Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Tragiczny wypadek w Szebniach. Jedna osoba nie żyje.

29

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło dzisiaj około godziny 15.00 w Szebniach. W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniosła jedna osoba. <<FOTOGALERIA>>

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca Hondy Civic jadący od strony Jasła w kierunku Krosna z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył w jadący z naprzeciwka samochód ciężarowy.  Doszło do zderzenia czołowo-bocznego.  Siła uderzenia była tak duża, że osobówka została wyrzucona na prawą stronę i spadła do przydrożnego rowu. Samochód ciężarowy zjechał do rowu i przewrócił się na prawy bok.

Kierowca podróżujący hondą zmarł. Kierowca i pasażer ciężarówki ni odnieśli poważniejszych obrażeń.

Ruch na drodze Jasło – Krosno jest zablokowany. Policja kieruje samochody na objazdy.

Na miejscu są nasi reporterzy. Wkrótce więcej informacji.

Red.

Reklama

Komentarze: 29

Dodaj komentarz Widok:
0
@ ggg
dnia 09.04.2012, 01:52 · Zgłoś
gimnazjolada komentuje, a moderator śpi.
Odpowiedz
0
@ goska
dnia 14.03.2012, 23:06 · Zgłoś
do topolina i pojazd topoliny. ogarnij zasady ortografii.na drogach jasielskich nie ma slabych kierowcÓw tylko sa nieszczesliwe wypadki.
Odpowiedz
1
@ mala
dnia 14.03.2012, 18:07 · Zgłoś
spoczywaj w pokoju ;( najszczersze kondolencje dla Mamy Jarka;(
Odpowiedz
4
@ ....
dnia 11.03.2012, 19:40 · Zgłoś
Śpij w pokoju [*]
Nigdy nie zapomnimy...
;(((
Odpowiedz
3
@ klysc
dnia 11.03.2012, 17:21 · Zgłoś
zamiast bzdety pisac niech lepiej odmowia wieczne odpoczywanie za chlopaka wyrazy wspolczucia dla rodziny
Odpowiedz
-6
@ Topoliny:-)
dnia 11.03.2012, 09:20 · Zgłoś
Jak jeszcze nie ma wprawy to po [...] [...] tak szybko. Bo coś mi sie wydaje że 70 na liczniku nie było a raczej dwa razy tyle .sąndząc po tym aucie . A zresztą na naszych drogach to człowiek na roweże sie zabije :-) . .ale nie bd taki wscipski znicz dla zmarłego [*]
Odpowiedz
2
@ X.X.X
dnia 11.03.2012, 14:22 · Zgłoś
Myślę że nie jesteś wścibski tylko jesteś [...], pustym i mało inteligentnym człowiekiem :) Kolejna tragedia na jednej z Jasielskich dróg, i kolejne [...] Twojego pokroju wypisujące bzdury, zaśmiecając swoimi mądrościami artykuły. Weź ogarnij swój [...], swoje zachowanie a wtedy weź się za korzystanie z internetu i tego portalu.

Najszczersze Kondolencje dla Rodziny tragicznie zmarłego Jarka... [*]
Odpowiedz
2
@ truskawokowa212
dnia 10.03.2012, 18:28 · Zgłoś
Dla "słabych" kierowców?! Jak się ktoś uczy to jest słaby musi dojść do wprawy!
i *kierowców
Jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia na tym portalu to siedź cicho!
Odpowiedz
-9
@ Pojazd topoliny:-)
dnia 10.03.2012, 09:32 · Zgłoś
Nie nie boje sie :-) widocznie w jaśle niema miejsca dla słabych kierowcuw :-)
Odpowiedz
3
@ X.X.X
dnia 11.03.2012, 14:25 · Zgłoś
Śmiem stwierdzić że miejsca nie powinno być dla takich ludzi jak Ty, więc weź to sobie do swojej pustej łepetynki i prześpij się z tym tematem czy w ogóle warto? ;-)
Odpowiedz
4
@ kasiula
dnia 10.03.2012, 09:29 · Zgłoś
serce pęka, bo sprawiedliwości nie ma na tym świecie! :( odszedł ktoś kto miał jeszcze tyle do zrobienia w życiu! dopiero teraz widać ile nasze życie jest warte!? jedna chwila potrafi zniszczyć wszystko!! :( pokój jego duszy i wyrazy serdecznego współczucia dla rodziny i bliskich!
Odpowiedz
5
@ fidell
dnia 10.03.2012, 08:51 · Zgłoś
[...] .. :.(... śpij dobrze Kolego!!!
Odpowiedz
14
@ wiosna112
dnia 09.03.2012, 20:45 · Zgłoś
a jeśli ktoś nie ma nic mądrego do napisani to proszę nie piszcie głupot i farmazonow, uszanujcie zmarłego i oszczędźcie bólu, łez, cierpienia rodzinom
Odpowiedz
10
@ wiosna112
dnia 09.03.2012, 20:42 · Zgłoś
wyrazy współczucia dla rodzin>>>
Odpowiedz
11
@ Truskawokowa212
dnia 09.03.2012, 19:27 · Zgłoś
Ludzie! Tu nie chodzi o jakiś "pechowy" odcinek! Droga jak każda inna!
Rowy są jakie są ale jeśli wam się coś w nich nie podoba to łopata i kopać!
Wy tylko byś cie rozkazywali i osądzali ZUS!
ZUS to też praca jak każda inna!
Człowiek zginą i tyle! Nie wyprzedzał bo macie tam na górze napisane jak byk ,że z NIEWYJAŚNIONYCH przyczyn zjechał na drugi pas! Może stracił panowanie nad kierownicą co?! Lub zemdlał takie rzeczy się zdarzają! A na takim portalu pisze się nie o ZUS-ie nie o winach tylko o tym jak szkoda człowieka! I o tym jaką kondolencję składamy rodzinie! Więc opanujcie się! Sama mieszkam w Szebniach i byłam obok wypadku katastrofa i tyle!
Odpowiedz
4
@ Kaktus
dnia 09.03.2012, 18:42 · Zgłoś
Chłopak nie wyprzedzał... zjechał na lewy pas z przyczyn niewyjaśnionych i uderzyl czołowo-bokiem w tira
Odpowiedz
8
@ [*]
dnia 09.03.2012, 18:31 · Zgłoś
wszyscy głupio gadacie,ale szkoda chłopaka;(( [*]
Odpowiedz
-15
@ pirania
dnia 09.03.2012, 17:29 · Zgłoś
ZUS się cieszy bo emerytury nie będzie musiał wypłacać takiemu
Odpowiedz
2
@ ja
dnia 09.03.2012, 18:36 · Zgłoś
człowieku zginoł młody chłopak a Ty piszesz o ZUS-ie , zanim cos napiszesz wez sie troche zasatnow... [*]
Odpowiedz
-6
@ [...]
dnia 09.03.2012, 16:59 · Zgłoś
skąd jest ofiara wypadku...
Odpowiedz
2
@ Anka
dnia 09.03.2012, 17:06 · Zgłoś
Adekwatny nick. Jeszcze epitet "ciekawska" powinien się przy nim znaleźć. Zginął człowiek i szkoda go. Skądkolwiek by nie był.
Odpowiedz
-1
@ liuu
dnia 09.03.2012, 16:58 · Zgłoś
Niskie rowy i wąsko to jedno. Ale popatrzcie na kierującego Hondą on wyprzedzał na trzeciego i się stało...
Odpowiedz
5
@ tarzan zan
dnia 09.03.2012, 16:56 · Zgłoś
na pewno jechał 50km/h, ale przez ten pechowy odcinek drogi zmarł...
Odpowiedz
-11
@ pirania
dnia 09.03.2012, 16:49 · Zgłoś
A dzisiaj jechałem tą drogą koło 14:00
Odpowiedz
-8
@ m
dnia 09.03.2012, 17:01 · Zgłoś
rany sensacje napisałes!
Odpowiedz
-8
@ kazek
dnia 09.03.2012, 17:03 · Zgłoś
a ja jechalem po 15 no i ??
Odpowiedz
-15
@ pirania
dnia 09.03.2012, 17:06 · Zgłoś
no i miałem szczęście że przejechałem normalnie i nie musiałem korzystać z objazdów
Odpowiedz
-12
@ kuguar
dnia 09.03.2012, 18:30 · Zgłoś
a ja jechałem dwa dni temu !!! no i co wy na to ???
Odpowiedz
11
@ ;)
dnia 09.03.2012, 16:49 · Zgłoś
znowu ten z[...] odcinek drogi i te niskie rowy zabrały komuś życie !
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.