Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Trzy samochody zderzyły się w Przysiekach

17

Dzisiaj około godziny 14.30, na drodze Jasło – Gorlice, w miejscowości Przysieki doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych: Renault Clio, Opla Astry i Mitsubishi Space Runner. 

 

 

 

 

 

 


W wyniku zdarzenia jedna osoba uskarżająca się na ból w okolicy karku została przewieziona do Szpitala Specjalistycznego w Jaśle.

 

Przybyła na miejsce wypadku straż pożarna zabezpieczyła miejsce wypadku, odłączyła akumulatory w uszkodzonych pojazdach oraz zabezpieczyła rozlane płyny.

 

Do zderzenia doszło na prostym odcinku drogi. Okoliczności i szczegóły zdarzenia będą wyjaśniane w toku prowadzonego  postępowania.

 

Jenny

Fot. jordan23

Reklama

Komentarze: 17

Dodaj komentarz Widok:
0
@ xxxx
dnia 27.08.2008, 10:08 · Zgłoś
to co sie dzieje na drogach to jezdza ludzie nieodpowiedzialni mlodzi ktorzy chca czyms zaimponowac a wrecz przeciwnie robia to swoja glupota .nie raz to widzialam jak wyprzedzaja na trzeciego .a potem placz ze swej glupoty
Odpowiedz
0
@ ??
dnia 22.08.2008, 17:55 · Zgłoś
Jestem ciekawa dlaczego od mitsubishi zmieniali koło jeszcze zanim policja dojechała (ok 30 min.) i dlaczego nikt tego nie zauważył????
Odpowiedz
0
@ pablo
dnia 20.08.2008, 19:42 · Zgłoś
A TEN CO UCIEKŁ TO NIE WSPOMNICIE TO ON WYMUSIL???????????????????????
Odpowiedz
0
@ do Grzech>>>XXA
dnia 17.08.2008, 22:46 · Zgłoś
popatrz na siebie...;):)
Odpowiedz
0
@ kamilos
dnia 16.08.2008, 16:18 · Zgłoś
zdarzyło sie to na przeciwko mojego domu korek był do 18:00 :lol::lol:
dobrze że nikt nie umarł
Odpowiedz
0
@ do czekającego
dnia 16.08.2008, 16:01 · Zgłoś
W przypadku kiedy zdarzenie drogowe kwalifikuje się jako wypadek a nie kolizja pojazdów nie usuwa się z jezdni.Doucz się.:p:p
Odpowiedz
0
@ do: zły na miasto
dnia 16.08.2008, 09:11 · Zgłoś
Napisz do prezydenta o likwidację straży pożarnej policji i wojska ale wcześniej idź do jasanu wymienić [...] na inny bo ten ci coś szwankuje :lol:
Odpowiedz
0
@ Bubuś
dnia 16.08.2008, 01:16 · Zgłoś
Biedne Clio.. :/ Dwa wypadki na wakacjach. Czuje że po tym już nie wróci na drogi :(:sleep:
Odpowiedz
0
@ ciastek ( do : zły na misato)
dnia 15.08.2008, 22:01 · Zgłoś
nie pasuje ci że straż odłącza akumulatory, to może wogóle ci nie pasuje że taka formacja istnieje? ktoś chyba musi posprzątaći zabezpieczyć miejsce wypadku no nie ?
Odpowiedz
0
@ czekajacy
dnia 15.08.2008, 18:59 · Zgłoś
trupow nie bylo zamiast zabrac grata na pobocze to tarasowal droge pewno ze dwie godziny :upset::upset:,korek do trzcinicy ...niezle ....................
Odpowiedz
0
@ truposz
dnia 15.08.2008, 18:32 · Zgłoś
nie ma [...], to nie ma co komentowac. A szkoda bo zobaczlibysmy pare ladnuch postow jacy to kierowcy zli. [...] nie ma pusto w temacie
Odpowiedz
0
@ tak wlasnie
dnia 15.08.2008, 13:20 · Zgłoś
zdarzyło sie przez kierowce z Renault Clio
Odpowiedz
0
@ nodalej
dnia 15.08.2008, 12:30 · Zgłoś
ludzie wpisujcie komentarze...jeszcze z 200...taaaka historia!!
Odpowiedz
0
@ zły na miasto
dnia 15.08.2008, 11:46 · Zgłoś
gratulacje dla strazy pozarnej no no no nie lada wyczyn odłaczyc akumulatory hmm ciekawe ile jednostek brało udział znajac zycie to z 3 musiały byc
Odpowiedz
0
@ krzysiek z przysiek
dnia 15.08.2008, 11:33 · Zgłoś
no ładnie, nie powiem :p:p:p
Odpowiedz
0
@ Grzech
dnia 15.08.2008, 10:18 · Zgłoś
e no nic nie napisali przez co moglo sie zdarzyc;/
Odpowiedz
0
@ BORA BORA
dnia 15.08.2008, 01:42 · Zgłoś
ladnie ladnie :p
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.