Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl
Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Jaslo4u.pl - Jasło dla Ciebie

Szóstka I na turnieju w Pustyni

6

Nasza drużyna w dniu 11 maja wybrała się do Pustyni na ogólnopolski turniej „ERREA CUP 2013”.Trzynaście drużyn zostało podzielonych na dwie grupy.

W naszej grupie znalazły się zespoły MULKS PUSTYNIA, EKOBAL SANOK II, IGLOOPOL DĘBICA, CRACOVIA KRAKÓW, ZIOMKI RZESZÓW. W grupie b zagrały zespoły EKOBAL SANOK I, SMS MIELEC ,STAL RZESZÓW, DREAM TEAM BOCHNIA, SOCCER ROPCZYCE, CZARNOVIA CZARNA, MULKS PUSTYNIA II.

Rywalizację rozpoczęliśmy od wysokiego zwycięstwa nad EKOBALEM SANOK aż 9:0.Następnie wygraliśmy z ZIOMKAMI RZESZÓW 4:0 , CRACOVIĄ KRAKÓW 4:1,MULKS PUSTYNIĄ 3:2,i zremisowaliśmy z IGLOOPOLEM DĘBICA 1:1 co dało nam pierwsze miejsce w grupie i walkę o finał. W finale spotkaliśmy się z SMS MIELEC. Chłopaki nie dali rywalowi żadnych szans wygrywając 4:1 i zgarniając całą pulę wraz z najlepszym strzelcem turnieju którym został Oskar Polakiewicz z 11 bramkami. Zdobyliśmy dwadzieścia pięć bramek tracąc zaledwie pięć co świadczy w jakim gazie byli nasi chłopcy. Mecze odbywały się w koleżeńskiej atmosferze i w duchu fair play. Dzieciaki zasłużyły na wielkie brawa za swoją walkę i zaangażowanie. W pierwszym turnieju na trawie nam nie poszło.

Zdobyliśmy tylko króla strzelców którym został Norbert Kopera zdobywając 10 bramek ale i tak jesteśmy zadowoleni. Oklaski należą się trenerowi Dominikowi Kowalskiemu za ustawienie chłopaków i motywację. Brawa dla rodziców za doping i wsparcie finansowe bez którego nie dalibyśmy sobie rady. Mamy nadzieję że będziemy jeszcze lepsi i dojdziemy jak najwyżej.

Skład zwycięskiej drużyny.

Konrad Sokołowski, Oskar Polakiewicz, Norbert Kopera, Alan Buba, Kamil Czech, Kacper Czępas, Karol Potera, Łukasz Zając, Mateusz Zając, Wiktor Fara, Hubert Halerz, Maciej Leśniak, Dominik Bilski, Bartosz Praskowicz.

a Hh hhh

Napisany dnia: 13.05.2013, 08:38 , Tagi: Piłka nożna, Jasło

Komentarze Czytelników:

Dodaj komentarz Widok:
2
@ luk
dnia 14.05.2013, 10:10 · Zgłoś
Brawo,brawo,brawo!!!...ręce składają się same do oklasków.Gratulacje dla chłopców.Cieszy fakt że jest kolejny fajny rocznik,kontynuator chlubnych tradycji Szóstki:-)Tak trzymać
Odpowiedz
0
@ nic z tego nie wiem
dnia 13.05.2013, 10:07 · Zgłoś
"...zgarniając całą pulę wraz z najlepszym strzelcem turnieju którym został Oskar Polakiewicz z 11 bramkami"
"Zdobyliśmy tylko króla strzelców którym został Norbert Kopera zdobywając 10 bramek ale i tak jesteśmy zadowoleni." o co tu tak na prawdę chodzi ??
"tylko króla strzelców" przecież to jest super nagroda a Wam mało ??
Odpowiedz
0
@ Arkadiusz Buba
dnia 13.05.2013, 17:36 · Zgłoś
Co to za idiota nie umie czytać relacji z turniejów.Prosiłbym o dokładne czytanie a potem
wypowiadania się na różne kwestie.Jestem dumny że mamy takich chłopaków i takich rodziców.każdy z tych wspaniałych chłopaków jest dla mnie wyjątkowy począwszy od bramkarzy a skończywszy na napastnikach.zawsze walczy się o najwyższe cele bo po to
wykonujemy tą pracę.Czasami nam nie wyjdzie ale zawsze odbijamy się od dna i daliśmy tego przykład w sobotę.uwielbiam te dzieci i mam nadzieje że będzie jeszcze lepiej.
Odpowiedz
2
@ kibic
dnia 13.05.2013, 20:29 · Zgłoś
Szanowny Panie nikt nie neguje tego że "jestes dumny z chłopaków lub że ich uwielbiasz"...chodzi o to że jak piszesz relacje to pisz tak żeby było to napisane sensownie,a nie jak wyżej...o jednym turnieju,za chwile coś z drugiego,a potem znów powrót to innej mysli.Tylko tyle,poza tym GRATULACJE!!!
Odpowiedz
2
@ nic z tego nie wiem
dnia 13.05.2013, 21:39 · Zgłoś
Proszę Pana nie mam nic do chłopaków!! gratuluje im wyniku!! tylko nie wiem nadal kto został królem strzelców!! niech Pan przeczyta raz jeszcze to ten artykuł!! to że pan je uwielbia mi nic do tego.. fajnie że grają i wygrywają. chodzi o relację!!
Odpowiedz
0
@ obserwator
dnia 13.05.2013, 09:46 · Zgłoś
Gratulacje dla zawodników i trenera.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: [email protected]
Telefonicznie: 508 772 657