Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Szkło hartowane do Samsunga Galaxy S21 Ultra: czy nie zaburzy działania skanera linii papilarnych?

1

Czytnik linii papilarnych to bardzo ważne zabezpieczenie każdego smartfona. W przypadku Samsunga Galaxy S21 Ultra moduł ten został zintegrowany z ekranem. Czy szkło hartowane nałożone na wyświetlacz nie wpłynie negatywnie na komfort pracy z telefonem?

Nowoczesne smartfony muszą oferować użytkownikom wysoki poziom bezpieczeństwa przechowywanych w ich pamięci danych. Do tej kwestii przykładamy coraz większą wagę, chociażby ze względu na to, że na pokładzie naszych urządzeń przechowujemy coraz więcej prywatnych danych. Jednym ze sposobów na zabezpieczenie smartfonu przed nieautoryzowanym dostępem jest ustawienie blokady za pośrednictwem czytnika linii papilarnych.

Skaner linii papilarnych w Samsungu Galaxy S21 Ultra to solidne rozwiązanie!

Samsung Galaxy S21 Ultra wyposażony został w nowoczesny i niezwykle dokładny czytnik linii papilarnych osadzony w ekranie. Jest to moduł ultradźwiękowy, bazujący na rozwiązaniu od Qualcomm - 3D Sonic Sensor Gen 2. Według zapewnień producenta jest to skaner o wiele bardziej czuły i niezawodny, niż ten, jaki znajdziemy w rodzinie Galaxy S20. Świetny ekran wyposażony w nowoczesny skaner aż prosi się o odpowiednią ochronę wysokiej jakości szkłem hartowanym.

Odpowiednie szkła hartowane dla Samsunga Galaxy S21 Ultra znajdziecie w sklepie internetowym 3mk.pl. Szkło ochronne wysokiej klasy oferowane przez tego producenta zapewni odpowiednią ochronę dla delikatnego i zaawansowanego technicznie wyświetlacza Samsunga Galaxy S21 Ultra.

Jeśli obawiacie się, czy szkło hartowane nie zakłóci pracy skanera linii papilarnych, to możecie być spokojni. Moduł ten świetnie odczytuje odcisk palca także po przykryciu dodatkową warstwą tworzywa ochronnego.

Szkło ochronne dla Samsunga Galaxy S21 Ultra

Inne sposoby na zabezpieczenie Samsunga Galaxy S21 Ultra

Alternatywą dla szkła hartowanego jest folia ochronna. To dobry pomysł, jeśli chcemy zabezpieczyć ekran naszego telefonu, ponosząc nieco mniejsze koszty niż w przypadku zakupu szkła ochronnego.

Warto jednak pamiętać o tym, że folia ochronna do Samsunga Galaxy S21 Ultra nie będzie chronić smartfona przed zarysowaniami czy upadkami tak dobrze, jak szkło hartowane. Nie powinna jednak zakłócać pracy czytnika linii papilarnych wspomnianego urządzenia.

Gdy już zabieramy się za zabezpieczanie ekranu Samsunga Galaxy S21 Ultra, warto również pochylić się nad zadbaniem o odpowiednią kondycję obiektywów aparatu fotograficznego. Użytkownicy smartfonów coraz częściej decydują się na zakup szkła ochronnego na aparat smartfona. To bardzo rozsądna decyzja.

Zarysowane obiektywy nie wyglądają najlepiej. Mogą też mieć bardzo negatywny wpływ na jakość wykonywanych przez nas fotografii oraz kręconych materiałów wideo. Dlatego właśnie warto zdecydować się na zakup szkła na aparat do Samsunga Galaxy S21 Ultra.

Decyzja o zakupie takiego zabezpieczenia nie zrujnuje naszego budżetu, a jednocześnie da nam poczucie bezpieczeństwa, że nie zniszczymy nieopatrznie aparatu, w jaki został wyposażony nasz kosztujący niemałe pieniądze smartfon.

Podsumowując — zdecydowanie warto zabezpieczyć naszego Samsunga Galaxy S21 Ultra szkłem ochronnym. Takie akcesorium dostępne jest zarówno dla ekranu urządzenia (nie zakłóci pracy czytnika linii papilarnych) jak i dla aparatu fotograficznego.

Jeśli chcecie zabezpieczyć telefon tanim kosztem, to warto zdecydować się na zakup folii ochronnej. Co prawda nie ochroni ekranu urządzenia tak skutecznie, jak szkło hartowane, ale sprawi, że nie będziemy musieli martwić się kolejnymi rysami, które się na nim pojawią.

Materiał zewnętrzny

Napisany dnia: 28.12.2021, 14:00
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ Kotlet
dnia 30.12.2021, 13:35
Ocena
komentarza:
-1
S21 ma fabryczne szkło hartowane gorilla glass więc dodatkowe szkło lub folia ochronna nie jest potrzebna.
Mam od dwóch lat Samsunga S9 bez żadnej folii czy futerału i telefon nie ma żadnych rys. Jedynie krawędzie są obite po paru upadkach.
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • W Sądzie Rejonowym w Jaśle zapadł wyrok w sprawie chirurga oskarżonego o przyjęcie łapówki. Wyrok jest nieprawomocny

  8 marca br. w Sądzie Rejonowym w Jaśle zapadł wyrok w sprawie chirurga oskarżonego o przyjęcie korzyści majątkowej w wysokości 500 złotych. Lekarz został skazany na 8 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na 2 lata. Wyrok jest nieprawomocny. Do Sądu Okręgowego w Krośnie została złożona apelacja.

   

 • Władze województwa zmieniają zdanie. Pociąg do Medzilaborec nie ominie Jasła

   

  „Wojak Szwejk” jednak nie ominie Jasła. Władze samorządowe województwa podkarpackiego zmieniły zdanie w sprawie organizacji wakacyjnego połączenia kolejowego Rzeszów – Medzilaborce. W lutym bieżącego roku UMWP w Rzeszowie poinformował o tym, że realizowane od kilku lat połączenie zostanie skrócone z pominięciem między innymi Jasła i Krosna. Plan ten spotkał się wówczas ze zdecydowaną krytyką środowisk związanych z kolejnictwem oraz poszczególnych samorządów.

 • Wszystko o pracy, edukacji i planowaniu kariery w jednym miejscu

   

  W hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jaśle odbyły się Targi Pracy, Edukacji i Kariery. Ponad trzydziestu wystawców, wśród których znalazły się przedsiębiorstwa prowadzące działalność w różnych branżach, uczelnie wyższe, czy też szkoły ponadpodstawowe miały okazję do zaprezentowania swojego potencjału, przedstawienie oferty dla osób zainteresowanych ewentualnym podjęciem pracy oraz zacieśnić wzajemną współpracę. Nie zabrakło również interesujących warsztatów.

 • Kolosalne ceny za budowę krytego lodowiska w Jaśle. Miasto zapowiada ogłoszenie kolejnego przetargu

  Miasto Jasło może przeznaczyć na budowę krytego lodowiska w Jaśle 5 mln zł. Oferty zaproponowane przez firmy, które stanęły do przetargu znacznie przekraczają możliwości finansowe samorządu. Cena najkorzystniejszej oferty wyniosła prawie 13,5 mln zł! Miasto unieważniło postępowanie i zapowiada ogłoszenie kolejnego przetargu.

 • Po raz piąty zatańczyli i zaśpiewali dla Jana Pawła II

   

  Po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemicznymi ograniczeniami, na płytę jasielskiego rynku wrócił „FISHMOB - Cała Polska tańczy dla św. Jana Pawła II”. Inicjatorem wydarzenia była Jasielska Grupa Teatralna „Pod skrzydłami Anioła” działająca przy Zespole Szkół nr 4 – popularnym Ekonomiku pod kierunkiem siostry Kariny Pawłowskiej. Dla Jana Pawła II zatańczyło i zaśpiewało kilkaset osób, w przeważającej części przedszkolaków, dzieci i młodzież szkolnej.

 • Szpital Medyk w Zimnej Wodzie koło Jasła już przyjmuje pacjentów

   

  Wykwalifikowani specjaliści, nowoczesny sprzęt, zabiegi operacyjne– Centrum Medyczne Szpital Medyk w Zimnej Wodzie koło Jasła już działa i oferuje opiekę medyczną w zakresie ortopedii, urologii, laryngologii dla dzieci i dorosłych, chirurgii, a także badania USG.

 • Młodzież niszczy drzewka, tablice i urządzenia. Ogródek Jordanowskim będzie lepiej strzeżony

  W ostatnich kilku miesiącach na Ogródku Jordanowskim w Jaśle - największym i najbardziej lubianym przez dzieci i młodzież obiekcie dochodziło do kilku aktów wandalizmu. Jesienią zniszczone zostały nowe ścieżki ekologiczne oraz drzewka, a początkiem bieżącego roku nieletni dewastowali urządzenia skateparku. W celu przywrócenia ładu i porządku na ogródku będzie prowadzony większy nadzór oraz kontrole. Ponadto zwiększony zostanie obszar objęty monitoringiem miejskim. Władze Jasła mówią "dość".

 • Trwa przebudowa budynku sądu i prokuratury w Jaśle

  Przy Sądzie Rejonowym w Jaśle prowadzone są prace budowlane polegające na rozbudowie pomieszczeń archiwum oraz wejścia na parterze budynku A. Dodatkowo dobudowana zostanie winda zewnętrzna. Inwestycja opiewa na ponad 2 mln zł. Inwestycja ma zostać zakończona wiosną 2023 r.

 • Szukasz trwałych i solidnych paneli podłogowych? Wybierz Pergo

   

  Podłogi to niezwykle ważny element każdego pomieszczenia w naszych domach i mieszkaniach. Ważne, aby mogły nam służyć przez długie lata, gwarantując przy tym pożądaną estetykę danego wnętrza. Wśród produktów dostępnych na rynku znajdziemy piękne, łatwe w montażu i co najważniejsze solidne panele laminowane i winylowe Pergo. Znajdziemy je w ofercie sklepu DOMUS Łazienki & Budownictwo w Jaśle.

 • W Przysiekach oddano do użytku nowy most na Ropie

   

  Po niespełna roku od podpisania umowy z wykonawcą, z mostu na rzece Ropie w Przysiekach, kierowcy swobodnie mogą już korzystać z przeprawy. Dzisiaj odbyło się uroczyste oddanie do użytku obiektu. W Przysiekach pojawił się sam Andrzej Adamczyk – szef resortu infrastruktury w rządzie Mateusza Morawieckiego. Wartość inwestycji, której elementem była również przebudowa odcinka drogi powiatowej to ponad 9 mln zł.

 • Poszukujesz nowych wyzwań zawodowych? Chciałbyś współtworzyć innowacyjną firmę w Jaśle? Trade Software & Consult szuka właśnie Ciebie!&a

   

  Trade Software & Consult tworzy innowacyjne rozwiązania IT dla branży budowlanej. Firma posiada oddziały handlowe zajmujące się sprzedażą materiałów budowlanych w internecie, sprzedając między innymi stolarkę okienną, drzwiową, beton komórkowy, meble, artykuły dla domu i ogrodu.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 772 657