Szebnie: strażacy usunęli plamę substancji ropopochodnej
10
Przed południem strażacy musieli już po raz drugi w ciągu ostatnich dni interweniować w związku z zanieczyszczeniem jezdni substancją ropopochodną.




Tym razem plama znajdowała się w Szebniach, w rejonie skrzyżowania z drogą z Chrząstówki. Strażacy usunęli plamę używając sorbentu, który po wchłonięciu substancji został zebrany z jezdni. Akcja nie spowodowała większych utrudnień w ruchu drogowym.
(ks)
