Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Szkoły ponadgimnazjalne wznawiają zajęcia

20
Z dniem 14 czerwca 2010 r. /poniedziałek/ wznowione zostaną zajęcia dydaktyczno - wychowawcze dla uczniów Zespołu Szkół Budowlanych w Jaśle i uczniów Zespołu Szkół nr 3 w Jaśle.

Zajęcia dydaktyczno - wychowawcze dla uczniów Zespołu Szkół Budowlanych w Jaśle odbywać się będą w pomieszczeniach zastępczych w Zespole Szkół nr 4 w Jaśle, ul. Sokoła 6.

Zajęcia dydaktyczno - wychowawcze dla uczniów Zespołu Szkół nr 3 w Jaśle
odbywać się będą w pomieszczeniach zastępczych w I Liceum Ogólnokształcącego w Jaśle, ul. Czackiego 4.

Za organizację i przebieg zajęć odpowiadają dyrektorzy ZSB w Jaśle  
i ZS nr 3 w Jaśle.  

W sprawie planu oraz godzin zajęć uczniowie winni kontaktować  się bezpośrednio z wychowawcami klas w wyznaczonych salach zastępczych w Zespole Szkół nr 4 w Jaśle i w I Liceum Ogólnokształcącym w Jaśle.
 
 
Starosta Jasielski
Adam Kmiecik
Reklama

Komentarze: 20

Dodaj komentarz Widok:
0
@ chemiczek
dnia 15.06.2010, 19:33 · Zgłoś
spoko spoko cała dokumentacja w Chemiku została uratowana, kompy też więc klasyfikacja jest normalnie i rekrutacja do pierwszej klasy też tylko w budynku I LO bo szkołę mają odkażać i dopiero SANEPID musi pozwolić na wejście do budynku. Gimnazjaliści nie panikujcie. Od września na pewno wszystko wróci do normy aaaa i jest jeden plus W TYM ROKU DO CHEMIKA BĘDZIE SIĘ ŁATWIUTKO DOSTAĆ :)
Odpowiedz
0
@ patrykoo147
dnia 13.06.2010, 21:07 · Zgłoś
prawda to gim 2 uczy sie w gim 1
Odpowiedz
0
@ lol
dnia 12.06.2010, 11:37 · Zgłoś
za 1 gim
Odpowiedz
0
@ January
dnia 12.06.2010, 08:19 · Zgłoś
Gdy 'chemik" nie miał własnego budynku, zajęcia odbywały się w I LO (po południu).
Odpowiedz
0
@ Prymus szkolny
dnia 12.06.2010, 00:01 · Zgłoś
Ludzie ludzie ale wy jestescie nie doinformowani nie chodzicie juz do szkołe ale rok szkolny rozpoczyna sie wczesniej chyba 23 sierpnia
Odpowiedz
0
@ ZSB
dnia 11.06.2010, 23:00 · Zgłoś
zsb.jaslo.pl


wszystkie aktualne informacje na temat roku szkolnego, powodzi itp.
a sekretariat czynny jak najbardziej i podań nie zalało bo byli ludzie co o to zadbali :)
Odpowiedz
0
@ zal nad zalami
dnia 11.06.2010, 19:32 · Zgłoś
Na jakim parkingu
Odpowiedz
0
@ zal nad zalami
dnia 11.06.2010, 19:23 · Zgłoś
ej a gdzie sie spotykamy
Odpowiedz
0
@ DO: wie ktos z zsb j
dnia 11.06.2010, 18:23 · Zgłoś
Oj! Jeszcze dużo nauki przed tobą...
A tu ci jeszcze szkołę zalało...
Odpowiedz
0
@ Eda11
dnia 11.06.2010, 17:22 · Zgłoś
Ja słyszałam że podania zalało. Może wy słyszeliście coś na ten temat, bo nie wiem czy mam składać jeszcze raz, czy to tylko plotki?
Odpowiedz
0
@ Uwaga
dnia 11.06.2010, 17:00 · Zgłoś
Zajęcia w Gimnazjum Nr 2 wznowione zostają w poniedziałek (14.06) w budynku Gim1. Uczniowie zbierają się na parkingu o godzinie 13.15.
Odpowiedz
0
@ poinformowana
dnia 11.06.2010, 16:42 · Zgłoś
uczniowie chemika maja na 14 i lekcje po 30 min z 5minutowymi przerwami ;p
Odpowiedz
0
@ uczennica
dnia 11.06.2010, 13:22 · Zgłoś
a coś więcej ktoś wie na ten temat ?
Odpowiedz
0
@ =Uczeń=
dnia 11.06.2010, 12:44 · Zgłoś
A skąd uczniowie mają znać plan zajęć i gdzie mają lekcje?? Nauczyciele powinni o to zadbać zadzwonić do rodziców albo jakoś inaczej.
Odpowiedz
0
@ jaa
dnia 11.06.2010, 11:50 · Zgłoś
a sekretariat ZSB będzie otwarty w szkole czy gdzie indziej??
proszę o info:)
Odpowiedz
0
@ wie ktos z zsb j
dnia 11.06.2010, 11:28 · Zgłoś
wie ktoś z ZSB jak będą sie lekcje odbywać czy będą zktucone albo w jakiś popołudniowych godzinach ???
Odpowiedz
0
@ ;p
dnia 11.06.2010, 11:20 · Zgłoś
To niech to ogłoszą oficjalnie i podadzą jakieś konkrety, bo niewiadomo co i jak.
Odpowiedz
0
@ masz to!
dnia 11.06.2010, 11:01 · Zgłoś
no to [...] ;o
Odpowiedz
0
@ Dyrektor
dnia 11.06.2010, 10:51 · Zgłoś
Prawda.
Odpowiedz
0
@ ...
dnia 11.06.2010, 10:22 · Zgłoś
A Gimnazjum nr 2 PODOBNO uczy się w Gimnazjum nr 1.
Prawda...?
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.