Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Tragiczny wypadek na quadzie

93

Policjanci wyjaśniają okoliczności nieszczęśliwego wypadku, do którego doszło w Cieklinie. Kierujący quadem 25-letni mężczyzna jeździł wraz z pasażerką po polach. W pewnej chwili pojazd przewrócił się przygniatając kierowcę. Pokrzywdzony trafił do szpitala. Niestety mimo wysiłku lekarzy zmarł.

Do wypadku doszło w minioną sobotę po południu. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 25-letni mieszkaniec gminy Dębowiec wybrał się wraz ze swoją znajomą na przejażdżkę quadem po polach. Podczas próby wyjazdu na jedno z wzniesień pojazd przewrócił się przygniatając kierowcę, kobieta upadła obok quada.

Mężczyzna początkowo nie chciał jechać do szpitala. Po pewnym czasie, gdy jego stan się pogorszył został tam przewieziony przez rodzinę pasażerki. W szpitalu pokrzywdzony stracił przytomność, był reanimowany. Mimo wysiłku lekarzy, po kilku godzinach wskutek doznanych obrażeń zmarł.

Policjanci pracują nad ustaleniem dokładnych okoliczności tego tragicznego wypadku.

 KPP w Jaśle

Reklama

Komentarze: 86

Dodaj komentarz Widok:
0
@ P
dnia 19.09.2013, 23:37 · Zgłoś
normalnie żałosne komentarze i bzdety odczepcie się od szpitala i od sw pamięci krzysia zajmijcie się własnymi sprawami i problemami bo na pewno je macie-spoczywaj w pokoju [...]
Odpowiedz
0
@ aaaaa
dnia 17.09.2013, 18:50 · Zgłoś
kondolencje dla całej rodziny rycerka
Odpowiedz
5
@ aga
dnia 11.09.2013, 15:22 · Zgłoś
jest mi bardzo szkoda bo go bardzo dobrze znam .ale tego chciał BÓG i trzeba to zrozumieć .Wspułczuje jego rodzicom i byłej jego.
Odpowiedz
5
@ Kuzynka
dnia 11.09.2013, 12:18 · Zgłoś
Po prostu niefortunny upadek;( który rodzinie ciężko opisać...
Krzysiu na zawsze będziesz w naszych sercach [*]
Odpowiedz
2
@ gal
dnia 10.09.2013, 23:16 · Zgłoś
Czy w innych szpitalach to lepiej?
Odpowiedz
12
@ ktoś
dnia 10.09.2013, 20:34 · Zgłoś
piszcie co chcecie, ale uważam że brak karetki w szpitalu kiedy naprawdę jest potrzebna to ogromna porażka, bo gdyby to byl syn jakiegoś posla to helikopter po niego by przylecial.spoczywaj w pokoju Krzychu. kondolencje dla Magdy i calej rodziny.
Odpowiedz
4
@ daleka
dnia 10.09.2013, 19:03 · Zgłoś
Niech Ci ziemia lekką będzie [*]
Odpowiedz
3
@ gość z Dobryni
dnia 10.09.2013, 18:25 · Zgłoś
szkoda wam że chłopak miał quada?? pisze wyraźnie "Tragiczny wypadek" to skąd możecie wiedzieć jak się to stało jak możecie go tak oceniać
słyszeliście o czymś takim jak szok po wypadku ?? to czego wy chcecie od tej dziewczyny ?? sami byście chcieli jeździć na jakimkolwiek moto jak Krzychu dla niego lewa!!
i tyle mam do takich [...] jak wy do powiedzenia!
Odpowiedz
18
@ olo
dnia 10.09.2013, 17:42 · Zgłoś
Dziś był pogrzeb tego chłopaka , byłem na mszy pogrzebowej i powiem tak , lepiej zeby ten proboszcz już poszedł na emeryture choc to i tak za późno bo takie kazanie jak powiedział na tej mszy to totalna porażka ,nie na temat a o zmarłym Krzyśku mówił jak o jakimś oprawcy szalencu i jeszcze nie wiadomo kim . Znałem Zmarłego był dobrym człowiekiem i nie zasłużył na takie kazanie
Odpowiedz
-7
@ Janka :DDDDD :)
dnia 10.09.2013, 12:55 · Zgłoś
Koło go przygnietło i jeszcze wstał i dojechał do domu :DDDDD :))(
Odpowiedz
6
@ Kołaczycanin
dnia 09.09.2013, 23:14 · Zgłoś
80% [...] takie głupoty a nawet nie wiecie co się stało
Odpowiedz
8
@ kolega po fachu
dnia 09.09.2013, 21:42 · Zgłoś
dobry jezu a nasz panie daj mu wieczne spoczywanie,,krzysiek,,(kiciuch),,boże to za wcześno? ale ty wiesz ile z nam pisane jest...
Odpowiedz
2
@ [...]
dnia 09.09.2013, 21:16 · Zgłoś
to pewnie lodyniec znowu komentarze dodaje tylko zmienil nazwe ja to juz nawet nie czytam bo to sa [...] co tak pisza lodyniec sven itd kurr... opamietajcie sie [...] !!!
Odpowiedz
8
@ kicia 2222
dnia 09.09.2013, 21:01 · Zgłoś
szkoda chłopaka był naprawde wporzadku:( bd pamietac o Tobie Krzysiu:(
Odpowiedz
4
@ :(
dnia 09.09.2013, 18:45 · Zgłoś
ludzie.Uspokójcie się z tymi komentarzami obrażające pamięć tego chłopaka.On zasługuje na szacunek,a nie na krytykę typu "nie umie jeździć.itp.".
Odpowiedz
7
@ [*]
dnia 09.09.2013, 18:14 · Zgłoś
ta wy wszyscy [...] wiecie wy tylko umicie opisywac innych a nie siebie pomyście jak sie czuła ta cziewczyna lbo rodzina
Odpowiedz
15
@ jaa ;ccc
dnia 09.09.2013, 17:43 · Zgłoś
Krzyśku [*] Spoczywaj w pokoju !
Odpowiedz
12
@ kaja
dnia 09.09.2013, 17:10 · Zgłoś
wspłczucia dla rodziny a zwłaszcza dla rodziców taki fajny młody chłopak,[niech śpij w spokoju]
Odpowiedz
-12
@ bababahaha
dnia 09.09.2013, 16:55 · Zgłoś
jak nazywa sie ta dziewczyna/kolezanka ktora jechala z nim quadem? ktos moze wie?
Odpowiedz
-11
@ DD
dnia 09.09.2013, 16:55 · Zgłoś
@ oki dnia 09.09.2013, 13:56. Identyfikator użytkownika: VaiUBZOUHWPfOcena
komentarza:-6
Papież kiedy umarł miał 85 lat - 8 5=13 Godzina śmierci: 21:37 - 2 1 3 7=13 Data śmierci: 02.04.2005 - 0 2 0 4 2 0 0 5=13 Postrzelony 13 Maja 9301 dni pontyfikatu - 9 3 0 1=13 Zmarł w 13 tygodniu roku. JAN PAWEŁ DRUGI - 13 liter czy to zbieg okoliczności ? prześlij to dalej niech inni myślą... Sorry, ale musi się spełnić. ... Pomysł sobie życzenie a zobaczysz co sie stanie... Zacznij myśleć o czymś czego naprawdę pragniesz, To funkcjonuje. Osoba, która mi wysłała ta wiadomość powiedziała, ze jej życzenie spełniło sie w 2 dni po odczytaniu tej wiadomości. Wypowiedz życzenie jak skończy sie odliczanie: 10... 09... 08... 07... 06... 05... 04... 03... 02... 01... *Wypowiedz życzenie* Wklej te wiadomość w ciągu 10 minut do 10 komentarzy Jeśli tego n
Odpowiedz
13
@ dzok
dnia 09.09.2013, 15:52 · Zgłoś
jaslo4u-prowadzą go najgorsi moderatorzy świata ! Dlaczego wy nie usuwacie tych komentarzy ? potraficie tylko zdjęcia przy sensacji jakiejś robić ?
Odpowiedz
1
@ rasta
dnia 09.09.2013, 16:01 · Zgłoś
[komentarz nie na temat.]
Odpowiedz
13
@ .
dnia 09.09.2013, 16:07 · Zgłoś
Oni potrafią usuwać komentarze, ale tylko te, w których ktoś otwarcie napisał, że ich artykuły są pełne błędów. W ten sposób bronią swoich "dziennikarzy".
Odpowiedz
9
@ ...
dnia 09.09.2013, 16:40 · Zgłoś
czy szalał na tym quadzie czy nie , szkoda człowieka i tyle ... trzeba żyć dalej bo już nic i tak mu życia nie wróci ... :(
Odpowiedz
4
@ sx
dnia 09.09.2013, 22:03 · Zgłoś
proste, żerują na sensacji prostych ludzi, ale afery z pijanym v-ce burmistrzem już nikt nie pamięta i bynajmniej nikt nie zamierza cokolwiek napisać o tym, jaki był finał sprawy:/ a jak wiadomo - ten Pan nadal ma prawo jazdy i jeździ.

W przypadku takich artykułów to w ogóle komentarze powinny być zablokowane!
Odpowiedz
14
@ [...]
dnia 09.09.2013, 15:50 · Zgłoś
Do wypadków śmiertelnych powinny być zablokowane komentarze.
Odpowiedz
16
@ @ Operator
dnia 09.09.2013, 15:28 · Zgłoś
Wiecie co mnie boli najbardziej na tym portalu ,że ktoś kogoś nie znał, a nawet nie widniał na oczy,a komentuje go jakby znał go na wylot... a [...] wie jaki był. Był super gościem i szkoda [...] a wy sobie piszcie co chcecie;(
Odpowiedz
4
@ ;c
dnia 09.09.2013, 15:24 · Zgłoś
Krzysiek :C :C :C
Odpowiedz
-6
@ [...]
dnia 09.09.2013, 14:59 · Zgłoś
nic dziwnego wykończyli chłopaka w jasielskim szpitalu :( smutne
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 09.09.2013, 20:17 · Zgłoś
A tobie to mózg wyżarło już do cna !!!
Odpowiedz
1
@ majka
dnia 09.09.2013, 14:51 · Zgłoś
kiedy będzie pogrzeb tego chłopaka:(((
Odpowiedz
4
@ mark
dnia 09.09.2013, 14:34 · Zgłoś
Quad mimo 4kol jest wywrotny i to bardzo!!
Odpowiedz
-1
@ leszek
dnia 09.09.2013, 14:19 · Zgłoś
moze sie inni opamietaja
Odpowiedz
-5
@ b
dnia 09.09.2013, 15:38 · Zgłoś
O opamiętaniu nie ma mowy 7 lipca zginął adam pod szaranem i co? Jeszcze jest kilku [...] którzy kuszą los
Odpowiedz
0
@ keller
dnia 09.09.2013, 14:19 · Zgłoś
jeżdżą jak [...] po łąkach w krótkich portkach i udają rajdowców.[...]ek pole uprawiał , obsiewał a wnuczek teraz motorynką po nim jeżdzi !!!
Odpowiedz
-2
@ qwerty
dnia 09.09.2013, 18:00 · Zgłoś
Co cie to obchodzi jak ktoś jezdzi moge sobie nawet w slipkach jezdzic po prywatnym terenie
Odpowiedz
2
@ keller
dnia 09.09.2013, 22:27 · Zgłoś
możesz nawet gołym t,,,em szorować ściernisko .
Odpowiedz
-3
@ Jan
dnia 09.09.2013, 14:09 · Zgłoś
Co wy bredzicie kto to pisał?kład byl tak ciężki żę dziewczyna nie mogla go przewrocic karetka rzyjechala i go zabrala.
Odpowiedz
-26
@ oki
dnia 09.09.2013, 13:56 · Zgłoś
Papież kiedy umarł miał 85 lat - 8 5=13 Godzina śmierci: 21:37 - 2 1 3 7=13 Data śmierci: 02.04.2005 - 0 2 0 4 2 0 0 5=13 Postrzelony 13 Maja 9301 dni pontyfikatu - 9 3 0 1=13 Zmarł w 13 tygodniu roku. JAN PAWEŁ DRUGI - 13 liter czy to zbieg okoliczności ? prześlij to dalej niech inni myślą... Sorry, ale musi się spełnić. ... Pomysł sobie życzenie a zobaczysz co sie stanie... Zacznij myśleć o czymś czego naprawdę pragniesz, To funkcjonuje. Osoba, która mi wysłała ta wiadomość powiedziała, ze jej życzenie spełniło sie w 2 dni po odczytaniu tej wiadomości. Wypowiedz życzenie jak skończy sie odliczanie: 10... 09... 08... 07... 06... 05... 04... 03... 02... 01... *Wypowiedz życzenie* Wklej te wiadomość w ciągu 10 minut do 10 komentarzy Jeśli tego nie zrobisz stanie się przeciwność Ciekawe ...
Odpowiedz
-6
@ super
dnia 09.09.2013, 15:35 · Zgłoś
Dobre to super
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 09.09.2013, 20:15 · Zgłoś
ale bzdety
Odpowiedz
2
@ lencia
dnia 09.09.2013, 13:48 · Zgłoś
zal mi ich
Odpowiedz
4
@ quadowiec
dnia 09.09.2013, 13:20 · Zgłoś
co Wam szkoda ze sie quadem bujal a Wy na polamanego golfa skladacie cale zycie??? Wyrazy współczucia dla rodziny... LEWA W GÓRE...
Odpowiedz
0
@ quadowiec
dnia 09.09.2013, 18:18 · Zgłoś
Tobie tatus nawet hulajnogi nie dawał bo widzial jaki jestes przykry...
Odpowiedz
6
@ 1234WP
dnia 09.09.2013, 13:10 · Zgłoś
No szkoda chłopaka był dobrym kolegom współczujemy całej rodzinie to jest wielki ból dla rodziców i rodzeństwa.
Odpowiedz
8
@ babu
dnia 09.09.2013, 12:56 · Zgłoś
W Jasielskim szpitalu nie ma dobrych lekarzy i tyle na temat. A tak w ogóle to powinni zlikwidować ten szpital bo niepotrzebnie się kasę wydaje... Szkoda chłopaka mógłby jeszcze żyć kupe lat.
Odpowiedz
2
@ pacjent
dnia 09.09.2013, 14:00 · Zgłoś
Co ty bredzisz?
A doktor Turek - wojewódzki konsultant z dermatologii?, a doktor Naszkiewisz - super ortopeda? Nie mamy się czego wstydzić.
Odpowiedz
1
@ alis
dnia 09.09.2013, 14:20 · Zgłoś
Nie wiem skąd tyle jadu u ludzi . Jeden z drugim ledwie nauczy się pisać - często z błędami - i zna się na wszystkim z medycyną na czele . Pomyśl czasem jak zaczniesz pisać - nie znasz przebiegu leczenia ani obrażeń jakich doznał . Myślę że ludzie czytający te [...] mają swój rozum i nie wierzą w te oszczerstwa.
Odpowiedz
1
@ Pan [...]
dnia 09.09.2013, 16:04 · Zgłoś
babu - wyznajesz chyba wiare Kononowicza ? zlikwidować wszystko ... ciekawe czy jak złamiesz rączkę , znajdziesz sie w jasielskim szpitalu i ci ja w gips wsadza też bedziesz za likwidacja...
Odpowiedz
-3
@ Betty
dnia 09.09.2013, 20:20 · Zgłoś
Prawda!!!
Odpowiedz
0
@ gwiazda
dnia 09.09.2013, 12:35 · Zgłoś
to sa wlasnie mlodzi kierowcy co nie umia przewidziec co moze sie stac jedni sie naucza inni nie zdaza
szkoda chlopaka zycie bylo dopiero przed nim
Odpowiedz
2
@ wara
dnia 09.09.2013, 12:53 · Zgłoś
no sorry, ale to nie samochód.. tylko quad, rzadko się na nim jeździ "bezpiecznie"bo nie o to w tym chodzi... podejrzewam, że sobie śmigał po polach skacząc po małych góreczkach no i stało się co stało.. nieszczęśliwy wypadek i tyle.. jak ktoś uprawia downhill i zapiep.rz.a z górki na pazurki i walnie w drzewo, to też napiszesz, że młody kierowca, który nie potrafi przewidzieć, co może się stać? On o tym dobrze wie.. chociaż jazda quadem po polach raczej nie jest aż taka ekstremalna, zawsze może się coś zdarzyć i tyle
Odpowiedz
2
@ minis
dnia 09.09.2013, 12:06 · Zgłoś
z dobryni byl
Odpowiedz
33
@ per
dnia 09.09.2013, 11:58 · Zgłoś
Spoczywaj w spokoju [*] a wszyscy co piszą te zbędne komentarze powinni być automatycznie blokowani;/ co to za portal i kto go prowadzi w ogóle;/
Odpowiedz
4
@ Pan muszelka
dnia 09.09.2013, 16:02 · Zgłoś
[komentarz nie na temat.]
Odpowiedz
-4
@ ola
dnia 09.09.2013, 11:08 · Zgłoś
nie wiecie z jakiej dokladnie był miejscowości .
Odpowiedz
0
@ b
dnia 09.09.2013, 15:30 · Zgłoś
Był z dobryni
Odpowiedz
20
@ @ Operator
dnia 09.09.2013, 10:54 · Zgłoś
Współczucie dla całej rodziny, szkoda [...] był naprawdę w porządku kolesiem:(
Odpowiedz
15
@ SZLACHIC
dnia 09.09.2013, 10:34 · Zgłoś
Może gdybu od razu pojechał do szpitala ... straszne
Odpowiedz
30
@ ddddd
dnia 09.09.2013, 12:25 · Zgłoś
nawet jakby pojechał od razu do jasielskiego szpitala to pewnie skierowali by go do lekarza rodzinnego xD
Odpowiedz
7
@ sx
dnia 09.09.2013, 16:06 · Zgłoś
co Ty bredzisz, wcale by tak nie było, bo najprawdopodobniej poleżał by z 2 dni na korytarzu i do domku - "wszystko w jak najlepszym porządku, może Pan wracać do domu"...:/
Odpowiedz
5
@ Qui Pro Quo
dnia 09.09.2013, 18:59 · Zgłoś
jak można było po takim wypadku nie pojechać do szpitala??? przecież każdy kto ma głowę na karku może spodziewać się skutków przygniecenia quadem.
Odpowiedz
-22
@ bubek
dnia 09.09.2013, 10:30 · Zgłoś
Jak się nazywał ten gość co zmarł ???
Odpowiedz
-3
@ Pan [...]
dnia 09.09.2013, 16:01 · Zgłoś
gość
sie nazywał
Odpowiedz
24
@ ja
dnia 09.09.2013, 10:24 · Zgłoś
Współczucia dla rodziny,niech spoczywa w pokoju[*]
Odpowiedz
-28
@ Rydz Śmigły
dnia 09.09.2013, 10:22 · Zgłoś
Unia powinna zakazać jazdy powyżej 20km/h kładem = problem rozwiązany. Unia rządzi unia radzi unia nigdy cie nie zdradzi !
Odpowiedz
-9
@ aaaaa
dnia 09.09.2013, 11:24 · Zgłoś
Szkoda Ci bo nie stać cie na quada !
Odpowiedz
4
@ bioly
dnia 09.09.2013, 11:54 · Zgłoś
[...] [...] czlowieku,,wszedzie cie pelno z tymi twoimi z[...]mi komentarzami
Odpowiedz
61
@ Wysiłek Lekarzy
dnia 09.09.2013, 10:10 · Zgłoś
Własnie wysyłek jasielskich lekarzy leżałem tam 3 dni czekajac na zabieg gdyby nie to ze wkoncu nerwy pusciły i wyszedłem z siebie lezał bym do dziś. I niby sie wydaje ze ok wszystko zabieg robiony na żywca z miejscowym a podpisane papiery o uśpienie na karcie badan całkiem inne daty pisza niż wtedy kiedy miałem robione. Nie polecam tego szpitala [...] !!!
Odpowiedz
10
@ Racja
dnia 09.09.2013, 20:37 · Zgłoś
ja na [...] prześwietlenie i założenie gipsu czekałem prawie 4 godziny.
Odpowiedz
33
@ monia
dnia 09.09.2013, 10:02 · Zgłoś
smutne bo znam rodzine głębokie wspolczucie
Odpowiedz
-26
@ Cwaniak
dnia 09.09.2013, 09:59 · Zgłoś
Już widze ten wysiłek Jasielskich lekarzy ;p
Odpowiedz
-4
@ Betty
dnia 09.09.2013, 20:17 · Zgłoś
Dam Ci Racje!!!
Odpowiedz
10
@ Betty
dnia 09.09.2013, 20:27 · Zgłoś
Cwaniak ma Racje !!! Wszyscy musza sie trzymac daleko od Jasielskiego szpitala!!!ja to wiem cos na ten temat!!!
Odpowiedz
3
@ xyz
dnia 10.09.2013, 09:53 · Zgłoś
Tylko jak to uczynić, skoro jasielski szpital jest pierwszym miejscem, do którego trafia się niezależnie od własnej woli w sytuacji, w której doszło do wypadku na pobliskich szpitalowi terenach..
Odpowiedz
21
@ Pola
dnia 09.09.2013, 09:57 · Zgłoś
Prawdziwa tragedia..
Odpowiedz
3
@ Bliski
dnia 09.09.2013, 22:29 · Zgłoś
Pogrzeb 10 września o 15:00 w Dobryni
Odpowiedz
-6
@ rt
dnia 09.09.2013, 09:52 · Zgłoś
w Cieklinie?
Odpowiedz
15
@ Anonimowy
dnia 09.09.2013, 14:40 · Zgłoś
Jakoś kierowcy motocrossów potrafią jeździć w kaskach i w kombinezonach ochronnych a nie wiem dlaczego właściciele quadów to nawet kasku nie zakładają a jeżdżą często jak [...]...
Odpowiedz
15
@ Felixx
dnia 09.09.2013, 15:55 · Zgłoś
To jest ich wybór niech sobie jadą jak chcą,niech tylko nikogo nie zabiją...
Odpowiedz
40
@ Bliski
dnia 09.09.2013, 17:37 · Zgłoś
[*] Zginą jak bohater ratując życie młodej dziewczyny odpychając ją na bok podczas upadku.. Tylko dziennikarze tego nie opisali w treści tej wiadomości!!
Odpowiedz
-6
@ Anonimowy
dnia 09.09.2013, 17:37 · Zgłoś
No tak... ale nie wiadomo czy w tym konkretnym przypadku należy być smutnym, że się [...], czy się cieszyć, że nie [...] swojej pasażerki? To jest tak jak z wożeniem pasażerek w japonkach na ścigaczach. Odpowiedzialnym za pasażera jest kierujący pojazdem i to on powinien zadbać o odpowiednie przygotowanie pasażera do jazdy.
Odpowiedz
2
@ tym
dnia 09.09.2013, 21:59 · Zgłoś
Jaki bohater ?
Tak kończą osoby bez wyobrażni.
Gdzie kaski ? Szkoda kasy ?
dno !!!
Odpowiedz
10
@ Bliski
dnia 09.09.2013, 22:12 · Zgłoś
Tu kask akurat by nic nie pomógł, ponieważ przygniotło mu klatkę piersiową i żaden kombinezon by go przed tym nie uratował..
Więc nie pieprz jak nie znasz okoliczności!!
Odpowiedz
-7
@ [...]
dnia 09.09.2013, 23:19 · Zgłoś
Tak sie sklada ze tez mam quada i zawsze zakładam kask.
Odpowiedz
-2
@ tym
dnia 13.09.2013, 21:40 · Zgłoś
a ty co [...]a jasnowidz ?
szaleńcy sami się eliminują
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.