Trwają Targi Edukacji i Pracy - Jasło 2010
12
W Jasielskim Domu Kultury rozpoczęły się Targi Edukacji i Pracy - Jasło 2010, które potrwają do 13 maja.
- Na targi zaprosiliśmy przedsiębiorstwa i instytucje z Jasła i powiatu, jak też firmy szkoleniowe i edukacyjne. Naszym celem jest przedstawienie firm z powiatu jasielskiego młodzieży i innym chętnym osobom. Chcemy zapoznać ludzi z ich ofertą. - mówi Renata Koczwara z Ochotniczych Hufców Pracy - łącznie zaproszonych zostało czternaście podmiotów, z czego trzem nie udało się dotrzeć.




- Mamy nadzieję, że ta ciekawa inicjatywa przyniesie oczekiwany przez nas efekt. Chcielibyśmy realizować takie targi corocznie. - zaznaczał Jacek Wojciechowski z Jasielskiego Stowarzyszenia Przedsiębiorców.
Organizatorem targów są Ochotnicze Hufce Pracy i Jasielskie Stowarzyszenie Przedsiębiorców. Patronat nad wydarzeniem objęła burmistrz miasta Jasła, Maria Kurowska.
(ks)
- Na targi zaprosiliśmy przedsiębiorstwa i instytucje z Jasła i powiatu, jak też firmy szkoleniowe i edukacyjne. Naszym celem jest przedstawienie firm z powiatu jasielskiego młodzieży i innym chętnym osobom. Chcemy zapoznać ludzi z ich ofertą. - mówi Renata Koczwara z Ochotniczych Hufców Pracy - łącznie zaproszonych zostało czternaście podmiotów, z czego trzem nie udało się dotrzeć.
- Mamy nadzieję, że ta ciekawa inicjatywa przyniesie oczekiwany przez nas efekt. Chcielibyśmy realizować takie targi corocznie. - zaznaczał Jacek Wojciechowski z Jasielskiego Stowarzyszenia Przedsiębiorców.
Organizatorem targów są Ochotnicze Hufce Pracy i Jasielskie Stowarzyszenie Przedsiębiorców. Patronat nad wydarzeniem objęła burmistrz miasta Jasła, Maria Kurowska.
(ks)
