Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Tajne przez poufne

95

Minister Sprawiedliwości Jarosław Gowin przyjechał z wizytą do Jasła prawdopodobnie w związku z planowanymi zmianami w sądownictwie. Nasz obiektyw uchwycił ministra na jednej z jasielskich ulic.

Około godziny 16. 00 Jarosław Gowin był widziany przy ulicy PCK w Jaśle, a wraz z nim burmistrzowie Andrzej Czernecki, Leszek Znamirowski i Antoni Pikul.

(icz)

Reklama

Komentarze: 95

Dodaj komentarz Widok:
1
@ obserwator
dnia 04.06.2012, 11:25 · Zgłoś
najwyższy czas zrobić zmiany w sądownictwie bo karajom niewinnych a winni chodzom bezkarnie mam dowody na to jakby ktoś miał problemy
Odpowiedz
3
@ VVV
dnia 04.06.2012, 10:39 · Zgłoś
Funkcjonariusz Opus Dei wizytował matecznik moherów?
Odpowiedz
3
@ pimpek
dnia 03.06.2012, 21:41 · Zgłoś
Gowin pochodzi z Jasła,żonę ma z Jasła, w dzieciństwie mieszkal z rodzicami w domu niedaleko szpitala.
Odpowiedz
3
@ Towarzyski
dnia 03.06.2012, 18:37 · Zgłoś
Chciałem zapytać czy nasz Burmistrz to należy do PO bo widać że PO mocno popiera wszystko na to wskazuje a ja na niego głosowałem bo myślałem że nie jest z żadna partią związany
Odpowiedz
2
@ krzysztof
dnia 05.06.2012, 08:29 · Zgłoś
Burmistrz powinien zajmować się sprawami związanymi z rozwojem miasta, tworzeniem nowych stanowisk pracy, załatwianie sprwa mieszkańców miasta, ... a nie politykowaniem.
Odpowiedz
0
@ hm
dnia 03.06.2012, 18:27 · Zgłoś
Wielkie rzeczy, przywiózł "borowików" do koszenia trawy na swej działce.Burmistrz pewno ma nowy model.
Odpowiedz
-13
@ hm
dnia 03.06.2012, 19:55 · Zgłoś
Widać co się A.G na klasztorze zakonspirował Maślak jeden...
Odpowiedz
17
@ lustrator
dnia 03.06.2012, 18:17 · Zgłoś
Czernecki to zakamuflowany pisowiec nie żadna platforma.
Jeśli do Brukseli, to chyba nie z listy PO i życzę powodzenia.
Odpowiedz
16
@ aaa
dnia 03.06.2012, 11:50 · Zgłoś
Podobno rumiany chce europosłem zostać, dlatego tak często jeździ do Krakowa, do ministra..
Odpowiedz
0
@ jozefat
dnia 03.06.2012, 11:01 · Zgłoś
Przestańcie się wymądrzać przecież wolno mu odwiedzić rodzinę a przy okazji dowiedzieć co się dzieje w rodzinnym mieście.
Odpowiedz
18
@ ubolewacz
dnia 03.06.2012, 11:21 · Zgłoś
tylko jedno ale,w odwiedziny do rodziny nie jedzie się służbowym autem na koszt biednego podatnika który za 1200 ma tyrać do 67 roku...
Odpowiedz
2
@ czytacz
dnia 02.06.2012, 23:51 · Zgłoś
A w Gorlicach jakoś wiedzieli po co Gowin był, a był tam tego samego dnia, tylko kilka godzin wcześniej http://www.gorlice24.pl/3,4114,Sad_Rejonowy_zostaje.htm
Odpowiedz
0
@ os
dnia 02.06.2012, 23:44 · Zgłoś
ale jestescie zrąbani ...
Odpowiedz
0
@ andrzej
dnia 02.06.2012, 22:34 · Zgłoś
Do "swena"
Tutaj też jesteś patafianem!!!
A na tych zdjęciach jakoś Pana Pikula nie widzę .
Odpowiedz
-14
@ LORD
dnia 02.06.2012, 21:11 · Zgłoś
... i to tyle w temacie A.G .
Odpowiedz
-2
@ oko
dnia 02.06.2012, 15:14 · Zgłoś
taki artykuł beznadziejny powinien być umieszczony na portalu "WJ" bo tam tylko takie bzdury S pisze
Odpowiedz
0
@ ŻYDEK
dnia 02.06.2012, 14:59 · Zgłoś
i bardzo dobrze
Odpowiedz
9
@ łoj
dnia 02.06.2012, 14:34 · Zgłoś
Podobno mają przerabiać panoramę na bóżnicę to był powód przyjazdu Gowina.
Odpowiedz
4
@ rzatne
dnia 02.06.2012, 13:46 · Zgłoś
Gowin też człowiek przecież mógł sobie przyjechać do Jasła i nie musiał tego ogłaszać całemu światu, zjadł dobry obiadek w restauracji Panorama i pojechał dalej.
Artykuł niskich lotów :/
Odpowiedz
9
@ jaślanin
dnia 02.06.2012, 13:28 · Zgłoś
Co tak Andrzejek zalatuje u tego Gowinka. Może pójdzie na z-cę Ministra Sprawiedliwości do Warszawy.
Odpowiedz
11
@ HAHA
dnia 02.06.2012, 12:58 · Zgłoś
Walom i to dobrze gorzałe a wczoraj chyba było Dzien Dziecka to się im nalezało!!
Odpowiedz
8
@ 1213
dnia 02.06.2012, 12:18 · Zgłoś
Po mszy Jasio podchodzi do księdza i mówi:
- Pańskie kazanie było [...]!
- Synu! Nie możesz tak mówić!
- Ale Pańskie kazanie było naprawdę [...]!
- Synu, opamiętaj się póki możesz!
- Było tak [...], że postanowiłem dać 1000 zł na kościół.
- [...]sz?!
Odpowiedz
4
@ rom
dnia 02.06.2012, 12:00 · Zgłoś
a mnie to [...]wno obchodzi ze jakis tam gowin do jasła przyjechal to jaslo wraz z urzednikami powinno zostac zaorane przeciez to [...] ludzie patrzcie na te [...] burmistrzow jak wygladaja ale musza [...] gorzale bo maja nosy czerwone jak [...]
Odpowiedz
9
@ XX
dnia 02.06.2012, 11:42 · Zgłoś
A gdzie Redaktor były Policjant [...] i Baron co niema zdjęc na swoim portalu jego i koleghe nie powiadomili HIHI
Odpowiedz
9
@ jaś
dnia 02.06.2012, 14:11 · Zgłoś
powiadomili ale on teraz za św.Marią się ugania i ją na odpustach filmuje.
Odpowiedz
8
@ ja
dnia 02.06.2012, 11:39 · Zgłoś
przyjechał działkę skosić,bo trawsko urosło okropne.
Odpowiedz
23
@ janko
dnia 02.06.2012, 10:47 · Zgłoś
Kościow ty [...] fałszywy!!! za kratki za te twoje kłamstwa , tam jest twój pokój człowieku! aha negocjujesz z Gowinem który chcesz! dla takiego budrysa jak ty to koryto i tyle!
Odpowiedz
-15
@ janko
dnia 02.06.2012, 20:52 · Zgłoś
janko ty mu do pięt nie dorastasz, [...] skończony!
Odpowiedz
17
@ pisio
dnia 02.06.2012, 09:49 · Zgłoś
wszystko co pokatne wiaze sie ze zdrada,mamy jak na dłoni osobników za którymi skaczecie do przysłowiowego ognia na wyborach,brawo
Odpowiedz
14
@ jaś
dnia 02.06.2012, 09:37 · Zgłoś
oj co to jest grane ? minister po bramach się z działaczami chował ?,licze że nie załatwiali jakiejś ustawy bo wtedy spotkanie było by na cmentarzu.
Odpowiedz
-5
@ Pusto w rozumie
dnia 02.06.2012, 08:20 · Zgłoś
Czy to prawda, że Kmiecik z tym Gajeckim świadomie zlikwidowali siedzibę PO w Jaśle, żeby nikt im nie zawracał resztek tego, co między uszami im sie ostało?
Odpowiedz
14
@ Do pusto w rozumie
dnia 04.06.2012, 08:07 · Zgłoś
Do pusto w rozumie.

Ci dwaj Panowie to wszystko mogą świadomie a co dopiero nieświadomie.

Nie denerwuj Ich bo zlikwidują wszystko i gdzie będziesz swoje [...] prezentować.
Odpowiedz
-5
@ jaślanka
dnia 02.06.2012, 06:19 · Zgłoś
Dziwią mnie te wszystkie komentarze, przecież pan Gowin pochodzi z Jasła -może przyjechał po prostu odwiedzić stare śmieci?
Odpowiedz
1
@ sensacja
dnia 02.06.2012, 07:45 · Zgłoś
Źadna sensacja z tym Gowinem ! Pół miasta wiedziało wcześniej że przyjedzie...
Odpowiedz
0
@ new
dnia 02.06.2012, 01:16 · Zgłoś
a ten zakołysany to bogus ... i wiwat bezrobocie, wiwat bieda, wiwat dobry obiot
Odpowiedz
5
@ tom
dnia 01.06.2012, 23:20 · Zgłoś
pudelek :D
Odpowiedz
0
@ romek
dnia 01.06.2012, 23:00 · Zgłoś
Nie bardzo rozumiem po co przyjechał człowiek bandy PO do Jasło
Odpowiedz
5
@ Sven
dnia 01.06.2012, 23:06 · Zgłoś
Nie człowiek bandy tylko poskromić bandytów w tym mieście szczególnie ,,bohaterów policjantów i co niektórych prokuratorów-co maja kompetencję i wiedzę z wyobraźnią niczym dziecko w piaskownicy o budowie mostów na Sekwanie.Widzę,że echa skarg z Jasła doszły do Warszawy w końcu kij ma dwa końce.
Odpowiedz
3
@ SWOT
dnia 01.06.2012, 22:53 · Zgłoś
Mam pytanie, czy ten na trzecim zdięciu wsiadjący do volvo to może Gowin?
Odpowiedz
4
@ WSI
dnia 02.06.2012, 07:28 · Zgłoś
a co podobny? zabiega i pomaga ludziom, nie tak jak co niektórzy tylko obiecują...
Odpowiedz
3
@ Sven
dnia 01.06.2012, 22:46 · Zgłoś
Boże marzę o tym aby Niemcy rządzili tym bałaganem o nazwie Polska DRANG NACH OSTEN.
Odpowiedz
4
@ Sven
dnia 01.06.2012, 22:43 · Zgłoś
Ludzie każdy z was jest non stop pod obserwacją przez [...] i informatorów w waszych miejscach zamieszkaniach ja mam tą możliwość wiedzieć kto jest w moim otoczeniu i co na mnie piszę w protokołach---,,PROTOKÓŁ Z OBSERWACJI'' zastanawiam się czy by nie zamieścić co niektórych na tablicach informacyjnych z tym co pisali na swoje ofiary.[...] wiem,że to czytacie [...] na was też donoszą wielu z was nie dostanie przez wiele lat awansu o reszcie nawet nie wspomnę ---[...] [...] ! W Polsce jest 200 tyś, informatorów i jest to zasługa kartofla
Odpowiedz
5
@ 67
dnia 02.06.2012, 00:18 · Zgłoś
POtwierdzam kartofla ze WSI to zasługa , co pod palemom lubi bywać .
Odpowiedz
2
@ WSI
dnia 02.06.2012, 07:31 · Zgłoś
Dodaj,że z tobą ! Zmiana nazwy MIRETTE (nieczynne)
Odpowiedz
5
@ Buzzersky
dnia 01.06.2012, 22:42 · Zgłoś
Informacja niczym z portalu plotkarskiego, tylko trochę bardziej amatorska :)
Odpowiedz
-4
@ Miliard w Rozumie
dnia 01.06.2012, 21:57 · Zgłoś
Gdzie ma biuro PO w Jaśle, moze Pani redaktor [...] takie pytanie Panu Gajackiemu - człowiekowi, od FUNKCJI i od braku pomyłu nawet na to co włożyć na siebie rano
Odpowiedz
0
@ Miliard [...]
dnia 01.06.2012, 22:35 · Zgłoś
Fajnie, że martwisz się o Pana Gajeckiego ale On da sobie radę w przeciwieństwie do ciebie frustracie!!

To on poprowadził PO w Jaśle do kolejnego zwycięstwa!!

A że PO w Jaśle stała się za silna to trzeba jej skrzydełka przyciąć i biuro odebrać!!
Odpowiedz
-9
@ tedy
dnia 01.06.2012, 21:40 · Zgłoś
Roman wal kmiecia ile wlezie!
Odpowiedz
-16
@ Michał S
dnia 01.06.2012, 21:49 · Zgłoś
wal do bólu całe plemię tych z samoobrony folusza...
Odpowiedz
-29
@ Observe-jaślano
dnia 01.06.2012, 21:31 · Zgłoś
Brawo panie Romanie, nareszcie odpowiednia klasa polityczna!!! Widać kto jest faktycznie guru Platformy Obywatelskiej w Jaśle!!!
Odpowiedz
5
@ Jan.RJS
dnia 01.06.2012, 21:22 · Zgłoś
Sprawiedliwość w Jaśle przydała by się.Ponieważ policjant morze zatruć bez powodu życie.Chłopak jadący do kościoła ,złożyć dokumenty .Bo ma zamiar iść do nowicjatu . Został potraktowany przez policjantów jak bandyta.Ponieważ zaparkował samochód około 60m przed nimi ,cofając do tyłu ,na kościelny parking.Policja stała 16 m od krawędzi jezdni ,po przeciwnej stronie,przy kontynerze na śmieci,Nawet nie zauważył że mieli go zamiar zatrzymać.Policjanci uznali parkowanie za ucieczkę.I podczas kontroli zachowywali się gorzej niż [...] .Odebrano mu prawo jazdy i skierowali sprawę do sądu grodzkiego.
Odpowiedz
5
@ walec
dnia 01.06.2012, 21:13 · Zgłoś
Pewnie przyjechał zobaczyć drogę Jasło- Nowy Glinik.
Odpowiedz
25
@ Do Jareniowki wróć
dnia 01.06.2012, 21:02 · Zgłoś
Romek ale z Ciebie model. Widać,ze wladza Ci sluzy. Ciekawe czy jako radny gminny tez będziesz na takiej,,diecie"?
Odpowiedz
-25
@ Lord
dnia 01.06.2012, 21:34 · Zgłoś
tak trzymaj roman ! "psy szczekają a karawana jedzie dalej"
Odpowiedz
18
@ milady
dnia 02.06.2012, 10:17 · Zgłoś
Takie włażenie rządzącym w [...]ę jest żenujące my lord!
Odpowiedz
-13
@ milady
dnia 02.06.2012, 20:58 · Zgłoś
...ja tylko kroczę za tobą , podobno jesteś gwiazdą P.O -- Podkarpacia!!!
Odpowiedz
0
@ tedy
dnia 01.06.2012, 21:01 · Zgłoś
A gdzie Kmiecik ?Najlepszy przyjaciel ministra !
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 01.06.2012, 21:24 · Zgłoś
NIe było go na spotkaniu z ministrem.
Odpowiedz
0
@ SPŁUCZKA
dnia 01.06.2012, 21:35 · Zgłoś
... w gipsie znowu nogę leczy...
Odpowiedz
0
@ cuuura z rzeszowa
dnia 01.06.2012, 21:49 · Zgłoś
Nogę leczy kto inny!
Odpowiedz
0
@ e33
dnia 02.06.2012, 00:44 · Zgłoś
chyba rolnictwa!
Odpowiedz
9
@ cola
dnia 01.06.2012, 21:00 · Zgłoś
kurcze normalnie podnieta .
co z tego ze przyjechal...
to juz musicie tu artykul pisac i zdjecia
gosc jest znany z telewicji
z wypowiedzi itd
to nie robcie jakiejs sensacji
tak jakbyscie chcieli jaslu pokazac jak minister wyglada
spokojnie niektorzy ogladaja tv to wiedza...
Odpowiedz
3
@ Do właściceli jaslo4u
dnia 01.06.2012, 20:47 · Zgłoś
Pudelek jak bozie kocham :) Cóż, jaki redaktor taki portal. Szkoda, że jaslo4u schodzi na psy. Kiedyś artykuły były o wiele lepsze.
Odpowiedz
7
@ dooooooooo
dnia 01.06.2012, 19:26 · Zgłoś
na trzecim zdjęciu za moją bryczką staneli , ja ich widziałem i mam lepsze zdjęcia i oczywiście autograf mi dali i się niechwale!!!
Odpowiedz
5
@ ????
dnia 01.06.2012, 19:50 · Zgłoś
a co w tej chwili zrobiłeś? ogarnij się gościu
Odpowiedz
0
@ dooooooooo
dnia 01.06.2012, 22:04 · Zgłoś
[...]!!!
Odpowiedz
5
@ Ronin
dnia 01.06.2012, 19:14 · Zgłoś
No ostatnio artykuły schodzą z poziomu - i do tego marne informacje - trzeba sie znów postarać
Odpowiedz
6
@ truski
dnia 01.06.2012, 20:18 · Zgłoś
Wojtku, oszczędź sobie ten komenatrz i weź się za jakąś robotę bo narazie wegetujesz
Odpowiedz
31
@ [...]
dnia 01.06.2012, 19:12 · Zgłoś
Poszły na obiad,ale zapomniały ,że restauracja została przeniesiona koło Domu Nauczyciela...To po pierwsze.A po drugie ,jak się skradają chyłkiem ,jak w powstaniu warszawskim,oznacza to,że koniec ww murgrabiów jest bliski,a stan ich umysłów deszczowy i śliski!!! No to mamy władzę-skandal!!!
Odpowiedz
-17
@ POKEMON
dnia 01.06.2012, 21:39 · Zgłoś
TY [...]-LIZAKU wygłaszaj swoje mowy na spotkaniu z moherami , bo was koniec już dawno został przesądzony [...]..
Odpowiedz
0
@ krzysztof
dnia 04.06.2012, 08:10 · Zgłoś
A przepraszam to od kiedy restaracja jest przeniesiona? Może coś mylisz piszesz o Panoramie a tam jest... ( bez kryptoreklamy)
Odpowiedz
22
@ keller
dnia 01.06.2012, 19:05 · Zgłoś
cha,cha bagażniki otwarte,wąska uliczka tak wyglądają nasze władze .Ciekawe co tam sobie przekładali w tych furach i jeszcze Piotrka w to mieszają !!! a te anteny CB to do czego -jak tam scieżka i czy suszą misiaczki ??? no pewnie ze kawałek za Jasełkiem juz żaden misiaczek ani straszak miejski ich nie zna . cha,cha
Odpowiedz
7
@ Pewnie dostał .....
dnia 01.06.2012, 18:44 · Zgłoś
"fotkę" od straży miejskiej :-)
Odpowiedz
6
@ Franz
dnia 01.06.2012, 18:43 · Zgłoś
Artykuł z nóg nie zwala, ale cóż można więcej na pisać skoro wizyta jakaś "tajna"?
Mnie jako news pasuje.
Odpowiedz
9
@ lisek
dnia 01.06.2012, 18:40 · Zgłoś
Spotkał się także z prezesem klubu Czarni Jasło,w którym kiedyś występował i porozmawiali o przyszłości i pomocy dla jasielskiej piłki.
Odpowiedz
22
@ K.
dnia 01.06.2012, 18:06 · Zgłoś
Ale żenujący news, i jeszcze głowa Gowina w kółeczku, haha nie mogę, trzymajcie mnie :D:D:D
Odpowiedz
18
@ szary
dnia 02.06.2012, 12:06 · Zgłoś
to nie kółeczko - to aureola
Odpowiedz
15
@ bambenio
dnia 01.06.2012, 18:01 · Zgłoś
Tak jestem [...] tym artykułem, że sobie podskoczę.
Odpowiedz
6
@ gwiazdor
dnia 01.06.2012, 17:48 · Zgłoś
ah Ci paparazzi :D
Odpowiedz
40
@ truskawka
dnia 01.06.2012, 17:15 · Zgłoś
przecież Romuś jest nr.1 [...] w Jaśle przepraszam w Jareniówce
Odpowiedz
-18
@ POKEMON
dnia 01.06.2012, 21:42 · Zgłoś
Ale ci żal, twój czas już miną i nie wróci Leo-szku zdrajczyku..
Odpowiedz
-13
@ s k
dnia 04.06.2012, 08:45 · Zgłoś
pisz wymaluj jasielski niesiołowski ...skad u ciebie tyle nienawisci
Odpowiedz
41
@ dd
dnia 01.06.2012, 17:13 · Zgłoś
przyjechał pochlać i tyle :]
Odpowiedz
12
@ goor
dnia 01.06.2012, 21:47 · Zgłoś
A on chla?Przecież to święty człowiek!Tylko co jeszcze robi w PO???
Odpowiedz
49
@ misio
dnia 01.06.2012, 16:55 · Zgłoś
i jeszcze ten [...] Kościow co on ma wspólnego ze sprawiedliwością, on tylko przystanki umie stawiać
Odpowiedz
-34
@ POKEMON
dnia 01.06.2012, 21:43 · Zgłoś
A ty lewusie tylko oczerniać ludzi, którzy działają w Jaśle... misio ale z ciebie paróweczka...
Odpowiedz
27
@ do Pokemona
dnia 02.06.2012, 08:36 · Zgłoś
"oczerniać ludzi, którzy działają w Jaśle... " pokaż mi tych co działają w Jaśle (oczywiście z korzyścią dla miasta) a sam znajdę misia i zmuszę do przeprosin !!!
Odpowiedz
55
@ Gibon
dnia 01.06.2012, 16:46 · Zgłoś
No i jaki cel ma ten "ambitny" artykuł. Był o i co z tego? - ale amatorszczyzna, tak chcą udawać niejakich paparazzi...
Odpowiedz
4
@ truski
dnia 01.06.2012, 16:47 · Zgłoś
to nie artykuł lecz informacja, a to różnica.
Odpowiedz
23
@ satessa
dnia 01.06.2012, 18:02 · Zgłoś
to przeciez pomponik czy pudelek lub inny portal plotkarski co zobaczy umiesci na stronie LOL
Odpowiedz
14
@ hłehle
dnia 01.06.2012, 18:26 · Zgłoś
E tam pewnie z palacu przywiózł nowe emerytury :-) A ze wielkie one beda to w kilku chlopa musieli wyładowywać
Odpowiedz
0
@ Gibon
dnia 01.06.2012, 19:32 · Zgłoś
Twój wywód czy też wzód także nie informuje o celowości tej informacji. "Gowin był widziany"...
Odpowiedz
23
@ Jareniówka
dnia 01.06.2012, 21:04 · Zgłoś
Tajniakiem kręcą ludy.

Jak ktoś z Jareniówki jest radnym Miasta Jasła a nie gminy czy powiatu?

Czy to nie jest kłamstwo wyborcze?
Odpowiedz
0
@ bebeN
dnia 01.06.2012, 21:46 · Zgłoś
Tajniak- ładne określenie, trzeba było się uczyć; tam [...]ków już nie przyjmują...
Odpowiedz
0
@ ludziska wrzućcie na luz
dnia 03.06.2012, 09:53 · Zgłoś
czy ciemno, czy jasno piekę z mamą ciasto bo to jasło jest nasze i nie może być inaczej
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.