Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Trudne warunki na drogach powiatu

12
Pierwszy dzień niespodziewanej zimy za nami. W czasie minionej doby na terenie powiatu jasielskiego zanotowano trzy kolizje i jeden pożar budynku mieszkalnego. Poza tym strażacy i pracownicy energetyki cały czas naprawiają szkody wyrządzone przez silne wiatry, towarzyszące opadom śniegu i deszczu. Tylko w ciągu ostatnich 24 godzin strażacy usunęli 25 drzew, które zawaliły drogi i uszkodziły instalacje elektryczne.




Jak się dowiedzieliśmy w  Zakładzie Energetycznym w Jaśle, awaria prądu wystąpiła głównie tam, gdzie linie energetyczne przebiegają przez lasy, m.in. w Krempnej i jej okolicach oraz we Wrocance, Potakówce, Sieklówce i Bieździadce. Odpowiednie służby sukcesywnie naprawiają powstałe szkody.

Taka pogoda w Jaśle, według portalu onet.pl ma utrzymywać się do piątkowego popołudnia. Później przestanie padać, a jeśli wierzyć synoptykom, od soboty możemy liczyć na poprawę aury.

Czytaj: Pierwszy śnieg tej jesieni <GALERIA>


(omega)
Reklama

Komentarze: 12

Dodaj komentarz Widok:
0
@ jjol
dnia 16.10.2009, 17:32 · Zgłoś
zarząd dróg postąpił genialnie
i zamiast przyciąć drzewa wzdłuż drogi w lesie w "Józefowie" , zamknął całą drogę dla ruchu samochodów
to może teraz nie bęą
wysyłać piaskarek i pługów na grogi tylko jak będą panować złe warunki to po prostu zamkną drogę
Odpowiedz
0
@ jamto
dnia 15.10.2009, 22:27 · Zgłoś
czy ktoś wie może co jest z nadajnikiem tvp1-2-3? u mnie padł odbiór?
Odpowiedz
0
@ psf
dnia 15.10.2009, 22:05 · Zgłoś
Kto wam podał takie dane,że panowie z energetyki cały czas usuwają awarie. Przecież oni pracują od 7 do 15.Nie rozumie też zwrotu sukcesywnie w artykule. Zakład Energetyczny w Jaśle cofa Nas swoja sprawnością do epoki Pana Łukasiewicz czyli lampy naftowej.
Odpowiedz
0
@ do..................
dnia 15.10.2009, 22:03 · Zgłoś
Panie Boze mniej w opiece tego pana co to pisał!:P
Odpowiedz
0
@ Do inteligenta nr 1
dnia 15.10.2009, 20:48 · Zgłoś
,, ,,, i bezbozniku "P"anie "B"oże.
,,, PORZĄDEK LAD MUSI BYC !!!
Odpowiedz
0
@ fliq
dnia 15.10.2009, 20:16 · Zgłoś
po pierwsze nau3 sie pisac i przekazywac swoje mysli (widze cie jako poloniste)a pozniej poszukaj pracy
Odpowiedz
0
@ Soltys
dnia 15.10.2009, 20:13 · Zgłoś
Ten pan to nadinspektor!
Odpowiedz
0
@ .
dnia 15.10.2009, 18:56 · Zgłoś
zdjecia - bardzo fajna kolorystyka! podobaja mi sie!
Odpowiedz
0
@ nauczyciel
dnia 15.10.2009, 17:35 · Zgłoś
do...naucz się j.polskiego [...].
Odpowiedz
0
@ ?
dnia 15.10.2009, 14:28 · Zgłoś
Co to za Pan w niebieskiej czapce i obuwiu filcowym na zdjeciu nr 3?
Odpowiedz
0
@ do..................
dnia 15.10.2009, 14:01 · Zgłoś
Pisze się ,,są" a nie ,,som"!:p
Odpowiedz
0
@ --------------------
dnia 15.10.2009, 12:27 · Zgłoś
trudne warunki som w całym powiecie nie tylko na drogach na kogo tu teraz przyjdzie zagłosować jak wogule o bezrobociu nasza władza nie mówi bezrobociem sie nie zajmuje tylko albo drzewami albo drogami panie boże miej nas w opiece
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.