Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

TOP 3 firmy oferujące usługi concierge

1

Usługi concierge w Polsce cieszą się coraz większą popularnością, jednak na rynku nie funkcjonuje obecnie zbyt wiele firm, które je oferują. Concierge to osoba, która potrafi działać szybko i odnaleźć się w każdej sytuacji, a także załatwić dla swojego klienta sprawy, wydawałoby się niemożliwe. Przedstawiamy ranking firm oferujących usługi concierge – spośród wszystkich działających na rynku wybraliśmy trzy najwyższej jakości, które cieszą się renomą wśród klientów.

Supreme Concierge

Firma Supreme Concierge przedstawia się jako taka, która jest w stanie zrealizować dla klienta wysokiej jakości usługi. Co to oznacza w praktyce? Decydując się na współpracę, możemy liczyć na to, że prywatny concierge spełni wszelkie życzenia klienta związane z życiem zawodowym, prowadzeniem domu, podróżowaniem czy rozrywką. Firma oferuje usługi w wymiarze międzynarodowym, co jest szczególnie istotne dla osób, które dużo podróżują. Oferta Supreme Concierge skierowana jest głównie do osób, które lubią życie na wysokim poziomie, jednak często nie mają czasu lub możliwości realizacji swoich planów czy marzeń. Choć osoby zatrudnione w firmie mogą nam pomóc również w realizacji prozaicznych, codziennych obowiązków, takich jak zakupy czy sprzątanie domu, to jednak specjalizują się one w usługach o wyższym stopniu trudności. Sama nazwa może już wskazywać na to, że oferta skierowana jest do osób zamożnych. Niemniej jednak szeroki zakres usług i możliwość dopasowania zakresu świadczeń do klienta zasługuje na uznanie.

Easiness

Easiness świadczy usługi concierge zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Firma działa na terenie Wrocławia, jednak wiele spraw może załatwić również w sposób zdalny – szczegóły współpracy każdorazowo omawiane są z klientem, tak samo, jak cena usług. W czym pomogą concierge zatrudnieni w Easiness? W załatwieniu spraw codziennych, w zakupach, zorganizowaniu podróży, zdobyciu biletów wstępu do teatru czy innych punktów rozrywki. Głównym motto firmy jest możliwość podarowania klientowi większej ilości czasu dla siebie, co wskazuje na to, że Easiness specjalizuje się głównie w organizacji spraw codziennych. W kontekście pomocy firmom Easiness oferuje usługi wirtualnego asystenta, dzięki któremu o wiele łatwiej zorganizować pracę, konferencję czy spotkanie służbowe. Usługi concierge, jakie proponuje nam Easiness, nie należą do tych skomplikowanych. Firma zastrzega jednak, że to klient ostatecznie decyduje, jaki zakres współpracy jest dla niego interesujący. Możemy domniemywać, że na drodze indywidualnych ustaleń concierge będzie nam w stanie pomóc także w trudniejszych zadaniach, jak na przykład zdobycie dawno wyprzedanych biletów na koncert ulubionego zespołu. Na stronie internetowej możemy zapoznać się z rekomendacjami osób, które już skorzystały z oferty Easiness.

Brella

Liderem rankingu została firma Brella, która oferuje kompleksowe usługi concierge. Oferta skierowana jest do osób fizycznych oraz do tych, którzy prowadzą działalność gospodarczą. Dlaczego Brella concierge została niekwestionowanym liderem? Ponieważ oferuje ona najszerszy zakres usług, od tych najprostszych po takie, których realizacja wydaje się niemożliwa. Na stronie internetowej firmy możemy przeczytać, że wykonuje ona każdą usługę, która mieści się w granicach rozsądku. Co więcej, firma Brella przygotowała dla swoich klientów bardzo interesujące pakiety, dzięki którym mogą oni zaoszczędzić. Jeżeli jednak nie zdecydują się na konkretną ofertę, to i tak nie muszą przejmować się nadmiernymi kosztami – firma Brella oferuje najwyższej jakości usługi w korzystnej cenie. Na stronie internetowej przyszli klienci mają możliwość zapoznania się z relacjami osób, które już skorzystały z usług, dzięki temu mogą upewnić się co do jakości wykonywanych zleceń. Warto pamiętać, że firma Brella specjalizuje się także w pomocy klientom, którzy mają wysokie wymagania i oczekują trudnych do zrealizowania usług typu concierge. Jeśli jesteś takim klientem, a dodatkowo nie chcesz przepłacać, to Brella jest dla Ciebie!

Materiał zewnętrzny

Napisany dnia: 15.03.2021, 13:40
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ Ja
dnia 16.03.2021, 18:45
Ocena
komentarza:
3
Concierge, słowo francuskie które znaczy po prostu cieć, przepraszam, " gospodarz bloku" jak to w dawnym serialu go określano...
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Dzieciaki z Domu Dziecka w Kołaczycach otrzymały świąteczne paczki

   

  Choć od świąt Bożego Narodzenia minął już miesiąc, to dzieci z Domu Dziecka w Kołaczycach, właśnie dzisiaj, mogły cieszyć się z prezentów, zakupionych ze środków pochodzących ze zbiórki, zorganizowanej w grudniu ubiegłego przez Szymona Strączka. Tegorocznemu maturzyście udało się zebrać ponad 8 tys. zł. W przygotowanych przez Szymona paczkach, znalazły się między innymi środki czystości oraz kosmetyki do pielęgnacji ciała. Osobiście przekazał je dzisiaj dzieciakom, tym samym, sprawiając im wielką radość.

 • W Jaśle upamiętniono ofiary holocaustu

   

  27 stycznia, w rocznicę wyzwolenia byłego Niemieckiego Nazistowskiego Obozu Koncentracyjnego i Zagłady Auschwitz-Birkenau, obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu. W Jaśle miały one skromniejszą formę, niż zwykle. Na cmentarzu żydowskim przy ul. Floriańskiej, przedstawiciele władz miasta oraz instytucji kultury, upamiętnili Żydów, którzy w czasie II wojny światowej zginęli z rąk hitlerowskich oprawców.

 • Magistrat przyznał dotacje dla klubów sportowych na 2022 r. Do podziału jest 620 tys. zł

   

  Urząd Miasta w Jaśle, podjął decyzję, w sprawie podziału dotacji na organizację działań sportowych w 2022 r. Pieniądze trafią do 15 podmiotów, które w ubiegłym roku złożyły stosowne wnioski o udzielenie dotacji. Kluby otrzymają łącznie 620 tys. zł, a więc o 20 tys. zł więcej niż w ubiegłym roku.

 • Spróbuj pysznych pierogów u "Wojtka"

  Pracownię Pierogów "Wojtek" znają niemal wszyscy. Oprócz klasycznych smaków, popularnej na naszych stołach potrawy, pierogarnia serwuje na przykład pierogi z kurczakiem, czy też o smaku bounty, na słodko. Jeśli jeszcze nie próbowaliście, koniecznie to zróbcie. 

 • Hyperion Investments chce inwestować w Jaśle. Na obrzeżach miasta ma powstać obiekt wielkopowierzchniowy

  Inwestor posiada blisko 10 hektarów nieruchomości położonych w rejonie skrzyżowania ulic Piłsudskiego i Bieszczadzkiej w Jaśle. Spółka nie posiada drogi dojazdowej do swoich działek, dlatego zadeklarowała się na własny koszt przebudować skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną na rondo i wykonać drogę lokalną do działek, na których chce realizować inwestycję. Aby mogli podjąć się tego zadania, konieczna była zgoda radnych na bezprzetargową sprzedaż blisko 7-arowej działki miejskiej. Uchwała została podjęta, jednak kilku radnych wstrzymało się od głosu.

 • 30. finał WOŚP już w najbliższą niedzielę

   

  W najbliższą niedzielę (30 stycznia) Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, zagra po raz trzydziesty w historii. Tegoroczna zbiórka, prowadzona jest z myślą o zapewnieniu najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Na ulicach Jasła i okolicznych miejscowości, pojawi się blisko 150 wolontariuszy, z tradycyjnymi puszkami w dłoniach. Impreza na płycie jasielskiego rynku rozpocznie się o godz. 18.

 • Przy urzędzie gminy w Tarnowcu dobudowywane jest nowe skrzydło budynku

  Końcem ubiegłego roku rozpoczęły się prace inwestycyjne dotyczące rozbudowy, nadbudowy oraz modernizacji budynku Urzędu Gminy w Tarnowcu. Zadanie zostało podzielone na kilka etapów. Obecnie trwają prace przy budowie nowego skrzydła.

 • Strażacy ochotnicy odwiedzili z prezentami pacjentów rzeszowskiej Kliniki Onkohematologii Dziecięcej

   

  Strażacy ochotnicy z regionu jasielskiego, już po raz czwarty, odwiedzili pacjentów Kliniki Onkohematologii Dziecięcej w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie. W sobotnie przedpołudnie, wyruszyli z Zimnej Wody do stolicy województwa podkarpackiego z prezentami, których zbiórka prowadzona była od października ubiegłego roku. Dzieci, które każdego dnia toczą walkę z chorobą nowotworową otrzymały zabawki, artykuły szkolne, czy też książki.

 • ERKO doceniło uczniów Zespołu Szkół Technicznych w Jaśle. Młodzież otrzymała wyjątkowy prezent

  Współpraca pomiędzy firmą ERKO a Zespołem Szkół Technicznych w Jaśle jest doskonałym przykładem tego, jak należy budować relacje, łączące lokalny biznes ze szkołami, które konsekwentnie stawiają na praktyczną naukę zawodu. Model oparty na praktykach i stażach zawodowych, daje korzyść nie tylko uczniom, lecz również firmom, które zgłaszają popyt na pracę, szczególnie w perspektywicznych zawodach. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę producent części lotniczych z siedzibą w Czeluśnicy, który ufundował szafki dla uczniów ZST, w szacie graficznej, wykonanej przez artystę Sylwestra Łaskawskiego.

 • Coraz dłuższe kolejki do drive-thru. Dyrekcja szpitala wydłuża godziny pracy punktu

  Od kilku dni coraz więcej lekarzy kieruje pacjentów na testy wykrywające obecność koronawirusa w organizmie. W związku z tym zauważalne są długie kolejki ustawiające się do punktu drive-thru. Dyrekcja szpitala informuje, że od jutra wydłużą godziny wykonywanych wymazów. Już nie do 13.00 a do 16.30 będzie otwarty punkt badań drive-thru.

 • Kogeneracja działa. W jasielskiej ciepłowni ograniczono zużycie węgla kamiennego o blisko 90%

   

  W kwietniu ubiegłego roku, Jasło dołączyło do wąskiego grona miast, które mogą pochwalić się nowoczesną instalacją układu kogeneracyjnego, zasilaną gazem ziemnym. Dzięki niej, produkcja energii elektrycznej i cieplnej, miała być bardziej ekologiczna, przede wszystkim dzięki znacznemu ograniczeniu wykorzystania węgla kamiennego do produkcji ciepła. Okazuje się, że od października do grudnia 2021 r. Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Jaśle, do produkcji energii cieplnej, zużyło o 89% mniej węgla, niż w analogicznym okresie, w roku poprzednim. Tym samym, znacznie ograniczono również emisję COdo atmosfery.

 • Emerytowany strażak z KP PSP w Jaśle uległ poważnemu wypadkowi w Holandii. Rodzina i koledzy proszą o pomoc

  Starszy sekcyjny w stanie spoczynku Bogdan Fehr z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle został potrącony przez samochód w Holandii. Jeżeli nie wróci do kraju zostanie umieszczony w domu opieki. Rodzina i strażacy z KP PSP w Jaśle proszą o pomoc dla Bogdana. Potrzebne jest 40 tysięcy złotych, aby mógł zostać przetransportowany do Polski.

 • Postaw na grzejniki dekoracyjne SUNERZHA ze stali nierdzewnej

   

  Zastanawiasz się nad zakupem grzejnika do Twojego domu? Wbrew pozorom, wybór może okazać się bardzo oczywisty. Stawiając na dekoracyjne grzejniki wodne SUNERZHA ze stali nierdzewnej, otrzymasz gwarancję funkcjonalności, jednocześnie nadając pomieszczeniom niepowtarzalnego stylu. Grzejniki wodne , wodno-elektryczne i elektryczne, na które producent udziela 20-letniej gwarancji, znajdziesz w ofercie DOMUS Budownictwo & Łazienki w Jaśle.

 • Podczas prowadzonego pościgu radiowóz wpadł do rowu

  Wczoraj około godziny 20. na ul. Mickiewicza w Jaśle policjanci podczas prowadzonego pościgu za pojazdem, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej wpadli radiowozem do przydrożnego rowu.

 • Nagroda za całokształt pracy na rzecz kampanii „Cała Polska czyta dzieciom” trafiła do Bajkowego Prywatnego Przedszkola w Jaśle

   

  15 grudnia br. po raz drugi w formule online ze względu na panującą pandemię odbył się uroczysty finał kampanii „Cała Polska czyta dzieciom”...

 • Poszukujesz nowych wyzwań zawodowych? Chciałbyś współtworzyć innowacyjną firmę w Jaśle? Trade Software & Consult szuka właśnie Ciebie!&a

   

  Trade Software & Consult tworzy innowacyjne rozwiązania IT dla branży budowlanej. Firma posiada oddziały handlowe zajmujące się sprzedażą materiałów budowlanych w internecie, sprzedając między innymi stolarkę okienną, drzwiową, beton komórkowy, meble, artykuły dla domu i ogrodu.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105