Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

TOP 3 firmy oferujące usługi concierge

1

Usługi concierge w Polsce cieszą się coraz większą popularnością, jednak na rynku nie funkcjonuje obecnie zbyt wiele firm, które je oferują. Concierge to osoba, która potrafi działać szybko i odnaleźć się w każdej sytuacji, a także załatwić dla swojego klienta sprawy, wydawałoby się niemożliwe. Przedstawiamy ranking firm oferujących usługi concierge – spośród wszystkich działających na rynku wybraliśmy trzy najwyższej jakości, które cieszą się renomą wśród klientów.

Supreme Concierge

Firma Supreme Concierge przedstawia się jako taka, która jest w stanie zrealizować dla klienta wysokiej jakości usługi. Co to oznacza w praktyce? Decydując się na współpracę, możemy liczyć na to, że prywatny concierge spełni wszelkie życzenia klienta związane z życiem zawodowym, prowadzeniem domu, podróżowaniem czy rozrywką. Firma oferuje usługi w wymiarze międzynarodowym, co jest szczególnie istotne dla osób, które dużo podróżują. Oferta Supreme Concierge skierowana jest głównie do osób, które lubią życie na wysokim poziomie, jednak często nie mają czasu lub możliwości realizacji swoich planów czy marzeń. Choć osoby zatrudnione w firmie mogą nam pomóc również w realizacji prozaicznych, codziennych obowiązków, takich jak zakupy czy sprzątanie domu, to jednak specjalizują się one w usługach o wyższym stopniu trudności. Sama nazwa może już wskazywać na to, że oferta skierowana jest do osób zamożnych. Niemniej jednak szeroki zakres usług i możliwość dopasowania zakresu świadczeń do klienta zasługuje na uznanie.

Easiness

Easiness świadczy usługi concierge zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Firma działa na terenie Wrocławia, jednak wiele spraw może załatwić również w sposób zdalny – szczegóły współpracy każdorazowo omawiane są z klientem, tak samo, jak cena usług. W czym pomogą concierge zatrudnieni w Easiness? W załatwieniu spraw codziennych, w zakupach, zorganizowaniu podróży, zdobyciu biletów wstępu do teatru czy innych punktów rozrywki. Głównym motto firmy jest możliwość podarowania klientowi większej ilości czasu dla siebie, co wskazuje na to, że Easiness specjalizuje się głównie w organizacji spraw codziennych. W kontekście pomocy firmom Easiness oferuje usługi wirtualnego asystenta, dzięki któremu o wiele łatwiej zorganizować pracę, konferencję czy spotkanie służbowe. Usługi concierge, jakie proponuje nam Easiness, nie należą do tych skomplikowanych. Firma zastrzega jednak, że to klient ostatecznie decyduje, jaki zakres współpracy jest dla niego interesujący. Możemy domniemywać, że na drodze indywidualnych ustaleń concierge będzie nam w stanie pomóc także w trudniejszych zadaniach, jak na przykład zdobycie dawno wyprzedanych biletów na koncert ulubionego zespołu. Na stronie internetowej możemy zapoznać się z rekomendacjami osób, które już skorzystały z oferty Easiness.

Brella

Liderem rankingu została firma Brella, która oferuje kompleksowe usługi concierge. Oferta skierowana jest do osób fizycznych oraz do tych, którzy prowadzą działalność gospodarczą. Dlaczego Brella concierge została niekwestionowanym liderem? Ponieważ oferuje ona najszerszy zakres usług, od tych najprostszych po takie, których realizacja wydaje się niemożliwa. Na stronie internetowej firmy możemy przeczytać, że wykonuje ona każdą usługę, która mieści się w granicach rozsądku. Co więcej, firma Brella przygotowała dla swoich klientów bardzo interesujące pakiety, dzięki którym mogą oni zaoszczędzić. Jeżeli jednak nie zdecydują się na konkretną ofertę, to i tak nie muszą przejmować się nadmiernymi kosztami – firma Brella oferuje najwyższej jakości usługi w korzystnej cenie. Na stronie internetowej przyszli klienci mają możliwość zapoznania się z relacjami osób, które już skorzystały z usług, dzięki temu mogą upewnić się co do jakości wykonywanych zleceń. Warto pamiętać, że firma Brella specjalizuje się także w pomocy klientom, którzy mają wysokie wymagania i oczekują trudnych do zrealizowania usług typu concierge. Jeśli jesteś takim klientem, a dodatkowo nie chcesz przepłacać, to Brella jest dla Ciebie!

Materiał zewnętrzny

Napisany dnia: 15.03.2021, 13:40
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ Ja
dnia 16.03.2021, 18:45
Ocena
komentarza:
3
Concierge, słowo francuskie które znaczy po prostu cieć, przepraszam, " gospodarz bloku" jak to w dawnym serialu go określano...
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • W Brzyskach powstał ośrodek rehabilitacyjny dla dzikich zwierząt

   

  W centrum Brzysk powstał ośrodek, w którym pomoc rannym i chorym zwierzętom, głównie ptakom niesie Robert Pogorzelski, miłośnik przyrody, pasjonat rodzimych gatunków zwierząt z ponad 30-letnim doświadczeniem. Pod jego opieką znajduje się obecnie 200 ptaków różnego gatunku.

 • Jasielscy policjanci rejestrują interwencję za pomocą kamer nasobnych

   

  Funkcjonariusze jasielskiej policji otrzymali dwadzieścia pięć kamer nasobnych, z których od lutego korzystają policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego oraz Referatu Patrolowo-Interwencyjnego. - Kamery gwarantują transparentność działań policji, ochronę obywateli, a także ochronę prawna samych funkcjonariuszy – wyjaśnia kom. Piotr Wojtunik, rzecznik prasowy KPP w Jaśle.

 • 79 lat temu oddział „Korczaka” przeprowadził Akcję „Pensjonat”

   

  W Jaśle odbyły się dzisiaj miejskie obchody 79. rocznicy Akcji „Pensjonat”. Bohaterów wydarzeń z 5 na 6 sierpnia 1943 r. upamiętnili między innymi parlamentarzyści, przedstawiciele władz samorządowych i instytucji kultury oraz funkcjonariusze służb mundurowych. Pod pomnikiem Armii Krajowej złożono kwiaty i zapalono symboliczne znicze.

 • Pielęgnują pamięć o uczestnikach Akcji „Pensjonat”

   

  W nocy z 5 na 6 sierpnia 1943 r. oddział dywersyjny Armii Krajowej pod dowództwem ppor. Zenona Soboty ps. „Korczak” przeprowadził śmiałą akcję uwolnienia więźniów z więzienia gestapo w Jaśle. Akcja o kryptonimie „Pensjonat” odbiła się szerokim echem w całym okupowanym przez hitlerowskie Niemcy kraju. W Jaśle wciąż są ludzie, którzy pielęgnują pamięć o bohaterach jednego z najistotniejszych wydarzeń w historii okupowanego Jasła. Wczoraj, już po raz dziesiąty odbył się Jasielski Marsz Wolności.

 • "Dziki niszczą nasze plony, podchodzą pod domy. Jest ich za dużo – grzmią rolnicy

  Rolnicy w gminie Kołaczyce skarżą się na liczne szkody i ogromne straty, które ponoszą na skutek żerowania dzika i innej zwierzyny. Gospodarze załamują ręce, bo nie mogą spokojnie zebrać plonów. Dziki niszczą wszystko. Zdaniem rolników, koło łowieckie "Jedność" w Kołaczycach niewiele czyni, aby ograniczyć jego populację. Prezes koła Franciszek Bosak ucina – To kłamstwo, jeśli mówią, że nie strzelamy. W ciągu roku odstrzelonych jest od 150-200 dzików – mówi.

 • Poważny wypadek w Kołaczycach na drodze krajowej nr 73

  Dzisiaj po godzinie 14. na ul Mickiewicza w Kołaczycach w rejonie ośrodka zdrowia doszło do zderzenia się busa i samochodu osobowego. Na miejscu pracują  trzy zespoły ratownictwa medycznego, które udzielają pomocy osobom poszkodowanym. Obecnie droga w miejscu zdarzenia jest całkowicie zamknięta.

 • W poniedziałek rozpocznie się zamknięcie wiaduktu na ul. 3 Maja

   

  Firma PRI-MOST Południe Sp. z o.o. realizuje remont wiaduktu drogowego w ciągu ul. 3 Maja nad nieużytkowaną linią kolejową. Od najbliższego poniedziałku (8 sierpnia) ruch kołowy samochodów osobowych i ciężarowych zostanie skierowany na objazd wyznaczany drogą wojewódzką nr 992 oraz drogą powiatową nr 2512R (ul. Wojska Polskiego).

 • Konkurs! Wygraj komiksy i książki o Akcji „Pensjonat”

 • Wracają pytania o przyszłość dworca kolejowego w Jaśle. Czy teren, na którym stoi doczeka się wreszcie kompleksowej modernizacji?

   

  Dworzec kolejowy w Jaśle lata świetności dawno ma już za sobą. Co więcej, obiekt nawet w najmniejszym stopniu nie spełnia swojej pierwotnej roli. Podróżni nie mogą z niego korzystać. Nic więc dziwnego, że co pewien czas wracają pytania o to, jaki plan na zagospodarowanie budynku i przyległego do niego terenu, mają władze miasta.

 • Uczniowie jasielskiego Ekonomika w finale turnieju "Sukces na Bank"

  Uczniowie Technikum nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Jaśle przeszli do finału czwartej edycji ogólnopolskiego turnieju ekonomicznego dla szkół średnich "Sukces na Bank". W ubiegłym roku uczniowie jasielskiego Ekonomika zajęli I miejsce i wygrali 20 tys. zł. Czy w tym roku uda się im powtórzyć ten sukces? Finał programu odbędzie się 13 sierpnia o godz. 9.00 w TVP3.

 • Śledczy wciąż badają sprawę nielegalnego składowania odpadów w Zimnej Wodzie

  Sprawa magazynowania śmieci w Zimnej Wodzie, na działce należącej do znanego przedsiębiorcy wyszła na jaw początkiem marca br. Inspektorzy WIOŚ, którzy przeprowadzili kontrolę w miejscu nielegalnego składowania odpadów ujawnili pewne nieprawidłowości. Śledztwo prowadzone przez prokuraturę jest nadal w toku.

 • Karol Adamski zrezygnował ze stanowiska dyrektora DPS w Foluszu. Powiat powierzył obowiązki Monice Wójcickiej

  Po 11 latach pracy na stanowisku dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Foluszu Karol Adamski złożył rezygnację i 31 lipca br. rozwiązał stosunek pracy. Zarząd Powiatu powierzył 1 sierpnia br. obowiązki dyrektora tej placówki Monice Wójcickiej, długoletniemu pracownikowi domu opieki w Foluszu.

 • Trwa nabór uzupełniający do szkół ponadpodstawowych

   

  Absolwencie szkoły podstawowej, jeżeli nie dostałeś się do wymarzonej szkoły albo chcesz zmienić swój wybór, sprawdź ofertę i dołącz do uczniów Zespołu Szkól Budowlanych w Jaśle. 

 • Już 12-14 sierpnia w Krośnie - Leszek Możdżer, odkrycie świata jazzu Kinga Głyk i wielki koncert symfoniczny!

   

  Od 12 do 14 sierpnia odbędzie się po raz siódmy w Krośnie muzyczny crossover – Young Arts Festival. W tegorocznym programie wydarzenia znalazła się improwizująca basistka młodego pokolenia - Kinga Głyk, pianista Leszek Możdżer z AUKSO Orkiestrą Kameralną Miasta Tychy pod dyrekcją Marka Mosia oraz wielki koncert symfoniczny w wykonaniu Filharmoników Lwowskich. Będzie to ich pierwszy koncert w pełnym składzie od czasu wybuchu wojny!

 • W godzinę „W” zawyją syreny. Jasło odda hołd bohaterom i ofiarom Powstania Warszawskiego

   

  Dokładnie 78 lat temu wybuchło Powstanie Warszawskie. W całej Polsce w godzinę „W” zawyją syreny alarmowe, aby upamiętnić powstańców, którzy stanęli do nierównej walki z hitlerowskim okupantem oraz ofiary cywilne. Punktualnie o godz. 17. syreny alarmowe zabrzmią również w Jaśle.

 • Wielki powrót pierogów do Tarnowca!

   

  Po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemicznymi obostrzeniami, w Tarnowcu ponownie zorganizowano jedną z najpopularniejszych w regionie imprez plenerowych. Podkarpacki Festiwal Smaków Regionalnych „Pierogi” od ponad dekady cieszy się olbrzymim zainteresowaniem smakoszy tej popularnej potrawy. Na stadion ściągnęły w tym roku tysiące osób, aby spróbować specjałów przygotowanych prze Koła Gospodyń Wiejskich. Dobra zabawę zapewnił między innymi zespół góralski Baciary.

 • Inflacja uderzy w studentów ... ale nie w jasielskiej Filii AHE!

   

  Inflacja w ostatnich miesiącach spędza sen z powiek wszystkim Polakom, również studentom. W tym roku większość Uczelni niepublicznych zdecydowała się na podniesienie opłat czesnego. Wśród nich nie znajdziemy jednak Filii AHE w Jaśle, gdzie opłaty za studia pozostały bez zmian.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 772 657