Szkoły ponadgimnazjalne wznawiają zajęcia
20
Z dniem 14 czerwca 2010 r. /poniedziałek/ wznowione zostaną zajęcia dydaktyczno - wychowawcze dla uczniów Zespołu Szkół Budowlanych w Jaśle i uczniów Zespołu Szkół nr 3 w Jaśle.
Zajęcia dydaktyczno - wychowawcze dla uczniów Zespołu Szkół Budowlanych w Jaśle odbywać się będą w pomieszczeniach zastępczych w Zespole Szkół nr 4 w Jaśle, ul. Sokoła 6.
Zajęcia dydaktyczno - wychowawcze dla uczniów Zespołu Szkół nr 3 w Jaśle
odbywać się będą w pomieszczeniach zastępczych w I Liceum Ogólnokształcącego w Jaśle, ul. Czackiego 4.
Za organizację i przebieg zajęć odpowiadają dyrektorzy ZSB w Jaśle
i ZS nr 3 w Jaśle.
W sprawie planu oraz godzin zajęć uczniowie winni kontaktować się bezpośrednio z wychowawcami klas w wyznaczonych salach zastępczych w Zespole Szkół nr 4 w Jaśle i w I Liceum Ogólnokształcącym w Jaśle.
Starosta Jasielski
Adam Kmiecik
Zajęcia dydaktyczno - wychowawcze dla uczniów Zespołu Szkół Budowlanych w Jaśle odbywać się będą w pomieszczeniach zastępczych w Zespole Szkół nr 4 w Jaśle, ul. Sokoła 6.
Zajęcia dydaktyczno - wychowawcze dla uczniów Zespołu Szkół nr 3 w Jaśle
odbywać się będą w pomieszczeniach zastępczych w I Liceum Ogólnokształcącego w Jaśle, ul. Czackiego 4.
Za organizację i przebieg zajęć odpowiadają dyrektorzy ZSB w Jaśle
i ZS nr 3 w Jaśle.
W sprawie planu oraz godzin zajęć uczniowie winni kontaktować się bezpośrednio z wychowawcami klas w wyznaczonych salach zastępczych w Zespole Szkół nr 4 w Jaśle i w I Liceum Ogólnokształcącym w Jaśle.
Starosta Jasielski
Adam Kmiecik
