01 · Zgłoś
Jaszku chyba nie widziałeś Hiszpanek!!!hahahhaa
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.