Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Toalety użytku publicznego są w fatalnym stanie!

69

W Parku Miejskim w Jaśle znajduje się odpłatna kontenerowa ubikacja. Mieszkańcy Jasła skarżą się na stan tych toalet. Są one bowiem brudne i zaniedbane. Co więcej, ubikacja damska była zablokowana,  w związku z czym kobiety musiały korzystać z toalety męskiej.

Na prośbę naszych czytelników postanowiliśmy dowiedzieć się więcej na ten temat.

- Utrzymaniem porządku w kontenerowej ubikacji na terenie parku miejskiego zajmują się pracownicy Urzędu Miasta w Jaśle, którzy codziennie w godzinach rannych dokonują sprzątania ubikacji, uzupełniając środki higieniczne- mydło w płynie, ręczniki papierowe, papier toaletowy.- poinformował Wydział Gospodarki Mieniem Urzędu Miasta w Jaśle.


Nasza czytelniczka zgłosiła się do nas zbulwersowana faktem iż toaleta damska jest zablokowana, w związku z czym, kobiety zmuszone są do korzystania z toalety męskiej.

- Łazienka damska jest w tej chwili zablokowana pieniążkami, więc musiałam skorzystać z łazienki męskiej. Po za tym, toaleta jest zaniedbana. Szalety Miejskie na ul. Żwirki i Wigury są czyściutkie. Też się płaci 1 zł, ale tam są bardzo dobrze prowadzone.- oznajmiła nam mieszkanka Jasła (75l.)

- Chciałam skorzystać z ubikacji damskiej, jednakże nie mogłam włożyć pieniędzy do tzw. „ żetonówki”. Byłam zmuszona skorzystać z toalety męskiej, która jest w fatalnym stanie. To nie jest przygotowane do użytku publicznego. Uważam, że powinien ktoś o to zadbać.- powiedziała spotkana w parku Elżbieta Skrzypek.


Wydział Gospodarki Mieniem Urzędu Miasta sygnalizuje, że może zdarzyć się sytuacja, kiedy osoba korzystająca z toalety zamknie drzwi od środka dodatkowym zamkiem. W takiej sytuacji, otwarcie kabiny może być chwilowo niemożliwe.

Wczoraj tj. 13 października przed godziną 10.00 sprawdziliśmy czystość toalet. W niektórych kabinach ustępowych brakowało papieru toaletowego oraz papierowych ręczników. Stan łazienek świadczył o tym, że tego dnia nikt jeszcze nie zadbał o ich czystość.

Po naszej interwencji toaleta damska jest już otwarta. Drzwi zostały odblokowane i nie stanowią już problemu. Urząd Miasta deklaruje, że zostaną dokonane dodatkowe kontrole stanu czystości toalet, jednakże nie ponoszą odpowiedzialności za kulturę osób korzystających.

Ilona Czarnecka

Reklama

Komentarze: 69

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Asia
dnia 17.11.2022, 12:30 · Zgłoś
Byłam dzisiaj w toalecie miejskiej przy parku i powiem wam, że
To jest obrzydliwe jak te toalety wyglądają.
Lustro rozbite, pełno śmierci, toalety zatkane tak, że woda w nich stoi.
Żenada poprostu.
Odpowiedz
0
@ Jasia 2
dnia 24.10.2010, 18:37 · Zgłoś
zlikwidujcie te [...],a problem sam zniknie !!! Nauczcie sie po sobie sprzątać,a napewno będzie czysto i mniej śmierdzieć.Róbcie w tych kibelkach jak u siebie a będzie OK !!! Miłego załatwiania SIĘ
Odpowiedz
0
@ hm
dnia 23.10.2010, 21:20 · Zgłoś
Do agenta009: Popatrz , jak pięknie teraz wygląda ten odcinek ulicy. Koniec.
Odpowiedz
0
@ agent 009
dnia 21.10.2010, 21:06 · Zgłoś
do hm - widzę,że jesteś normalnym [...] internetowym.Nie wiem,z czego się cieszysz,wydaje mi się,że udało ci się walnąć głową o ścianę.Może zmądrzejesz? Jak już coś piszesz,to pisz ze sensem.
Odpowiedz
0
@ hm
dnia 21.10.2010, 17:22 · Zgłoś
Re:agent 009.Ale trafiłem!!!
Odpowiedz
0
@ aniqa TO OSZUSTKA.
dnia 21.10.2010, 12:58 · Zgłoś
Ale to wszystko jest pic na wodę. Bo pani Elżbieta.S i pani Danuta.C same zabrudziły toaletę a następnie poszły zgłosić tę sprawę że toalety są nie do użytku.Po prostu wymyśliły sobie taki plan a że są znane jako kombinatorki plan wypalił a obie panie zostały wynagrodzone.Pozazdrościć jedynie sprytnego planu i wyobrażni!!!
Odpowiedz
0
@ LEO
dnia 20.10.2010, 22:05 · Zgłoś
Ale macie problem cienko sikające gady,teraz przy wejściu do parku zamiast ubikacji będą rozdawane pampersy XXL,wielofunkcyjne a po wyjściu z parku do zwrotu.Zapamiętajcie w parku nigdy nie sikajcie tylko nad rzeką [...] wystawiajcie,tam przynajmniej zawieje i [...] WAM osuszy.Miłego kupa,pa,pa
Odpowiedz
0
@ agent 009
dnia 20.10.2010, 21:23 · Zgłoś
do hm... - skoro drewno ci niepotrzebne,to po co bez potrzeby trzaskasz dziobem i szkalujesz Przewodniczącą?.Chciałbyś ty dzielić tym drewnem i zżera cię żal? Startuj w najbliższych wyborach na przewodniczącego i o ile cię wybiorą,to wtedy będziesz bardzo "mądrze" działał.Zobaczysz,jaka jest to niewdzięczna funkcja.Uważam,że obecna Pani Przewodnicząca jest najlepszą osobą na tym stanowisku od kilkunastu lat.A z tym lusterkiem,to daruj sobie,bo to stare i niemodne,wymyśl może coś mądrzejszego ale od siebie .
Odpowiedz
0
@ hm
dnia 20.10.2010, 18:40 · Zgłoś
do agent 009. Akurat palę sobie gazem i drewno mi niepotrzebne. A gdzie niby to drzewo miało spaść?Takie samo niebezpieczeństwo stwarzają wszystkie drzewa, jak te wycięte. Chodziło o widoczek z okna.A z tą beznadziejnością, to niech pani popatrzy w lusterko.
Odpowiedz
0
@ agent 009
dnia 19.10.2010, 17:00 · Zgłoś
do hm.A co,tobie odmówiła przydzielenia darmowego drewna i masz pretensje?.Idz i zgłoś to odpowiednim organom ścigania jeśli uważasz,że doszło do przestępstwa a nie jątrz.Gdyby jakieś drzewo spadło i stał się wypadek,to pewnie być koty wieszał na przewodniczącej,że nie zadziałała.A tak w ogóle,to jesteś w Zarządzie Osiedla,że masz takie pretensje?Jesteś beznadziejny.
Odpowiedz
0
@ Jacek B.
dnia 18.10.2010, 19:18 · Zgłoś
Nie ma to jak [...] dobrego stolca i podlac moczykiem
Odpowiedz
0
@ hm
dnia 17.10.2010, 22:26 · Zgłoś
Własnie chodzi o wycinkę. Bez uzgodnienia z zarządem Osiedla, przewodnicząca, i jeden z mieszkańców złożyli wniosek o wycięcie drzew. Podobno stwarzały zagrożenie. Drewnem dysponowała przewodnicząca.
Odpowiedz
0
@ agent 009
dnia 17.10.2010, 20:59 · Zgłoś
do hm... a masz jakieś konkretne dane,kto podprowadza to drewno z wycinki(jeśli tak,to napisz lub zgłoś do organu ścigania),bo chyba co do samej wycinki nie możesz mieć zastrzeżeń,bo bez zgody na nią nie było by imprezy.
Odpowiedz
0
@ Do TK
dnia 17.10.2010, 12:48 · Zgłoś
Projekt jest zrobiony i czeka. Jak inne projekty zrobione za burmistrza Czerneckiego został odłożony na półkę - to przecież wstyd kontynuować dorobek poprzednika jakby nowa ekipa nie miała swojego pomysłu - i ma kontener, wywóz śmieci zamiast zakładu, korki zamiast obwodnic. Ponadto szalety to nie to co np. Grota na Łukasiewicza - jak biskup mógłby święcić [...] - nawet miejskie - to nie uchodzi w mieści w którym był, jest i będzie PIS. Nie będzie za to miejskiego PIS-uara.
Odpowiedz
0
@ xxxxx
dnia 17.10.2010, 12:46 · Zgłoś
Podobny stan ubikacji jest w przychodni przy ul. Szopena i w Urzędzie Gminy w Jaśle.Wstyd,że to miasto! Brak mydła, papieru, a do mycia rąk lodowata woda! Toaleta w Urzędzie Gminy to na początku [...] dla mężczyzn, niczym nie oddzielony od kabin. Nie każdy ma ochotę patrzeć na załatwiającego się faceta. To jest kłopotliwa sprawa dla jednej i drugiej strony!!! Na placu Żwirki Panie dbają o porządek! W okresie zimy mają ciężką pracę. Muszą sypać piasek na schody bo brak ZADASZENIA. A później każdy ten piasek wnosi na butach do środka. A ONE ścierają i moczą ręce w zimnej wodzie. Nieraz korzystam z tej toalety i dreszczy dostaję gdy myję ręce . W okresie jesiennym i zimowym ręce zamarzają od wody. Należy bardziej zadbać o miejskie [...], bo są wizytówką miasta.
Odpowiedz
0
@ kamfiniak
dnia 17.10.2010, 10:52 · Zgłoś
Brak [...] w pięknym parku miejskim to skandal.Pisałem o tym dawno
Odpowiedz
0
@ haha
dnia 16.10.2010, 18:07 · Zgłoś
ale kupa:)))
Odpowiedz
0
@ cyjsik
dnia 16.10.2010, 12:19 · Zgłoś
przyjeżdżają ze wsi i zostawiają ...
Odpowiedz
0
@ Jaślak
dnia 16.10.2010, 11:30 · Zgłoś
jak walniesz kloca w domu u siebie to chyba nikt za tobą nie sprząta tylko bierzesz w łapy szczotę i szorujesz... a jaka to różnica w szaletach miejskich zrobić to samo...??? pomyślcie troche ludzie nad własną kulturą... swoją drogą, kurowska udaje ze jest...kimkolwiek... to mało zaradna osoba, spacjalizująca sie w przecinaniu wstęg pseudo-inwestycji... deptak= korki, fontanna=strata ogromnych pieniędzy i efekt z [...] w tle...
dość tego! głosujcie ale nie na kurowską... jak juz to wybrać mniejsze zło... z resztą chyba nie może być już gorzej!!!
Odpowiedz
0
@ Antek
dnia 16.10.2010, 10:24 · Zgłoś
Pytanie do redakcji - mogę sobie zarchwizować i później wykorzystać w druku ostatnią fotkę ? Będzie jak znalazł na motto do kolejnego tomiku historii Jasła za lata 2006-2010.
Odpowiedz
0
@ pppp
dnia 16.10.2010, 09:34 · Zgłoś
w tych kibelkach jest jeszcze taka magiczna szczotka...czego wymagacie jak po sobie posprzątać nie umiecie...banda [...]-kloca walnąc wszyscy umią a posprzątać po sobie juz nie.
Odpowiedz
0
@ Jaślanin
dnia 15.10.2010, 23:08 · Zgłoś
[...] sprawa, a tyle zachodu. Człowiekowi do szczęścia nie trzeba wiele, ale jak go przyprze, to za byle [...] dziękuje. A propos tego "kontenera". Kompromitacja parku i włodarzy miasta. Tak was piszą jak was widzą...wstyd przyznawać się przyjezdnym, bo my już swoje wiemy.
Odpowiedz
0
@ xyz
dnia 15.10.2010, 22:26 · Zgłoś
do 'bogdan' - a od kiedy turysci przyjezdzaja do jasła? i co maja w planach zwiedzac ? bo jakos nie kojarze zadnego ciekawego obiektu :/ :D:D:D niech myslą gdzie jadą :d bo "malownicze" jasło nie jest miastem turystycznym ! to i szalet pięknych nie bedzie :D:D:D pff... a skoro sie wam wszystkim nic nie podoba to prosze sie wyprowadzic!!!!!!!!!!!!!1 i po klopocie :/
Odpowiedz
0
@ Krysia
dnia 15.10.2010, 18:45 · Zgłoś
Jaki pan, taki kram...
Odpowiedz
0
@ jaślanin
dnia 15.10.2010, 18:05 · Zgłoś
Równie przyjemna jest toaleta na dworcu PKS i [...] opiekujący się [...]. Brud , [...] to wizytówka Jasła u podróżnych, którzy muszą.Wstyd na całą okolicę.
Odpowiedz
0
@ dfgh
dnia 15.10.2010, 18:02 · Zgłoś
PANI ELA NA BURMISTRZA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ xy
dnia 15.10.2010, 15:54 · Zgłoś
1 listopad na ramieniu ,ajak wyglada ul Mickiewicza prz cmentarzu
Odpowiedz
0
@ ania
dnia 15.10.2010, 15:44 · Zgłoś
i co nie wiadomo co tam jeszcze się robi.
Odpowiedz
0
@ duzo komentarzy;)
dnia 15.10.2010, 14:45 · Zgłoś
widze ze temat poruszyl serca:D nie mam zamiaru placic za [...] zwlaszcza w takim [...]!! jestem mieszkancem tej planety i mam prawo sikac pod drzewo!! :) mandaty sobie wsadzcie ... co do stanu naszych luksusowych toalet to...no wlasnie..na to ida nasze podatki(niemale)..zobaczcie jak jest..
Odpowiedz
0
@ riotter
dnia 15.10.2010, 13:22 · Zgłoś
Żenujące!
Tym bardziej, że jest w Jaśle firma sprzedająca po całej Polsce systemy sanitarne, które idealnie sprawdzają się w takich właśnie miejscach. Takie rozwiązanie stosują niektóre Jasielskie knajpy np VERONA. Jednym posunięciem można załatwić sprawę [...] toalet, ale w sumie po co? Lepiej zrobić fontannę która wygląda jak nagrobek.
Żenujące
Odpowiedz
0
@ mały głod
dnia 15.10.2010, 12:14 · Zgłoś
ale foty, bleee
chodniki w parku też za czyste nie są
Odpowiedz
0
@ Osikana
dnia 15.10.2010, 12:00 · Zgłoś
Przecież można tam zatrudnić babcię [...] z Urzędu, może to potrafi dobrze robić ha,ha, zamiast pilnować "[...] donoszących" w urzędzie!
Odpowiedz
0
@ moje jaselko
dnia 15.10.2010, 10:51 · Zgłoś
do hmm chodzilo mi raczej o wyglad zewnetrzny :) jak to wyglada w ladnym Parku taki barak stoi z [...] wstyd !!!
Odpowiedz
0
@ podatnik
dnia 15.10.2010, 08:33 · Zgłoś
To jest jeszcze jedna zaniedbana sprawa w naszym mieście. Świadczy ona o braku kultury ekipy rządzącej na ratuszu. O poziomie gospodarza świadczy jego zadbana toaleta- WC w domu i jego kosz na śmieci, a właściwie kosze do ich segregacji. To jest jeszcze jeden dowód na brak szacunku dla mieszkańców i przyjezdnych do naszego miasta. Najbliższa kampania wyborcza z pewnością wykaże na co są marnotrawione nasze wspólne pieniądze.
Odpowiedz
2
@ bogdan
dnia 15.10.2010, 07:59 · Zgłoś
Przypominam sobie sytuację nie tak odległą. Przyjechała wycieczka do Jasła. Na rynku turyści( kobiety) pytają gdzie są szalety wytłumaczyłem dwie panie pobiegły na Plac Żwirki i Wigury. Jeden z panów z tejże wycieczki skwitował: jesteście faktycznie przygotowani na przyjęcie przyjezdnych i turystów - najpierw przez pół godziny szukaliśmy parkingu dla autobusów i okazało się, że Jasło nie ma takiego parkingu gdzie może parkować autobus. Teraz trzeba biegać po mieście aby znaleźć ubikację bo w centrum jest deptak ale szaletów brak. W centrum jesteśmy ale brak jest informacji co można zwiedzać. Zrobiło mi się wstyd i powiedziałem przepraszam pana jako mieszkaniec tego miasta ale niestety nie zależy to odemnie ale od tych, których wybraliśmy. ZROBIŁO MI SIĘ WSTYD NIE WIEM DLACZEGO ALE CHYBA TEN TURYSTA MIAŁ RACJĘ.
Odpowiedz
0
@ TK
dnia 15.10.2010, 07:58 · Zgłoś
Te kibelki są niezłą ilustracją całego Jasla pod rządami Pani Marii Kurowskiej. Odrestaurowany park, projekt na toalety zrobiony w 2006 (w 07 miały być budowane) i ... TOi-TOi. Wielkie chwalenie się nie swoją pracą, wstążeczki do przecięcia, pielgrzymeczki, padanie na kolanka przed ministrami i innymi senatorami - i ogólny [...] i niesmak.
Odpowiedz
0
@ kkasik
dnia 14.10.2010, 22:33 · Zgłoś
szczerze mowiac to wolalabym zrobic "to" pod któryms z drzew w parku niz wogole tam wejsc i poczuc ten [...]! ochyda!
Odpowiedz
0
@ CZYTELNIK
dnia 14.10.2010, 22:16 · Zgłoś
To ostatnie zdjęcie to przed czy po wizycie fotoreportera ??
Odpowiedz
0
@ ciekawy
dnia 14.10.2010, 21:59 · Zgłoś
a co to za jasielska gwiazda sie wypowiada na temat naszego wspolnego [...]?..
Odpowiedz
0
@ hmm
dnia 14.10.2010, 21:49 · Zgłoś
do "moje jasełko", na budowach stan toalet jest dużo lepszy! Mówi to kobieta!
Odpowiedz
1
@ mark
dnia 14.10.2010, 21:20 · Zgłoś
Apeluje do włodarzy miasta.Postawcie to coś przy fontannie.
Odpowiedz
0
@ PLXXI
dnia 14.10.2010, 20:46 · Zgłoś
W Urzędzie Miasta chyba był już opracowywany projekt szalet dla Parku Miejskiego na miarę XXI wieku, ale to był zapewne projekt poprzedników, więc należało go schować jak najgłębiej. Może redakcja portalu poszukałaby go w UM.
Odpowiedz
0
@ hm
dnia 14.10.2010, 19:45 · Zgłoś
Paskudnymi [...] sie zajmujecie. Wycięcie drzew na widzimisię sołtyski z Sobniowa omijacie z daleka.
Odpowiedz
0
@ RJS
dnia 14.10.2010, 19:16 · Zgłoś
Czepiacie się Ale za to jest fontanna, z 50 świeżutkich urzędników z Błażkowej i jej okolicy, kawa za złotówkę dla emerytów, a nasze śmieci mogą odbywać dalekie podróże na odległe śmietnisko. Wszystko za nasze pieniążki. Jasło pod rządami burmistrz Kurowskiej pięknieje !
Odpowiedz
0
@ KSIROX
dnia 14.10.2010, 18:24 · Zgłoś
Co przesada z ostatnim zdjęciem?
Jaślakami [...] jesteście i sami do tego doprowadziliście.Banda [...].NAWET Z [...] NIE UMICIE KORZYSTAĆ
Odpowiedz
0
@ leszek
dnia 14.10.2010, 18:07 · Zgłoś
Ten klocek na ostatnim zdjęciu jest niefotogeniczny:P Na przyszły raz prosze nie robic zdjęcia kupyyyyyy
Odpowiedz
0
@ gruby
dnia 14.10.2010, 18:02 · Zgłoś
narzekacie na ostatnie zdjęcie, przyjdźcie w sobote albo w niedziele do [...] u mnie w pracy gdy 1 dzień sprzątaczek niema;)
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 14.10.2010, 17:34 · Zgłoś
a jak się komuś zachce i będzie akurat na płycie rynku? musi brać taxówkę i jechać do parku? szczerze to wolę się odlać pod krzakiem w parku niż płacić za to żeby się odlać w [...] [...]
Odpowiedz
0
@ ixi
dnia 14.10.2010, 17:09 · Zgłoś
SKANDALEM jest to ze:
1. toaleta jest tak brudna,cuchnaca i obskurna!
2. za to sie jeszcze placi!
Odpowiedz
0
@ blee
dnia 14.10.2010, 16:24 · Zgłoś
Przesada troche z tym [...] [...]..., nie macie już co pokazywac???
Odpowiedz
0
@ Sławoj
dnia 14.10.2010, 16:04 · Zgłoś
Jak to tak. Wybory idą a toalety w kiepskim stanie.
Komuś się chyba dostanie!
Odpowiedz
0
@ tancerz
dnia 14.10.2010, 15:37 · Zgłoś
to jest wstyd i [...] jednoczesnie ,ludzie zeby w [...]kowym miescie nie bylo porzadnych toalet ,zglosze to do kaczorka ktory wezmie pania burmistrz i zloji jej skore za to i za kare sama bedzie chodzic do tego przybytku az do wyborow oczywiscie he he
Odpowiedz
0
@ kłaputek
dnia 14.10.2010, 15:12 · Zgłoś
[...] kiła i mogiła!!!całe jasło
Odpowiedz
0
@ jaślanka
dnia 14.10.2010, 15:06 · Zgłoś
niestety to wizytówka naszego miasta!!! litości!!!
Odpowiedz
0
@ Karol
dnia 14.10.2010, 14:56 · Zgłoś
Wygląd toalet,ich ilość adekwatna do potrzeb świadczy o [...] podejściu do tematu.No cóż? Jaka kultura takie przybytki i taka też decyzyjność w sprawie...A skoro o [...] mowa,to czy one nie pachną przypadkiem tym co po winne i nie po winne(chęć dokopania aktualnej władzy z okazji wyborów)???
Ja proponuję chodzenie po mieście z woreczkami,i przykładem piesków zbierać trofea do wyżej wymienionych,a potem perfumować osiedlowe kontenery na śmieci...To taki obywatelski a propos!
Odpowiedz
0
@ patrycja
dnia 14.10.2010, 14:31 · Zgłoś
[...] tam ... ;/
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 14.10.2010, 14:31 · Zgłoś
Może nareszcie zamiast budować [...] deptaki-sreptaki czy fontanny przyszły burmistrz zainteresuje się prozaiczną sprawą - toaletami.
Kurowską one przerosły kilka razy. Wstyd !!!
Odpowiedz
0
@ majka
dnia 14.10.2010, 14:00 · Zgłoś
haha te toalety dokładnie odzwierciedlaja jakie jest jasło haha a kto taki [...] zostawia? bo chyba ludzie widac [...] i tyle
Odpowiedz
0
@ czysty
dnia 14.10.2010, 13:40 · Zgłoś
to ja juz wole w krzakach kupe walnac haha
Odpowiedz
0
@ f
dnia 14.10.2010, 13:33 · Zgłoś
sami narobiliscie do tego [...]? a potem zdjecie zrobili
Odpowiedz
0
@ ........
dnia 14.10.2010, 13:19 · Zgłoś
takie miejsca to ja omijam szerokim łukiem nawet jak mi się chce...
Odpowiedz
0
@ jacus
dnia 14.10.2010, 12:58 · Zgłoś
kupa
Odpowiedz
0
@ kejkej
dnia 14.10.2010, 10:44 · Zgłoś
takiej toalety w parku - przepraszam bardzo - ale powinno nie być.. park jest miejscem wypoczynku, spacerów matek z dziećmi, zakochanych.. tymczasem cały krajobraz psuje ten blaszak, z którego [...]
na dodatek bulwersuje mnie fakt, że w parku ludzie [...] [...].. nieraz przebywałam z malutkim dzieckiem, a na ławce obok mnie bezczelnie ktoś palił i zanieczyszczał mi i mojemu dziecku powietrze.. ponoć palenie w miejscu publicznym jest zabronione, dlaczego więc nie przestrzega się tego zakazu??
Odpowiedz
-1
@ xx
dnia 14.10.2010, 10:43 · Zgłoś
STRAŻ MIEJSKA ZAMIAST SIEDZIEĆ CAŁYMI DNIAMI POD UM I DAWAĆ MANDATY, RAZ DZIENNIE POSPRZĄTAŁA BY TOALETY, PRZYNAJMNIEJ BYŁBY Z NICH JAKIŚ POŻYTEK
Odpowiedz
0
@ Lord
dnia 14.10.2010, 10:36 · Zgłoś
Fontanna wyremontowana 214 tyś złotych,a na szalety miejskie brak kasy!!! porażka pani burmistrz...w wyborach myślę,że również.
Odpowiedz
0
@ Moje [...] :)
dnia 14.10.2010, 09:52 · Zgłoś
[...] Park jest ladny a te [...] jak na jakiejs budowie kontynery wstyd dla miasta !!!
Odpowiedz
0
@ asdf
dnia 14.10.2010, 09:48 · Zgłoś
Mogliby sobie darować ostatnie zdjęcie :)
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 14.10.2010, 09:39 · Zgłoś
no ciężka sprawa jak tak nagle przyciśnie...
nie ma to jak u siebie w domu :D
dobry gospodarz zawsze przynosi do domu :D
Odpowiedz
0
@ ala
dnia 14.10.2010, 09:35 · Zgłoś
to jest obrzydliwe
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.