Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Turniej rocznika 2000 w Pleśnej

13

W dniu 8 grudnia rozegranymi został turniej w Pleśnej. W turnieju wzięły udział: Wisła Kraków, AP21, Stadion Śląski, Tarnovia, OKOCIMSKI, UKs Wolanin, Igloopol, DAP Dębica, UKS Pleśna oraz UKS Szóstka Jasło.

Jasielska drużyna zagrała cztery mecze grupowe:

Szóstka – Igloopol 0:1

Szóstka – Wolanin 3:0

Szóstka – Tarnovia 4:0

Szóstka – AP 21 1:0

Ostatni mecz grupowy rozegrany z Akademią Piłkarska 21 był szczególnie emocjonujący. Drużyny podeszły do spotkania bardzo skoncentrowane zwracając szczególna uwagę na obronę. W 3 minucie SZÓSTCE udało się strzelić bramkę i tym wynikiem zakończył się ostatni mecz grupowy. Dzięki zwycięstwu jasielska drużyna zakończyła rywalizację grupową na pierwszym miejscu i w półfinale przyszło jej się zmierzyć z Stadionem Śląskim. Po emocjonującym meczu Szóstka zwycięża 2:1.

W drugim półfinale AP21 pokonuje Wisłę Kraków tak więc po raz kolejny przyszło grać z drużyną reprezentującą Akademię Piłkarską firmowaną przez Frankowskiego i Szymkowiaka. Ten mecz w odróżnieniu od grupowego spotkania Akademia rozpoczyna od agresywnych ataków i w 3 minucie AP21 zdobywa prowadzenie. Po minucie Szóstka wyrównuje a mecz rozpoczyna się na nowo. Szóstka raz po raz groźnie atakuje przeciwników niestety piłka zamiast trafić do siatki pechowo obija się o spojenia lub słupka. Obie drużyny grały bardzo ofensywnie zmuszając bramkarzy do wielu interwencji.

Mecz zakończył się wynikiem remisowym i o wyniku spotkania decydują rzuty karne w których lepsi okazali się zawodnicy AP21.

Drużyna UKS SZÓSTKA Jasło pokazała świetny futbol. Połączenie świetnego wyszkolenia technicznego z ambicją i dyscypliną taktyczną zaowocowało dobrym wynikiem. Drużyna reprezentująca szkółkę Artura Tomaszewskiego po raz kolejny udowodniła że z powodzeniem może rywalizować z renomowanymi przeciwnikami a talentów piłkarskich w Jaśle nie brakuje, wystarczy dać im szansę gry.

Kolejność końcowa:

• AP21

• UKS Szóstka Jasło

• Wisła Kraków

• Stadion Śląski

• Igloopol

• DAP Dębica

• Tarnovia

• Okocimski

• Wolanin

• UKS Pleśna

Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrany został zawodnik SZÓSTKI – Kacper SZURA.

Drużyna wystąpiła w składzie: Paweł Kiszka, Kacper Szura, Patryk Korneusz, Kamil Piątkowski, Norbert Sajdak, Gabriel Gierlasiński, Mateusz Cyntler, Jalub Grzegorczyk, Daniel Cyran, Kacper Jędrusik i Szymon Blezień.

Gratulacje dla drużyny i trenera - Pawła Kasprzyka.

UKS "Szóstka" Jasło

Napisany dnia: 14.12.2012, 20:52 , Tagi: Piłka nożna, Jasło
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ znajomy
dnia 15.12.2012, 15:49
Ocena
komentarza:
-2
talentów w Jasle nie berakuje a popatrz ilu chłopców tam jest z Jasła
@ wie
dnia 15.12.2012, 16:24
Ocena
komentarza:
3
2 zawodników
@ miki
dnia 16.12.2012, 06:24
Ocena
komentarza:
0
to prawda szkoda ,że to ostatnie pół roku grania w szóstce.Chłopcy się rozejdą i znikną w szarości życia zostaną im tylko wspomnienia i fajna przygoda
@ wert
dnia 16.12.2012, 07:05
Ocena
komentarza:
-1
A najlepsi idą do SMS w Krośnie bo w Jaśle takiej szkoły niem a grać pewnie będą w Karpatach. Krosno wyciąga z Jasła wszystko co najlepsze a Czarni nic a później płacz że nie ma kto grać w jasielskich drużynach.
@ abc
dnia 16.12.2012, 08:26
Ocena
komentarza:
-1
Do Wert, jak nie wiesz jak wyglada sytuacja to nie pisz głupot. Władze 6 robia wszystko by chłopcy grali wszedzie tylko nie w Czarnych. Czarni szkola swoich chłopaków i nikt nie potrzebuje łaski ze strony 6, a gwarantuje Ci że cześć tych chłopaków i tak zostanie w Jaśle i beda grac w Czarnych.
@ obiektywny
dnia 16.12.2012, 09:29
Ocena
komentarza:
1
Wszyscy to doskonale wiedzą ,że UKS 6 szkoli tylo do czasu szkoły podstawowej. Póżniej chłopcy mają wolną ręke w wyborze gdzie i czy wogóle chcą dalej grać w piłkę. Sam zobacz ,że np.rocznik 1997 Czarnych to prawie sami byli zawodnicy Uks 6 . Więc pisanie , że władze Szóstki robią wszystko przeciwko Czarnym jest śmieszne.
@ retujbs
dnia 16.12.2012, 16:09
Ocena
komentarza:
-1
No pewnie w Czarnych jest taki dobrobyt że nikogo nie muszą prosić o łaskę. Niektórzy trenerzy i kierownicy muszą wydzwaniać przed meczem żeby było kim grać, Jak się pierwsza posypie to trzeba będzie grać młodzieżą a tej za wiele nie ma. Nie piszcie głupot bo porozumienie jest konieczne. W szóstce są dobrzy zawodnicy i powinni zasilić szeregi Czarnych a nie Karpat, trzeba porozumienia bo drużyna 2000 w Czarnych nadmiaru zawodników nie ma.
@ Kibic
dnia 16.12.2012, 17:40
Ocena
komentarza:
0
Rocznik 1997 akurat to nie są wychowankowie Szóstki . Jej wychowankowie grają w roczniku 1998 , ale aby tam grać Czarni musieli Szóstce pewną kwotę za karty zapłacić . Z kartą "na ręku" odeszło z Szóstki jedynie dwóch chłopaków ... Więc z tą wolną ręką nie przesadzaj "obiektywny" ...
@ obiektywny
dnia 16.12.2012, 16:39
Ocena
komentarza:
0
Brawo dla Szymona
@ :)
dnia 16.12.2012, 21:27
Ocena
komentarza:
0
Brawo Siura !!!
@ abc
dnia 16.12.2012, 22:27
Ocena
komentarza:
-1
W 6 też sie dzwonilo po zawodnikach jak jechali na wyjazd i też były kombinacje ze składem w poprzednim sezonie tak że badzmy obiektywni. A w starszych rocznikach każdy ma problemy bo zawodnicy w wieku juniora i trampkarza maja nie tylko piłke w głowie.
@ qqq
dnia 17.12.2012, 08:31
Ocena
komentarza:
1
W poprzednim jak i obecnym sezonie SZÓSTKA nie ma problemów ze składem na mecze ligowe. panie ABC
@ miki
dnia 19.12.2012, 06:35
Ocena
komentarza:
0
Widzę że dalej jedni wylewają na drugich pomyje,szkoda was czytać.Co do rocznika 2000 chłopcy sami zadecydują z rodzicami co dalej,nie jest powiedziane że będą grać w czarnych czy karpatach, z tego co się orientuje akces zgłaszają też inne kluby stal rzeszów,resovia,sandecja.Niektórzy całkiem zrezygnują z piłki.Jeżeli chodzi o Czarnych jedna rzecz mi się nie podoba,czekają nie robiąc nic tak jak by im się należał każdy zawodnik wychodzący z Szóstki,niech dalej siędzą a tych najleprzych pozabierają inni.!!! P.S nie mam nic do czarnych.
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Menopauza bez tabu

  W Generatorze Nauki Gen w Jaśle odbyło się kolejne spotkanie skierowane do kobiet. Niedawno specjalistki z zakresu położnictwa i dietetyki mówiły o tym, w jaki sposób uchronić się przed rakiem piersi. Tym razem tematem do dyskusji była menopauza. 60 kobiet, które wzięły udział w wykładach miały okazję dowiedzieć się, w jaki sposób w tym szczególnym okresie dbać o swoje zdrowie, ciało oraz skórę.<FOTORELACJA>

 • Na "Słodkie Andrzejki" przyszli dla Wiktorii

  9-letnia Wiktoria Hajnas cierpi na zespół Leigha, agenezję ciała modzelowatego, padaczkę oraz opóźnienie psychoruchowe. Dziewczynka potrzebuje specjalistycznego wózka do codziennego funkcjonowania, który kosztuje ponad 21 tys. zł. Jasielski "Medyk" włączył się w pomoc dla córki absolwentki ich szkoły i zorganizował "Słodkie Andrzejki".

 • Chirurdzy skazani prawomocnym wyrokiem. Nieumyślnie narazili pacjentkę na niebezpieczeństwo utraty życia

  W miniony wtorek w Sądzie Okręgowym w Krośnie zapadł prawomocny wyrok wobec lekarzy, którzy w 2019 r. podczas pełnionego dyżuru na oddziale chirurgii w jasielskim szpitalu nieumyślnie narazili pacjentkę na niebezpieczeństwo utraty życia. Sąd II instancji utrzymał w całości wyrok Sądu Rejonowego w Jaśle. Lekarze Jacek W. i Krzysztof Z. zostali skazani na karę grzywny w wysokości 20 tys. zł oraz pokrycie kosztów sądowych.

 • MKS w Jaśle wymienia tabor

  Miejska Komunikacja Samochodowa w Jaśle zakupi trzy używane niskopodłogowe autobusy za pół miliona złotych. W najbliższym czasie zostanie również ogłoszony przetarg na zakup sześciu autobusów elektrycznych, na które Miasto Jasło otrzymało dofinansowanie w kwocie 11,3 mln zł oraz pożyczkę w wysokości 3,2 mln zł z NFOŚiGW...

 • Jakub W. podejrzany o zabójstwo matki nie był pod wpływem narkotyków

  W październiku w jednym z domów jednorodzinnych w Sławęcinie doszło do makabrycznej zbrodni. Zginęła w nim 44 - letnia kobieta. Miała kilkadziesiąt ran ciętych i kłutych. Jej mąż przeżył, chodź nie wyszedł z tego bez szwanku. 46-letni mężczyzna został ugodzony nożem w szyję oraz w brzuch. Policjanci zorganizowali obławę na ich syna. 20-letni Jakub W. został zatrzymany i przebadany na zawartość alkoholu. Był trzeźwy. Nie znajdował się również pod wpływem narkotyków...

 • W Jaśle znaleźli dla siebie bezpieczną przystań. Dla wielu ukraińskich rodzin nasze miasto stało się drugim domem

   

  Wydarzenia z 24 lutego 2022 r. na zawsze zmieniły historię narodu ukraińskiego. W wyniku rosyjskiej inwazji, terytorium naszego wschodniego sąsiada opuściło kilka milionów Ukraińców, przede wszystkim kobiet i dzieci. 

 • Mała Nadia nadal przebywa w szpitalu. Jest rehabilitowana

  Kilku miesięczna Nadia, która trafiła w październiku do szpitala wojewódzkiego w Rzeszowie ze śladami znęcania się, niebawem opuści szpital. Dziewczynka przeszła badania neurologiczne. Lekarze czekają na wyniki.

 • To już ostatni dzwonek na wymianę opon! Odwiedź Centrum Serwisowe Maszyn i Pojazdów Service Point w Jaśle

   

  Zima puka do naszych drzwi, co oznacza, że nadszedł najwyższy czas na to, aby właściwie przygotować samochód do wymagających warunków, jakie już wkrótce, na dobre zapanują na polskich drogach. 

 • Szykują się podwyżki za śmieci

  Już wiadomo, że odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i mieszanych na terenie Miasta Jasła w 2024 r. będzie kosztował mieszkańców więcej niż w mijającym roku. - Brakuje nam 1,7 mln zł na zabezpieczenie i pokrycie planowanych wydatków w 2024 r. - poinformował burmistrz Ryszard Pabian. Czy miasto dopłaci z budżetu do gospodarki odpadami i obniży mieszkańcom opłatę za śmieci?

 • Przy ul. Szajnochy w Jaśle powstał parking z 30 miejscami postojowymi

  Plac przy ul. Szajnochy w Jaśle został przebudowany w parking z 30 miejscami postojowymi. Zadanie zostało podzielone na dwa etapy. Koszt inwestycji wyniósł blisko 300 tys. zł.

 • W Jaśle jest miejsce dla młodych, kreatywnych i przedsiębiorczych ludzi

   

  Jednym z zasadniczych problemów, z jakimi, od co najmniej dwóch dekad muszą borykać się małe i średnie miasta w Polsce, są niekorzystne procesy demograficzne. Nie od dziś wiadomo bowiem, że wielu młodych, kreatywnych i przedsiębiorczych ludzi szuka swojej szansy na rozwój w większych ośrodkach miejskich. Przed władzami samorządowymi miast zagrożonych utratą funkcji społeczno-gospodarczych stoi więc mnóstwo wyzwań, jakim muszą sprostać na trudnej drodze do zwiększenia swojej konkurencyjności. 

 • Kupuj bramy segmentowe HORMANN w atrakcyjnych cenach

   

  Na remont zawsze jest dobra pora. Zasada ta dotyczy między innymi bram garażowych. Decydując się na konkretny produkt, warto postawić na bramy, które  są gwarancją trwałości i bezpieczeństwa podczas codziennego użytkowania. Wybierając markę HORMANN możemy być pewni tego, że brama garażowa posłuży nam wiele lat. Szeroki ich wybór znajdziemy w salonie HORMANN w Jaśle, który mieści się w sklepie DOMUS Łazienki & Budownictwo.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 772 657