Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Turniej halowy rocznika 2002

5

W sobotę 15 grudnia Uczniowski Klub Sportowy "Szóstka" Jasło był organizatorem turnieju halowego chłopców rocznika 2002. Do rozgrywek zostały wystawione dwie nasze drużyny tego rocznika. Drużyna UKS 6 Jasło I zajęła szóste, a drużyna UKS 6 Jasło II zajęła dziesiąte miejsce.

W fazie grupowej nasi chłopcy uzyskali następujące rezultaty:

UKS 6 Jasło I - DAF Rzeszów 5 - 0

UKS 6 Jasło I - Igloopol Dębica 2 - 0

UKS 6 Jasło I - Galicja Nowy Sącz 3 - 0

UKS 6 Jasło II - Glinik Gorlice 0 - 1

UKS 6 Jasło II - Drustav Svidnik 1 - 3

UKS 6 Jasło II - Sandecja Nowy Sącz 1 - 3

Drużyna UKS 6 Jasło II zajęła czwarte miejsce w grupie, co skutkowało tym iż w końcowej fazie rozgrywek przyszło im walczyć o miejsca 10-11,natomiast Drużyna UKS 6 Jasło I wyszła z grupy z miejsca pierwszego, ale dopiero mecz półfinałowy miał rozstrzygnąć o które miejsca zagrają. Tu trafiamy na dobrze dysponowaną w tym dniu ekipie Sandecji Nowy Sącz. Mecz walki, zacięty z kilkoma sytuacjami które mogły przechylić szale zwycięstwa na nasza korzyść. Niestety tak sie nie stało, mecz kończy sie bezbramkowym remisem, a o wygranej decydują rzuty karne. Tu mamy mniej szczęścia i przygrywamy 2 - 3. W efekcie czego zostaje nam grac o miejsca 4-6.

UKS 6 Jasło I - Sandecja Nowy Sącz 0 - 0 k.2 - 3

Niestety do kolejnych dwóch meczy podchodzimy mało skoncentrowani i mimo że chłopcy walczyli do końca mecze zakończyły się przegraną:

UKS 6 Jasło I - Czarni Jasło 0 – 1

UKS 6 Jasło I - Igloopol Dębica 1 – 2

Zajmujemy szóste miejsce w turnieju.Nasza druga drużyna wygrywa rywalizacje z DAFem Rzeszów i plasuje sie na miejscu dziesiątym. Turniej wygrywa Dunajec Nowy Sącz, przed Drustavem Svidnik i Sandecją Nowy Sącz.

Końcowa klasyfikacja turnieju: 1.Dunajec Nowy Sącz 2.Drustav Svidnik 3.Sandecja Nowy Sącz 4.Igloopol Dębica 5.Czarni Jasło 6.UKS 6 Jasło I 7.Glinik Gorlice 8.Hetman Zamość 9.Galicja Nowy Sącz 10.UKS 6 Jasło II 11.DAF Rzeszów

Podziękowania dla rodziców za pomoc w organizacji turnieju.

 UKS "Szóstka" Jasło

Napisany dnia: 21.12.2012, 20:47 , Tagi: Piłka nożna, Jasło
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ kkk
dnia 21.12.2012, 22:11
Ocena
komentarza:
9
nie rozumiem, skoro grali tez czarni to czy nie mozecie tez o nich napisac?!! przeciez tez sa z jasla to tylko dzieci wiec juz moze najwyzszy czas przestac rywalizowac?!! ;]]
@ obecny na trybunach
dnia 22.12.2012, 14:29
Ocena
komentarza:
3
Dzieci z UKS 6 i Czarni pokazali wam kochani jak należy dopingować.Jak grała 6 to z Czarnych im dopingowali i na odwrót.Najpierw razem śpiewali:" jasełko,jasełko,jasełko" a potem:"łowcy cyganów jasełko łowcy cyganów".
@ 90
dnia 22.12.2012, 15:57
Ocena
komentarza:
4
faktycznie pokazali jakimi są tumanami... "łowcy cyganów" tragedia ;/
dzieci 10cio letnie śpiewają jasełko łowcy cyganów... już wiadomo ,że wyrośnie kolejna patologia ;/
@ :)
dnia 22.12.2012, 22:35
Ocena
komentarza:
-4
kto śpiewał "łowcy cyganów jasełko łowcy cyganów" ? byłem na turnieju i nic takiego sobie nie przypominam...
@ kibic
dnia 23.12.2012, 10:21
Ocena
komentarza:
7
Najważniejsze że mamy dwa dobre zespoły w tym roczniku. Kiedyś może będzie z nich fajny zespół który będzie mógł rywalizować z najlepszymi.
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • "UE chciałaby zrobić skansen z naszych pięknie zagospodarowanych lasów” - mówiła posłanka Maria Kurowska

  „UE chce położyć rękę na polskie lasy państwowe” - podkreśla posłanka Solidarnej Polski – Maria Kurowska. Podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Parku Miejskim w Jaśle mówiła o złożonym obywatelskim projekcie ustawy ws. obronie polskich lasów. Przyjęcie jej pozwoli polskiemu rządowi zachować kontrolę nad tym co się dzieje w lasach, a każde działanie podejmowane w sprawie lasów będzie przegłosowane przez Sejm. - Nic o lasach poza Sejmem – mówiła posłanka.

 • Wiosna – czas na zmiany!

   

  Zapraszamy Seniorów do aktywności. Wiosna to czas kiedy chętniej korzystamy z życia i szukamy nowych pomysłów na spędzanie wolnego czasu. Doskonałym rozwiązaniem będzie decyzja o udziale w Klubie Seniora, który funkcjonuje od niedawna  w Jaśle przy ul. Dworcowej 12  – dysponujemy jeszcze ostatnimi wolnymi miejscami !

   

 • W kilku miejscach na terenie Jasła płonęły wiaty śmietnikowe

   

  We wtorkowy wieczór, około godz. 22 strażacy prowadzili działania gaśnicze w związku z trzema pożarami na terenie Jasła. Ogień strawił między innymi wiaty śmietnikowe i kontenery na odpady przy ul. Lenartowicza i ul. Chopina. Ogień, który wybuchł w bramie bloku przy ul. Jagiełły uszkodził elewację budynku oraz okna na pierwszym piętrze.

 • Dwa różne spojrzenia na rewitalizację parku w Skołyszynie

  Gmina Skołyszyn otrzymała 7,7 mln zł dofinansowania na rewitalizację parku podworskiego w Skołyszynie. Niedawno rozpoczęta wycinka drzew w celu przygotowania terenu pod dalsze prace inwestycyjne została wstrzymana. Sprawie przygląda się jasielska policja i RDOŚ...

 • Helios Krosno zaprasza na kolejny tydzień repertuarowy Projektów Specjalnych

   

  Zbliżający się tydzień repertuarowy w kinie Helios Krosno pełny jest niespodzianek w ramach Projektów Specjalnych. Każdy kinoman z pewnością znajdzie dla siebie ciekawą propozycję. Na dużym ekranie będzie można zobaczyć między innymi najnowszy film Park Chan-wooka pt. "Podejrzana".

 • Chwyć za kielnię! Łap okazję cenową na bloczek komórkowy w sklepie DOMUS

   

  Wiosna to idealny czas na to, aby wrócić na budowę lub wreszcie zrealizować plany związane z remontem. Nie o samą porę roku jednak chodzi. Wiosną można natknąć się na materiały budowlane w bardzo atrakcyjnych cenach. Doskonałym przykładem jest bloczek komórkowy 24x24x59, który w sklepie DOMUS Łazienki & Budownictwo w Jaśle kosztuje dokładnie 14,29 zł. Oferta obowiązuje do końca kwietnia br.

 • Podpisano umowę na budowę drogi 5KDZ

   

  Miasto Jasło konsekwentnie inwestuje środki finansowe w rozwój infrastruktury drogowej na obszarze warzyckiej strefy inwestycyjnej. Kolejnym etapem realizacji tak nakreślonego celu jest budowa drogi 5KDZ. Po wielomiesięcznych perturbacjach związanych z rozstrzygnięciem przetargu na realizację tego zadania, w poniedziałek (20 marca br.) przedstawiciele jasielskich władz samorządowych oraz Przedsiębiorstwa Robót Drogowo-Mostowych w Jaśle, wreszcie parafowali stosowną umowę.

 • Wiercenie studni głębinowych z gminnej dotacji od A do Z

   

  Gmina Jasło uruchomiła w ubiegłym roku program dla swoich mieszkańców, w ramach, którego mogli oni składać wnioski o dofinansowanie budowy studni wierconej głębinowej dla budynków mieszkalnych. Pieniądze trafią do blisko 370 wnioskodawców. Część z nich podpisało już stosowne dokumenty. Inwestycję należy zrealizować w ciągu 6 miesięcy od zawarcia umowy. Już wcześniej warto więc wybrać doświadczonego wykonawcę. Kompleksową usługę wiercenia studni głębinowych oferuje firma WIT-WIERT.  Zadzwoń: 698 006 759.

 • Park linowy w Jaśle wymaga kompleksowej modernizacji. MOSiR czeka na opinię dendrologiczną

   

  Po upływie dziesięciu lat od otwarcia, park linowy w Jaśle wymaga przeprowadzenia gruntownej modernizacji. O tym, jaki będzie jej zakres przesądzi wynik ekspertyzy dendrologicznej zleconej przez kierownictwo Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jaśle.

 • Zakład Gospodarki Komunalnej w Kołaczycach zatrudni inspektora ds. technicznych

 • Wójt Gminy Nowy Żmigród apeluje o ostrożność. W okolicy widziano wilki

  Wójt gminy Nowy Żmigród apeluje do mieszkańców o zachowanie ostrożności, bowiem w ostatnim czasie w Nienaszowie zaobserwowano przemieszczanie się watahy pięciu osobników wilków. - Zwracam szczególną uwagę, aby dla bezpieczeństwa nie wypuszczać psów poza własną posesję. Również należy zadbać o zwierzęta gospodarskie na własnych posesjach, w godzinach wieczornych i nocnych zamykać je w pomieszczeniach – zaznacza wójt Grzegorz Bara.

 • Soczewki progresywne - czy jest się czego bać?

   

  Decyzja o wyborze okularów progresywnych wiąże się z wieloma pytaniami. Klienci salonów optycznych obawiają się często ich zaawansowanej konstrukcji, a także zastanawiają nad tym, ile potrwa okres adaptacji. Czy zła sława soczewek progresywnych jest uzasadniona?

 • Hurtownia Ogrodnicza „Ogród” w nowej odsłonie. Większa powierzchnia to więcej asortymentu w atrakcyjnych cenach

   

  W Jaśle i okolicy nie ma chyba działkowca, który nie znałby Hurtowni Ogrodniczej „Ogród”. To także idealne miejsce dla każdego, kto marzy o pięknym ogrodzie. 

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 772 657