Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Trójka dzieci ranna w wypadku

106

Dzisiaj około godziny 17:00 na skrzyżowaniu ulicy 3-go Maja z ulicą Niegłowicką doszło do zderzenia dwóch samochodów. 

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem marki Renault Laguna jadąc od strony Dębowca nie ustąpiła pierwszeństwa poruszającemu się Golfem III kierowcy, który zmierzał w stronę Jasła. W wyniku zdarzenia trójka dzieci podróżujących laguną została przetransportowana do jasielskiego szpitala. Żaden z prowadzących pojazdy nie doznał poważniejszych obrażeń. Obydwaj kierowcy byli trzeźwi.

Na miejscu wypadku pracowały dwa zastępy Państwowej Straży Pożarnej, pogotowie oraz policja. Ruch przez ponad półtorej godziny odbywał się wahadłowo. Dokładne okoliczności zdarzenia wyjaśnia Komenda Powiatowa Policji w Jaśle.

(gm)

Reklama

Komentarze: 106

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Sędzia
dnia 21.08.2012, 10:48 · Zgłoś
Ja nie wiem co wy [...] macie do starych niemieckich aut. Przecież to najlepsze auta. Jak wam się nie podobają to ich nie kupujcie a dalej jeździjcie tymi furami tatusiów. Nie każdy ma ojca urzędnika, posła albo innego [...]
Odpowiedz
0
@ rrr
dnia 08.08.2012, 23:49 · Zgłoś
Ludzie jeździjcie z głową.
Odpowiedz
2
@ Deutsch
dnia 06.08.2012, 16:02 · Zgłoś
Volkswagen ist gut.
Odpowiedz
0
@ Do Moderatora
dnia 06.08.2012, 15:13 · Zgłoś
[off topic]
Odpowiedz
0
@ krzysztof007
dnia 06.08.2012, 12:13 · Zgłoś
oj ludzie zadna fura sama nie pojedzie hihi,wina zawsze jest po stronie kierowcy
Odpowiedz
2
@ Volkswagen Golf - Granatowe klapki
dnia 05.08.2012, 21:09 · Zgłoś
Do tych wszystkich co obrażają golfy III BMW Passaty itd. Mam golfa trzeciej generacji i bardzo jestem z niego zadowolony,codziennie gdy do niego wsiadam zakładam granatowe klapki i białe skarpetki (oprócz okresu zimowego) ,niestety pasażerowie mojego wozu tez są zobowiązani założyć wyżej wymienione gadżety.A jeżeli ktoś nie ma bagażniku posiadam roczny zapas.Dodam jeszcze że mój sąsiad ma passata B5 i nigdy w życiu nie wsiadł do niego bez wyżej wymienionych graniastych wyjadaczy, skarpetki białe to już obowiązkowo podobno dodają dodatkowych koni mechanicznych
Odpowiedz
1
@ instruktor
dnia 05.08.2012, 12:41 · Zgłoś
A przypadkiem nie ma tam znaku STOP? A te 30 godzin nauki jazdy i to niby z dobrymi instruktorami, a potem bardzo trudny egzamin w WORD na nic się zdaje. Tutaj się nie myśli, problemy codzienne, rozmowa przez telefon itp. Myslę, że trzeba najpierw wyluzować, zanim wsiądzie się za kierownicę. A wypadki to zależą od kogo?
tylko od kierujących. Każdy u nas sie spieszy, byle szybciej, ale po co?
Odpowiedz
5
@ kuba
dnia 04.08.2012, 16:49 · Zgłoś
do tarzana
oglądałem kiedyś film o tarzanie wrócił do cywilizacji ale nie umiał sie zachowac
Odpowiedz
-1
@ Sven
dnia 04.08.2012, 12:02 · Zgłoś
złodzieju oddaj moje dziecko !
Odpowiedz
-4
@ Sven
dnia 04.08.2012, 12:01 · Zgłoś
Usunęło się mój komentarz bo był prawdziwy na temat polskiej policji i całego chłamu po niej...Dam wam sprostowanie psy i inne wynalazki jeżeli mnie by ktoś posądził o cokolwiek daje uroczyste słowo honoru,że sprawiedliwość wymierzył bym osobiście zagram z wami o najwyższą stawkę.Ja już jestem po PRZESTĘPCY.
Odpowiedz
6
@ SzczepanKulczak
dnia 04.08.2012, 13:25 · Zgłoś
Zgłosiłem twój komentarz do moderatora forum dlatego został usunięty.Jako argument podałem niezgodnośc z tematem artykułu i zasmiecanie forum głupotą,arogancją,impertynencją,stereotypami,prymitywizmem,chamstwem,idiotyzmami,grafomanie,wulgaryzmy,braki edukacyjne na poziomie klas 4-6 szkoły podstawowej,porywczość,kłótliwość,skłonność do przesady,bezmyslność,upartość,złóśliwoś i nierozważność wypływającą z komentarzy.Nie lękaj sie.To nie Acta.
Odpowiedz
-3
@ Sven
dnia 04.08.2012, 17:37 · Zgłoś
Psycholog wykształcona:złodzieju popatrz jak ta rodzina cierpi z twojego powodu jeśli oddasz dziecko nie wniesiemy oskarżenia -ODDAJ Kasi Waśniewskiej Polki są zawsze bez winy i poszkodowane przez faceta oczywiście złego Kasia,Tasia,Jasia i Masia.Coś ci powiem kmiotku,krótko żyjesz,a swoimi wyzwiskami mnie nie jesteś zdyskredytować ani obrazić masz się za wspaniałego-[...] nie jest czasem kogoś o coś nie słusznie posądzić jeszcze nie miałeś kolizji .urwami jakie są Polki będzie winna w 100% i będzie szukać winy w tobie [...].
Odpowiedz
3
@ krs
dnia 05.08.2012, 05:41 · Zgłoś
oj widzę że jakaś laska zdołała dopiec Svenowi ...ale żeby przebić taki pancerz chamstwa ..to musiała być samica pancernika!
Odpowiedz
0
@ Sędzia
dnia 21.08.2012, 10:54 · Zgłoś
Pewnie to jakiś 13-16 letni [...] co wydaje mu się że jak się drze w niebogłosy wołając [...] i słucha tego (nie chcąc urazić niczyjej dumy) poje***ego rapu co tam ciągle policję się obraża (nie żebym ich bronił - po prostu "streszczam" ich treść) to myśli że jest fajny i że może ludzi na forum obrażać
Odpowiedz
6
@ SzczepanKulczak
dnia 04.08.2012, 11:29 · Zgłoś
Mhmm.Zauważyłem.Oprócz 90% przypadków w ,których inne auta biora udział w wypadkach to tak jak zauwazyłeś tylko golf w Jasle ulega wypadkom.
Odpowiedz
1
@ wd
dnia 04.08.2012, 06:31 · Zgłoś
tylko golf w jasle ulega wypadkom zauwazyliscie ?
Odpowiedz
-3
@ Sven
dnia 03.08.2012, 23:43 · Zgłoś
Wypowiedź wykształconej pani psycholog-,,Złodzieju popatrz jak cierpi przez ciebie ta rodzina'' NO VERSTECHEN SIE MICH ODER NEIN ?
Odpowiedz
-3
@ Sven
dnia 03.08.2012, 23:45 · Zgłoś
wir verstechen sie nicht.
Odpowiedz
-8
@ Sven
dnia 03.08.2012, 23:52 · Zgłoś
wypowiedź Niemca w Polsce:ja o pięknych Polkach blondynkach słyszę tylko będąc w Polsce ale już np.w Niemczech czy we Francji nikt o tym nie mówi i to jest prawda skoro Polki są takie piękne to mam pytanie dlaczego rodzą tak [...] knurów i [...] przecież piękno nie rodzi [...] przykład mojej ulicy [...] z błota jest bardziej przystojny...Zaznaczę,że ,,urodą''wdają się wszyscy i wszystkie w stronę matki---[...] !
Odpowiedz
9
@ SzczepanKulczak
dnia 04.08.2012, 11:27 · Zgłoś
Odpowiedź na nurtujące Cie pytanie jest w swym powieszchowny skomplikowaniu bardzo prosta.Otóż matka,matki twojej matki czyli twoja babka najprawdopodobniej była Niemką.Nie przejmuj sie.W 7 pokoleniu powinno sie wam udać przerwać tą genetyczną sztafete pokoleniowej nienawiści i prawnuki twoich wnuków powinny już przypominać ludzi.Zakładając oczywiście związki dwupłciowe zawiarene w obrębie jedej narodowości.Pozdrawiam i głowa do góry.
Odpowiedz
-4
@ Sven
dnia 03.08.2012, 23:40 · Zgłoś
złodzieju oddaj moje dziecko !
Odpowiedz
8
@ majka
dnia 04.08.2012, 09:43 · Zgłoś
sven wez sie idz leczyc
Odpowiedz
3
@ AGA
dnia 13.08.2012, 15:22 · Zgłoś
Svenowi juz ani lekarz nie pomoze to jest barbzo ciezki przypadek
Odpowiedz
1
@ Jaslo112
dnia 03.08.2012, 22:57 · Zgłoś
[...]
Odpowiedz
-6
@ Sven
dnia 03.08.2012, 23:38 · Zgłoś
Ale się .urwi facet właściciel tej laguny zapewne harował jak wół na nią,a ta bohaterka narodowa ja rozbiła...Szczerze mówiąc z laguny już nic jak widzę wydarte koło ze skrzyni biegów to geometria zawieszenia jest na pewno przestawiona i z tym tylko na złom.Jednak biorąc pod uwagę bohaterki narodowe jakimi są Polki to na pewno obwiniła tego z golfa i się przy okazji [...],żeby zniewolić i pozyskać otoczenie dla siebie jak np. Pani Waśniewska cyt:Złodzieju oddaj moje dziecko-i złodziej widmo się nie znalazł.
Odpowiedz
0
@ netka
dnia 03.08.2012, 22:45 · Zgłoś
brakło mi słów po przeczytaniu tego steku bzdur... faktycznie -najważniejsza w życiu jest marka...powodzenia w dalszym jakże niebanalnym życiu :)
Odpowiedz
2
@ krzysztof007
dnia 03.08.2012, 21:32 · Zgłoś
ja mam golfa2 z87r i jest ok,a w zimie po nocy w robocie na parkingu to fury 3letnie z kabli odpalalem i to jest wstyd hihi
Odpowiedz
-2
@ jaa
dnia 03.08.2012, 20:04 · Zgłoś
Ja mam golfa 2 ma 21 lat jeździ jak nowy i sobie chwalę.
Odpowiedz
1
@ r
dnia 03.08.2012, 18:39 · Zgłoś
bo za torami mieli już zaorac,ale nie zdązyli stąd ta stuczka
Odpowiedz
3
@ ele
dnia 03.08.2012, 16:22 · Zgłoś
co ma sie do rzeczy jakim sie autem jedzie to kierowcy powoduja wypadki nie ustepuja pierwszenstwa I wreszcie przestancie glupoty pisac na nie ktore marki samochodow to kierowcy sa na bakier z przepisami
Odpowiedz
2
@ tutam
dnia 03.08.2012, 15:39 · Zgłoś
jazda bez wyobrazni a znaki stoją ot tak
Odpowiedz
4
@ .....
dnia 03.08.2012, 14:34 · Zgłoś
[...] czytalem te glupoty i zasnalem taki ciekawy temat o autach ktoro jest lepsze ktoro gorsze do producenta dzwoncie i jemu mowcie wyprodukuje dla was lepsze a nie tutaj [...]... takie bzdury co ma wypadek do marki samochodu ludzie myslcie czasami bo glupoty piszecie najwazniejsze ze nic nikomu sie nie stalo bo moglo byc o wiele gorzej ciekawe co byscie wtedy pisali napewno byscie szukali winowajcy i wtedy wszyscy na niego i juz byl by temat do glupot
Odpowiedz
1
@ cwir
dnia 03.08.2012, 14:22 · Zgłoś
Oj ludzie ludzi piszecie takie rzeczy a czy nie pomysleliscie ze to moze kierowca zawinil a niechodzi tu o marke , rok i nazwe samochodu ???
Odpowiedz
0
@ xzxzxz
dnia 03.08.2012, 13:59 · Zgłoś
[off topic]
Odpowiedz
0
@ Simen50
dnia 03.08.2012, 13:32 · Zgłoś
xD ja tam jechałem i wachadłowo było kierowane
Odpowiedz
0
@ Daro
dnia 03.08.2012, 13:10 · Zgłoś
Ja jestem ciekawy ilu niby miastowych posiada tych wieśvw bo napewno jest ich dużo a wydaje mi się że ci co się wyśmiewają z nich nimi jeżdżą
Odpowiedz
0
@ ...
dnia 03.08.2012, 13:09 · Zgłoś
skrzyzowanie skrzyzowanie rondo kto to wymyslil wy [...] koty chodzniki [...]
Odpowiedz
-2
@ Sven
dnia 03.08.2012, 12:17 · Zgłoś
...Passaty,golfy,oczywiście z wsiorskim napisem z tył ,,TDI''
Ktoś tu ma na Jaśle niebieskiego Cadillaca z czasów Elvisa kiedyś go oglądałem,aż miło było popatrzeć silnik na benzynę V8-te brzmienie widlastej ósemki-NIEPOWTARZALNE widać,że jeszcze są ludzie z charakterem skoro są jeszcze takie samochody-podkreśle samochody,a nie jakieś tam wsiorskie [...] rechoczydła dizle ctyry lity mi poli,ctyry litry...
Odpowiedz
1
@ sss
dnia 04.08.2012, 18:33 · Zgłoś
te TEDEIKI to zmora naszych szos. zawalidrogi chca miec spalanie 3,5l w miescie...
Odpowiedz
0
@ m
dnia 03.08.2012, 12:09 · Zgłoś
chyba nie przeczytaliście artykułu dokładnie - to kierująca Laguną nie ustąpiła pierwszeństwa!
Odpowiedz
6
@ junak16
dnia 03.08.2012, 01:30 · Zgłoś
a tych na skuterach i innych [...]ch [...] to bym wywiozl na jakas lake i niech tam sie ucza jezdzic.
Odpowiedz
1
@ junak16
dnia 02.08.2012, 23:37 · Zgłoś
Jezdze motorem i to co sie dzieje w Jasle to porazka.Kierowcy samochodow wymuszaja, wyjezdzaja tuz przed kolem.Strach jezdzic po jasle.
Odpowiedz
8
@ wojtas
dnia 02.08.2012, 23:39 · Zgłoś
to samo można powiedzieć o [...]ch na tych chińskich odkurzaczach...to oni najczęściej wymuszają wyprzedzają z prawej strony na skrzyżowaniach i zajeżdżają drogę
Odpowiedz
0
@ niunia
dnia 02.08.2012, 23:13 · Zgłoś
jak widziałam tą lagunę, to jeszcze bardziej zmasakrowana z przodu niż ten golf i chyba podczas tego zderzenia otworzyły się poduszki powietrzne...
Odpowiedz
18
@ Prawde muwiąc
dnia 02.08.2012, 23:05 · Zgłoś
Najczęściej krytykującymi golfy passaty czy starsze samochody są ludzie z jasielskich blokowisk którzy poza białymi skarpetkami i granatowymi klapkami z żadnym samochodem do czynienia nie mieli,to są ludzie którzy nawet na takiego golfa trójki nie potrafią zarobić,tylko krytykować potrafią wstyd i hańba
Odpowiedz
10
@ jakos tak
dnia 02.08.2012, 23:22 · Zgłoś
golfy są zajebisteee!!! od[...] sie od golfów !!!
Odpowiedz
-19
@ wojtas
dnia 02.08.2012, 23:37 · Zgłoś
jak się można odczepić od [...] na kołach?? :/
Odpowiedz
0
@ do prawdę mówiąc
dnia 03.08.2012, 09:24 · Zgłoś
ej czlowieku skąd masz pewnośc ,że to ludzie z blokowisk są krytykantami.Prawda chyba jest zgoła inna ,że to wy sami jesteście [...] manią posiadania i na każdym kroku wyśmiewacie ludzi z bloku,bo według was są gorsi z tego względu ,że nie mają domku z ogródkiem.Zrozumcie,że nie wszyscy możemy mieszkać na wsi,bo nie każdy miał możność do dziedziczenia,a także to iż niektórzy bardziej sobie cenią wykształcenie niż dom itd itd itd
Odpowiedz
-1
@ tarzan-zan
dnia 03.08.2012, 09:52 · Zgłoś
stać by go było na golfa (takiego blokersa) bo przecież jak se kupił markowe skarpetki, markowe klapki, markowy dres i bluzę, a może i nawet czapkę, to na taki ciuch musiał wydać z tysiąc zł a może i z półtora tysiąca. To przecież za taką kwotę spokojnie golfa kupi, nawet w dobrym stanie golfa... Tylko że wstyd w takich ciuchach do takiej "KALAPATY" wsiadać...
Odpowiedz
-1
@ Patyk
dnia 02.08.2012, 22:57 · Zgłoś
[off topic]
Odpowiedz
13
@ KillerKiller
dnia 02.08.2012, 22:49 · Zgłoś
To Nieważne jakim autem jechali,może być to maluch czy najwyższej klasy mercedes.Ważne jest kto prowadzi samochód.Zawsze trzeba prowadzić samochód z głową.A co do tych krytykujących golfy czy passaty,każdy kupuje samochód na jaki go stać,nie każdemu tatuś kupi wspaniałe nowoczesne autko,bo większosc musi sobie samemu zarobić.
Odpowiedz
6
@ ello
dnia 02.08.2012, 22:54 · Zgłoś
noo wlasnie a takie autka jak golf czy passat sa tanie i dostepne
Odpowiedz
-9
@ tarzan-zan
dnia 03.08.2012, 09:49 · Zgłoś
i dlatego jeździ nimi [...] nie umiejąca jeździć, albo popisująca się (szczególnie swoją głupotą)
Odpowiedz
3
@ vvvvv
dnia 03.08.2012, 11:08 · Zgłoś
ty sie chyba nie słyszysz człowieku to kup sobie passata czy golfa z 2008 roku przynajmniej to zobaczymy czy są tanie
Odpowiedz
-7
@ tarzan-zan
dnia 03.08.2012, 11:55 · Zgłoś
a kto tu mówi o wieś trupach z 2008 roku... to dopiero jest porażka... Instalacja typu CAN, byle [...]reli nie zrobisz bez podłączania komputera... Nawet jak Ci żarówka się spali nie mówiąc o innych awariach...
\Choć by to pył Wieś-wadon CC 4x4 (w TDIku :) ) z 2012 to i tak to będzie "auto dla ludu"...
Odpowiedz
3
@ vvvvvv
dnia 03.08.2012, 20:37 · Zgłoś
Po prostu przemawia przez Ciebie zazdrość i jeszcze raz zazdrość ;) Jak bd Ciebie widział na mieście to pomacham Ci z mojego Passtucha CC jak to wyżej określiłeś
Odpowiedz
-6
@ tarzan-zan
dnia 04.08.2012, 10:12 · Zgłoś
najpierw se musisz tego pastucha CC kupić, co nawet zakładając że za 20 lat będzie kosztował jakie 10 tyś to i tak cie nie bedzie stać...
Poza tym jak byś conieco wiedział o motoryzacji to byś wiedział że teraz już nie ma pastucha CC tylko poprostu wieśwagon CC, [...] cc to starocie, poprzedni model...
Odpowiedz
-3
@ vvvvv
dnia 04.08.2012, 14:13 · Zgłoś
już kupiłem ;)
Odpowiedz
1
@ tarzan-zan
dnia 04.08.2012, 18:06 · Zgłoś
chyba w marzeniach :) szerokiej drogi, właścicielu golfa 2 w TDIku :P
Odpowiedz
11
@ do lili
dnia 02.08.2012, 22:45 · Zgłoś
Prawda zawsze boli najlepiej usunąć niewygodny komentarz jakoś na innych portalach tego nierobią!!!
Odpowiedz
10
@ lil
dnia 02.08.2012, 23:48 · Zgłoś
Nic złego nie napisałam wyraziłam tylko swoje zdanie i jak widac nawet tego nam tutaj nie pozwalają i boją się krytyki...
Odpowiedz
4
@ tarzan-zan
dnia 03.08.2012, 09:48 · Zgłoś
cenzura jak za komuny... ACTA
Odpowiedz
-3
@ ?
dnia 03.08.2012, 12:16 · Zgłoś
[off topic]
Odpowiedz
-3
@ ?
dnia 03.08.2012, 12:17 · Zgłoś
[off topic]
Odpowiedz
-2
@ !
dnia 03.08.2012, 17:48 · Zgłoś
[off topic]
Odpowiedz
-5
@ redakcja
dnia 03.08.2012, 20:19 · Zgłoś
Komentarze nie odnoszące się do treści prezentowanych w artykule są traktowane jako [off topic]
Odpowiedz
-10
@ redakcja
dnia 03.08.2012, 20:20 · Zgłoś
Komentarze nie odnoszące się do treści prezentowanych w artykule są traktowane jako [off topic]
Odpowiedz
4
@ do redakcji
dnia 03.08.2012, 23:07 · Zgłoś
komentarze odnoszą sie do tresci artykułu ale są niewygodne dla was dlatego usowacie
Odpowiedz
5
@ ,
dnia 04.08.2012, 13:03 · Zgłoś
Jaki portal taka i redakcja. Prawie jak tnv- piszą i dopuszczają to co im odpowiada. Niewygodne fakty- dlaczego - off topic hahahaha ZEGNAM TO COŚ ?
Odpowiedz
9
@ lil
dnia 02.08.2012, 22:35 · Zgłoś
Dlaczego Pan moderator usuwa komentarze w których pisze się prawdę??
Odpowiedz
0
@ ?
dnia 03.08.2012, 09:34 · Zgłoś
[off topic]
Odpowiedz
0
@ lil
dnia 02.08.2012, 22:29 · Zgłoś
[off topic]
Odpowiedz
5
@ czytelnik wszystkich jasielskich portali
dnia 02.08.2012, 22:24 · Zgłoś
a gdzie zdjęcia laguny?a gdzie golfa popatrzcie na inne portale.Pan gm robił to zdjęcie z ukrycia jak by sie czegoś bał czy robił zdjęcie tel.kom i mu było głupio pokazać swoje cacko :-)
Odpowiedz
0
@ paul proteus
dnia 04.08.2012, 07:30 · Zgłoś
Interesujące przypuszczenie. Sądzę, że autor powyższego postu (na co wskazuje jego wydźwięk) to redaktor któregoś z "konkurencyjnych" portali. Może gm po prostu znalazł się w pobliżu wypadku. Dziwnym jest z kolei, że redaktorzy pozostałych portali często przybywają na miejsce zdarzenia niemal równo ze służbami ratowniczymi. Nie sądzę aby nasłuchiwanie radia policyjnego i wykorzystywanie tego typu wiedzy do własnych komercyjnych celów było w pełni zgodne z obowiązującymi przepisami.
Odpowiedz
5
@ lil
dnia 02.08.2012, 22:22 · Zgłoś
Oj ca za różnica czym jechali??
Piszwecie [...] jakieś zbędne wogóle
Odpowiedz
0
@ Schlierenzauer
dnia 02.08.2012, 22:17 · Zgłoś
auta te nie są złe, wręcz przeciwnie, ale użytkownicy tych aut co im robią... i jak się zachowują nimi jeżdżąc przecież sam każdy widzi ;)
Odpowiedz
-9
@ tarzan-zan
dnia 03.08.2012, 09:48 · Zgłoś
owszem, nie są złe, jak były nowe, ale zauważ że przecież nikt nie ładuje pieniędzy w te auta żeby je utrzymać w należytym stanie. Robią bieżące naprawy (i to zazwyczaj na częściach ze szrotu albo najtańszych zamiennikach) i eksploatują do upadłego, a jak już się naprawiać nie opłaca to sprzedają młodszemu szoferowi za parę stówek i kupują podobne w nieco lepszym stanie... Te auta jako takie są (były) bardzo dobre, skoro dotrwały do tych czasów, ale regularne i należyte ich serwisowanie na dziś dzień przekraczało by wielokrotnie ich wartość. Z takiego też powodu Niemcy się ich dawno pozbyli.
Bo jak ktoś wyżej napisał - za cenę golfa 3 można kupić wiele innych aut - owszem, można sobie kupić np toyotkę - no ale nie - bo tam części drogie, serwis drogi, nie każdy mechanik zrobi, nie mówiąc o samodzielnym remoncie "na fosie koło domu"... i owszem, o takie auta trzeba dbać i trzymać w należytym stanie technicznym, jedynie wieś golf czy audica 80 jest zrobiona tak żeby naprawił ją każdy kowal przy użyciu młotka i klucza do kół...
Odpowiedz
5
@ tarzan-zan
dnia 02.08.2012, 22:14 · Zgłoś
niemiecka motoryzacja dobra - bo tania :)
Odpowiedz
-70
@ Schlierenzauer
dnia 02.08.2012, 22:11 · Zgłoś
jak zwykle wieśwagen III
Odpowiedz
-51
@ tarzan-zan
dnia 02.08.2012, 22:14 · Zgłoś
czasami bywa też wieś-turp 2... Albo AŁDICA 80 :P lub też passtuch :P albo Bajeriszen Moroten Werke M-POWER :) w każdym razie Hitler wojnę przegrał, ale niemcy w polsce są :)
Odpowiedz
73
@ pol
dnia 02.08.2012, 23:15 · Zgłoś
Odezwali sie synusie tatusiów ktorzy dostali auteczko w prezencie lub na urodziny a nie zarobili na nie swoimi rękoma. zenada...kazdy jeżdzi czym tylko ma a ze akurak w wypadku znów vw to już wieswageny.. sam jestes [...] a wiesz dlaczego bo byś już nie [...] i nie powtarzał jak [...] papuga pod kazda strona ze stłuczka z jakims starszem autem lub vw... bo robi sie juz to nudne...
Odpowiedz
-80
@ wojtas
dnia 02.08.2012, 23:35 · Zgłoś
może i się dostało samochód od tatusia bo tatuś dba o syna żeby się syn nie wygłupiał i nie kupował wieśwagena ani żadnego innego niemieckiego [...]
Odpowiedz
-15
@ Schlierenzauer
dnia 02.08.2012, 23:37 · Zgłoś
sam sobie zarobiłem na BMW E60 2007r, fakt składałem 2 lata, a jak komuś się nie chce robić to go nie stać :) takie [...]e w [...], że kogoś nie stać, wejdź na allegro i zobacz ile jest marek samochodów w cenie golfa III
Odpowiedz
5
@ zamknij [...]
dnia 03.08.2012, 07:11 · Zgłoś
zazdrosny jestes o vw bo zapewne dorobiles sie w pl tylko garba ;(
Odpowiedz
-9
@ alutka
dnia 03.08.2012, 09:10 · Zgłoś
do wojtas.. dobre, teraz to pojechałeś haha
Odpowiedz
-27
@ tarzan-zan
dnia 03.08.2012, 09:39 · Zgłoś
jak się chodziło do szkoły i się uczyło to się ma pracę i stać na dobre auto, a jak ktoś chodził na laby, nie uczył się to teraz niech nie marudzi że pracy nie ma... A skoro tyle tych wieś-wagenów w wypadkach bierze udział to świadczy to jedynie o ich fatalnym stanie technicznym, bo przecież samochód 20-letni w idealnym stanie nie będzie, a doprowadzenie go do takiego stanu przekroczyło by dziesięciokrotnie albo i więcej razy jego wartość, więc jeżdżą takim złomem, wmawiają sobie jakie to dobre auta mają a jak im ktoś coś powie to zaraz że od tatusia dostał...
Odpowiedz
13
@ vvvvv
dnia 03.08.2012, 11:06 · Zgłoś
tylko tak się składa, że niemieckie auta są bardzo dobre, dużo lepsze od takich włoskich czy francuskich
Odpowiedz
12
@ ray_
dnia 03.08.2012, 11:07 · Zgłoś
Ciesz się że w ogóle masz czym jeździć i że masz tatusia co Ci samochodzik kupi. Komentarze Twojego pokroju pokazują właśnie Twój poziom inteligencji, zastanów się co piszesz [...] bo kiedyś sam możesz mieć wypadek Twoim jakże wypasionym samochodzikiem.
Odpowiedz
6
@ xxx
dnia 03.08.2012, 12:33 · Zgłoś
do tarzan-zan... nie do konca jest tak... Ci co chodzili na ''laby'' i sie nie uczyli ..jak to mowisz , to w wiekszosci maja wiecej kasy niz Ci NIBY mądrzy i wyszkoleni.
Odpowiedz
26
@ SzczepanKulczak
dnia 03.08.2012, 14:52 · Zgłoś
Do Schlierenzauer.Drugi raz w ciągu kilku dni na tym portalu chwalisz sie swoim samochodem.Jest to leczenie kompleksów?Zwykła arogancja wybudowana na modelu swojego auta tak poularna w Jaśle,pyszałkowatość,chciwość,[...] a może wszystko na raz w jednym.Uwiez mi,że niektórzy wolą składać np.na budowe domu i [...]..oli go jakim samochodem jeżdzi albo składa na inne rzeczy.Każdy mógłby wymienić tutaj marki swoich aut i tych lepszych i gorszych,tylko powiedz mi [...]rwa po co.Artykuł ,mówi o wypadku a nie o tym jakimi autami jeżdżą Jaślanie.Zaufaj mi,że jeśli ktoś nie chce sie chwalić swoim autem nie oznacza automatycznie,że ma gorsze od Ciebie.Są jeszcze takie cechy jak skromność i pokora ale to będzie Ci cięzko załapać.
Odpowiedz
16
@ SzczepanKulczak
dnia 03.08.2012, 15:16 · Zgłoś
Do tarzan-zan.Jak sie chodziło do szkoły to sie nie mieszka w Jaśle bo nikt kto wyjezdzał na studia nie zakładał ,że tutaj wróci.Po co?Jak sie chodziło na laby to sie pracuje w Zusach,UM,UP,UG i innych co sprawia,że prosta sprawa w tych instytucjach jest nie do załatwienia gdyz spotykamy sie z wszechobecnym dyletanctwem i niedouczeniem.
Odpowiedz
5
@ SzczepanKulczak
dnia 03.08.2012, 15:17 · Zgłoś
Przepraszam za błąd.Uwierz.
Odpowiedz
4
@ Kolego.
dnia 03.08.2012, 15:25 · Zgłoś
A gdzie ty masz pracy w tym grajdołku jasielskim??Lepsze stanowiska zajete sa na jakies 30 lat,co ty chrzanisz.Nie kazdy ma wujka w sądzie albo w policji co mógłby pomóc.Co to teraz jest nawet po tych studiach???Dziewczyna 5 kierunków skończyła a w biurze zaproponowali jej prace na kasie w biedronce.Choć msz stydia to i tak cie czeka zmywak w UK albo truskawki.Pracowałem z magistrami w truskawkach i wierz mi że robili w błocie aż sie kurzyło(przysłowiowo) i wyglądali jak [...] w [...].
Odpowiedz
-11
@ nocka
dnia 03.08.2012, 17:05 · Zgłoś
a on pewnie maluchem jezdzi to mu zal [...] e sciska
Odpowiedz
1
@ pol
dnia 03.08.2012, 19:21 · Zgłoś
samochód nic praktycznie nie ma do wypadku duże znaczenie ma kierowca który je prowadzi/...jak sie myśli o głupotach a nie o jeżdzie i o popisywaniu to tak sie konczy...kiedy samochód nawala i sie rozbije to rozumiem ale jak samochód jest sprawny a jak dochodzi do stłuczki lub wypadku to mozesz sobie sam odpowiedziec na to pytanie co zrobiłem żle albo co mogłem zrobic zeby do tego nie doszło...
Odpowiedz
3
@ wiśnia
dnia 03.08.2012, 22:15 · Zgłoś
Do pol. Zgadzam się z Tobą w 100 %. Dodam również że vw golf 2 rocznik 1991 to zaje... fajne auta. Mam takiego i się cieszę się że kupiłem za swoje ciężko zarobione pieniądze. Nie dostałem auta od mamusi i tatusia . Nie należy krytykować samochodów tylko kierowców którzy się nimi poruszają.
Odpowiedz
4
@ xf460
dnia 03.08.2012, 23:07 · Zgłoś
oj tarzan- [...] [...]... nie ma artykułu zebyś głupotą w komentarzach nie blyszczał... widać że masz jakieś edukacyjne kompleksy [...] po wieczorowej podstawówce... każdy jeździ tym na co go stać. jak masz lepiej to sie ciesz... bo za jakis czas moze sie skonczyc sielanka
Odpowiedz
-6
@ tarzan-zan
dnia 04.08.2012, 10:08 · Zgłoś
to - wiśnia - musisz kiepsko zarabiać skoro CIĘŻKO PRACOWAŁEŚ na golfa2, którgo można kupić ja jedną najniższą krajową i jeszcze na paliwo zostanie... Albo za dwa zasiłki dla bezrobotnych...
Odpowiedz
2
@ rabin
dnia 04.08.2012, 22:36 · Zgłoś
ja mam merca gosciu i to jest prawdziwe auto dobrze ze niemiecki bo to zawsze lepsze bedzie niż polskie popacz na niemca jak dbają o auto potem pisz gupoty kup auto od polaka zawsze kombinowane coś jest niemiecki [...] to ty jestes
Odpowiedz
3
@ xxx
dnia 04.08.2012, 23:33 · Zgłoś
No wlasnie i tatus kupil Ci malucha zebys sie nie wyglupial i za szybko nie jezdzil...
Odpowiedz
2
@ lenka
dnia 05.08.2012, 18:28 · Zgłoś
tylko popracuj wlasnymi rączkami na ten samochód to zobaczymy jakie będą wtedy twoje wypowiedzi...
Odpowiedz
18
@ Rally
dnia 02.08.2012, 21:55 · Zgłoś
Dobrze że nikomu nic poważnego się nie stało. Ale Jeżeli chodzi o kierowanie ruchem to porażka, nasze władze bardziej utrudniały niż miały by pomóc...
Odpowiedz
7
@ kierowca
dnia 02.08.2012, 22:23 · Zgłoś
Beznadziejne jest tam skrzyżowanie, odkąd go niby zmodernizowano. W ostatnich dniach poprawiano asfalt i auta pchały się tam jedno na drugie.
Odpowiedz
-2
@ ?
dnia 03.08.2012, 09:31 · Zgłoś
[off topic]
Odpowiedz
12
@ łodyniec
dnia 03.08.2012, 11:22 · Zgłoś
"Obydwaj kierowcy byli trzeźwi"
Obydwoje jeśli już,bo prowadziła kobieta ,a nie dwóch facetów!!!
Golfem III- dobrze że zostało to zaznaczone, bo mógłby ktoś pomyśleć że to golf 2 :P
"trójka dzieci podróżujących laguną"- najlepsze zdanie w artykule :)
Odpowiedz
2
@ qwerty
dnia 03.08.2012, 12:32 · Zgłoś
Powinni tak samo jak we Włoszech same bezkolizyjne skrzyżowania robić. Tam światła albo zwykła krzyżówka to sporadyczne zjawisko. Wypadków może nie zmniejsza ale za to ułatwia ruch i nie ma takich sytuacji jak tu. Tylko że trzeba zaznaczyć że włosi jeżdżą bardzo błyskawicznie po tych krzyżówkach i nie korkują jak u nas... U nas dojeżdża do takiego ronda i już jest koreczek bo się zastanawia 3 godziny... Żwawiej ale bezpieczniej!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.