Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

To już za 100 dni

64
Trwa sezon studniówkowy. Ten dzień, na 100 dni przed maturą ma być wyjątkowy pod każdym względem, zwłaszcza dla dziewczyn. Tego dnia chcą być piękne, wytworne i zapamiętać ten bal na całe życie.

Zapraszamy do obejrzenia <Fotorelacji> ze Studniówki I Liceum Ogólnokształcącego w Jaśle autorstwa Marka Reczka.






Wizyta u kosmetyczki i fryzjera należą już do pakietu standardowego. Kreacje wybierane są odpowiednio wcześniej, bo to najbardziej spędza im sen z powiek. Nie będzie zatem przesadą stwierdzenie, że studniówka jest swoistą rewią mody. A skoro już jesteśmy przy tym temacie, to przypominamy o obowiązujących w tym karnawale kolorach. Pamiętajcie dziewczyny, że ten sezon należy do: popielu i bordo. Szerzej na ten temat można przeczytać w innym artykule, zamieszczonym na naszej stronie. Dla panów dobra wiadomość – niezmiennie obowiązkowy garnitur, choć niekoniecznie ciemny (faceci zawsze mają łatwiej i nawet jak podążają za modą, to ponoszą zdecydowanie mniejsze koszty).

Wystrojone, z nienagannym makijażem i osobą towarzyszącą, która czasami stanowi tylko element dekoracyjny, wkraczamy w progi szkoły (ostatnio coraz częściej – modnego i kosztownego lokalu). Ten wielki bal odbywa się zazwyczaj na 100 dni przed egzaminem maturalnym. Uczestniczą w nim uczniowie, ich osoby towarzyszące oraz dyrekcja i nauczyciele. Impreza zaczyna się toastem wznoszonym szampanem, a po nim pierwszy taniec – polonez, później prezentacje artystyczne i zabawa do białego rana.








I w zasadzie na tym powinnam zakończyć ten temat, ale jest coś, co mi na to nie pozwala. Spróbujcie przenieść się w czasie i wyobrazić sobie studniówkę, powiedzmy sprzed 20 lat (chociaż 10 lat temu było jeszcze podobnie). To były czasy, kiedy na strój studniówkowy składały się granatowa lub czarna układana spódnica i biała bluzka.

Od kilku lat obserwujemy gwałtowne zmiany w dekoracji. Skromny ubiór zastąpiły kosmicznie drogie i mocno wydekoltowane kreacje oraz fryzury z epoki baroku. Czerwone majtki – gwarant szczęścia na maturze zostały wyrzucone do lamusa, a zastąpiły je – a jakże czerwone – podwiązki.

Współczesne studniówki nie są już zwykłą potańcówką, ale balem z wielkim rozmachem. Oczywiście ktoś powie, że to raz w życiu. To, prawda, ale właśnie ten „raz” powinien zachować w naszej pamięci piękne wspomnienia, wspaniałą zabawę, a nie odciski na nogach, rozdarte sukienki i kac gigant następnego dnia. Studniówka stała się wyścigiem szczurów, rywalizacji między dziewczynami. Makijaż, solarium, manicure, fryzjer - to u w dzisiejszych czasach jest na porządku dziennym. Nie zdają sobie jednak sprawy, że tymi zabiegami i strojem dodają sobie lat. Inwestując przesadnie w siebie, świadomie czy nie, stawiają w niezręcznej sytuacji tych, którzy mają nieco mniej zasobny portfel i boją się, że nie będą czuli się dobrze na takiej imprezie. Zastanówmy się zatem, czy na pewno o to chodzi? Ma być dużo i drogo czy po prostu fajnie?










31 stycznia 2009 r. 252 uczniów z I Liceum Ogólnokształcącego w Jaśle, wraz z osobami towarzyszącymi i gronem nauczycielskim bawiło się przez całą noc na sali MOSiR-u. Była to pierwsza w historii szkoły studniówka poza murami szkoły.
Tradycyjnie imprezę rozpoczęły podziękowania i kwiaty złożone na ręce nauczycieli. Następnie nieodzowny element każdej studniówki, a mianowicie Polonez. Podczas wczorajszego wieczoru nie zabrakło również kabaretu, w którym uczniowie parodiowali swoich wychowawców, a później już zabawa do białego rana...

(omega)
Reklama

Komentarze: 64

Dodaj komentarz Widok:
0
@ xyz
dnia 23.02.2009, 23:56 · Zgłoś
Oczywiscie ze najwazniejsze jest 1LO. Prezentuje wysoki poziom a ja, jak i moi znajomi znakomicie radzimy sobie na studiach tecnicznych.
Odpowiedz
0
@ sabek
dnia 19.02.2009, 21:03 · Zgłoś
haha kłócicie się o poziom w szkole?? xD ILO może i miało kiedyś jakiś prestiż bo było pierwszym liceum w Jaśle i tak zostało że nadal jest uznawane za prestiżową szkołe ale wcale nie znaczy że poziom w niej jest jakiś wygurowany bo w każdym LO ucza tego samego w zaleznosci od profilu więc nie mówcie o jakichś poziomach bo to brednia heh.. to od uczniów zalezy jaki poziom nauki prezentuja, a to że pokazali ILO to nic nie znaczy za rok moze pokaza inna szkole :D haha cyrk z tych waszych żali..:D
Odpowiedz
0
@ suchor
dnia 15.02.2009, 16:45 · Zgłoś
kiedy to bedze mam dopiero 10 lat szkoda
Odpowiedz
0
@ asdasd
dnia 14.02.2009, 18:54 · Zgłoś
ladna kicha 1lo
Odpowiedz
0
@ ek
dnia 11.02.2009, 18:37 · Zgłoś
jak sobie mało wziąłeś to się nie dziw, że mało :D
Odpowiedz
0
@ Uczennica I LO
dnia 11.02.2009, 18:31 · Zgłoś
O, czego tu się dowiedzieć można :D
Trzeci rok chodzę do tej szkoły, a jakoś sama nie zauważyłam, że się wszyscy wywyższają, że dostają się dzięki znajomościomi, że "siedzicimy w domu 24h na dobe jak mruki i sie uczymy" i że "nauczyciele dają oceny za prezenty" (mogłoby to dotyczyć najwyżej jednej nauczycielki w całym LO ale i tak nie w sposób przedstawiony).
Oczywiście że ILO jak każda szkoła ma swoje plusy i minusy, ale jestem ciekawa ile z osób wypowiadających sie negatywnie wie faktycznie cokolwiek na jej temat? Plotki tworzone przez osoby, którym jednak brakło tych punktów nie są dla mnie specjalnie rzetelne:P Ciekawe czy gdyby mieli możliwość uczyć sie w 'pierwszym' to by z niej nie skorzystali. Ciekawe.. ;)

I żeby nie było, nie chodzi o wywyższanie się ale o odparcie bezpodstawnych ataków.

Ja osobiście mając wybierac liceum po raz drugi na pewno wybrałabym tak samo. :)
Odpowiedz
0
@ DzekiiCZAN
dnia 09.02.2009, 22:54 · Zgłoś
mało [...] było
Odpowiedz
0
@ vc
dnia 09.02.2009, 19:27 · Zgłoś
patrzcie!! nawet ze zdjecia flaszke rozmontowali;)) tylko jakby dzin z tej flaszki pozostał ;))
Odpowiedz
0
@ Adobe Photoshop
dnia 07.02.2009, 17:26 · Zgłoś
szkoda że ta flaszka tak szybko znikła z ostatniego zdjęcia :D ale nad żółtą chusteczką widać lekką mgiełke jeszcze B)
Odpowiedz
0
@ ek
dnia 05.02.2009, 22:28 · Zgłoś
Wystarczy wejsc na strone Nowin; www.nowiny24.pl, tam mozna obejrzec zdjecia z pozostalych jasielskich studniowek.
Odpowiedz
0
@ anonim
dnia 05.02.2009, 22:06 · Zgłoś
laytowo prezentuje sie dziewczyna na przedostanim zdjeciu sweeeeeeeeeeeeetttt focia :*
Odpowiedz
0
@ ehhhh
dnia 05.02.2009, 20:02 · Zgłoś
Tak na marginesie, szkoła wynajęła firmę do robienia zdjęć. (Ciekawe czy inne szkoły nie chciałyby jakoś uwiecznić swojej studniówki? )Nikt nikomu łaski nie robił, że przyszedł na tę studniówkę robić zdjęcia. A tak się złożyło, że jednym z fotografów w tej firmie jest właśnie osoba, której zdjęcia zostały tutaj zaprezentowane, btw osoba związana z j4u :)

Prawdę mówiąc, to nie wiem o co tutaj się rozchodzi... W naszym mieście jest mnóstwo wydarzeń, a redaktorzy nie są omnibusami, żeby wiedzieć o każdej imprezie itd... Czasem wystarczy dać sygnał, że coś się będzie działo, czasem trzeba zaprosić, a najlepiej jest samemu napisać relację i wysłać do j4u...

O ile mi wiadomo, w sobotę IILO będzie mieć studniówkę... jaki problem nadesłać zdjęcia i napisać krótką, nawet lakoniczną notkę?

PS
rozumiem, że wszyscy, którzy tak krytykują I LO uczęszczają/uczęszczali do tej szkoły, skoro tak dobrze wiedzą jakie tam ważniaki i [...] w sobie osoby chodzą, że to szkoła lansu, bansu i cwaniactwa. Nie ma to jak krytykować kogoś/coś praktycznie bezpodstawnie, wygodnie za pośrednictwem internetu i "anonimowych" komentarzy. Ale tak już jest w internecie, że jak jest okazja, to trzeba komuś dołożyć...

Przykro jest patrzeć na takie komentarze, kiedy po prawie trzech latach nauki w tej szkole nagle dowiadujesz się, że jesteś cwaniakiem i najgorszym chamstwem... Teraz rzeczywiście wolałbym, żeby nic na temat tej studniówki nikomu nie było wiadomo. Czytanie komentarzy, że nic się w Jaśle nie dzieje i że Jasło schodzi na psy jest zdecydowanie mniej bolesne niż czytanie jakim to złym człowiekiem się jest...

Pozdrawiam,
uczeń ILO.
Odpowiedz
0
@ do babel
dnia 05.02.2009, 13:45 · Zgłoś
do ekonoma !!!!bo od tego przedmiotu na którym mu zależało w I LO nie ma dobrego nauczyciela....i tylko tyle a może aż tyle!!!!!
Odpowiedz
0
@ cfr
dnia 05.02.2009, 12:23 · Zgłoś
no w 1 mają fajną Panią od historii bodajże ;)
Odpowiedz
0
@ T.Y.
dnia 05.02.2009, 10:00 · Zgłoś
Hahha ! Śmiesznie jesteście :) Wyścig szczurów to jest czy co ?! Rankingi - nie rankingi, lepsi - gorsi xD
Każdy miał swoją studniówkę, a to, iż ILo pokazało się na jasielskiej stronie, jak dla mnie nic nie znaczy :) Jak dla mnie innym szkołom nie potrzeba rozgłosu! Ha! to będziemy pamiętać do końca życia.
Chodź nie [...] pomysłem, byłoby pozbierac po kilka (dosłownie kilka!) zdjęć i wtedy dać na jasielski portal- jak bawią się uczniowie szkół ponadgimnazjalnych w Jaśle.
Zaznaczę jeszcze, żeby nie było zbędnych komplikacji, nie uczęszczam do zadnej szkoły w Jaśle. Pozdrawiam maturzystów i życzę jak najlepszych wyników na egzaminie dojrzałości:)
Odpowiedz
0
@ fi
dnia 05.02.2009, 00:28 · Zgłoś
A więc odpowiem na powyższą wiadomość skierowaną do mnie. Nie mówię, że każdy uczeń innej szkoły jest gorszy, wręcz przeciwnie-takich nie ma zbyt wielu. Ja nawiązywałem do komentarzy typu :
"1LO, JAKAS SZKOLA LANSU I BANSU "
"do Klada "D" :[...] a nie rządzi ,[...] "
Przeczytawszy takie wypowiedzi swoistych ewenementów, niemalże wykrzyczane w moim kierunku, pozwoliłem sobie na powiedzenie,co na ten temat sądzę.Owszem, brzmiało to sarkastycznie i wulgarnie, ale nie zmienię swojego zdania co do ludzi pokroju Bossa.Jeśli zaś chodzi o "konflikt" 1lo vs reszta szkół, to gdybym teraz kończył gimnazjum, prawdopodobnie wybrałbym ekonoma.
Odpowiedz
0
@ malinowa
dnia 05.02.2009, 00:21 · Zgłoś
Ej ludzie po co te klutnie. I jak zwykle corocznie klutnie sa o 1LO. Oni chyba placa za to zeby ich foty byly pokazywane na jaslo4u.pl. Jak tacy wszyscy madrzy to niech pokaza te nieocenzurowane zdjecia bo i takie sa. O innych szkolach mozna pisac i mowic ze szkola matek albo niukow. Chcialam zauwazyc ze 1LO juz nie jest na pierwszym miejscu w rankingu szkol wiec nie starajcie sie zdobyc slawy sztucznie.....
Odpowiedz
0
@ LO
dnia 04.02.2009, 22:11 · Zgłoś
ja nie rozumiem niektórych wypowiedzi. Sam chodzę do I liceum i jakoś nie zauważyłem żeby ktoś się nadmiernie wywyższał. Oczywiście, zgadzam się że są jednostki, typowe "jasielskie ważniaczki", ale to zdecydowana mniejszość. Pozostałe 99% to normalni ludzie :) zdrowego podejścia do sprawy życzę
Odpowiedz
0
@ LO
dnia 04.02.2009, 22:10 · Zgłoś
ja nie rozumiem niektórych wypowiedzi. Sam chodzę do I liceum i jakoś nie zauważyłem żeby ktoś się nadmiernie wywyższał. Oczywiście, zgadzam się że są jednostki, typowe "jasielskie ważniaczki", ale to zdecydowana mniejszość. Pozostałe 99% to normalni ludzie :) zdrowego podejścia do sprawy życzę
Odpowiedz
0
@ anka
dnia 04.02.2009, 17:28 · Zgłoś
Jestem absolwentką ILO, podobnie jak większość mojej rodziny. Myślę, patrząc na Jasło tudzież powiat jasielski, że te kilka lat temu dokonałam dobrego wyboru. Szkoła jak szkoła... ma swoje zalety, jak i wady. Poziom taki, a nie inny.
Jeśli chodzi o spory dotyczące ILO w rankingach, sądzę, że "google prawdę powie" i tak natrafiłam na to:
http://www.perspektywy.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=941&Itemid=398

Link aktualny, myślę, że dość obiektywny.

A jeśli chodzi o studniówkę... wytłumaczenie widzę tylko jedno: ktoś z ILO pomyślał i zaprosił osobę z Jaslo4u, więc i (foto)relacja się pojawiła. Pytanie do maturzystów z innych szkół ponadgimnazjalnych: Co to za problem wybrać kilka fajnych zdjęć z waszej studniówki i przesłać mailem do redakcji Jaslo4u?

Mniej mówmy, więcej róbmy - tak po prostu.

Pozdrawiam.
Odpowiedz
0
@ bąbel
dnia 04.02.2009, 15:07 · Zgłoś
do cfr: Czyli gdzie?
Odpowiedz
0
@ do cfr
dnia 04.02.2009, 11:53 · Zgłoś
hahahaha jasne jasne :D w innych szkołach nauczyciele nie dają ocen za prezenty ;) tylko w 1 takie bajery... ;)
Odpowiedz
0
@ cfr
dnia 04.02.2009, 10:35 · Zgłoś
A mój syn dostał się do I LO a poszedł tam gdzie uczą na lekcjach w szkole a nie na prywatnych !!!:D
Odpowiedz
0
@ uczen 1 lo
dnia 04.02.2009, 10:19 · Zgłoś
"I Liceum Ogólnokształcące zajęło w tym roku 233 miejsce w kraju (w ubiegłym roku miało 213) oraz 13 w województwie podkarpackim. Po raz kolejny w rankingu zabrakło pozostałych szkół średnich z terenu powiatu jasielskiego. " - ... wiec jakoś nie widać tu innych szkół.....a ten ranking o którym mówisz to całkiem co innego....;D
Odpowiedz
0
@ Obiektywny
dnia 03.02.2009, 22:10 · Zgłoś
Jedynka z pod stacji miała 100 dniówkę ''Pod skałą'' i jakos się z tym nie afiszują, a była [...]!
Odpowiedz
0
@ anonim do uczen 1 lo
dnia 03.02.2009, 22:01 · Zgłoś
"1 LO jest najlepsze i dlatego sa zdjecia z naszej studniwoki xD a pozatym jak byscie czytali rankingi szkol to byscie wiedzieli ze to my jedyni w powiecie sie znalezlismy tam wiec prosze nie miec wontów ;P" i tu jest pokazane kto leczy swoje kompleksy pozyczja szkoly w powiecie, zal.pl B):D
Odpowiedz
0
@ Draculina
dnia 03.02.2009, 21:10 · Zgłoś
buahaha, ale gadacie wszyscy bzdury :D 1 LO dobrze się bawiło, ok. Inne zapewne też, sapaliby i tak gdyby pokazali 2 czy Ekonomik :P najlepsza jest własna studniówka, no nie?

czyli w moim przypadku w krośnieńskim Koperniku :D

i nie mówcie proszę, że jako jedyni znaleźliście się w powiecie w rankingu... lepiej zobaczcie, jak wypadliście w województwie i w Polsce (a jak my ;)
Odpowiedz
0
@ do uczen 1lo
dnia 03.02.2009, 20:09 · Zgłoś
może i jesteś uczniem 1 lo ale widzę, ze jesteś kompletnym, aroganckim [...]. Ja też chodzę do 1lo i bylem na tej studniówce, ale nie uważam się lepszym od uczniów innych jasielskich szkół. Relacje z innych szkół też powinny być udostępnione, niby dlaczego tylko 1lo ? Tak dla sprostowania, większość uczniów chodząca do 1lo chodzi dzięki wysokiej ilości punktów uzyskanych na teście gimnazjalnym, a nie dlatego że maja wpływowych rodziców. Wiadomo, że są takie osoby które chodzą dzieki rodzicom, ale nie wszyscy. A poza tym uważam, że to do jakiej szkoły się chodzi nie świadczy o inteligencji i wartości człowieka :) ...mac1990
Odpowiedz
0
@ do uczen 1 lo
dnia 03.02.2009, 19:14 · Zgłoś
dziwne jak ja czytalam ostatnie rankingi i najlepsza szkola w powiecie okazal sie ekonom... i co???
Odpowiedz
0
@ noooooo
dnia 03.02.2009, 18:08 · Zgłoś
uczniowi z 1 lo życzę powodzenia na maturze z polskiego. z taaaaaakimi ortografami zajedzie nawjwyżej na Górkę Gorajowicką.
Odpowiedz
0
@ do "fi"
dnia 03.02.2009, 16:34 · Zgłoś
czyli według Ciebie jeśli ktoś nie dostał sie do I LO do już jest [...] i gorszy???...sądząc po Twojej wypowiedzi jesteś typowym [...] w sobie chłopcem z nadmiernym poczuciem wyższości..sam powodujesz niechęc i wrogośc do I LO poprzez swój wywyższający tą że szkołe komentarz...szkoła jak każda inna, no może z niewiele wyższym poziomem nauczania niż w innych, oczywiście zdarzają sie naprawde uzdolnione jednostki ale juz nie tak często jak dawniej...odnośnie "prochów"...przypuszczam że średnia palaczy trawy w I LO w porównaniu do innych jasielskich szkołach jest podobna wiec naprawde Cie nie rozumie...
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 03.02.2009, 15:48 · Zgłoś
och, jejku, straszne ze tylko I LO miało studniówkę ! Pobijmy się o to ! :o
Odpowiedz
0
@ uczen 1 lo
dnia 03.02.2009, 15:31 · Zgłoś
1 LO jest najlepsze i dlatego sa zdjecia z naszej studniwoki xD a pozatym jak byscie czytali rankingi szkol to byscie wiedzieli ze to my jedyni w powiecie sie znalezlismy tam wiec prosze nie miec wontów ;P
Odpowiedz
0
@ Koleżanka
dnia 03.02.2009, 14:05 · Zgłoś
Sama jestem absolwentką 1LO i wiem ja tam jest naprawde. Widzicie podpisy na zdjęciach? Tam był fotograf jaslo4u!
Odpowiedz
0
@ an
dnia 03.02.2009, 12:35 · Zgłoś
ostatnie zdjęcie i ręka dziewczyny wymiata :D ;p
Odpowiedz
0
@ Nikt inny tylko JA
dnia 03.02.2009, 08:50 · Zgłoś
I LO to szkoła jak każda inna, a to, że "próbują" podnieść sobie poprzeczkę, to ich własna, wewnętrzna sprawa.W tamtym roku jaslo4u ogłosiło, aby wysyłać zdjęcia ze swoich studniówek, które zamieszczane były na portalu.Poczekajcie, nie tylko I Liceum kopnął taki zaszczyt:)
Odpowiedz
0
@ Zaciekawiony
dnia 03.02.2009, 00:04 · Zgłoś
A gdzież to były te liczne studniówki w innych szkołach, bo jakoś nikt nie podał nawet jednego miejsca?
Odpowiedz
0
@ fi
dnia 02.02.2009, 23:30 · Zgłoś
Przez większość z Was przemawia próżność i zazdrość. Dziwne, że w komentarzach nie ma krytycznego głosu któregokolwiek z uczniów 1lo(może jest jeden ale pod adresem organizatorów samej studniówki). Ja sam wiem, że przy rekrutacji dochodzi do wielu "pomyłek". Mimo wszystko żenujące są raczej wypowiedzi [...], niedoszłych absolwentów wspomnianej szkoły, a nie sam fakt faworyzowania jej przez "media". Jestem przekonany, iż wszystkie zgryźliwe wypowiedzi są dziełem ludzi, którzy niewiele sobą prezentują. Przejdźcie do czynów- skoro 1lo jest szkołą na niskim poziomie, to wynieście swoją na wyżyny.Moim zdaniem [...] pokroju Anonima czy Bossa są poniżej jakiegokolwiek szczebla- w moich oczach wygłupiacie się obrażając kogokolwiek.Na prawdę nie popisaliście się.Ciekawe czy chociaż przeczytaliście powyższy artykuł-przypuszczam, że to byłby dla Was zbyt duży wysiłek intelektualny.
Odpowiedz
0
@ fivemagics
dnia 02.02.2009, 22:52 · Zgłoś
"Koleżanka ma racje Zawsze tylko 1LO;/ bo najwięcej dzieci wpływowych osób... Żenada"

ojoj;( punkcików zabrakło?:(
Odpowiedz
0
@ "F"
dnia 02.02.2009, 19:57 · Zgłoś
Błysk i Blask :):):)pozdrawiamy wszystkich z I LO.B) 3Fu
Odpowiedz
0
@ :)
dnia 02.02.2009, 19:07 · Zgłoś
I LO po prostu powkapiło się zaprosić kogoś, kto ta relację zrobił, Wam sie nie chciało to bez pretensji teraz. Zrobić zdjęcia, napisać relację i też opublikują:)
Odpowiedz
0
@ Koleżanka
dnia 02.02.2009, 17:44 · Zgłoś
Inne szkoły bawią się lepiej niż ważniaki z 1LO, niby najlepsza szkoła, ale najlepiej to chyba tylko piją i żrą [...], ot co! :) (oczywiście nie tyczy się to wszyskich).
Odpowiedz
0
@ eK
dnia 02.02.2009, 17:08 · Zgłoś
a i jeszcze jedno... przecież nikt nikomu nie bronił żeby zapraszać fotografów... foty z innych studniówek przecież możecie wysłać do redakcji... to nie jest portal 1LO tylko jasielski portal informacyjny... :), a co więcej, to widzę, że relacja z jakiejś studniówki leci na TVJ ostatnio.

Nie miejcie pretensji do jaslo4u ani tym bardziej do 1LO, że nie ma nic wspomniane o Waszych studniówkach.
Odpowiedz
0
@ anonim
dnia 02.02.2009, 16:32 · Zgłoś
hehehe pod stolem piliscie vodke???
Odpowiedz
0
@ ek do Anonim
dnia 02.02.2009, 16:09 · Zgłoś
Za to pod stołem było całkiem syto ;)
Odpowiedz
0
@ jaaa
dnia 02.02.2009, 12:43 · Zgłoś
pokazcie tez z innych szkol!! przeciez nie tylko I LO mialo w tym roku 100dniowke
Odpowiedz
0
@ MM
dnia 02.02.2009, 12:17 · Zgłoś
Kasi życzę szybkiego powrotu do zdrowia (odzyskania głosu).
Odpowiedz
0
@ XxX
dnia 02.02.2009, 11:46 · Zgłoś
Koleżanka ma racje Zawsze tylko 1LO;/ bo najwięcej dzieci wpływowych osób... Żenada
Odpowiedz
0
@ doro
dnia 02.02.2009, 11:38 · Zgłoś
a co to pierwsze ma jakies pierwszenstwo sa jeszcze inne szkoly w jasle i okolicy
Odpowiedz
0
@ anonim
dnia 02.02.2009, 11:24 · Zgłoś
PS. BARDZO SKROMNIE NA STOLACH MIELISCIE :D
Odpowiedz
0
@ anonim
dnia 02.02.2009, 11:23 · Zgłoś
"Właściwie czemu pokazujecie tylko relacje z 1LO? Studniówki odbyły się też w pozostałych szkołach, tylko jak zawsze najważniejsze 1LO... :/" tez sie przylaczam do tych slow.Bo co to jest 1LO, JAKAS SZKOLA LANSU I BANSU CO JEST TYLKO COS U NICH POKAZAC???NA INNYCH 100DNIOWKACH TEZ JEST ZAJEBIASZCZO ;]
Odpowiedz
0
@ Klasa "C"
dnia 02.02.2009, 11:06 · Zgłoś
ojj tak:) NAjlepsza;)
Odpowiedz
0
@ uczestnik
dnia 02.02.2009, 10:48 · Zgłoś
Zimno i żarcie pod psem jak zwykle na MoSiR - rze komitet szkoły lob...
Odpowiedz
0
@ Klasa "E"
dnia 02.02.2009, 10:30 · Zgłoś
1 LO to elita :D
Odpowiedz
0
@ widz
dnia 02.02.2009, 09:49 · Zgłoś
dziewczyny piękne,tylko chłopcy jak by za młodzi
Odpowiedz
0
@ Klasa ''F''
dnia 02.02.2009, 09:48 · Zgłoś
I LO rzadziB)

studniowka najlepsza na swiecie:)
Odpowiedz
0
@ Klasa ''F''
dnia 02.02.2009, 09:47 · Zgłoś
I LO rzadziB)

studniowka najlepsza na swiecie:)
Odpowiedz
0
@ Boss
dnia 02.02.2009, 08:43 · Zgłoś
do Klada "D" :[...] a nie rządzi ,[...] siedzicie w domu 24h na dobe jak mruki i sie uczycie,a na lekcji nie jest o wiele lepiej :) Szacunek do Ciebie za to że sie osłabiłes. Pozdrawiam :)
Odpowiedz
0
@ tomi
dnia 01.02.2009, 23:22 · Zgłoś
najładniejsza to wokalista z zespołu wyglada jak modelka;)
Odpowiedz
0
@ Renfild
dnia 01.02.2009, 23:10 · Zgłoś
Przeglądam to jaslo4u a tu wszędzie zdjęcia Marek Reczek, czuje spisek? .....
Jakby ktoś naprawdę interesował się zdjęciami to może oglądnąć w Krakowie w rotundzie zdjęcia młodej artystki z jasła
Odpowiedz
0
@ Klasa "D"
dnia 01.02.2009, 21:39 · Zgłoś
I LO rządzi :D
Ha a studniówka zajebiaszcza :D
Odpowiedz
0
@ Koleżanka
dnia 01.02.2009, 18:05 · Zgłoś
Właściwie czemu pokazujecie tylko relacje z 1LO? Studniówki odbyły się też w pozostałych szkołach, tylko jak zawsze najważniejsze 1LO... :/
Odpowiedz
0
@ FlS
dnia 01.02.2009, 17:40 · Zgłoś
Haha pełno znajomych pysków ;d
Odpowiedz
0
@ psyyychoo :D
dnia 01.02.2009, 16:28 · Zgłoś
i tak [...] studniowki nie pobija :P wiec nie wiem co za szit tu pokazujecie na jaslo4u.pl :P nasza pokazcie :D
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.