Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Trwa zwycięska passa siatkarzy MKS "MOSIR" JASŁO

12

Jak informuje V-ce Prezes Zarządu jasielskiego klubu siatkarzy P.Tadeusz Baniak: siatkarze w ubiegły weekend rozgrywkowy zgromadzili komplet punktów we wszystkich kategoriach rozgrywkowych.

Młodzicy rozgrywali turniej w jasielskiej hali przy Gimnazjum nr 2 w niedzielne przedpołudnie.W dwóch meczach pokonali rywali w setach 2-0.Pokonali zawodników Karpat Krosno w setach do 14 i 18, a z Sanokiem wygrali do 21 i 19-tu.

Tym samym zajmują czołową lokatę w tabeli wojewódzkich rozgrywek i mają dużą szansę awansu do finałów MP.Trener Mateusz Gliwa nie ukrywa swojego ogromnego zadowolenia z wyników pracy i kolejnych wygranych pojedynków. W sobotę rano kadeci wraz z trenerem Jerzy Łaba gościli na parkiecie w Leżajsku rozgrywając mecz z tamtejszym LTS Feniks.Pokonali gospodarzy w trzech setach (22,22,19) i tym samym powrócili z kompletem punktów.

W załączeniu fotografia kadetów po wygranej w Leżajsku w rzędzie górnym od lewej J.Łaba-trener ,M.Dryja,O.Wiliński,D.Źrebiec,J.Mucha,J.Procanin,M.Pomarański,G.Owsiak, w rzędzie dolnym od lewej J.Bukry,D.Stanek,J.Łaba,P.Hołodniak,D.Żółtek,

Juniorzy podejmowali w hali jasielskiego MOSiR-u drużynę Karpat Krosno. Derby juniorów zakończyły się wynikiem 3:1 dla jasielskich siatkarzy w setach (22:25, 25:11, 25:14, 25:18). Pierwszego seta jaślanie przegrali po niemrawej grze do 22. jednak od drugiego seta oblicze meczu uległo diametralnej zmianie. Jaślanie dominowali w każdym elemencie, szczególnie dając się we znaki zawodnikom krośnieńskim bardzo skuteczną zagrywką.

Zwycięstwem 3:1 zakończył się mecz seniorów MKS "MOSiR" Jasło na bardzo trudnym terenie "Głogovi" Głogów. Pierwszy set rozstrzygnęli na swoją korzyść głogowianie 30:28. W pozostałych setach trwała wyrównana walka, jednak końcówki należały wyraźnie do jasielskich siatkarzy, którzy wygrali kolejne sety do 20, 21, 18.

MKS "MOSiR" Jasło

Napisany dnia: 21.11.2012, 10:10 , Tagi: Siatkówka, MOSiR, Jasło
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ siatkarka
dnia 21.11.2012, 10:52
Ocena
komentarza:
6
Miejski Klub Sportowy " MOSiR" górą! Super chłopaki.
@ strike
dnia 21.11.2012, 10:59
Ocena
komentarza:
1
noo czyli można...sobota 24,11 godz 17.00 MKS MOSiR Jasło- Brzozovia Brzozow...
@ poprawka
dnia 24.11.2012, 11:45
Ocena
komentarza:
0
o 18:30 jest mecz.

wcześniej grają nasze siatkareczki, jak sie nie myle to o 14:30.
@ gość
dnia 21.11.2012, 13:56
Ocena
komentarza:
-1
mecz seniorów w sobote jest o 18.30
@ siatkarka
dnia 21.11.2012, 14:24
Ocena
komentarza:
3
gość ma rację. Mecz przesunięty na 18,30, bo wcześniej grają dziewczyny. zapraszamy na dziewczyny i chłopaków.
@ kibol
dnia 21.11.2012, 16:07
Ocena
komentarza:
4
miejski klub sportowy " mosir" to jest to!!! mks górą jest!
@ tak ja
dnia 21.11.2012, 16:39
Ocena
komentarza:
6
taa... chłopaki odnoszą sukcesy a MOSiR jaki był 30 lat temu taki jest teraz. Po 15 min siedzenia na tych deskach du** boli jak cholera !!!
@ antidotum
dnia 21.11.2012, 17:48
Ocena
komentarza:
15
Najwyższy czas wybudować nową halę .
@ strike
dnia 21.11.2012, 20:15
Ocena
komentarza:
1
jest plan termomodernizacji hali ..projekt gdzies tam poszedł ...i trzeba czekać na odpowiedz ale kiedy sie wykaśni nie wiadomo..zobaczymy ..ale i tak raczej nie da sie tego uratować od pleśni i wilgoci ;p no to dobrze jak 18.30...a przed seniorami kto gra i z kim...seniorki?
@ UKS
dnia 21.11.2012, 20:20
Ocena
komentarza:
1
@ kk
dnia 23.11.2012, 17:18
Ocena
komentarza:
6
A co tu modernizować ? Tę budę trzeba buldożerem przejechać i wybudować coś nowoczesnego od zera. Po co trupa pudrować ?
@ idea
dnia 24.11.2012, 11:47
Ocena
komentarza:
1
zróbcie z niej kryte lodowisko,
a nową hale wybudujcie na placu obok hali.
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • "UE chciałaby zrobić skansen z naszych pięknie zagospodarowanych lasów” - mówiła posłanka Maria Kurowska

  „UE chce położyć rękę na polskie lasy państwowe” - podkreśla posłanka Solidarnej Polski – Maria Kurowska. Podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Parku Miejskim w Jaśle mówiła o złożonym obywatelskim projekcie ustawy ws. obronie polskich lasów. Przyjęcie jej pozwoli polskiemu rządowi zachować kontrolę nad tym co się dzieje w lasach, a każde działanie podejmowane w sprawie lasów będzie przegłosowane przez Sejm. - Nic o lasach poza Sejmem – mówiła posłanka.

 • Wiosna – czas na zmiany!

   

  Zapraszamy Seniorów do aktywności. Wiosna to czas kiedy chętniej korzystamy z życia i szukamy nowych pomysłów na spędzanie wolnego czasu. Doskonałym rozwiązaniem będzie decyzja o udziale w Klubie Seniora, który funkcjonuje od niedawna  w Jaśle przy ul. Dworcowej 12  – dysponujemy jeszcze ostatnimi wolnymi miejscami !

   

 • W kilku miejscach na terenie Jasła płonęły wiaty śmietnikowe

   

  We wtorkowy wieczór, około godz. 22 strażacy prowadzili działania gaśnicze w związku z trzema pożarami na terenie Jasła. Ogień strawił między innymi wiaty śmietnikowe i kontenery na odpady przy ul. Lenartowicza i ul. Chopina. Ogień, który wybuchł w bramie bloku przy ul. Jagiełły uszkodził elewację budynku oraz okna na pierwszym piętrze.

 • Dwa różne spojrzenia na rewitalizację parku w Skołyszynie

  Gmina Skołyszyn otrzymała 7,7 mln zł dofinansowania na rewitalizację parku podworskiego w Skołyszynie. Niedawno rozpoczęta wycinka drzew w celu przygotowania terenu pod dalsze prace inwestycyjne została wstrzymana. Sprawie przygląda się jasielska policja i RDOŚ...

 • Helios Krosno zaprasza na kolejny tydzień repertuarowy Projektów Specjalnych

   

  Zbliżający się tydzień repertuarowy w kinie Helios Krosno pełny jest niespodzianek w ramach Projektów Specjalnych. Każdy kinoman z pewnością znajdzie dla siebie ciekawą propozycję. Na dużym ekranie będzie można zobaczyć między innymi najnowszy film Park Chan-wooka pt. "Podejrzana".

 • Chwyć za kielnię! Łap okazję cenową na bloczek komórkowy w sklepie DOMUS

   

  Wiosna to idealny czas na to, aby wrócić na budowę lub wreszcie zrealizować plany związane z remontem. Nie o samą porę roku jednak chodzi. Wiosną można natknąć się na materiały budowlane w bardzo atrakcyjnych cenach. Doskonałym przykładem jest bloczek komórkowy 24x24x59, który w sklepie DOMUS Łazienki & Budownictwo w Jaśle kosztuje dokładnie 14,29 zł. Oferta obowiązuje do końca kwietnia br.

 • Podpisano umowę na budowę drogi 5KDZ

   

  Miasto Jasło konsekwentnie inwestuje środki finansowe w rozwój infrastruktury drogowej na obszarze warzyckiej strefy inwestycyjnej. Kolejnym etapem realizacji tak nakreślonego celu jest budowa drogi 5KDZ. Po wielomiesięcznych perturbacjach związanych z rozstrzygnięciem przetargu na realizację tego zadania, w poniedziałek (20 marca br.) przedstawiciele jasielskich władz samorządowych oraz Przedsiębiorstwa Robót Drogowo-Mostowych w Jaśle, wreszcie parafowali stosowną umowę.

 • Wiercenie studni głębinowych z gminnej dotacji od A do Z

   

  Gmina Jasło uruchomiła w ubiegłym roku program dla swoich mieszkańców, w ramach, którego mogli oni składać wnioski o dofinansowanie budowy studni wierconej głębinowej dla budynków mieszkalnych. Pieniądze trafią do blisko 370 wnioskodawców. Część z nich podpisało już stosowne dokumenty. Inwestycję należy zrealizować w ciągu 6 miesięcy od zawarcia umowy. Już wcześniej warto więc wybrać doświadczonego wykonawcę. Kompleksową usługę wiercenia studni głębinowych oferuje firma WIT-WIERT.  Zadzwoń: 698 006 759.

 • Park linowy w Jaśle wymaga kompleksowej modernizacji. MOSiR czeka na opinię dendrologiczną

   

  Po upływie dziesięciu lat od otwarcia, park linowy w Jaśle wymaga przeprowadzenia gruntownej modernizacji. O tym, jaki będzie jej zakres przesądzi wynik ekspertyzy dendrologicznej zleconej przez kierownictwo Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jaśle.

 • Zakład Gospodarki Komunalnej w Kołaczycach zatrudni inspektora ds. technicznych

 • Wójt Gminy Nowy Żmigród apeluje o ostrożność. W okolicy widziano wilki

  Wójt gminy Nowy Żmigród apeluje do mieszkańców o zachowanie ostrożności, bowiem w ostatnim czasie w Nienaszowie zaobserwowano przemieszczanie się watahy pięciu osobników wilków. - Zwracam szczególną uwagę, aby dla bezpieczeństwa nie wypuszczać psów poza własną posesję. Również należy zadbać o zwierzęta gospodarskie na własnych posesjach, w godzinach wieczornych i nocnych zamykać je w pomieszczeniach – zaznacza wójt Grzegorz Bara.

 • Soczewki progresywne - czy jest się czego bać?

   

  Decyzja o wyborze okularów progresywnych wiąże się z wieloma pytaniami. Klienci salonów optycznych obawiają się często ich zaawansowanej konstrukcji, a także zastanawiają nad tym, ile potrwa okres adaptacji. Czy zła sława soczewek progresywnych jest uzasadniona?

 • Hurtownia Ogrodnicza „Ogród” w nowej odsłonie. Większa powierzchnia to więcej asortymentu w atrakcyjnych cenach

   

  W Jaśle i okolicy nie ma chyba działkowca, który nie znałby Hurtowni Ogrodniczej „Ogród”. To także idealne miejsce dla każdego, kto marzy o pięknym ogrodzie. 

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 772 657