Strona główna

Szykujcie się na potężne grzmoty!

17
Napisany dnia: 03.09.2019, 16:01 , Tagi: Brak

W najbliższą sobotę jasielski „Przystanek Kwiatowa” po raz jedenasty w historii stanie się mekką dla fanów mocnego brzmienia. Na scenie festiwalu KrushFest pojawią się między innymi takie kapele jak Frontside, The Bill, czy też Percival Schuttenbach. Organizatorzy przygotowali w tym roku potężną porcję dobrej muzyki.

Tegoroczna edycja festiwalu KrushFest będzie już jedenastą w jego historii. Festiwalowa scena tradycyjnie stanie na terenie obiektu rekreacyjnego „Przystanek Kwiatowa”. Muzyczny maraton rozpocznie się już o godzinie 14:30. Emocje jak zawsze wzrastać będą stopniowo, aby osiągnąć apogeum w godzinach wieczornych. Organizatorzy mają na to sprawdzony sposób. Kluczem do sukcesu, o czym przekonuje Adam Pucykowicz, organizator festiwalu, jest różnorodność kapel, reprezentujących przeróżne nurty w muzyce. - Mimo różnych przeciwności losu pchamy ten wózek pod nazwą KrushFest już jedenaście lat! Jednym z czynników, dzięki któremu nam się to udaje jest konsekwencja w działaniu. Drugim według mnie jest różnorodność gatunków muzycznych i zespołów. Od wszystkich podgatunków heavy metalu i rocka, aż po punk rock. Zespoły to uznane marki takie jak KSU, Acid  Drinkers, Vader, Nocny Kochanek, Turbo, Decapitated, Hunter itd. Te kapele mają fanów w całej Polsce i za granicą, dzięki czemu miasto Jasło, które współorganizuje te imprezę, pojawia się w wielu ogólnopolskich, zagranicznych mediach oraz w świadomości fanów mocnych brzmień, że takie coś się dzieje w Jaśle. Trzecia sprawa to miejsce koncertu. Przystanek Kwiatowa. Gościmy wielu fanów z całej Polski, którzy są zachwyceni klimatem jeziora i skałek. Jedyną rzeczą, na jaką narzekają jest to, że nie mogą się wykąpać (śmiech) – wyjaśnia.

Zerkając na rozkład jazdy tegorocznego festiwalu trudno nie ulec wrażeniu, że organizatorzy i tym razem poważnie potraktowali jedną z elementarnych zasad, którym od wielu już lat konsekwentnie hołdują. Na scenie zobaczymy, bowiem aż osiem zespołów, w tym niemal każdy z innej parafii, by tak rzec.

Jako pierwsza na scenie pojawi się formacja Insist z Łańcuta. Następnie publiczność zgromadzona na terenie „Przystanku Kwiatowa” zobaczy i usłyszy zespół As Night Fall z charakterystycznym kobiecym wokalem. Jako trzeci wystąpi zespół Killsorrow, przedstawiciele postapokaliptycznego metalu. Kolejnym festiwalowym bandem będzie zespół P.A.G.E. Potem na scenę  wkroczy The Bill żywa legenda polskiego punk rocka. To pozycja niemal obowiązkowa dla „starych” załogantów.

Tuż przed gwiazdami wieczoru zaprezentuje się organizator imprezy, zespół Krusher, który oprócz materiału z ostatnich lat zaprezentuje też kilka zupełnie nowych utworów z nadchodzącej płyty. Po nich pora na Percival Szuttenbach, pierwszą gwiazdę sobotniego wieczoru. Zespół z pewnością zaliczyć można do czołówki polskiego folk-metalu. To żywiołowe połączenie rodzimej kultury z mocnymi brzmieniami, niesamowite koncertowe show oraz oryginalne instrumentarium. Zespół tworzony jest przez charyzmatyczną dwójkę liderów: wiolonczelistkę i wokalistkę Katarzynę Bromirską oraz gitarzystę Mikołaja Rybackiego. Grupa ma na  koncie wiele spektakularnych sukcesów takich jak koncerty przed Marylinem Mansonem i Paradise Lost czy Arkona i Korpiklaani, jak również  współpracę przy soundtracku do gry “The Witcher 3: Wild Hunt”. Ten skazany na sukces skład ma na koncie 5 albumów, w tym album „Strzyga” wydany przez Sony Music Entertainment.

Ostatnim zespołem, który zamknie tegoroczny KrushFest będzie Frontside, polski zespół wykonujący muzykę z pogranicza szeroko pojętego rocka i heavy metalu. Grupa powstała w 1993 w Sosnowcu początkowo wykonując hardcore. W swej twórczości grupa porusza takie zagadnienia jak wojna, problemy społeczne czy miłość. Przez krótki okres działalności zespołu w tekstach dominowała tematyka biblijna. Zespół wydał siedem albumów polskojęzycznych oraz trzy anglojęzyczne. W 2003 roku nagrodzony Nagrodą Polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyk za album „I odpuść nam nasze winy”.

Zestaw taki powinien stać się swoistego rodzaju magnesem, który do Jasła, na „Przystanek Kwiatowa” przyciągnie tłumy fanów. - Co roku chcemy by gościły u nas zespoły, które w swoim cv nie mają jeszcze występu na KrushFeście. Wiem, że ryzykujemy, bo możemy nie trafić w gusta fanów, ale chcemy też pokazywać coś nowego, innego, czego jeszcze nie było. Zapraszam wszystkich na Festiwal. W tym roku zapewniliśmy kilka atrakcji nie tylko muzycznych. Przyjdzie a dowiecie się jakich – zachęca Adam Pucykowicz.

Więcej informacji na temat imprezy można znaleźć na stronie 
www.krushfest.pl 

Zachęcamy też do odwiedzania fanpage’a festiwalu https://www.facebook.com/events/290220758346085/

MD/ap

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ MILIONER
dnia 03.09.2019, 20:13
Ocena
komentarza:
-10
Widziałem lepsze imprezy
@ mariusz zawisza
dnia 04.09.2019, 15:01
Ocena
komentarza:
-6
zaproście tam szpaka i anie karamon
@ mariusz zawisza
dnia 04.09.2019, 15:02
Ocena
komentarza:
2
milioner co ty widziałeś ty nic nie widziałeś
@ Gruha
dnia 03.09.2019, 21:30
Ocena
komentarza:
-5
Dziewczyny i Chłopcy szykujcie się na potężne grzmoty
@ Łowca Pendolinów
dnia 03.09.2019, 22:14
Ocena
komentarza:
-11
Dobrze powiedziane "Grzmoty" bo muzyką to nazwać niestety nie można.
@ Plan
dnia 04.09.2019, 07:32
Ocena
komentarza:
-10
Kto wogole chodzi na taką kocie jeki
@ dragoness
dnia 04.09.2019, 07:58
Ocena
komentarza:
14
Obecność nieobowiązkowa, państwo malkontenci.
@ KKK
dnia 04.09.2019, 08:14
Ocena
komentarza:
12
Odezwali się słuchacze "prawdziwej" muzyki wylewanej z głośników rmf, eski i zet 5 minut czegoś czego piosenką - mówienie do podkładu z tekstem powtarzanym 10 razy nie można nazwać i potem 10 minut reklamy grzybic, hemoroidów, higieny intymnej.
@ Łowca Pendolinów
dnia 08.09.2019, 01:02
Ocena
komentarza:
-2
Ja tam nie oglądam tv i nie słucham radia. Muzyka to tylko 432 Hz, 528Hz, a nie szarpidruciajstwo, a tym bardziej hałtura z kwiatowej.
@ Tylko normalność
dnia 04.09.2019, 08:49
Ocena
komentarza:
-2
Dobrze, że kolorowy szansonista szpak nie przyleciał.
@ obserwator
dnia 04.09.2019, 09:00
Ocena
komentarza:
10
ludzie ale wy wszyscy biedni jesteście nic wam się nie podoba
na dni jasla mial grać Lady Pank nie podobało się bo chlopaki lubia wypic teraz festiwal KRUSCHFEST tez wam się nie podoba
moze dlatego że oni wszyscy graja prawdziwa muzyke a nie jakieś szambo ktore na co dzień wylewa się z radia
@ Gruha
dnia 04.09.2019, 14:20
Ocena
komentarza:
2
Tobie też widzę coś się nie podoba
@ Kierowca 8i0
dnia 04.09.2019, 16:00
Ocena
komentarza:
6
Każde pokolenie ma inne życie
Nie można powiedzieć, że źle myśli, tylko, że wychowane w innych warunkach
myśli inaczej.
Odnosi się to do wszystkiego, analizowania, decydowania i wyciągania wniosków.
I tak jest zawsze gdy przychodzi nowe pokolenie.
Nie zasklepiajmy się, że nasze pokolenie jest idealne.
Też narobiliśmy wiele błędów, które teraz po nas następne młode pokolenie
musi naprawiać.
Nie krytykujmy więc zachowania się młodego pokolenia gdyż w przyszłości
wyrosną z nich wspaniali mądrzy ludzie z których będziemy dumni.
Patrzmy wokół siebie ile młodych ludzi mężczyzn i kobiet jest wspaniałych
zaangażowanych w pracy dla dobra społeczeństwa
a takimi krzywdzącymi komentarzami staramy się ich zniszczyć.
A oni dalej pomimo wszystko starają się wnieść coś dobrego
do naszego życia.
Poprawmy się i nie hejtujmy krzywdzącymi komentarzami.
Popatrzmy na młodsze pokolenie z wyrozumiałością i optymizmem.
@ Gruha
dnia 04.09.2019, 17:56
Ocena
komentarza:
-1
Tak piszesz jakbyś już nie zyl
@ Kierowca 8i0
dnia 06.09.2019, 12:05
Ocena
komentarza:
3
Nigdy się źle nie życzy się komuś, kogo się nie zna.
Bo złe życzenia mogą się obrócić z powrotem przeciwko niemu.
Oby tym razem nie było podobnie.
@ Nie dla tej imprezy
dnia 07.09.2019, 22:52
Ocena
komentarza:
1
A czy ktoś się kiedyś zastanawiał czy mieszkańcy tej okolicy chcą tego słuchać już od 10 rano ( gdy zaczynają się próby do późna w nocy? Bo o tym to nikt nie myśli...
@ Łowca Pendolinów
dnia 08.09.2019, 00:51
Ocena
komentarza:
-2
Grzmoty to są jak się zje groch z kapusta, a teraz będą je puszczać doładowane wzmacniaczem elektrycznym. Wrrrr
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

Burgery Jasło
Praca w Holandii
 • „Dodatkowe” emocje

   

  Kiedy uchwałę w sprawie wysokości dodatku za wychowawstwo dla nauczycieli przedszkoli zdjęto z porządku obrad podczas ostatniej sesji Rady Miasta Jasła wydawało się, że dwa tygodnie wystarczą do tego, aby wszystkie zainteresowane strony mogły osiągnąć kompromis.

 • Zostań specjalistą w zakresie bezpieczeństwa! Ostatnie dni rekrutacji

 • KBBistro - ALL INCLUSIVE

   

  Wakacje dobiegły końca. Czas błogiej beztroski w nadmorskich kurortach i kąpieli słonecznych w tym sezonie minął. Żadna wakacyjna przygoda nie istnieje, jeśli nie jest podkreślona lokalną kuchnią. U nas lato nadal trwa!

 • 20-letni jaślanin w finale konkursu Mister Polski 2019

  Kamil Mierzwa z Jasła, I Wicemister Podkarpacia przeszedł do finału konkursu Mister Polski 2019. W ostatnim etapie o tytuł powalczy z 28 finalistami. Stawka jest bardzo wysoka, gdyż przez zwycięzcą otwierają się drzwi do zyskania sławy i zrobienia światowej kariery.

 • Podrzucają śmieci na działkę zakładu „Gamrat”

  Ogromna sterta śmieci została złożona na prywatnej działce zakładu „Gamrat”S.A. wzdłuż drogi powiatowej w Trzcinicy. Wśród porzuconych rzeczy są wielkogabarytowe, ale również farby, czy zabawki...

 • W Trzcinicy znaleziono szczątki kobiety

  Na terenie prywatnej posesji w Trzcinicy, gdzie przyjmowane są gruz i ziemia znaleziono kości najprawdopodobniej kobiety, łańcuszek, odzież i fragment trumny. Sprawą zajęła się prokuratura, która wszczęła dochodzenie w tej sprawie. Biegły z zakresu medycyny sądowej ma wydać opinię na temat wieku znalezionych ludzkich szczątków.

 • Uczczono pamięć ofiar stalinizmu

   

  W Jaśle odbyły się dzisiaj uroczystości Dnia Sybiraka. Przypada on w rocznicę agresji sowieckiej na Polskę. Pod pomnikiem „Golgoty Wschodu” złożono kwiaty i zapalono znicze upamiętniając ofiary zbrodniczego reżimu.

 • Co czeka pasażerów pociągu do Krynicy?

   

  Kiedy opadł już kurz po pojawieniu się informacji o próbnym kursie pociągu do Krynicy, zainteresowani skorzystaniem z tego połączenia mieszkańcy Jasła i okolic zaczęli żądać bardziej szczegółowych danych na jego temat. Pytają oni o sposób dystrybucji biletów, czy też szczegółowy rozkład jazdy. Dzisiaj na wiele z nich znamy już odpowiedzi.  

 • Droga połączy dwa ronda

  W przyszłym roku zostanie oddany do użytku nowy odcinek drogi wojewódzkiej 992 w Jaśle łączący dwa ronda na osiedlach Górka Klasztorna i Żółków. Wykonawca wszedł już na teren budowy i rozpoczął pierwsze prace geodezyjne dotyczące wytyczenia trasy oraz pasa drogowego. Inwestycja opiewa na blisko 27 mln zł.

 • Pies nie umarł z głodu. Sprawę umorzono

  W lipcu br. we Wrocance w stodole znaleziono martwego psa przywiązanego do łańcucha. Przyczyną śmieci zwierzęcia była niewydolność krążeniowo-oddechowa o charakterze przewlekłym.

 • 17-latek odpowie za potrącenie pieszego ze skutkiem śmiertelnym

  W miniony piątek do Sądu Rejonowego w Jaśle trafił akt oskarżenia przeciwko 17-letniemu Michałowi S., który w maju br. potrącił głuchoniemego mężczyznę. Pieszy z poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala. Po niespełna tygodniu zmarł.

 • To już pewne! Z Jasła do Krynicy pojedziemy pociągiem

   

  Kilkumiesięczne zabiegi o uruchomienie połączenia kolejowego Jasło – Krynica przyniosły wreszcie efekt. Koleje Małopolskie sp. z o.o. zdecydowały się na próbny kurs pociągu 28 września bieżącego roku. Spółka zamierza zbadać, czy połączenie takie będzie cieszyć się zainteresowaniem podróżnych. Choć to zaledwie jeden kurs, daje on nadzieję, że w przyszłości pociągi na tej właśnie linii kursować będą regularnie.

 • Czas na laser!

   

  Dermatologia kliniczna i estetyczna ESTETMED. W naszym Gabinecie pracujemy na jednym  z najlepszych urządzeń medycznych do usuwania zbędnego owłosienia jakim jest laser diodowy LightSheer® oraz Alma Harmony Dye-VL™ nowoczesna technologia do zamykania naczyń i leczenia rumienia bez ryzyka powikłań.

 • „Muzyka to pasjonująca przygoda”

   

  Muzyka od zawsze była wielką pasją Wojciecha Lepuckiego. Teraz dzieli się nią z innymi prowadząc szkołę muzyczną YAMAHA w Jaśle i Krośnie

 • Gabinet psychoterapeutyczny dr Marek Janiak zaprasza

   

  Szanowni Państwo!
  Gabinet Psychoterapii dr Marek Janiak Cieklin-Józefów 278 będzie czynny w piątki od 8 do 22 i w soboty od 8 do 20 w wyjątkowych wypadkach w niedziele.
Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105