Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Turniej Piłki Nożnej Resovia Winter Cup Kielnarowa 2012

12

Dnia 08.12.2012 r odbył się TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ RESOVIA WINTER CUP KIELNAROWA 2012 rocznika 2003.Nasza drużyna UKS Szóstka Jasło grała w grupie "B" z drużynami: DAP Dębica ,Stal Stalowa Wola, Glinik Gorlice i Resovia II Rzeszów.

Turniej rozgrywany był w hali o jakiej możemy sobie tylko pomarzyć w Jaśle co powinno być wstydem dla władz Jasła ,że takie mała miejscowość jak Kielnarowa posiada hale o wymiarach 64 x 32 m. Gra na takiej sali jest nowością dla naszych chłopców którzy na codzień muszą trenować w malutkiej sali Zespołu Szkół Miejskich nr 1 w Jaśle.

Gramy systemem 8+1 ( bramkarz i 8 zawodników w polu).Do pierwszego meczu wychodzimy ze Stalą Stalowa Wola i wygrywamy 2-0 po bramkach Mikołaja Raka i Dawida Nachmana. Na kolejny mecz musimy czekać ponad trzy godziny co na pewno nie pomogło chłopcom w meczu z silnym Glinikiem Gorlice. Niestety ten mecz przegrywamy 0-2 ( Glinik jest jedyną drużyną która w tym roku a nasza drużyna występowała już w 4 turniejach potrafiła pokonać naszą drużynę ). Kolejny mecz gramy z drugą Resovią Rzeszów i wygrywamy 1-0 po golu Wiktora Majewskiego. Ostatni mecz grupowy gramy z DAP-em Dębica i żeby wyjść do pierwszej czwórki turnieju musimy wygrać. Niestety mimo wielu sytuacji z obu stron mecz kończy się remisem 0-0. Taki wynik daje nam trzecie miejsce w grupie i pozostaje mam grać o miejsca 5-8 w turnieju razem z ekipami Juniora Łańcut i Resovii I Rzeszów.

Mecz z Juniorem Łańcut wygrywamy 2-0 po dwóch bramkach Kacpra Rogowskiego i przed meczem z Resovią mamy już zapewnione V miejsce w turnieju. Mecz z gospodarzami turnieju kończy się remisem 1-1 a gola dla Szóstki strzelił Bartek Kafel.

Nasza drużyna wystąpiła w następującym składzie:

Kacper Warchoł,Mikołaj Rak,Bartek Kafel,Mikołaj Pezda,Alan Szerląg,Dawid Nachman,Grzegorz Sarnecki, Kacper Rogowski, Wiktor Majewski, Mikołaj Kiełbasa i Igor Wanat.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

1. Dap Dębica

2. Glinik Gorlice

3.Sandecja Nowy Sącz

4.Stal Mielec

5. UKS SZÓSTKA JASŁO

6.Junior Łańcut

7.Stal Stalowa Wola

8. Resovia I Rzeszów

9.Ruch Chorzów

10. Resovia II Rzeszów

11. Czarni 1910 Jasło

Serdeczne podziękowania dla Pana Roberta Kołeczka za dofinansowanie wyjazdu na turniej.

UKS Szóstka Jasło

Napisany dnia: 10.12.2012, 08:59 , Tagi: Piłka nożna
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ łodyniec
dnia 10.12.2012, 10:07
Ocena
komentarza:
4
"Turniej rozgrywany był w hali o jakiej możemy sobie tylko pomarzyć w Jaśle co powinno być wstydem dla władz Jasła ,że takie mała miejscowość jak Kielnarowa posiada hale o wymiarach 64 x 32 m"
" Glinik jest jedyną drużyną która w tym roku a nasza drużyna występowała już w 4 turniejach potrafiła pokonać naszą drużynę "
kto to pisał? toż to jakiś bełkot !!
@ kkk
dnia 10.12.2012, 13:08
Ocena
komentarza:
3
masz racje :]] a drugiego zdania kompletnie nie rozumiem :d;/:]]]
@ Kibic
dnia 10.12.2012, 13:43
Ocena
komentarza:
2
To drugie zdanie to faktycznie majstersztyk - tak wielokrotnie złożone , że chyba sam autor już nie wie co miał na myśli ... Szkoda , że redakcja przedrukowuje bezmyślnie wszystkie nadesłane teksty , nie przeprowadzając redakcyjnej korekty - wychodzi z tego własnie taki niezrozumiały bełkot !
@ boisko
dnia 10.12.2012, 15:59
Ocena
komentarza:
2
Po pierwsze Kielnarowa to mega zadupie
Po drugie to nie jest boisko tej miejscowości tylko uczelni WSiZ, a kto się orientuje to wie, że uczelnia kasy ma od groma!! Trochę rozeznania!!
Po trzecie w tamtym roku "szóstka" też tam grała na takim samym turnieju z tymi drużynami.
Porażka artykuł !!
@ Fan
dnia 10.12.2012, 16:22
Ocena
komentarza:
-1
Jak możecie ! Zamiast pochwalić chłopaków , kierownika , trenera , Prezesa i rodziców z małego biednego miasta , które nie ma hali sportowej takiej jak w Kielnarowej , wypisujecie takie rzeczy o artykule . Artykule , który powstał szybko , bo może Czarni też grali na jakimś turnieju i szybciej się tym pochwalą ... Spuśćmy więc zasłonę milczenia na styl "artykułu" i chwalmy sukces Szóstki !!!
@ klawy
dnia 10.12.2012, 20:42
Ocena
komentarza:
2
Łubudubu łubudubu niech żyje nam prezes naszego czyli 6 klubu niech żyje nam.Pasuje?zaspokojony?Chwalmy tez 6 pod niebiosa i składajmy dzieki wilekie bo odniesli niebywały sukces zajmujac 5!miejsce na turnieju w kielnarowej.
@ :)
dnia 10.12.2012, 20:50
Ocena
komentarza:
-3
gorzej się czujemy ?
@ Fan
dnia 10.12.2012, 22:21
Ocena
komentarza:
1
Jednak niektórzy nie potrafią odróżnić prawdy od ironii ...
@ wer
dnia 11.12.2012, 11:22
Ocena
komentarza:
0
Szóstka 2000 zajęłą te II miejsce w turnieju w Pleśnej wyprzedziła wisłę Kraków, Stadion Śląski, OKOCIMSKI a z AP 21 wygrała w Grupie i przegrała po karnych w finale. Jak jasielska drużyna może sie pochwalić takimi osiagnięciami jak UKS rocznik 2000? ŻADNA!!!
@ :p
dnia 11.12.2012, 12:39
Ocena
komentarza:
-1
inna druzyna Szostki
@ widz
dnia 10.12.2012, 17:07
Ocena
komentarza:
-1
Nie ważne jest jak artykuł jest napisany ,ważne jest to, że chłopcy w naprawde mocno obstawionym turnieju pokazali się z jak najlepszej strony. Nie czepiajmy się szczegółów tylko pogratulujmy chłopcom z Szóstki za to jak reprezentują Nasze miasto.
@ ja
dnia 10.12.2012, 19:28
Ocena
komentarza:
-2
gratulacje dla chłopaków i trenera
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Oferta Edukacyjna Bajkowego Prywatnego Przedszkola w Jaśle dla dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych

 • "To była tymczasowa praca na miesiąc" – tłumaczy starosta Adam Pawluś

  W sieci zawrzało po tym, jak pojawiły się pierwsze informacje w mediach ogólnopolskich o tym, że były marszałek Sejmu Marek Kuchciński zatrudnił w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów troje dzieci swoich znajomych, w tym córkę starosty jasielskiego Adama Pawlusia. - Moje dziecko ma takie samo prawo jak każde inne do odbycia praktyki w instytucjach – tłumaczył. - Poza praktyką to nie była jej jakaś celowa praca, która umożliwiałaby jej zdobycie intratnego stanowiska – dodał.

 • Mija osiemdziesiąt lat od akcji „Gamrat”

   

  Osiemdziesiąt lat temu, w nocy z 4 na 5 grudnia 1943 r. oddział dywersyjny AK pod dowództwem por. Antoniego Holika ps. „Gazda” przeprowadził brawurową akcję zdobycia broni z niemieckich magazynów „Gamrat”. W miniony poniedziałek (4 grudnia br.) mieszkańcy Jasła uczcili pamięć uczestników wydarzeń, do których doszło przed ośmioma dekadami.

 • Wielkie otwarcie Delikatesów Szubryt w Jaśle

   

  Kazimierza Wielkiego 14 w Jaśle – od najbliższej soboty, 9 grudnia, to nowy gorący adres na mapie sieci handlowej Delikatesów Szubryt. Na ponad 700m2 powierzchni znajdą Państwo bogaty i starannie selekcjonowany asortyment w bardzo przystępnych cenach.

 • 5KDZ już otwarta!

  W poniedziałek oddano do użytku nową drogę o długości 1,2 km w warzyckiej strefie inwestycyjnej. 5 KDZ łączy ul. Meblową z ul. J. Piłsudskiego w Jaśle. Wzdłuż niej powstało również oświetlenie, chodnik i ścieżka rowerowa. Na realizację inwestycji przeznaczono ponad 10 mln zł, z czego ponad 2 mln zł pochodzi z budżetu Miasta Jasła.

 • Dyżur telefoniczny ZUS. Ważne terminy dla przedsiębiorców

   

  Od 2022 roku obowiązują nowe terminy, w jakich płatnicy składek mogą przekazywać korekty dokumentów rozliczeniowych (deklaracji rozliczeniowej i imiennych raportów miesięcznych).

 • 20-latek ukradł samochód. Policjanci zauważyli skradziony pojazd na terenie warsztatu samochodowego

  W minioną środę przed godziną 11. przy ul. Sobniowskiej w Jaśle została skradziona Skoda Fabia. Tego samego dnia policjanci znaleźli pojazd na terenie warsztatu samochodowego w Kołaczycach. Okazało się, że 20-latkowi w trakcie jazdy zepsuło się sprzęgło, więc oddał auto do naprawy. Policjanci zatrzymali podejrzewanego i doprowadzili go do policyjnego aresztu. Mężczyzna usłyszał już zarzuty i przyznał się do winy.

 • Marek G. z Osobnicy skazany za kierowanie gróźb pozbawienia życia

  W Sądzie Rejonowym w Jaśle zapadł wyrok wobec 60-letniego Marka G. mieszkańca Osobnicy, który w maju br. groził słownie oraz przedmiotem przypominającym broń dwóm pracownikom firmy odbierającej śmieci. Oskarżony dobrowolnie poddał się karze 6 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na 2 lata.

 • Uczniowie jasielskiego Ekonomika zdobyli 30 tys. zł na realizację projektów naukowych

  Pierwszego grudnia rozpoczął się etap realizacji zwycięskich projektów w ramach konkursu “Naukolatek - nastoletni naukowiec”, którego organizatorem jest Politechniczna Sieć Via Carpatia skupiająca uczelnie techniczne z Polski południowo-wschodniej. W ramach tego konkursu, aż trzem drużynom z Zespołu Szkół nr 4 udało się otrzymać granty na realizację swoich projektów, każdy w kwocie 10 tys. zł. Projekty uczniów mają charakter pracy naukowej realizowanej pod kierunkiem pracowników naukowych uczelni wyższych.

 • Silne opady śniegu i jego skutki. 286 interwencji podkarpackich strażaków

  W miniony weekend na Podkarpaciu strażacy do usuwania skutków silnych opadów śniegu wyjeżdżali 286 razy. Działania ich głównie polegały na usuwaniu połamanych gałęzi, konarów i drzew leżących na jezdniach, chodnikach, posesjach i liniach energetycznych. W powiecie jasielskim odnotowano 18 wyjazdów.

 • Menopauza bez tabu

  W Generatorze Nauki Gen w Jaśle odbyło się kolejne spotkanie skierowane do kobiet. Niedawno specjalistki z zakresu położnictwa i dietetyki mówiły o tym, w jaki sposób uchronić się przed rakiem piersi. Tym razem tematem do dyskusji była menopauza. 60 kobiet, które wzięły udział w wykładach miały okazję dowiedzieć się, w jaki sposób w tym szczególnym okresie dbać o swoje zdrowie, ciało oraz skórę.<FOTORELACJA>

 • Chirurdzy skazani prawomocnym wyrokiem. Nieumyślnie narazili pacjentkę na niebezpieczeństwo utraty życia

  W miniony wtorek w Sądzie Okręgowym w Krośnie zapadł prawomocny wyrok wobec lekarzy, którzy w 2019 r. podczas pełnionego dyżuru na oddziale chirurgii w jasielskim szpitalu nieumyślnie narazili pacjentkę na niebezpieczeństwo utraty życia. Sąd II instancji utrzymał w całości wyrok Sądu Rejonowego w Jaśle. Lekarze Jacek W. i Krzysztof Z. zostali skazani na karę grzywny w wysokości 20 tys. zł oraz pokrycie kosztów sądowych.

 • MKS w Jaśle wymienia tabor

  Miejska Komunikacja Samochodowa w Jaśle zakupi trzy używane niskopodłogowe autobusy za pół miliona złotych. W najbliższym czasie zostanie również ogłoszony przetarg na zakup sześciu autobusów elektrycznych, na które Miasto Jasło otrzymało dofinansowanie w kwocie 11,3 mln zł oraz pożyczkę w wysokości 3,2 mln zł z NFOŚiGW...

 • To już ostatni dzwonek na wymianę opon! Odwiedź Centrum Serwisowe Maszyn i Pojazdów Service Point w Jaśle

   

  Zima puka do naszych drzwi, co oznacza, że nadszedł najwyższy czas na to, aby właściwie przygotować samochód do wymagających warunków, jakie już wkrótce, na dobre zapanują na polskich drogach. 

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 772 657