Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Szóstka I na turnieju w Pustyni

6

Nasza drużyna w dniu 11 maja wybrała się do Pustyni na ogólnopolski turniej „ERREA CUP 2013”.Trzynaście drużyn zostało podzielonych na dwie grupy.

W naszej grupie znalazły się zespoły MULKS PUSTYNIA, EKOBAL SANOK II, IGLOOPOL DĘBICA, CRACOVIA KRAKÓW, ZIOMKI RZESZÓW. W grupie b zagrały zespoły EKOBAL SANOK I, SMS MIELEC ,STAL RZESZÓW, DREAM TEAM BOCHNIA, SOCCER ROPCZYCE, CZARNOVIA CZARNA, MULKS PUSTYNIA II.

Rywalizację rozpoczęliśmy od wysokiego zwycięstwa nad EKOBALEM SANOK aż 9:0.Następnie wygraliśmy z ZIOMKAMI RZESZÓW 4:0 , CRACOVIĄ KRAKÓW 4:1,MULKS PUSTYNIĄ 3:2,i zremisowaliśmy z IGLOOPOLEM DĘBICA 1:1 co dało nam pierwsze miejsce w grupie i walkę o finał. W finale spotkaliśmy się z SMS MIELEC. Chłopaki nie dali rywalowi żadnych szans wygrywając 4:1 i zgarniając całą pulę wraz z najlepszym strzelcem turnieju którym został Oskar Polakiewicz z 11 bramkami. Zdobyliśmy dwadzieścia pięć bramek tracąc zaledwie pięć co świadczy w jakim gazie byli nasi chłopcy. Mecze odbywały się w koleżeńskiej atmosferze i w duchu fair play. Dzieciaki zasłużyły na wielkie brawa za swoją walkę i zaangażowanie. W pierwszym turnieju na trawie nam nie poszło.

Zdobyliśmy tylko króla strzelców którym został Norbert Kopera zdobywając 10 bramek ale i tak jesteśmy zadowoleni. Oklaski należą się trenerowi Dominikowi Kowalskiemu za ustawienie chłopaków i motywację. Brawa dla rodziców za doping i wsparcie finansowe bez którego nie dalibyśmy sobie rady. Mamy nadzieję że będziemy jeszcze lepsi i dojdziemy jak najwyżej.

Skład zwycięskiej drużyny.

Konrad Sokołowski, Oskar Polakiewicz, Norbert Kopera, Alan Buba, Kamil Czech, Kacper Czępas, Karol Potera, Łukasz Zając, Mateusz Zając, Wiktor Fara, Hubert Halerz, Maciej Leśniak, Dominik Bilski, Bartosz Praskowicz.

a Hh hhh

Napisany dnia: 13.05.2013, 08:38 , Tagi: Piłka nożna, Jasło
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ obserwator
dnia 13.05.2013, 09:46
Ocena
komentarza:
0
Gratulacje dla zawodników i trenera.
@ nic z tego nie wiem
dnia 13.05.2013, 10:07
Ocena
komentarza:
0
"...zgarniając całą pulę wraz z najlepszym strzelcem turnieju którym został Oskar Polakiewicz z 11 bramkami"
"Zdobyliśmy tylko króla strzelców którym został Norbert Kopera zdobywając 10 bramek ale i tak jesteśmy zadowoleni." o co tu tak na prawdę chodzi ??
"tylko króla strzelców" przecież to jest super nagroda a Wam mało ??
@ Arkadiusz Buba
dnia 13.05.2013, 17:36
Ocena
komentarza:
0
Co to za idiota nie umie czytać relacji z turniejów.Prosiłbym o dokładne czytanie a potem
wypowiadania się na różne kwestie.Jestem dumny że mamy takich chłopaków i takich rodziców.każdy z tych wspaniałych chłopaków jest dla mnie wyjątkowy począwszy od bramkarzy a skończywszy na napastnikach.zawsze walczy się o najwyższe cele bo po to
wykonujemy tą pracę.Czasami nam nie wyjdzie ale zawsze odbijamy się od dna i daliśmy tego przykład w sobotę.uwielbiam te dzieci i mam nadzieje że będzie jeszcze lepiej.
@ kibic
dnia 13.05.2013, 20:29
Ocena
komentarza:
2
Szanowny Panie nikt nie neguje tego że "jestes dumny z chłopaków lub że ich uwielbiasz"...chodzi o to że jak piszesz relacje to pisz tak żeby było to napisane sensownie,a nie jak wyżej...o jednym turnieju,za chwile coś z drugiego,a potem znów powrót to innej mysli.Tylko tyle,poza tym GRATULACJE!!!
@ nic z tego nie wiem
dnia 13.05.2013, 21:39
Ocena
komentarza:
2
Proszę Pana nie mam nic do chłopaków!! gratuluje im wyniku!! tylko nie wiem nadal kto został królem strzelców!! niech Pan przeczyta raz jeszcze to ten artykuł!! to że pan je uwielbia mi nic do tego.. fajnie że grają i wygrywają. chodzi o relację!!
@ luk
dnia 14.05.2013, 10:10
Ocena
komentarza:
2
Brawo,brawo,brawo!!!...ręce składają się same do oklasków.Gratulacje dla chłopców.Cieszy fakt że jest kolejny fajny rocznik,kontynuator chlubnych tradycji Szóstki:-)Tak trzymać
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • "UE chciałaby zrobić skansen z naszych pięknie zagospodarowanych lasów” - mówiła posłanka Maria Kurowska

  „UE chce położyć rękę na polskie lasy państwowe” - podkreśla posłanka Solidarnej Polski – Maria Kurowska. Podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Parku Miejskim w Jaśle mówiła o złożonym obywatelskim projekcie ustawy ws. obronie polskich lasów. Przyjęcie jej pozwoli polskiemu rządowi zachować kontrolę nad tym co się dzieje w lasach, a każde działanie podejmowane w sprawie lasów będzie przegłosowane przez Sejm. - Nic o lasach poza Sejmem – mówiła posłanka.

 • Wiosna – czas na zmiany!

   

  Zapraszamy Seniorów do aktywności. Wiosna to czas kiedy chętniej korzystamy z życia i szukamy nowych pomysłów na spędzanie wolnego czasu. Doskonałym rozwiązaniem będzie decyzja o udziale w Klubie Seniora, który funkcjonuje od niedawna  w Jaśle przy ul. Dworcowej 12  – dysponujemy jeszcze ostatnimi wolnymi miejscami !

   

 • W kilku miejscach na terenie Jasła płonęły wiaty śmietnikowe

   

  We wtorkowy wieczór, około godz. 22 strażacy prowadzili działania gaśnicze w związku z trzema pożarami na terenie Jasła. Ogień strawił między innymi wiaty śmietnikowe i kontenery na odpady przy ul. Lenartowicza i ul. Chopina. Ogień, który wybuchł w bramie bloku przy ul. Jagiełły uszkodził elewację budynku oraz okna na pierwszym piętrze.

 • Dwa różne spojrzenia na rewitalizację parku w Skołyszynie

  Gmina Skołyszyn otrzymała 7,7 mln zł dofinansowania na rewitalizację parku podworskiego w Skołyszynie. Niedawno rozpoczęta wycinka drzew w celu przygotowania terenu pod dalsze prace inwestycyjne została wstrzymana. Sprawie przygląda się jasielska policja i RDOŚ...

 • Helios Krosno zaprasza na kolejny tydzień repertuarowy Projektów Specjalnych

   

  Zbliżający się tydzień repertuarowy w kinie Helios Krosno pełny jest niespodzianek w ramach Projektów Specjalnych. Każdy kinoman z pewnością znajdzie dla siebie ciekawą propozycję. Na dużym ekranie będzie można zobaczyć między innymi najnowszy film Park Chan-wooka pt. "Podejrzana".

 • Chwyć za kielnię! Łap okazję cenową na bloczek komórkowy w sklepie DOMUS

   

  Wiosna to idealny czas na to, aby wrócić na budowę lub wreszcie zrealizować plany związane z remontem. Nie o samą porę roku jednak chodzi. Wiosną można natknąć się na materiały budowlane w bardzo atrakcyjnych cenach. Doskonałym przykładem jest bloczek komórkowy 24x24x59, który w sklepie DOMUS Łazienki & Budownictwo w Jaśle kosztuje dokładnie 14,29 zł. Oferta obowiązuje do końca kwietnia br.

 • Podpisano umowę na budowę drogi 5KDZ

   

  Miasto Jasło konsekwentnie inwestuje środki finansowe w rozwój infrastruktury drogowej na obszarze warzyckiej strefy inwestycyjnej. Kolejnym etapem realizacji tak nakreślonego celu jest budowa drogi 5KDZ. Po wielomiesięcznych perturbacjach związanych z rozstrzygnięciem przetargu na realizację tego zadania, w poniedziałek (20 marca br.) przedstawiciele jasielskich władz samorządowych oraz Przedsiębiorstwa Robót Drogowo-Mostowych w Jaśle, wreszcie parafowali stosowną umowę.

 • Wiercenie studni głębinowych z gminnej dotacji od A do Z

   

  Gmina Jasło uruchomiła w ubiegłym roku program dla swoich mieszkańców, w ramach, którego mogli oni składać wnioski o dofinansowanie budowy studni wierconej głębinowej dla budynków mieszkalnych. Pieniądze trafią do blisko 370 wnioskodawców. Część z nich podpisało już stosowne dokumenty. Inwestycję należy zrealizować w ciągu 6 miesięcy od zawarcia umowy. Już wcześniej warto więc wybrać doświadczonego wykonawcę. Kompleksową usługę wiercenia studni głębinowych oferuje firma WIT-WIERT.  Zadzwoń: 698 006 759.

 • Park linowy w Jaśle wymaga kompleksowej modernizacji. MOSiR czeka na opinię dendrologiczną

   

  Po upływie dziesięciu lat od otwarcia, park linowy w Jaśle wymaga przeprowadzenia gruntownej modernizacji. O tym, jaki będzie jej zakres przesądzi wynik ekspertyzy dendrologicznej zleconej przez kierownictwo Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jaśle.

 • Zakład Gospodarki Komunalnej w Kołaczycach zatrudni inspektora ds. technicznych

 • Wójt Gminy Nowy Żmigród apeluje o ostrożność. W okolicy widziano wilki

  Wójt gminy Nowy Żmigród apeluje do mieszkańców o zachowanie ostrożności, bowiem w ostatnim czasie w Nienaszowie zaobserwowano przemieszczanie się watahy pięciu osobników wilków. - Zwracam szczególną uwagę, aby dla bezpieczeństwa nie wypuszczać psów poza własną posesję. Również należy zadbać o zwierzęta gospodarskie na własnych posesjach, w godzinach wieczornych i nocnych zamykać je w pomieszczeniach – zaznacza wójt Grzegorz Bara.

 • Soczewki progresywne - czy jest się czego bać?

   

  Decyzja o wyborze okularów progresywnych wiąże się z wieloma pytaniami. Klienci salonów optycznych obawiają się często ich zaawansowanej konstrukcji, a także zastanawiają nad tym, ile potrwa okres adaptacji. Czy zła sława soczewek progresywnych jest uzasadniona?

 • Hurtownia Ogrodnicza „Ogród” w nowej odsłonie. Większa powierzchnia to więcej asortymentu w atrakcyjnych cenach

   

  W Jaśle i okolicy nie ma chyba działkowca, który nie znałby Hurtowni Ogrodniczej „Ogród”. To także idealne miejsce dla każdego, kto marzy o pięknym ogrodzie. 

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 772 657