Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Turniej halowy rocznika 2002

5

W sobotę 15 grudnia Uczniowski Klub Sportowy "Szóstka" Jasło był organizatorem turnieju halowego chłopców rocznika 2002. Do rozgrywek zostały wystawione dwie nasze drużyny tego rocznika. Drużyna UKS 6 Jasło I zajęła szóste, a drużyna UKS 6 Jasło II zajęła dziesiąte miejsce.

W fazie grupowej nasi chłopcy uzyskali następujące rezultaty:

UKS 6 Jasło I - DAF Rzeszów 5 - 0

UKS 6 Jasło I - Igloopol Dębica 2 - 0

UKS 6 Jasło I - Galicja Nowy Sącz 3 - 0

UKS 6 Jasło II - Glinik Gorlice 0 - 1

UKS 6 Jasło II - Drustav Svidnik 1 - 3

UKS 6 Jasło II - Sandecja Nowy Sącz 1 - 3

Drużyna UKS 6 Jasło II zajęła czwarte miejsce w grupie, co skutkowało tym iż w końcowej fazie rozgrywek przyszło im walczyć o miejsca 10-11,natomiast Drużyna UKS 6 Jasło I wyszła z grupy z miejsca pierwszego, ale dopiero mecz półfinałowy miał rozstrzygnąć o które miejsca zagrają. Tu trafiamy na dobrze dysponowaną w tym dniu ekipie Sandecji Nowy Sącz. Mecz walki, zacięty z kilkoma sytuacjami które mogły przechylić szale zwycięstwa na nasza korzyść. Niestety tak sie nie stało, mecz kończy sie bezbramkowym remisem, a o wygranej decydują rzuty karne. Tu mamy mniej szczęścia i przygrywamy 2 - 3. W efekcie czego zostaje nam grac o miejsca 4-6.

UKS 6 Jasło I - Sandecja Nowy Sącz 0 - 0 k.2 - 3

Niestety do kolejnych dwóch meczy podchodzimy mało skoncentrowani i mimo że chłopcy walczyli do końca mecze zakończyły się przegraną:

UKS 6 Jasło I - Czarni Jasło 0 – 1

UKS 6 Jasło I - Igloopol Dębica 1 – 2

Zajmujemy szóste miejsce w turnieju.Nasza druga drużyna wygrywa rywalizacje z DAFem Rzeszów i plasuje sie na miejscu dziesiątym. Turniej wygrywa Dunajec Nowy Sącz, przed Drustavem Svidnik i Sandecją Nowy Sącz.

Końcowa klasyfikacja turnieju: 1.Dunajec Nowy Sącz 2.Drustav Svidnik 3.Sandecja Nowy Sącz 4.Igloopol Dębica 5.Czarni Jasło 6.UKS 6 Jasło I 7.Glinik Gorlice 8.Hetman Zamość 9.Galicja Nowy Sącz 10.UKS 6 Jasło II 11.DAF Rzeszów

Podziękowania dla rodziców za pomoc w organizacji turnieju.

 UKS "Szóstka" Jasło

Napisany dnia: 21.12.2012, 20:47 , Tagi: Piłka nożna, Jasło
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ kkk
dnia 21.12.2012, 22:11
Ocena
komentarza:
9
nie rozumiem, skoro grali tez czarni to czy nie mozecie tez o nich napisac?!! przeciez tez sa z jasla to tylko dzieci wiec juz moze najwyzszy czas przestac rywalizowac?!! ;]]
@ obecny na trybunach
dnia 22.12.2012, 14:29
Ocena
komentarza:
3
Dzieci z UKS 6 i Czarni pokazali wam kochani jak należy dopingować.Jak grała 6 to z Czarnych im dopingowali i na odwrót.Najpierw razem śpiewali:" jasełko,jasełko,jasełko" a potem:"łowcy cyganów jasełko łowcy cyganów".
@ 90
dnia 22.12.2012, 15:57
Ocena
komentarza:
4
faktycznie pokazali jakimi są tumanami... "łowcy cyganów" tragedia ;/
dzieci 10cio letnie śpiewają jasełko łowcy cyganów... już wiadomo ,że wyrośnie kolejna patologia ;/
@ :)
dnia 22.12.2012, 22:35
Ocena
komentarza:
-4
kto śpiewał "łowcy cyganów jasełko łowcy cyganów" ? byłem na turnieju i nic takiego sobie nie przypominam...
@ kibic
dnia 23.12.2012, 10:21
Ocena
komentarza:
7
Najważniejsze że mamy dwa dobre zespoły w tym roczniku. Kiedyś może będzie z nich fajny zespół który będzie mógł rywalizować z najlepszymi.
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Menopauza bez tabu

  W Generatorze Nauki Gen w Jaśle odbyło się kolejne spotkanie skierowane do kobiet. Niedawno specjalistki z zakresu położnictwa i dietetyki mówiły o tym, w jaki sposób uchronić się przed rakiem piersi. Tym razem tematem do dyskusji była menopauza. 60 kobiet, które wzięły udział w wykładach miały okazję dowiedzieć się, w jaki sposób w tym szczególnym okresie dbać o swoje zdrowie, ciało oraz skórę.<FOTORELACJA>

 • Na "Słodkie Andrzejki" przyszli dla Wiktorii

  9-letnia Wiktoria Hajnas cierpi na zespół Leigha, agenezję ciała modzelowatego, padaczkę oraz opóźnienie psychoruchowe. Dziewczynka potrzebuje specjalistycznego wózka do codziennego funkcjonowania, który kosztuje ponad 21 tys. zł. Jasielski "Medyk" włączył się w pomoc dla córki absolwentki ich szkoły i zorganizował "Słodkie Andrzejki".

 • Chirurdzy skazani prawomocnym wyrokiem. Nieumyślnie narazili pacjentkę na niebezpieczeństwo utraty życia

  W miniony wtorek w Sądzie Okręgowym w Krośnie zapadł prawomocny wyrok wobec lekarzy, którzy w 2019 r. podczas pełnionego dyżuru na oddziale chirurgii w jasielskim szpitalu nieumyślnie narazili pacjentkę na niebezpieczeństwo utraty życia. Sąd II instancji utrzymał w całości wyrok Sądu Rejonowego w Jaśle. Lekarze Jacek W. i Krzysztof Z. zostali skazani na karę grzywny w wysokości 20 tys. zł oraz pokrycie kosztów sądowych.

 • MKS w Jaśle wymienia tabor

  Miejska Komunikacja Samochodowa w Jaśle zakupi trzy używane niskopodłogowe autobusy za pół miliona złotych. W najbliższym czasie zostanie również ogłoszony przetarg na zakup sześciu autobusów elektrycznych, na które Miasto Jasło otrzymało dofinansowanie w kwocie 11,3 mln zł oraz pożyczkę w wysokości 3,2 mln zł z NFOŚiGW...

 • Jakub W. podejrzany o zabójstwo matki nie był pod wpływem narkotyków

  W październiku w jednym z domów jednorodzinnych w Sławęcinie doszło do makabrycznej zbrodni. Zginęła w nim 44 - letnia kobieta. Miała kilkadziesiąt ran ciętych i kłutych. Jej mąż przeżył, chodź nie wyszedł z tego bez szwanku. 46-letni mężczyzna został ugodzony nożem w szyję oraz w brzuch. Policjanci zorganizowali obławę na ich syna. 20-letni Jakub W. został zatrzymany i przebadany na zawartość alkoholu. Był trzeźwy. Nie znajdował się również pod wpływem narkotyków...

 • W Jaśle znaleźli dla siebie bezpieczną przystań. Dla wielu ukraińskich rodzin nasze miasto stało się drugim domem

   

  Wydarzenia z 24 lutego 2022 r. na zawsze zmieniły historię narodu ukraińskiego. W wyniku rosyjskiej inwazji, terytorium naszego wschodniego sąsiada opuściło kilka milionów Ukraińców, przede wszystkim kobiet i dzieci. 

 • Mała Nadia nadal przebywa w szpitalu. Jest rehabilitowana

  Kilku miesięczna Nadia, która trafiła w październiku do szpitala wojewódzkiego w Rzeszowie ze śladami znęcania się, niebawem opuści szpital. Dziewczynka przeszła badania neurologiczne. Lekarze czekają na wyniki.

 • To już ostatni dzwonek na wymianę opon! Odwiedź Centrum Serwisowe Maszyn i Pojazdów Service Point w Jaśle

   

  Zima puka do naszych drzwi, co oznacza, że nadszedł najwyższy czas na to, aby właściwie przygotować samochód do wymagających warunków, jakie już wkrótce, na dobre zapanują na polskich drogach. 

 • Szykują się podwyżki za śmieci

  Już wiadomo, że odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i mieszanych na terenie Miasta Jasła w 2024 r. będzie kosztował mieszkańców więcej niż w mijającym roku. - Brakuje nam 1,7 mln zł na zabezpieczenie i pokrycie planowanych wydatków w 2024 r. - poinformował burmistrz Ryszard Pabian. Czy miasto dopłaci z budżetu do gospodarki odpadami i obniży mieszkańcom opłatę za śmieci?

 • Przy ul. Szajnochy w Jaśle powstał parking z 30 miejscami postojowymi

  Plac przy ul. Szajnochy w Jaśle został przebudowany w parking z 30 miejscami postojowymi. Zadanie zostało podzielone na dwa etapy. Koszt inwestycji wyniósł blisko 300 tys. zł.

 • W Jaśle jest miejsce dla młodych, kreatywnych i przedsiębiorczych ludzi

   

  Jednym z zasadniczych problemów, z jakimi, od co najmniej dwóch dekad muszą borykać się małe i średnie miasta w Polsce, są niekorzystne procesy demograficzne. Nie od dziś wiadomo bowiem, że wielu młodych, kreatywnych i przedsiębiorczych ludzi szuka swojej szansy na rozwój w większych ośrodkach miejskich. Przed władzami samorządowymi miast zagrożonych utratą funkcji społeczno-gospodarczych stoi więc mnóstwo wyzwań, jakim muszą sprostać na trudnej drodze do zwiększenia swojej konkurencyjności. 

 • Kupuj bramy segmentowe HORMANN w atrakcyjnych cenach

   

  Na remont zawsze jest dobra pora. Zasada ta dotyczy między innymi bram garażowych. Decydując się na konkretny produkt, warto postawić na bramy, które  są gwarancją trwałości i bezpieczeństwa podczas codziennego użytkowania. Wybierając markę HORMANN możemy być pewni tego, że brama garażowa posłuży nam wiele lat. Szeroki ich wybór znajdziemy w salonie HORMANN w Jaśle, który mieści się w sklepie DOMUS Łazienki & Budownictwo.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 772 657