Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Trwają prace remontowe dróg na Osiedlu Gądki

11

Trwają prace remontowe dróg na Osiedlu Gądki, które w wyniku ulewnych deszczy i powodzi zostały zniszczone. Pieniądze na tę inwestycje pochodzą z Budżetu Państwa na usunięcie skutków powodzi.

- W ramach tych prac na osiedlu Gądki remontowane są ulice: Biecka na powierzchni 960 m2, Słoneczna na powierzchni 5.404 m2 i Gądki na powierzchni 3.900 m2 - poinformowała Jasło4u Agata Krygowska z Biura Obsługi Medialnej Urzędu Miasta Jasła.

Wykonawcą prac jest Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych Sp. z o.o. w Jaśle. Prace związane z odnową nawierzchni dróg, według umowy potrwają do 10.11.2010r. Całkowita wartość projektu wynosi 430.338,50 zł. Decyzję o odbudowie dróg podjęła Burmistrz Miasta Jasła, Maria Kurowska.

(icz)

Reklama

Komentarze: 11

Dodaj komentarz Widok:
0
@ do jaslanka
dnia 20.09.2010, 01:12 · Zgłoś
30 cm, hahaha... motocyklem krosowym trzeba by się przyłożyć, żeby na taki próg wskoczyć, a nie autem...

jakby tak na rafineri zamiast tych płyt asfalt zrobili to było by pięknie...
Odpowiedz
0
@ do jaslanka
dnia 19.09.2010, 15:41 · Zgłoś
Ty wiesz ile to jest 30 cm ???
Odpowiedz
0
@ Jaślanka
dnia 17.09.2010, 23:25 · Zgłoś
Przy okazji zaczęto remontować Rafineryjną i jak tak dalej pójdzie, do kosztów wykonawca będzie musiał doliczyć koszty remontów samochodów. Nikt nie pomyślał, że po zdjęciu starego asfaltu, wjazdy na posesję, czy skrzyżowania obniżyły się o około 30 cm. Czym to się u niektórych skończyło nawet przy minimalnej prędkości, nie trudno się domyślić. No i posypią się wnioski o odszkodowania, bo za głupotę i niezabezpieczenie miejsca robót trzeba płacić, drogi wykonawco.
Odpowiedz
0
@ Wiesław
dnia 17.09.2010, 18:44 · Zgłoś
A może łaskawie będzie remont ulicy Plażowej oraz Letniej które też znacznie ucierpiały podczas powodzi;(
Odpowiedz
0
@ ss
dnia 17.09.2010, 17:07 · Zgłoś
wreszcie coś sensownego a nie [...] fontanny
Odpowiedz
0
@ patosqad
dnia 17.09.2010, 16:00 · Zgłoś
ale dzieki za zrozumienie hahahahaha
Odpowiedz
0
@ MIESZKANKA GĄDEK
dnia 17.09.2010, 15:14 · Zgłoś
PANI BURMISTRZ MUSI SIE PODLIZAĆ MIESZKAŃCĄ ABY NA NIA GŁOSOWALI...:):)ŚMIECHU WARTE
Odpowiedz
0
@ .
dnia 17.09.2010, 14:39 · Zgłoś
a ten kolega to mieszka kolo krzyzówki
Odpowiedz
0
@ P
dnia 17.09.2010, 14:38 · Zgłoś
czorny :(:(
Odpowiedz
0
@ FJ
dnia 17.09.2010, 14:08 · Zgłoś
hahaha pato minuta ciszy za kolegę
Odpowiedz
0
@ patosqad
dnia 17.09.2010, 13:43 · Zgłoś
ale niestety jest jedna ofiara nasz kolega czorny przejechał go walec bo go nie zauważył hahahahaha
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.