Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Turniej halowy rocznika 2003

5

1 grudnia odbył się drugi turniej z cyklu Jasło 2012 organizowany przez UKS 6 Jasło. Po ubiegło tygodniowym turnieju rocznika 2004 przyszła kolej na rocznik 2003.

W turnieju wystąpiły drużyny rozstawione w  trzech grupach po cztery drużyny w każdej. Nasz klub wystawił tym razem dwie drużyny. Pierwszy skład wystąpił w grupie A , a za przeciwników miał Mosir Mielec, Tarnovie Tarnów i 16 Przemyśl. Druga drużyna ,która była w większości złożona z zawodników dla których był to debiut w poważnym turnieju zagrała w grupie C z Ziomkami Rzeszów , Igloopolem Dębica i Juniorem Łańcut.
Na rozpoczęcie turnieju zagrała Szóstka I a za przeciwnika miała Mosir Mielec i po bramkach Kacpra Rogowskiego i Wiktora Majewskiego wygrywamy 2-1.

Następnie przyszła kolej na mecz naszej drugiej drużyny UKS 6 II z Ziomkami Rzeszów który mimo ambitnej walki przegrywamy 0-3. W drugiej kolejce gramy z 16 Przemyśl i dzięki bramką Kacpra Rogowskiego , Wiktora Majewskiego i Alana Szerląga wygrywamy 3-0, natomiast UKS 6 II gra z Igloopolem Dębica i niestety przegrywa 0-3. Ostatnia kolejka to już mecz z Tarnovią w którym chłopcy już pewni awansu z pierwszej pozycji grają spokojnie i remisują 0-0. ostatni mecz grupowy naszej "dwójki" to mecz z Łańcutem i porażka 0-3.

W fazie finałowej UKS 6 I znajduje się w grupie grającej o miejsca od 1-3 z Glinikiem Gorlice i niespodziewanie Juniorem Łańcut, a UKS 6 II w grupie drużyn walczących o miejsca 10-12 z Czarnymi Jasło i Tarnovią Tarnów. Niestety druga drużyna mimo bardzo ambitnej walki przegrywają kolejne dwa mecze odpowiednio 0-2 i 0-1 i zajmuje ostatnie 12 miejsce turnieju.

Dużo większe emocje były w meczach o pierwsze miejsca turnieju i tak już pierwszy mecz miedzy UKS 6 I a Glinikiem Gorlice mógłby być ozdobą nie jednego turnieju a wola walki obu drużyn była bardzo duża. Najpierw na prowadzenie wychodzi Glinik ale szybko zdobyta bramka Bartka Kafla doprowadza do remisu ,a następnie gol Wiktora Majewskiego wyprowadza nas na prowadzenie 2-1. niestety w końcówce meczu w zamieszaniu podbramkowym tracimy gola i mecz kończy się remisem 2-2.

Drugi mecz fazy finałowej Glinika z Łańcutem kończy się wynikiem 1-0 i o wygranej całego turnieju będzie decydował ostatni mecz między UKS 6 I a Łańcutem, Mecz po golu Kacpra Rogowskiego kończy się naszą wygraną tylko 1-0 i do wyłonienia zwycięzcy turnieju potrzebne są rzuty karne między Glinikiem a UKS 6 . Próbę nerwów lepiej wytrzymali koledzy z Gorlic i to oni wygrali 2-0 i zostali zwycięzcami całego turnieju.


Nasze drużyny wystąpiły w następujących składach
UKS 6 Jasło I
Kacper Warchoł, Wiktor Majewski, Kacper Rogowski, Dawid Nachman, Grzegorz Sarnecki, Mikołaj Pezda, Bartek Kafel i Alan Szerląg

UKS 6 Jasło II
Kuba Kosiba ,Mikołaj Kiełbasa, Igor Wanat, Jakub Kosik, Michał Urban, Marcel Witkoś, Maks Kołeczek i Kamil Słowik

Klasyfikacja końcowa turnieju:
1. Glinik Gorlice
2. UKS 6 Jasło I
3. Junior Łańcut
4. 16 Przemyśl
5. Stal Rzeszów
6. Igloopol Dębica
7. Sandecja Nowy Sącz
8. Ziomki Rzeszów
9. MOSiR Mielec
10. Czarni Jasło
11. Tarnovia Tarnów
12. UKS 6 Jasło II

Najlepszy bramkarz turnieju - Sierota Kacper - Sandecja Nowy Sącz
Król strzelców turnieju - Socha Maciej - Glinik Gorlice
Najlepszy zawodnik turnieju - Kafle Bartek - UKS 6 Jasło I

W imieniu wszystkich zawodników ,trenera i kierownika rocznika 2003 UKS SZÓSTKA Jasło chciałbym podziękować rodzicom za wzorowe przygotowanie turnieju pod względem organizacyjnym jak i zapewnienie poczęstunku dla przyjezdnych na turniej gości i to tylko dzięki WASZEMU zaangażowaniu ten turniej mógł się odbyć .

UKS 6 Jasło

Napisany dnia: 04.12.2012, 12:30 , Tagi: Piłka nożna, UKS, Jasło
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ widz
dnia 05.12.2012, 17:36
Ocena
komentarza:
0
na którym miejscu są teraz czarni hahaha
@ "widzka"
dnia 05.12.2012, 20:52
Ocena
komentarza:
1
na właściwym, oni nie graja bo musza, ale dla tego że lubią
@ :)
dnia 05.12.2012, 21:34
Ocena
komentarza:
0
A czy ktoś gra bo musi?? bez przesady...nikt nikogo do gry w piłkę nie zmusza!!!
@ $$
dnia 06.12.2012, 12:09
Ocena
komentarza:
0
teraz czekamy na pierwsze miejsce!!!
@ widz
dnia 06.12.2012, 12:11
Ocena
komentarza:
0
po ostatnim pierwszym miejscu teraz dziesiąte straszna rozbieżnosc pozycji
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Oferta Edukacyjna Bajkowego Prywatnego Przedszkola w Jaśle dla dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych

 • "To była tymczasowa praca na miesiąc" – tłumaczy starosta Adam Pawluś

  W sieci zawrzało po tym, jak pojawiły się pierwsze informacje w mediach ogólnopolskich o tym, że były marszałek Sejmu Marek Kuchciński zatrudnił w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów troje dzieci swoich znajomych, w tym córkę starosty jasielskiego Adama Pawlusia. - Moje dziecko ma takie samo prawo jak każde inne do odbycia praktyki w instytucjach – tłumaczył. - Poza praktyką to nie była jej jakaś celowa praca, która umożliwiałaby jej zdobycie intratnego stanowiska – dodał.

 • Mija osiemdziesiąt lat od akcji „Gamrat”

   

  Osiemdziesiąt lat temu, w nocy z 4 na 5 grudnia 1943 r. oddział dywersyjny AK pod dowództwem por. Antoniego Holika ps. „Gazda” przeprowadził brawurową akcję zdobycia broni z niemieckich magazynów „Gamrat”. W miniony poniedziałek (4 grudnia br.) mieszkańcy Jasła uczcili pamięć uczestników wydarzeń, do których doszło przed ośmioma dekadami.

 • Wielkie otwarcie Delikatesów Szubryt w Jaśle

   

  Kazimierza Wielkiego 14 w Jaśle – od najbliższej soboty, 9 grudnia, to nowy gorący adres na mapie sieci handlowej Delikatesów Szubryt. Na ponad 700m2 powierzchni znajdą Państwo bogaty i starannie selekcjonowany asortyment w bardzo przystępnych cenach.

 • 5KDZ już otwarta!

  W poniedziałek oddano do użytku nową drogę o długości 1,2 km w warzyckiej strefie inwestycyjnej. 5 KDZ łączy ul. Meblową z ul. J. Piłsudskiego w Jaśle. Wzdłuż niej powstało również oświetlenie, chodnik i ścieżka rowerowa. Na realizację inwestycji przeznaczono ponad 10 mln zł, z czego ponad 2 mln zł pochodzi z budżetu Miasta Jasła.

 • Dyżur telefoniczny ZUS. Ważne terminy dla przedsiębiorców

   

  Od 2022 roku obowiązują nowe terminy, w jakich płatnicy składek mogą przekazywać korekty dokumentów rozliczeniowych (deklaracji rozliczeniowej i imiennych raportów miesięcznych).

 • 20-latek ukradł samochód. Policjanci zauważyli skradziony pojazd na terenie warsztatu samochodowego

  W minioną środę przed godziną 11. przy ul. Sobniowskiej w Jaśle została skradziona Skoda Fabia. Tego samego dnia policjanci znaleźli pojazd na terenie warsztatu samochodowego w Kołaczycach. Okazało się, że 20-latkowi w trakcie jazdy zepsuło się sprzęgło, więc oddał auto do naprawy. Policjanci zatrzymali podejrzewanego i doprowadzili go do policyjnego aresztu. Mężczyzna usłyszał już zarzuty i przyznał się do winy.

 • Marek G. z Osobnicy skazany za kierowanie gróźb pozbawienia życia

  W Sądzie Rejonowym w Jaśle zapadł wyrok wobec 60-letniego Marka G. mieszkańca Osobnicy, który w maju br. groził słownie oraz przedmiotem przypominającym broń dwóm pracownikom firmy odbierającej śmieci. Oskarżony dobrowolnie poddał się karze 6 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na 2 lata.

 • Uczniowie jasielskiego Ekonomika zdobyli 30 tys. zł na realizację projektów naukowych

  Pierwszego grudnia rozpoczął się etap realizacji zwycięskich projektów w ramach konkursu “Naukolatek - nastoletni naukowiec”, którego organizatorem jest Politechniczna Sieć Via Carpatia skupiająca uczelnie techniczne z Polski południowo-wschodniej. W ramach tego konkursu, aż trzem drużynom z Zespołu Szkół nr 4 udało się otrzymać granty na realizację swoich projektów, każdy w kwocie 10 tys. zł. Projekty uczniów mają charakter pracy naukowej realizowanej pod kierunkiem pracowników naukowych uczelni wyższych.

 • Silne opady śniegu i jego skutki. 286 interwencji podkarpackich strażaków

  W miniony weekend na Podkarpaciu strażacy do usuwania skutków silnych opadów śniegu wyjeżdżali 286 razy. Działania ich głównie polegały na usuwaniu połamanych gałęzi, konarów i drzew leżących na jezdniach, chodnikach, posesjach i liniach energetycznych. W powiecie jasielskim odnotowano 18 wyjazdów.

 • Menopauza bez tabu

  W Generatorze Nauki Gen w Jaśle odbyło się kolejne spotkanie skierowane do kobiet. Niedawno specjalistki z zakresu położnictwa i dietetyki mówiły o tym, w jaki sposób uchronić się przed rakiem piersi. Tym razem tematem do dyskusji była menopauza. 60 kobiet, które wzięły udział w wykładach miały okazję dowiedzieć się, w jaki sposób w tym szczególnym okresie dbać o swoje zdrowie, ciało oraz skórę.<FOTORELACJA>

 • Chirurdzy skazani prawomocnym wyrokiem. Nieumyślnie narazili pacjentkę na niebezpieczeństwo utraty życia

  W miniony wtorek w Sądzie Okręgowym w Krośnie zapadł prawomocny wyrok wobec lekarzy, którzy w 2019 r. podczas pełnionego dyżuru na oddziale chirurgii w jasielskim szpitalu nieumyślnie narazili pacjentkę na niebezpieczeństwo utraty życia. Sąd II instancji utrzymał w całości wyrok Sądu Rejonowego w Jaśle. Lekarze Jacek W. i Krzysztof Z. zostali skazani na karę grzywny w wysokości 20 tys. zł oraz pokrycie kosztów sądowych.

 • MKS w Jaśle wymienia tabor

  Miejska Komunikacja Samochodowa w Jaśle zakupi trzy używane niskopodłogowe autobusy za pół miliona złotych. W najbliższym czasie zostanie również ogłoszony przetarg na zakup sześciu autobusów elektrycznych, na które Miasto Jasło otrzymało dofinansowanie w kwocie 11,3 mln zł oraz pożyczkę w wysokości 3,2 mln zł z NFOŚiGW...

 • To już ostatni dzwonek na wymianę opon! Odwiedź Centrum Serwisowe Maszyn i Pojazdów Service Point w Jaśle

   

  Zima puka do naszych drzwi, co oznacza, że nadszedł najwyższy czas na to, aby właściwie przygotować samochód do wymagających warunków, jakie już wkrótce, na dobre zapanują na polskich drogach. 

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 772 657