Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Toyota Corolla dachowała w Wolicy

73

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło dzisiaj tuż po godzinie 16-tej w Wolicy koło Jasła. Samochód osobowy marki Toyota Corolla dachował. Kierowcy na szczęście nic się nie stało.

Jak udało się wstępnie ustalić, jadący od strony Jasła w kierunku Czeluśnicy kierowca samochodu osobowego marki Toyota Corolla, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego ten stoczył się ze skarpy. Samochód wyrwał betonowy słupek i zatrzymał sie na dachu na ogrodzeniu jednej z posesji.

Pomimo groźnie wyglądającego zdarzenia, kierowca wyszedł z wypadku bez szwanku. W trakcie wyciągania samochodu, ruch odbywał się wahadłowo.

Na miejscu zdarzenia obecni byli policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Jaśle.

Red.
Fot. Jurek Machowski

Reklama

Komentarze: 72

Dodaj komentarz Widok:
-1
@ t
dnia 10.03.2012, 00:52 · Zgłoś
zreszta jozki z jasla to obciach na cala polske gdzie nie pojada to [...] narobia o potem sie wymadrzaja na necie
Odpowiedz
0
@ t
dnia 10.03.2012, 00:47 · Zgłoś
to jest moj kuzyn zal mi was zakompleksione jasielskie tlumoki bo przyjedziecie np do krakowa i jezdzicie jak cwoki kazdy krakus jak widzi rjs to sie smieje co to za prowincja przyjechala bo nawet na rondzie nie umieja dobrze pojechac bo w tym [...] rond nie ma i czytam te komentarze to zenada znawcy sie znalezli przynajmniej nie jechal 10 na godzine jak wiekszosc z z was jezdzi [...]
Odpowiedz
0
@ mmm
dnia 06.03.2012, 21:21 · Zgłoś
a ja sie pytam gdzie byli rodzice?
Odpowiedz
3
@ [...] 102
dnia 06.03.2012, 13:13 · Zgłoś
szkoda , żeżaden jasielski portal nie opisuje srebrnego hyundaja który zaliczył rów we
Trzcinicy w niedziele wieczorem. To musiał byc ktoś ważny. C I S Z A !!! a szkoda
Odpowiedz
1
@ @ kolo
dnia 06.03.2012, 13:06 · Zgłoś
jezeli sie jaszcze ktos jeszcze porzadnie nie przejechal niech cierpliwie czeka na swoja kolej w w przyrodzie nic nie ginie wysmiewanie kogos jest dobre poki ciebie nie spotka szerokiej drogi kolesie
Odpowiedz
4
@ znajomy
dnia 06.03.2012, 10:44 · Zgłoś
akurat to jego samochód, a że lubiał jeździć szybko to ma nauczkę teraz,,,
Odpowiedz
-4
@ @TAJGER
dnia 06.03.2012, 10:04 · Zgłoś
Kochany tatko kupi synowi trochę lepsze auto a temu się wydaje że wszystkie rozumy pozjadał i są efekty bezmyślnej brawury i głupoty. Gdyby sam zapracował toby się nauczył normalnej jazdy i rozumu. ROWER nie samochody.
Odpowiedz
1
@ swój...
dnia 05.03.2012, 22:39 · Zgłoś
jednak Glinik rządzi :D
Odpowiedz
0
@ klot
dnia 05.03.2012, 22:02 · Zgłoś
nelson to szef baranow wo jedzie pierwszy!!!
Odpowiedz
1
@ klot
dnia 05.03.2012, 21:25 · Zgłoś
gzie byli rodzice??? co za dekiel to pisze ty masz rozum człowieku???
Odpowiedz
1
@ es
dnia 05.03.2012, 20:48 · Zgłoś
Co wy wiecie o [...] i wsi siedzicie jak szczury w kanalach [...] DWORSKIE
Odpowiedz
-4
@ Tata
dnia 05.03.2012, 19:43 · Zgłoś
Gdzie w tedy byli jego rodzice jak on to kierował!!! Pytam się??!!!
Odpowiedz
2
@ przyjazna
dnia 05.03.2012, 17:14 · Zgłoś
normalnie nie moge czytac co poniektorzy wypisują,znalezli sie sedziowie ktorzy umia krytykowac a do konca niewiedza jak było.Osadzac jest łatwo a znacie przynajmniej tego chlopaka i wiecie jak było?napewno nie ma 16 lat i prawko ma nie od dzis i samochod sam kupił za ciezko zarobione pieniadze.A wypadek kazdemu moze sie zdarzyc nawet najlepszemu kierowcy.Wiec zamiast wspołczuc mu i cieszyc sie ze uszedł cało to takie bzdury wypisujecie ze np,"szkoda ze łep sobie nie skrecił" zal i wstyd.i Wy jestescie ludzmi?
Odpowiedz
-8
@ Hetfield
dnia 05.03.2012, 19:20 · Zgłoś
Naucz się ortografii i gramatyki dziecino, nim zaczniesz korzystać z dobrodziejstwa tego Świata, jakim jest internet. Nie kompromituj swojej osoby tego typu rażącymi błędami bo połowa z nas właśnie została "[...] przez oczy" po przeczytaniu Twojego wysoce inteligentnego i składnego komentarza. Zamiast bezproduktywnie spędzać czas gapiąc się tępo w monitor idź do księgarni, kup "Słownik Poprawnej Polszczyzny" i się poucz trochę.
Odpowiedz
2
@ baca
dnia 05.03.2012, 15:27 · Zgłoś
w [...] kazdy mocny z podkresleniem [...]!!! a w rzeczywistosci [...] trzymaja sie [...] mamy i tyle dobrze jest jak jest.
Odpowiedz
-4
@ bum bum bum
dnia 05.03.2012, 15:04 · Zgłoś
i kto mi teraz płot naprawi?? Masz szczęście [...]ku że mi dziecka nie [...]!!! rozchlastałbym Cie wtedy!!!wwrrrrrr wwwwrrrrrrrr
Odpowiedz
0
@ wstrzaśnieta opiniami...
dnia 05.03.2012, 19:11 · Zgłoś
rozchlastac to ty sobie mozesz spodnie na płocie a nie kogos!!!
Odpowiedz
-8
@ zbulwersowany
dnia 05.03.2012, 13:57 · Zgłoś
A ile miał latek ten gostek dlaczego nie podajecie a może prawka nie miał ?
Odpowiedz
-4
@ [...]
dnia 05.03.2012, 13:02 · Zgłoś
ten pan to nie z Glinika Polskiego ?
Odpowiedz
8
@ wstrzaśnieta opiniami...
dnia 05.03.2012, 10:37 · Zgłoś
czytam te wasze komentarze i jestem w szoku jeden na przeciwko drugiego popisujecie sie który to cos lepszego napisze, gorzej niz [...]. Cieszcie sie ze nic sie nikomu nie stalo i pomyslcie czy milo danej osobie czytac takie rzeczy!!!wstyd
Odpowiedz
-9
@ stabilne pół metra w łapie
dnia 05.03.2012, 11:04 · Zgłoś
Twoje [...] nas nie ruszają, tylko stwierdzamy fakty, ale jeśli się nie znasz to nie komentuj, proste ;)
Odpowiedz
5
@ wstrzaśnieta opiniami...
dnia 05.03.2012, 19:10 · Zgłoś
Drogi kolego to nie są moje [...] tylko moja opinia na wasz temat widocznie Ty się nie znasz skoro nie potrafisz ocenić wypowiedzi...
Odpowiedz
0
@ obserwator
dnia 07.03.2012, 12:08 · Zgłoś
wstyd czytać to co ty piszesz
Odpowiedz
0
@ obserwator
dnia 07.03.2012, 12:08 · Zgłoś
wstyd czytać to co ty piszesz
Odpowiedz
0
@ obserwator
dnia 07.03.2012, 12:09 · Zgłoś
to ty sie popisujesz
Odpowiedz
-8
@ mariusz
dnia 05.03.2012, 10:32 · Zgłoś
tam we wolicy byście poszeżyli droge i tam na walowice też
Odpowiedz
10
@ Do [...].
dnia 05.03.2012, 10:17 · Zgłoś
Dlaczego bez sensu ludzie z jasla i okolic nazywaja ludzi "[...]"? Sami nimi jestescie, bo kazdego z was rodzic pochodził z dziury, a zwlaszcza tych [...] którzy pisza o kims [...].. Żałosne
Odpowiedz
8
@ xx
dnia 05.03.2012, 05:59 · Zgłoś
Ale się oczytałem,,sami władcy szos się wypowiadają,, jakby żadnemu z nich nigdy nic się nie przytrafiło.
Odpowiedz
4
@ F 1
dnia 04.03.2012, 23:56 · Zgłoś
Zakręty trenujcie w N sączu.na torze " MONZA" albo wersja dla w itali na prawdziwej monzie:-) pozdrowienia dla fanów F1
Odpowiedz
1
@ qwerty
dnia 04.03.2012, 23:24 · Zgłoś
Hejterzy... Napisałem i już minusują bo opinię mam chyba normalną o tym zdarzeniu. Zawiść was zawsze zżera i zawsze musicie poszkodowanemu przywalić jak to źle nie jeździ... Niestety życie uczy że ludzie nie zawsze są doskonali i w większości krzykacze krytykujący sprawcę/poszkodowanego robią rzeczy podobne lub nawet gorsze...
Odpowiedz
4
@ qwerty
dnia 04.03.2012, 23:15 · Zgłoś
Nie wiem dlaczego większości z was widząc dachowanie od razu robicie scenariusz jak z filmu akcji :) Jak wrąbiesz się w fosę/skarpę jak wyżej to się auto może przewrócić i wcale dużej prędkości nie trzeba. Wystarczy nawet się zagapić, zamyślić i jazda nawet przy 40 km/h może się skończyć "lotem na klamce" no i w pozycji jak ukazano na zdjęciu... Oczywiście ja tam nie wiem ile jechał ale jak widziałem raz pewne dachowanie to działo się to przy małej prędkości - ot samochód wpadł do rowu i się przewrócił... Jedyną wtedy przyczyną było to że komuś się za bardzo zjechało na pobocze.
Odpowiedz
6
@ stabilne pół metra w łapie
dnia 04.03.2012, 23:14 · Zgłoś
bezmyślny kierowca przecenił możliwości swojego samochodu, lipne opony + zawieszenie i wypadek gotowy ;) wszyscy zwalają winę na młodych kierowców, ale co się dziwić jak uzbiera 3tyś na golfa III, rdzy więcej niż paliwa w baku, opony za 50zł jakieś [...], wydech od "rynny", słychać auto z 2km a ledwo co jedzie i wchodzą w zakręty po 120km/[...] jeśli się zgadzasz daj łapkę :)
Odpowiedz
4
@ pysiek
dnia 05.03.2012, 09:55 · Zgłoś
łapka dla ciebie...:)
Odpowiedz
0
@ wolf57
dnia 05.03.2012, 19:28 · Zgłoś
dobre. popieram. święta racja.
Odpowiedz
3
@ Dyzio
dnia 04.03.2012, 22:37 · Zgłoś
widze ze jest tu dużo--- instruktorów od nauki jazdy ---a wypadków coraz więcej połowa z tych co komentują jeżdzi jeszcze gorzej niż ten kierowca--- każdego to mogło spotkać !!!
Odpowiedz
6
@ TESCO
dnia 04.03.2012, 22:31 · Zgłoś
Jeżeli wpadłeś do rowu Wiedz że coś się dzieje, wiedz, że ktoś się Tobą interesuje.
Odpowiedz
5
@ Stiv
dnia 04.03.2012, 22:27 · Zgłoś
SVEN napewno wiec co sie stalo. Do tablicy!
Odpowiedz
0
@ klot
dnia 04.03.2012, 22:23 · Zgłoś
[...] z was jedz pomalu a do celu
Odpowiedz
-2
@ Nelson
dnia 04.03.2012, 22:28 · Zgłoś
Takich jak Ty na drodze mijam jak stado baranow.
Odpowiedz
7
@ versal
dnia 04.03.2012, 22:03 · Zgłoś
dokłądnie za szybko troche musiało byc a wiadomo piasek po zimie na jezdni człowiek uczy sie na błedach dobrze ze nic sie nie stało
Odpowiedz
3
@ mija
dnia 04.03.2012, 21:58 · Zgłoś
To nic innego jak prędkość na zakręcie nie wyrobił i tyle
Odpowiedz
-13
@ mako
dnia 04.03.2012, 21:43 · Zgłoś
a co mnie to obchodzi, że jakiś [...] dachował!???
Ludzie mają dużo ważniejsze problemy niż wypadek jakiegoś tam [...]!!!
Mógł [...]a mękolem jechać! - PROSTE!
Odpowiedz
11
@ bnmnb
dnia 04.03.2012, 21:48 · Zgłoś
znajdź mi mynkola w niedzelę w tym rozwiniętym kraju na tej trasie, tylko do kościołoa
Odpowiedz
4
@ xx
dnia 04.03.2012, 22:21 · Zgłoś
wez nożyczki i przetnij kabel od internetu jak Cie to nie obchodzi, albo dodaj ten portal na czarną listę i nie wchodz tu jak masz bzdety pisac
Odpowiedz
0
@ mako
dnia 05.03.2012, 19:52 · Zgłoś
mam bezprzewodowy [...] jeden! Robicie i podniecacie sie [...] - bo jakiś [...] dachował! Kogo to [...]a obchodzi!?
Co ma powiedzieć moja koleżanka, jak sie dowiedziała tydzien temu, że jej 7 letnia córka ma białaczkę!??? Pytam CO!???
Odpowiedz
-4
@ BACA
dnia 05.03.2012, 19:53 · Zgłoś
co to jest mękol wieśniaku100% po gwarze domyślam sie ze nim jesteś ty sie chlubisz ze jesteś balkoniazem sieć i nic nie rób a pies jak niema co robić to sie po [...] [...] ;)
Odpowiedz
0
@ trytu
dnia 06.03.2012, 08:56 · Zgłoś
... jeżeli cię nie obchodzi to po jaką chole... czytasz i piszesz bzdurne komentarze, tylko tę stronę ci mama otworzyła, taki artykuł i fotki choćby jednemu dała do zrozumienia o prawie fizyki to już dużo.
Odpowiedz
1
@ znajomy
dnia 04.03.2012, 21:36 · Zgłoś
Sami jesteście [...] bo goscia nie znacie,On ma wiecej lat niz wy,i to jego samochod a nie ojca,prawda jest taka ze On zawsze lubiał [...]c ;/
Odpowiedz
-19
@ :)
dnia 04.03.2012, 21:23 · Zgłoś
To pytanie paść musi Gdzie byli Oni, czyli rodzice? Pytam sie !?
Odpowiedz
-2
@ mirek
dnia 04.03.2012, 22:29 · Zgłoś
Dolaczam sie do pytania
Odpowiedz
5
@ rakieta
dnia 04.03.2012, 21:14 · Zgłoś
szybka jazda, tak cwaniakuja ojciec dal na auto to nie szanuje jakby za swoje kupil to by jezdzil po malu
Odpowiedz
3
@ xx
dnia 04.03.2012, 21:11 · Zgłoś
odezwali sie zawodowi kierowcy, ktorzy podejrzewam maja po 16 lat i o prawku im sie tylko marzy haha [...]
Odpowiedz
-2
@ zzzz
dnia 04.03.2012, 21:16 · Zgłoś
masz racje to [...] ,co nie maja prawka i dopiero marzom o prawku.
Odpowiedz
10
@ Krzekorz
dnia 04.03.2012, 21:30 · Zgłoś
nie które z tych buroków jak to wieśniacko nazwałeś, potrafią jeździć lepiej, niż nie jeden lanser w calibrze który myśli że jak mu się udało prawko zdobyć to odrazu może na drodze wszystko ... :-_- Chcialbym sprawdzic waszą inteligencje na nowych testach na prawo jazdy i wtedy bym zobaczyl kto sie moze tym burokiem nazwac... :D
Odpowiedz
3
@ xx
dnia 04.03.2012, 22:23 · Zgłoś
a tu nie jechal lanser w calibrze. Tylko normalny gość w toyocie a [...], fachowcy którzy mogliby zasiąść w komisji Macierewicza wylewają swoje tezy i opinie. Mają po parenaście lat, rower albo skuter, ale krytykować potrafią.. żal mi takich
Odpowiedz
10
@ obserwatorr
dnia 04.03.2012, 21:07 · Zgłoś
zeby wydachowac w Wolicy trzeba byc "uzdolniony".
Odpowiedz
4
@ stabilne pół metra w łapie
dnia 04.03.2012, 20:59 · Zgłoś
za dużo NFS...
Odpowiedz
-16
@ jaslanin
dnia 04.03.2012, 20:50 · Zgłoś
to sie [...] przewiózł zrobili im nowy dywanik to tną sobie ale po ogrodzeniach hahaha
Odpowiedz
2
@ hej jaslanin
dnia 04.03.2012, 21:50 · Zgłoś
to ty bawurowo gnales chabete a zycie pelne zakretow. uwazaj
Odpowiedz
20
@ olo
dnia 05.03.2012, 07:18 · Zgłoś
[...] jasielski z brudnej, [...] kamienicy żal Ci [...] ściska że inni mogą mieć ogrodzenie i ładny dom w ładnej okolicy a ty nie ?? ;)
Odpowiedz
2
@ zbulwersowana
dnia 05.03.2012, 17:02 · Zgłoś
żal sciska na to co piszesz,znalazł sie jakis panicz co pewnie mieszka w palacu z basenem co nie wie jak i co do konca a krytykuje.wstydz sie bo sam jestes [...]
Odpowiedz
-8
@ jaslanin
dnia 05.03.2012, 18:00 · Zgłoś
hahaha własnie prawde napisałas bo mieszkam sobie w prywatnym domku i mam ładniejsze ogrodzenie od tego tzw. sztachetowego a wam szkoda jezdzic po nowym dywaniku to wolicie po rowach i ogrodzeniach żal a tak apropo nie byłem i nie jestem [...] od [...] pradziada wiec masz pecha
Odpowiedz
8
@ obserwator
dnia 05.03.2012, 18:03 · Zgłoś
Moim zdaniem slowo [...] nie jest obelzywe .[...] to czlowiek ktory pracuje od switu do nocy zeby ktos z miasta mogl zjesc mieso,chleb,jajka i tp Na miano [...] to trzeba sobie zasluzyc Ci co moieszkaja na wsi a nic nie robia tylko czekaja az babki rente listonosz przyniesie by ja oskubac na paliwo do WV i na kilka browarow to CZERESNIACY
Odpowiedz
26
@ Śpieszy Ci się?
dnia 04.03.2012, 20:48 · Zgłoś
Napewno było 50km/h

Jechał za szybko i tyle ..
Odpowiedz
56
@ Jestem z wami:*
dnia 04.03.2012, 22:26 · Zgłoś
Apel do niedzielnych kierowcow.
Wiem ze masz piekne auto. Wiem ze pucujesz swojego lanoska wieczorami. Wiem ze co wieczor delikatnie tracasz swoj kapelusik aby pozbyc sie kurzu, aby byc gotowym na ta wielka chwile. W koncu bedziesz mogl odpalic swoja ukochana maszyne. Zapakaowac rodzinke i ruszyc w trase. Na pewno sprawdziles wszystkie plyny, stan bieznika, plynu do spryskiwaczy i zarowki. Jestes gotowy na pokonanie pierwszych km w nowym roku, bo wczesniej nie bylo okazji. Wszystko super. Tylko pamietaj. W samochodzie masz lusterko, w ktorym mozesz zobaczyc ze nie wszyscy traktuja wyjazd na droge jak swieto rodzinno narodowe, samochod jak obiekt kultu, a droge jak aleje gwiazd. Wszystko to sluzy do przemieszczania sie. wiec jesli niepewnie sie czujesz, zjedz na prawy pas, patrz w lusterka i nie boj sie jechac z max dopuszczalna predkoscia. Twoje koreanskie cudo napewno to zniesie. I zdejmij prosze kapelusz kiedy prowadzisz swoje cudo. I tak zadna laska na ciebie nie poleci, kiedy pobok siedzi zona. Lewy pas jest dla tych ktorzy umieja jezdzic, i uwierz mi, Twoj piekny koreanski, wloski czy czeski cud techniki na nikim nie robi wrazenia. Jesli nie musisz nie wyjezdzaj, jesli musisz - jedz gdzies na parking, usiadz na lawce i podziwiaj swoje cudo. Tak bedzie lepiej dla nas wszystkich. AMEN
Odpowiedz
-18
@ v12
dnia 04.03.2012, 22:34 · Zgłoś
Dolaczam sie prosby Kolegi
Odpowiedz
3
@ wuJek Red
dnia 04.03.2012, 23:29 · Zgłoś
Dodam ,że ten Pan w okularach to kierowca Toyoty
Odpowiedz
6
@ Felixx
dnia 05.03.2012, 09:33 · Zgłoś
Za szybko i jeszcze przecież jest piasek na drogach po zinie,to też pewnie dodało swoje 3 grosze.Sam lubie sobie pocisnąć jest suchy asfalt,ale czasem właśnie tak się dzieje.
Odpowiedz
15
@ chawran
dnia 05.03.2012, 12:07 · Zgłoś
przy tak rosnacych cenach paliwa to niedługo wszyscy bedziemy niedzielnymi kierowcami:) hehe
Odpowiedz
-2
@ xxx
dnia 05.03.2012, 18:38 · Zgłoś
Paliłes cos wczesniej ?:D xD
Odpowiedz
1
@ tarzan zan
dnia 07.03.2012, 11:23 · Zgłoś
no przecież on ZAWSZE jeździł wolno i bardzo ostroznie... Napewno jezdnia była śliska, a wogóle - wyciąć wszystkie drzewa z poboczy, no i kto postawił betonowe ogrodzenie tuż przy jezdni...
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.