Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Turniej halowy rocznika 2003

5

1 grudnia odbył się drugi turniej z cyklu Jasło 2012 organizowany przez UKS 6 Jasło. Po ubiegło tygodniowym turnieju rocznika 2004 przyszła kolej na rocznik 2003.

W turnieju wystąpiły drużyny rozstawione w  trzech grupach po cztery drużyny w każdej. Nasz klub wystawił tym razem dwie drużyny. Pierwszy skład wystąpił w grupie A , a za przeciwników miał Mosir Mielec, Tarnovie Tarnów i 16 Przemyśl. Druga drużyna ,która była w większości złożona z zawodników dla których był to debiut w poważnym turnieju zagrała w grupie C z Ziomkami Rzeszów , Igloopolem Dębica i Juniorem Łańcut.
Na rozpoczęcie turnieju zagrała Szóstka I a za przeciwnika miała Mosir Mielec i po bramkach Kacpra Rogowskiego i Wiktora Majewskiego wygrywamy 2-1.

Następnie przyszła kolej na mecz naszej drugiej drużyny UKS 6 II z Ziomkami Rzeszów który mimo ambitnej walki przegrywamy 0-3. W drugiej kolejce gramy z 16 Przemyśl i dzięki bramką Kacpra Rogowskiego , Wiktora Majewskiego i Alana Szerląga wygrywamy 3-0, natomiast UKS 6 II gra z Igloopolem Dębica i niestety przegrywa 0-3. Ostatnia kolejka to już mecz z Tarnovią w którym chłopcy już pewni awansu z pierwszej pozycji grają spokojnie i remisują 0-0. ostatni mecz grupowy naszej "dwójki" to mecz z Łańcutem i porażka 0-3.

W fazie finałowej UKS 6 I znajduje się w grupie grającej o miejsca od 1-3 z Glinikiem Gorlice i niespodziewanie Juniorem Łańcut, a UKS 6 II w grupie drużyn walczących o miejsca 10-12 z Czarnymi Jasło i Tarnovią Tarnów. Niestety druga drużyna mimo bardzo ambitnej walki przegrywają kolejne dwa mecze odpowiednio 0-2 i 0-1 i zajmuje ostatnie 12 miejsce turnieju.

Dużo większe emocje były w meczach o pierwsze miejsca turnieju i tak już pierwszy mecz miedzy UKS 6 I a Glinikiem Gorlice mógłby być ozdobą nie jednego turnieju a wola walki obu drużyn była bardzo duża. Najpierw na prowadzenie wychodzi Glinik ale szybko zdobyta bramka Bartka Kafla doprowadza do remisu ,a następnie gol Wiktora Majewskiego wyprowadza nas na prowadzenie 2-1. niestety w końcówce meczu w zamieszaniu podbramkowym tracimy gola i mecz kończy się remisem 2-2.

Drugi mecz fazy finałowej Glinika z Łańcutem kończy się wynikiem 1-0 i o wygranej całego turnieju będzie decydował ostatni mecz między UKS 6 I a Łańcutem, Mecz po golu Kacpra Rogowskiego kończy się naszą wygraną tylko 1-0 i do wyłonienia zwycięzcy turnieju potrzebne są rzuty karne między Glinikiem a UKS 6 . Próbę nerwów lepiej wytrzymali koledzy z Gorlic i to oni wygrali 2-0 i zostali zwycięzcami całego turnieju.


Nasze drużyny wystąpiły w następujących składach
UKS 6 Jasło I
Kacper Warchoł, Wiktor Majewski, Kacper Rogowski, Dawid Nachman, Grzegorz Sarnecki, Mikołaj Pezda, Bartek Kafel i Alan Szerląg

UKS 6 Jasło II
Kuba Kosiba ,Mikołaj Kiełbasa, Igor Wanat, Jakub Kosik, Michał Urban, Marcel Witkoś, Maks Kołeczek i Kamil Słowik

Klasyfikacja końcowa turnieju:
1. Glinik Gorlice
2. UKS 6 Jasło I
3. Junior Łańcut
4. 16 Przemyśl
5. Stal Rzeszów
6. Igloopol Dębica
7. Sandecja Nowy Sącz
8. Ziomki Rzeszów
9. MOSiR Mielec
10. Czarni Jasło
11. Tarnovia Tarnów
12. UKS 6 Jasło II

Najlepszy bramkarz turnieju - Sierota Kacper - Sandecja Nowy Sącz
Król strzelców turnieju - Socha Maciej - Glinik Gorlice
Najlepszy zawodnik turnieju - Kafle Bartek - UKS 6 Jasło I

W imieniu wszystkich zawodników ,trenera i kierownika rocznika 2003 UKS SZÓSTKA Jasło chciałbym podziękować rodzicom za wzorowe przygotowanie turnieju pod względem organizacyjnym jak i zapewnienie poczęstunku dla przyjezdnych na turniej gości i to tylko dzięki WASZEMU zaangażowaniu ten turniej mógł się odbyć .

UKS 6 Jasło

Napisany dnia: 04.12.2012, 12:30 , Tagi: Piłka nożna, UKS, Jasło
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ widz
dnia 05.12.2012, 17:36
Ocena
komentarza:
0
na którym miejscu są teraz czarni hahaha
@ "widzka"
dnia 05.12.2012, 20:52
Ocena
komentarza:
1
na właściwym, oni nie graja bo musza, ale dla tego że lubią
@ :)
dnia 05.12.2012, 21:34
Ocena
komentarza:
0
A czy ktoś gra bo musi?? bez przesady...nikt nikogo do gry w piłkę nie zmusza!!!
@ $$
dnia 06.12.2012, 12:09
Ocena
komentarza:
0
teraz czekamy na pierwsze miejsce!!!
@ widz
dnia 06.12.2012, 12:11
Ocena
komentarza:
0
po ostatnim pierwszym miejscu teraz dziesiąte straszna rozbieżnosc pozycji
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • "UE chciałaby zrobić skansen z naszych pięknie zagospodarowanych lasów” - mówiła posłanka Maria Kurowska

  „UE chce położyć rękę na polskie lasy państwowe” - podkreśla posłanka Solidarnej Polski – Maria Kurowska. Podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Parku Miejskim w Jaśle mówiła o złożonym obywatelskim projekcie ustawy ws. obronie polskich lasów. Przyjęcie jej pozwoli polskiemu rządowi zachować kontrolę nad tym co się dzieje w lasach, a każde działanie podejmowane w sprawie lasów będzie przegłosowane przez Sejm. - Nic o lasach poza Sejmem – mówiła posłanka.

 • Wiosna – czas na zmiany!

   

  Zapraszamy Seniorów do aktywności. Wiosna to czas kiedy chętniej korzystamy z życia i szukamy nowych pomysłów na spędzanie wolnego czasu. Doskonałym rozwiązaniem będzie decyzja o udziale w Klubie Seniora, który funkcjonuje od niedawna  w Jaśle przy ul. Dworcowej 12  – dysponujemy jeszcze ostatnimi wolnymi miejscami !

   

 • W kilku miejscach na terenie Jasła płonęły wiaty śmietnikowe

   

  We wtorkowy wieczór, około godz. 22 strażacy prowadzili działania gaśnicze w związku z trzema pożarami na terenie Jasła. Ogień strawił między innymi wiaty śmietnikowe i kontenery na odpady przy ul. Lenartowicza i ul. Chopina. Ogień, który wybuchł w bramie bloku przy ul. Jagiełły uszkodził elewację budynku oraz okna na pierwszym piętrze.

 • Dwa różne spojrzenia na rewitalizację parku w Skołyszynie

  Gmina Skołyszyn otrzymała 7,7 mln zł dofinansowania na rewitalizację parku podworskiego w Skołyszynie. Niedawno rozpoczęta wycinka drzew w celu przygotowania terenu pod dalsze prace inwestycyjne została wstrzymana. Sprawie przygląda się jasielska policja i RDOŚ...

 • Helios Krosno zaprasza na kolejny tydzień repertuarowy Projektów Specjalnych

   

  Zbliżający się tydzień repertuarowy w kinie Helios Krosno pełny jest niespodzianek w ramach Projektów Specjalnych. Każdy kinoman z pewnością znajdzie dla siebie ciekawą propozycję. Na dużym ekranie będzie można zobaczyć między innymi najnowszy film Park Chan-wooka pt. "Podejrzana".

 • Chwyć za kielnię! Łap okazję cenową na bloczek komórkowy w sklepie DOMUS

   

  Wiosna to idealny czas na to, aby wrócić na budowę lub wreszcie zrealizować plany związane z remontem. Nie o samą porę roku jednak chodzi. Wiosną można natknąć się na materiały budowlane w bardzo atrakcyjnych cenach. Doskonałym przykładem jest bloczek komórkowy 24x24x59, który w sklepie DOMUS Łazienki & Budownictwo w Jaśle kosztuje dokładnie 14,29 zł. Oferta obowiązuje do końca kwietnia br.

 • Podpisano umowę na budowę drogi 5KDZ

   

  Miasto Jasło konsekwentnie inwestuje środki finansowe w rozwój infrastruktury drogowej na obszarze warzyckiej strefy inwestycyjnej. Kolejnym etapem realizacji tak nakreślonego celu jest budowa drogi 5KDZ. Po wielomiesięcznych perturbacjach związanych z rozstrzygnięciem przetargu na realizację tego zadania, w poniedziałek (20 marca br.) przedstawiciele jasielskich władz samorządowych oraz Przedsiębiorstwa Robót Drogowo-Mostowych w Jaśle, wreszcie parafowali stosowną umowę.

 • Wiercenie studni głębinowych z gminnej dotacji od A do Z

   

  Gmina Jasło uruchomiła w ubiegłym roku program dla swoich mieszkańców, w ramach, którego mogli oni składać wnioski o dofinansowanie budowy studni wierconej głębinowej dla budynków mieszkalnych. Pieniądze trafią do blisko 370 wnioskodawców. Część z nich podpisało już stosowne dokumenty. Inwestycję należy zrealizować w ciągu 6 miesięcy od zawarcia umowy. Już wcześniej warto więc wybrać doświadczonego wykonawcę. Kompleksową usługę wiercenia studni głębinowych oferuje firma WIT-WIERT.  Zadzwoń: 698 006 759.

 • Park linowy w Jaśle wymaga kompleksowej modernizacji. MOSiR czeka na opinię dendrologiczną

   

  Po upływie dziesięciu lat od otwarcia, park linowy w Jaśle wymaga przeprowadzenia gruntownej modernizacji. O tym, jaki będzie jej zakres przesądzi wynik ekspertyzy dendrologicznej zleconej przez kierownictwo Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jaśle.

 • Zakład Gospodarki Komunalnej w Kołaczycach zatrudni inspektora ds. technicznych

 • Wójt Gminy Nowy Żmigród apeluje o ostrożność. W okolicy widziano wilki

  Wójt gminy Nowy Żmigród apeluje do mieszkańców o zachowanie ostrożności, bowiem w ostatnim czasie w Nienaszowie zaobserwowano przemieszczanie się watahy pięciu osobników wilków. - Zwracam szczególną uwagę, aby dla bezpieczeństwa nie wypuszczać psów poza własną posesję. Również należy zadbać o zwierzęta gospodarskie na własnych posesjach, w godzinach wieczornych i nocnych zamykać je w pomieszczeniach – zaznacza wójt Grzegorz Bara.

 • Soczewki progresywne - czy jest się czego bać?

   

  Decyzja o wyborze okularów progresywnych wiąże się z wieloma pytaniami. Klienci salonów optycznych obawiają się często ich zaawansowanej konstrukcji, a także zastanawiają nad tym, ile potrwa okres adaptacji. Czy zła sława soczewek progresywnych jest uzasadniona?

 • Hurtownia Ogrodnicza „Ogród” w nowej odsłonie. Większa powierzchnia to więcej asortymentu w atrakcyjnych cenach

   

  W Jaśle i okolicy nie ma chyba działkowca, który nie znałby Hurtowni Ogrodniczej „Ogród”. To także idealne miejsce dla każdego, kto marzy o pięknym ogrodzie. 

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 772 657