Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Turniej Piłki Nożnej Resovia Winter Cup Kielnarowa 2012

12

Dnia 08.12.2012 r odbył się TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ RESOVIA WINTER CUP KIELNAROWA 2012 rocznika 2003.Nasza drużyna UKS Szóstka Jasło grała w grupie "B" z drużynami: DAP Dębica ,Stal Stalowa Wola, Glinik Gorlice i Resovia II Rzeszów.

Turniej rozgrywany był w hali o jakiej możemy sobie tylko pomarzyć w Jaśle co powinno być wstydem dla władz Jasła ,że takie mała miejscowość jak Kielnarowa posiada hale o wymiarach 64 x 32 m. Gra na takiej sali jest nowością dla naszych chłopców którzy na codzień muszą trenować w malutkiej sali Zespołu Szkół Miejskich nr 1 w Jaśle.

Gramy systemem 8+1 ( bramkarz i 8 zawodników w polu).Do pierwszego meczu wychodzimy ze Stalą Stalowa Wola i wygrywamy 2-0 po bramkach Mikołaja Raka i Dawida Nachmana. Na kolejny mecz musimy czekać ponad trzy godziny co na pewno nie pomogło chłopcom w meczu z silnym Glinikiem Gorlice. Niestety ten mecz przegrywamy 0-2 ( Glinik jest jedyną drużyną która w tym roku a nasza drużyna występowała już w 4 turniejach potrafiła pokonać naszą drużynę ). Kolejny mecz gramy z drugą Resovią Rzeszów i wygrywamy 1-0 po golu Wiktora Majewskiego. Ostatni mecz grupowy gramy z DAP-em Dębica i żeby wyjść do pierwszej czwórki turnieju musimy wygrać. Niestety mimo wielu sytuacji z obu stron mecz kończy się remisem 0-0. Taki wynik daje nam trzecie miejsce w grupie i pozostaje mam grać o miejsca 5-8 w turnieju razem z ekipami Juniora Łańcut i Resovii I Rzeszów.

Mecz z Juniorem Łańcut wygrywamy 2-0 po dwóch bramkach Kacpra Rogowskiego i przed meczem z Resovią mamy już zapewnione V miejsce w turnieju. Mecz z gospodarzami turnieju kończy się remisem 1-1 a gola dla Szóstki strzelił Bartek Kafel.

Nasza drużyna wystąpiła w następującym składzie:

Kacper Warchoł,Mikołaj Rak,Bartek Kafel,Mikołaj Pezda,Alan Szerląg,Dawid Nachman,Grzegorz Sarnecki, Kacper Rogowski, Wiktor Majewski, Mikołaj Kiełbasa i Igor Wanat.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

1. Dap Dębica

2. Glinik Gorlice

3.Sandecja Nowy Sącz

4.Stal Mielec

5. UKS SZÓSTKA JASŁO

6.Junior Łańcut

7.Stal Stalowa Wola

8. Resovia I Rzeszów

9.Ruch Chorzów

10. Resovia II Rzeszów

11. Czarni 1910 Jasło

Serdeczne podziękowania dla Pana Roberta Kołeczka za dofinansowanie wyjazdu na turniej.

UKS Szóstka Jasło

Napisany dnia: 10.12.2012, 08:59 , Tagi: Piłka nożna
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ łodyniec
dnia 10.12.2012, 10:07
Ocena
komentarza:
4
"Turniej rozgrywany był w hali o jakiej możemy sobie tylko pomarzyć w Jaśle co powinno być wstydem dla władz Jasła ,że takie mała miejscowość jak Kielnarowa posiada hale o wymiarach 64 x 32 m"
" Glinik jest jedyną drużyną która w tym roku a nasza drużyna występowała już w 4 turniejach potrafiła pokonać naszą drużynę "
kto to pisał? toż to jakiś bełkot !!
@ kkk
dnia 10.12.2012, 13:08
Ocena
komentarza:
3
masz racje :]] a drugiego zdania kompletnie nie rozumiem :d;/:]]]
@ Kibic
dnia 10.12.2012, 13:43
Ocena
komentarza:
2
To drugie zdanie to faktycznie majstersztyk - tak wielokrotnie złożone , że chyba sam autor już nie wie co miał na myśli ... Szkoda , że redakcja przedrukowuje bezmyślnie wszystkie nadesłane teksty , nie przeprowadzając redakcyjnej korekty - wychodzi z tego własnie taki niezrozumiały bełkot !
@ boisko
dnia 10.12.2012, 15:59
Ocena
komentarza:
2
Po pierwsze Kielnarowa to mega zadupie
Po drugie to nie jest boisko tej miejscowości tylko uczelni WSiZ, a kto się orientuje to wie, że uczelnia kasy ma od groma!! Trochę rozeznania!!
Po trzecie w tamtym roku "szóstka" też tam grała na takim samym turnieju z tymi drużynami.
Porażka artykuł !!
@ Fan
dnia 10.12.2012, 16:22
Ocena
komentarza:
-1
Jak możecie ! Zamiast pochwalić chłopaków , kierownika , trenera , Prezesa i rodziców z małego biednego miasta , które nie ma hali sportowej takiej jak w Kielnarowej , wypisujecie takie rzeczy o artykule . Artykule , który powstał szybko , bo może Czarni też grali na jakimś turnieju i szybciej się tym pochwalą ... Spuśćmy więc zasłonę milczenia na styl "artykułu" i chwalmy sukces Szóstki !!!
@ klawy
dnia 10.12.2012, 20:42
Ocena
komentarza:
2
Łubudubu łubudubu niech żyje nam prezes naszego czyli 6 klubu niech żyje nam.Pasuje?zaspokojony?Chwalmy tez 6 pod niebiosa i składajmy dzieki wilekie bo odniesli niebywały sukces zajmujac 5!miejsce na turnieju w kielnarowej.
@ :)
dnia 10.12.2012, 20:50
Ocena
komentarza:
-3
gorzej się czujemy ?
@ Fan
dnia 10.12.2012, 22:21
Ocena
komentarza:
1
Jednak niektórzy nie potrafią odróżnić prawdy od ironii ...
@ wer
dnia 11.12.2012, 11:22
Ocena
komentarza:
0
Szóstka 2000 zajęłą te II miejsce w turnieju w Pleśnej wyprzedziła wisłę Kraków, Stadion Śląski, OKOCIMSKI a z AP 21 wygrała w Grupie i przegrała po karnych w finale. Jak jasielska drużyna może sie pochwalić takimi osiagnięciami jak UKS rocznik 2000? ŻADNA!!!
@ :p
dnia 11.12.2012, 12:39
Ocena
komentarza:
-1
inna druzyna Szostki
@ widz
dnia 10.12.2012, 17:07
Ocena
komentarza:
-1
Nie ważne jest jak artykuł jest napisany ,ważne jest to, że chłopcy w naprawde mocno obstawionym turnieju pokazali się z jak najlepszej strony. Nie czepiajmy się szczegółów tylko pogratulujmy chłopcom z Szóstki za to jak reprezentują Nasze miasto.
@ ja
dnia 10.12.2012, 19:28
Ocena
komentarza:
-2
gratulacje dla chłopaków i trenera
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Oferta Edukacyjna Bajkowego Prywatnego Przedszkola w Jaśle

   

  Bajkowe Prywatne Przedszkole w Jaśle to bezpieczne miejsce stworzone specjalnie dla dzieci, w którym mogą rozwijać swoje pasje i umiejętności w komfortowych warunkach!

 • Trwa proces jasielskiego przedsiębiorcy oskarżonego o niewłaściwe postepowanie z odpadami. Biegły z Krakowa nie dopatrzył się szkody w środowisku&l

  Prokurator wnioskował o przesłuchanie biegłego z Krakowa, który wydał opinie główną i uzupełniającą w sprawie zanieczyszczenia powierzchni ziemi oraz wód podziemnych na działce w Zimnej Wodzie, na której w ubiegłym roku były składowane i zakopywane odpady. Zdaniem oskarżyciela publicznego biegły pominął istotne dla sprawy kwestie, w szczególności nie udzielił odpowiedzi, czy doszłoby do obniżenia jakości wody, gdyby do tych prac naprawczych podjętych przez oskarżonego Grzegorza S. nie doszło.

 • Policja na tropie podpalaczy

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Jaśle prowadzą czynności w celu ustalenia sprawców podpaleń. Pożary wiat śmietnikowych przy ul. Lenartowicza oraz Chopina, a także w podcieniu bloku przy ul. Jagiełły w Jaśle miały miejsce w krótkich odstępach czasu...

 • "UE chciałaby zrobić skansen z naszych pięknie zagospodarowanych lasów” - mówiła posłanka Maria Kurowska

  „UE chce położyć rękę na polskie lasy państwowe” - podkreśla posłanka Solidarnej Polski – Maria Kurowska. Podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Parku Miejskim w Jaśle mówiła o złożonym obywatelskim projekcie ustawy ws. obronie polskich lasów. Przyjęcie jej pozwoli polskiemu rządowi zachować kontrolę nad tym co się dzieje w lasach, a każde działanie podejmowane w sprawie lasów będzie przegłosowane przez Sejm. - Nic o lasach poza Sejmem – mówiła posłanka.

 • Wiosna – czas na zmiany!

   

  Zapraszamy Seniorów do aktywności. Wiosna to czas kiedy chętniej korzystamy z życia i szukamy nowych pomysłów na spędzanie wolnego czasu. Doskonałym rozwiązaniem będzie decyzja o udziale w Klubie Seniora, który funkcjonuje od niedawna  w Jaśle przy ul. Dworcowej 12  – dysponujemy jeszcze ostatnimi wolnymi miejscami !

   

 • Dwa różne spojrzenia na rewitalizację parku w Skołyszynie

  Gmina Skołyszyn otrzymała 7,7 mln zł dofinansowania na rewitalizację parku podworskiego w Skołyszynie. Niedawno rozpoczęta wycinka drzew w celu przygotowania terenu pod dalsze prace inwestycyjne została wstrzymana. Sprawie przygląda się jasielska policja i RDOŚ...

 • Helios Krosno zaprasza na kolejny tydzień repertuarowy Projektów Specjalnych

   

  Zbliżający się tydzień repertuarowy w kinie Helios Krosno pełny jest niespodzianek w ramach Projektów Specjalnych. Każdy kinoman z pewnością znajdzie dla siebie ciekawą propozycję. Na dużym ekranie będzie można zobaczyć między innymi najnowszy film Park Chan-wooka pt. "Podejrzana".

 • Chwyć za kielnię! Łap okazję cenową na bloczek komórkowy w sklepie DOMUS

   

  Wiosna to idealny czas na to, aby wrócić na budowę lub wreszcie zrealizować plany związane z remontem. Nie o samą porę roku jednak chodzi. Wiosną można natknąć się na materiały budowlane w bardzo atrakcyjnych cenach. Doskonałym przykładem jest bloczek komórkowy 24x24x59, który w sklepie DOMUS Łazienki & Budownictwo w Jaśle kosztuje dokładnie 14,29 zł. Oferta obowiązuje do końca kwietnia br.

 • Podpisano umowę na budowę drogi 5KDZ

   

  Miasto Jasło konsekwentnie inwestuje środki finansowe w rozwój infrastruktury drogowej na obszarze warzyckiej strefy inwestycyjnej. Kolejnym etapem realizacji tak nakreślonego celu jest budowa drogi 5KDZ. Po wielomiesięcznych perturbacjach związanych z rozstrzygnięciem przetargu na realizację tego zadania, w poniedziałek (20 marca br.) przedstawiciele jasielskich władz samorządowych oraz Przedsiębiorstwa Robót Drogowo-Mostowych w Jaśle, wreszcie parafowali stosowną umowę.

 • Wiercenie studni głębinowych z gminnej dotacji od A do Z

   

  Gmina Jasło uruchomiła w ubiegłym roku program dla swoich mieszkańców, w ramach, którego mogli oni składać wnioski o dofinansowanie budowy studni wierconej głębinowej dla budynków mieszkalnych. Pieniądze trafią do blisko 370 wnioskodawców. Część z nich podpisało już stosowne dokumenty. Inwestycję należy zrealizować w ciągu 6 miesięcy od zawarcia umowy. Już wcześniej warto więc wybrać doświadczonego wykonawcę. Kompleksową usługę wiercenia studni głębinowych oferuje firma WIT-WIERT.  Zadzwoń: 698 006 759.

 • Zakład Gospodarki Komunalnej w Kołaczycach zatrudni inspektora ds. technicznych

 • Park linowy w Jaśle wymaga kompleksowej modernizacji. MOSiR czeka na opinię dendrologiczną

   

  Po upływie dziesięciu lat od otwarcia, park linowy w Jaśle wymaga przeprowadzenia gruntownej modernizacji. O tym, jaki będzie jej zakres przesądzi wynik ekspertyzy dendrologicznej zleconej przez kierownictwo Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jaśle.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 772 657