Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Jaslo4u.pl - Jasło dla Ciebie

Turniej o puchar prezesa firmy nieruchomości i Ptyk Kwaśniak

0

Piąte miejsce zajęła drużyna JKS Czarni 1910 Jasło rocznik 1999 na turnieju w Kielnarowej . Mecze trwały 20 minut bez zmiany stron , grano po 6 zawodników w polu plus bramkarz. W pierwszym meczu przyszło nam się zmierzyć z Tomasovią Tomaszów Lubelski.

Mimo niezłej gry nie potrafiliśmy sforsować obrony rywali , a koszmarny błąd w tyłach wykorzystali bezlitośnie nasi przeciwnicy i dowieźli prowadzenie do końcowego gwizdka sędziego ( jak się później okazało wynik tego meczu zaważył na tym , że nie dane nam było walczyć o pierwszą czwórkę).

W następnym spotkaniu graliśmy z gospodarzami Stalą Rzeszów. Mecz ten także rozpoczyna się dla nas niefortunnie , po raz kolejny przy mało zdecydowanej postawie obrony rywale obejmują prowadzenie. Nie podłamało to jednak naszych chłopców, chwilę później Mateusz Koś doprowadza do wyrównania. Gdy wydawało się, że sytuacja jest opanowana gra się wyrównała , walczono na każdym centymetrze boiska , kolejne dwa błędy w obronie kompletnie podcinają nam skrzydła i stal strzela jeszcze czwartego gola ustalając wynik na 1:4. ( wynik zdecydowanie za wysoki , ale za dużo rozdawaliśmy w tym dniu piłkarskich prezentów).

W ostatnim meczu grupowym pewnie pokonaliśmy ŁKS łańcut 4 : 2, niestety wystarczyło to tylko do walki o miejsca 5-8.

W pierwszym meczu meczu finału "b" zagraliśmy z drugą drużyną. Stali Rzeszów rozbijając rywali 5:0 . nareszcie zagraliśmy pewnie w obronie i skoncentrowani od pierwszych minut. W meczu o piątą lokatę z orzełkiem Przeworsk było wszystko , dużo goli , zwrotów akcji prowadzenie zmieniało się.

Spotkanie znów rozpoczęło się niepomyślnie , kiedy Michał Gabryel bezmyślnie kopnął bez piłki przeciwnika i dostał kare wykluczenia na 2 minuty. Rywal wątpliwie to wykorzystał i objął prowadzenie 1 : 0. Po chwili jednak wyrównaliśmy , lecz chwila nieuwagi i tracimy 2 kolejne dole. Nie podłamuje nas to jednak i Michał Gabryel wspólnie z Kubą Stelmachem i resztą zespołu zaczynają rządzić i dzielić na boisku wyprowadzając nas na prowadzenie 5: 3.

Orzełek w końcówce jeszcze zdobywa bramkę , ale na więcej już nie było ich stać. Zajmujemy 5 miejsce w turnieju.