Szkolny Dzień Promocji Zdrowia
Dnia 24. 10. 2008r. w Zespole Szkół Budowlanych im. Króla Kazimierza Wielkiego w Jaśle odbędzie się Szkolny Dzień Promocji Zdrowia.
Organizatorem konkursu jest Dyrektor Zespołu Szkół Budowlanych – Dorota Czernecka oraz Szkolny Zespół Szkół Promujących Zdrowie.
Celem akcji jest kształtowanie świadomości młodych ludzi na temat współczesnych zagrożeń oraz popularyzowanie idei Szkół Promujących Zdrowie.
Program Szkolnego Dnia Promocji Zdrowia obejmuje: prelekcje oraz międzyszkolny konkurs profilaktyczny.
W konkursie wezmą udział szkoły ponadgimnazjalne należące do sieci Szkół Promujących Zdrowie - rejon Jasło.
Nagrody rzeczowe ufundowało Starostwo Powiatowe w Jaśle.
ZSB Jasło
