Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Szóstoklasiści z SP1 w czołówce najwyżej notowanych szkół podstawowych w Polsce

40

Obowiązkowy sprawdzian badający efekty sześcioletniej edukacji w szkole podstawowej potwierdził kolejny raz znakomity poziom edukacji w SP1 im. R. Traugutta.

Szóstoklasiści tej szkoły osiągnęli świetny wynik egzaminu kończącego szkołę – znacznie
powyżej średniej krajowej i wojewódzkiej. Uplasowali się w ósmej staninie na poziomie bardzo wysokim, osiągając 27,4 punktów, co stanowi najlepszy wynik w mieście i drugi w powiecie jasielskim.

Na wyróżnienie zasługuje lokata uczniów kl.6c tejże szkoły. Ze średnią punktów 29,4
znaleźli się w krajowej czołówce wśród 4% najwyżej notowanych szkół podstawowych.

SP1 Jasło

Reklama

Komentarze: 40

Dodaj komentarz Widok:
2
@ ja
dnia 17.06.2012, 16:14 · Zgłoś
Gratulacje, rzecz jasna, dla uczniów i ich nauczycieli. 27, 4 na 40 możliwych jako znakomity wynik w skali całego kraju aż się prosi o refleksję ogólną: coś nie tak z całą polską edukacją. Reforma reformę pogania, a egzaminy maturalne, gimnnazjalne, sprawdzian po 6 kl. z roku na rok wypadają gorzej. Najwyższy czas chyba powrócić do starych zasad sprzed kilkudziesięciu lat.
Odpowiedz
3
@ Fajna szkoła.
dnia 17.06.2012, 13:21 · Zgłoś
W SP1 - tam pracują świetni pedagodzy, którzy uczą z pasją i lubią swój zawód. Widać po twarzach tych dzieci że są zadowolone. Wynik egzaminu świadczy o pracy nauczycieli z uczniami. Świetna szkoła z klasą. Jakbym miał wybierać szkołę wybrałbym "jedynkę". Myślę, że te negatywne komentarze ze strony innych czytelników to po prostu zazdrość.
Zastanówcie się co zrobić, żeby lepiej zdawać egzaminy. Zapraszam do refleksji. Wszystkim uczniom życzę Słonecznych wakacji.
Odpowiedz
0
@ x
dnia 17.06.2012, 11:54 · Zgłoś
Żeby znaleźć się w czołówce z najlepszymi wynikami w kraju
(czyli tak jak napisali 4% szkół w Polsce) należało osiągnąć najwyższy stanin, czyli 9. SP1 osiągnęła 8 stanin, czyli wynik bardzo dobry, ale niestety najwyższego czyli 9 NIE, więc małe sprostowanie jak się nie znaci!
Odpowiedz
2
@ Nauczyciel
dnia 15.06.2012, 22:16 · Zgłoś
Jeżeli SP 1 (ul.P.Skargi) chełpi się publicznie swoim sukcesem, to nie powinna się kompromitować niewiedzą dotyczącą nazwy jednostki, jaką mierzy się wynik egzaminu. "Uplasowali się w ósmej staninie"... informuje SP 1 Jasło. Jest to ósmy stanin, a nie "ósma stanina". Co za plama, pani dyrektor!
Odpowiedz
4
@ kn
dnia 14.06.2012, 14:13 · Zgłoś
nic tylko lans dyrektorki
Odpowiedz
-4
@ ss
dnia 13.06.2012, 23:09 · Zgłoś
piatka jest najlepsza ha ha ha i nie do [...]... tam sa uczniowie i piatka jest na pierwszym miejscu
Odpowiedz
0
@ x.x
dnia 13.06.2012, 22:01 · Zgłoś
Wszystko dobrze, tylko trzeba też napisać o SP4 i SP2. Szczególnie o czwórce, bo to ta szkoła jest najlepsza w Jaśle.
Odpowiedz
0
@ nieważnex
dnia 14.06.2012, 14:11 · Zgłoś
jakby była najlepsza, to by o niej napisali! SP1 rządzi!
Odpowiedz
4
@ ...
dnia 14.06.2012, 21:23 · Zgłoś
Kto napisał? Sami o sobie napisali!!!
Odpowiedz
-1
@ dziecko
dnia 13.06.2012, 21:52 · Zgłoś
osiągamy wysokie wyniki bo uczymy się dużo dużo dużo itd... więcej niż jest w podstawie programowej i w podręcznikach tego też nie mamy
Odpowiedz
10
@ AKI
dnia 13.06.2012, 20:39 · Zgłoś
Dlaczego nic nie piszecie o szkole która osiągnęła pierwszy wynik?
Odpowiedz
4
@ ciekawy
dnia 13.06.2012, 20:12 · Zgłoś
Która szkoła w mieście osiągnęła pierwszy wynik???
Odpowiedz
5
@ suuuperr :)
dnia 13.06.2012, 20:02 · Zgłoś
...tak, tak, reklama jest najważniejsza!(wszystko co zareklamowane wydaje się lepsze) co nie oznacza, że jak inne szkoły się nie reklamują to mają gorsze wyniki ...
Odpowiedz
-7
@ paaaan! ^^
dnia 13.06.2012, 19:57 · Zgłoś
nie zapomnijmy, również o SP2. : D
Odpowiedz
3
@ x
dnia 13.06.2012, 19:49 · Zgłoś
SP1 to szkoła na wysokim poziomie, nie da się tego ukryć.
Odpowiedz
-1
@ xx
dnia 13.06.2012, 19:43 · Zgłoś
To dziwne jest, ciągle tylko o tej jedynce, czwórka jest jeszcze lepsza! :D
Odpowiedz
-5
@ EWELINA
dnia 13.06.2012, 19:30 · Zgłoś
Gratulację. Mysle, że gimnazjum ,przy ul. P. skargi tez na takim wysokim poziomie.
Odpowiedz
2
@ Meggi
dnia 13.06.2012, 19:13 · Zgłoś
To musi być fajna szkoła, a jakie dzieciaki zadowolone! Widac ze dumne z wyniku :) I bardzo dobrze, że szkoła sie chwali..każda niech tak robi - bo sukcesami trzeba się chwalić. Za dużo w necie pesymistycznych i dołujących informacji..
Odpowiedz
6
@ heja
dnia 13.06.2012, 18:55 · Zgłoś
i taka szkoła podstawowa to super!
cos w tym musi być ze takie wyniki
nie to co inne w regionie ...
super!!!
Odpowiedz
-4
@ jkl
dnia 13.06.2012, 18:48 · Zgłoś
mial 5 ale 2 stracil wypadl z kolyski jak byl maly biedactwo
Odpowiedz
3
@ heja
dnia 13.06.2012, 19:23 · Zgłoś
[...] [...] bo jak Ciebie dotknie nieszczescie to moze sobie zdasz sprawe co to znaczy byc człowiekiem dla drugiego człowieka ...
zdrowie jest tylko jedno [...]
Odpowiedz
6
@ au
dnia 13.06.2012, 18:27 · Zgłoś
A ten z ostatniej ławki to ma trzy kciuki
Odpowiedz
-9
@ jkl
dnia 13.06.2012, 18:21 · Zgłoś
ogladnijcie sobie lepiej piosenke na euro2012 pekniecie ze smiechu ale sie osmieszyli ale blazny to blazny
Odpowiedz
0
@ xyz
dnia 13.06.2012, 17:52 · Zgłoś
Brawo! Tak trzymać!
Odpowiedz
7
@ fasd
dnia 13.06.2012, 16:08 · Zgłoś
pracujcie tak jak w sp1 to najlepsza szkpła w mieście ale sp4 tez się liczy w grze
Odpowiedz
-12
@ :D
dnia 13.06.2012, 15:44 · Zgłoś
1 to najlepsza szkoła na podkarpaciu jak i w JAŚLE !! :D
Odpowiedz
-7
@ nie
dnia 14.06.2012, 17:34 · Zgłoś
była 3 lata temu :(
Odpowiedz
-15
@ aga
dnia 13.06.2012, 15:24 · Zgłoś
brawo jedynka cieszę się że moje dziecko tam chodzi drugie też tam zapiszę
Odpowiedz
-8
@ nynynyn
dnia 13.06.2012, 15:21 · Zgłoś
o julka sokołowska : o
Odpowiedz
-3
@ Janosik
dnia 13.06.2012, 20:47 · Zgłoś
a no :d heh
Odpowiedz
-2
@ bloblbo
dnia 15.06.2012, 09:01 · Zgłoś
haha ktko ty. xd
Odpowiedz
1
@ hmm
dnia 13.06.2012, 15:18 · Zgłoś
Czy SP1 nie ma jakiejś lokalizacji? Szkoda że jest gdzieś w lesie. Gdyby była jakaś ulica możnaby ją nawet odwiedzić!
Odpowiedz
0
@ rfg
dnia 13.06.2012, 16:34 · Zgłoś
Chyba każdy kto jest z Jasła, to wie gdzie ona jest :D
No ale jak chcecie to mogę wam powiedzieć że jest na Piotra Skargi 10 chyba ;p
Odpowiedz
-2
@ Ja.
dnia 13.06.2012, 14:18 · Zgłoś
I don't know.
Odpowiedz
10
@ kazia
dnia 13.06.2012, 14:12 · Zgłoś
A która szkoła jest na pierwszym miejscu w powiecie?
Odpowiedz
19
@ [...]
dnia 13.06.2012, 14:33 · Zgłoś
to dlaczego nie napiszą o tej szkole co miała pierwsze miejsce w powiecie , tylko reklamują jedynkę.być może to [...] szkoła , którą trzeba zlikwidować. co tam wybitni uczniowie...
Odpowiedz
3
@ [...]
dnia 13.06.2012, 21:00 · Zgłoś
dokładnie nie wiem ale tak myśle że szkoła nr 5
Odpowiedz
3
@ spostrzegawca
dnia 14.06.2012, 00:08 · Zgłoś
nie dawno był artykuł o szkole w Zawadce Osieckiej czytałam komentarze jakiś nauczyciel informatyki który uczy tam napisał że mieli 28 średnia-czyli na to wychodzi że to oni mają ten lepszy wynik
Odpowiedz
2
@ gościu
dnia 14.06.2012, 08:03 · Zgłoś
gościu w ostatniej ławce dokładnie pokazuje co myśli o sp1 i dyrektorce tzw. [...] "takiego [...]" i szataski gryf
Odpowiedz
0
@ Mary
dnia 23.06.2012, 12:04 · Zgłoś
Osiągnąć lepszy wynik w wiejskiej szkole, gdzie uczęszcza 30 osób jest znacznie prościej, niż w szkole liczącej około 600 dzieci. Świadczy to o dobrym poziomie i skuteczności nauczania, bo każde z tych dzieci musiało napisać egzamin ponad średnią krajową.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.