Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Turniej rocznika 2000 w Pleśnej

13

W dniu 8 grudnia rozegranymi został turniej w Pleśnej. W turnieju wzięły udział: Wisła Kraków, AP21, Stadion Śląski, Tarnovia, OKOCIMSKI, UKs Wolanin, Igloopol, DAP Dębica, UKS Pleśna oraz UKS Szóstka Jasło.

Jasielska drużyna zagrała cztery mecze grupowe:

Szóstka – Igloopol 0:1

Szóstka – Wolanin 3:0

Szóstka – Tarnovia 4:0

Szóstka – AP 21 1:0

Ostatni mecz grupowy rozegrany z Akademią Piłkarska 21 był szczególnie emocjonujący. Drużyny podeszły do spotkania bardzo skoncentrowane zwracając szczególna uwagę na obronę. W 3 minucie SZÓSTCE udało się strzelić bramkę i tym wynikiem zakończył się ostatni mecz grupowy. Dzięki zwycięstwu jasielska drużyna zakończyła rywalizację grupową na pierwszym miejscu i w półfinale przyszło jej się zmierzyć z Stadionem Śląskim. Po emocjonującym meczu Szóstka zwycięża 2:1.

W drugim półfinale AP21 pokonuje Wisłę Kraków tak więc po raz kolejny przyszło grać z drużyną reprezentującą Akademię Piłkarską firmowaną przez Frankowskiego i Szymkowiaka. Ten mecz w odróżnieniu od grupowego spotkania Akademia rozpoczyna od agresywnych ataków i w 3 minucie AP21 zdobywa prowadzenie. Po minucie Szóstka wyrównuje a mecz rozpoczyna się na nowo. Szóstka raz po raz groźnie atakuje przeciwników niestety piłka zamiast trafić do siatki pechowo obija się o spojenia lub słupka. Obie drużyny grały bardzo ofensywnie zmuszając bramkarzy do wielu interwencji.

Mecz zakończył się wynikiem remisowym i o wyniku spotkania decydują rzuty karne w których lepsi okazali się zawodnicy AP21.

Drużyna UKS SZÓSTKA Jasło pokazała świetny futbol. Połączenie świetnego wyszkolenia technicznego z ambicją i dyscypliną taktyczną zaowocowało dobrym wynikiem. Drużyna reprezentująca szkółkę Artura Tomaszewskiego po raz kolejny udowodniła że z powodzeniem może rywalizować z renomowanymi przeciwnikami a talentów piłkarskich w Jaśle nie brakuje, wystarczy dać im szansę gry.

Kolejność końcowa:

• AP21

• UKS Szóstka Jasło

• Wisła Kraków

• Stadion Śląski

• Igloopol

• DAP Dębica

• Tarnovia

• Okocimski

• Wolanin

• UKS Pleśna

Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrany został zawodnik SZÓSTKI – Kacper SZURA.

Drużyna wystąpiła w składzie: Paweł Kiszka, Kacper Szura, Patryk Korneusz, Kamil Piątkowski, Norbert Sajdak, Gabriel Gierlasiński, Mateusz Cyntler, Jalub Grzegorczyk, Daniel Cyran, Kacper Jędrusik i Szymon Blezień.

Gratulacje dla drużyny i trenera - Pawła Kasprzyka.

UKS "Szóstka" Jasło

Napisany dnia: 14.12.2012, 20:52 , Tagi: Piłka nożna, Jasło
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ znajomy
dnia 15.12.2012, 15:49
Ocena
komentarza:
-2
talentów w Jasle nie berakuje a popatrz ilu chłopców tam jest z Jasła
@ wie
dnia 15.12.2012, 16:24
Ocena
komentarza:
3
2 zawodników
@ miki
dnia 16.12.2012, 06:24
Ocena
komentarza:
0
to prawda szkoda ,że to ostatnie pół roku grania w szóstce.Chłopcy się rozejdą i znikną w szarości życia zostaną im tylko wspomnienia i fajna przygoda
@ wert
dnia 16.12.2012, 07:05
Ocena
komentarza:
-1
A najlepsi idą do SMS w Krośnie bo w Jaśle takiej szkoły niem a grać pewnie będą w Karpatach. Krosno wyciąga z Jasła wszystko co najlepsze a Czarni nic a później płacz że nie ma kto grać w jasielskich drużynach.
@ abc
dnia 16.12.2012, 08:26
Ocena
komentarza:
-1
Do Wert, jak nie wiesz jak wyglada sytuacja to nie pisz głupot. Władze 6 robia wszystko by chłopcy grali wszedzie tylko nie w Czarnych. Czarni szkola swoich chłopaków i nikt nie potrzebuje łaski ze strony 6, a gwarantuje Ci że cześć tych chłopaków i tak zostanie w Jaśle i beda grac w Czarnych.
@ obiektywny
dnia 16.12.2012, 09:29
Ocena
komentarza:
1
Wszyscy to doskonale wiedzą ,że UKS 6 szkoli tylo do czasu szkoły podstawowej. Póżniej chłopcy mają wolną ręke w wyborze gdzie i czy wogóle chcą dalej grać w piłkę. Sam zobacz ,że np.rocznik 1997 Czarnych to prawie sami byli zawodnicy Uks 6 . Więc pisanie , że władze Szóstki robią wszystko przeciwko Czarnym jest śmieszne.
@ retujbs
dnia 16.12.2012, 16:09
Ocena
komentarza:
-1
No pewnie w Czarnych jest taki dobrobyt że nikogo nie muszą prosić o łaskę. Niektórzy trenerzy i kierownicy muszą wydzwaniać przed meczem żeby było kim grać, Jak się pierwsza posypie to trzeba będzie grać młodzieżą a tej za wiele nie ma. Nie piszcie głupot bo porozumienie jest konieczne. W szóstce są dobrzy zawodnicy i powinni zasilić szeregi Czarnych a nie Karpat, trzeba porozumienia bo drużyna 2000 w Czarnych nadmiaru zawodników nie ma.
@ Kibic
dnia 16.12.2012, 17:40
Ocena
komentarza:
0
Rocznik 1997 akurat to nie są wychowankowie Szóstki . Jej wychowankowie grają w roczniku 1998 , ale aby tam grać Czarni musieli Szóstce pewną kwotę za karty zapłacić . Z kartą "na ręku" odeszło z Szóstki jedynie dwóch chłopaków ... Więc z tą wolną ręką nie przesadzaj "obiektywny" ...
@ obiektywny
dnia 16.12.2012, 16:39
Ocena
komentarza:
0
Brawo dla Szymona
@ :)
dnia 16.12.2012, 21:27
Ocena
komentarza:
0
Brawo Siura !!!
@ abc
dnia 16.12.2012, 22:27
Ocena
komentarza:
-1
W 6 też sie dzwonilo po zawodnikach jak jechali na wyjazd i też były kombinacje ze składem w poprzednim sezonie tak że badzmy obiektywni. A w starszych rocznikach każdy ma problemy bo zawodnicy w wieku juniora i trampkarza maja nie tylko piłke w głowie.
@ qqq
dnia 17.12.2012, 08:31
Ocena
komentarza:
1
W poprzednim jak i obecnym sezonie SZÓSTKA nie ma problemów ze składem na mecze ligowe. panie ABC
@ miki
dnia 19.12.2012, 06:35
Ocena
komentarza:
0
Widzę że dalej jedni wylewają na drugich pomyje,szkoda was czytać.Co do rocznika 2000 chłopcy sami zadecydują z rodzicami co dalej,nie jest powiedziane że będą grać w czarnych czy karpatach, z tego co się orientuje akces zgłaszają też inne kluby stal rzeszów,resovia,sandecja.Niektórzy całkiem zrezygnują z piłki.Jeżeli chodzi o Czarnych jedna rzecz mi się nie podoba,czekają nie robiąc nic tak jak by im się należał każdy zawodnik wychodzący z Szóstki,niech dalej siędzą a tych najleprzych pozabierają inni.!!! P.S nie mam nic do czarnych.
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Oferta Edukacyjna Bajkowego Prywatnego Przedszkola w Jaśle

   

  Bajkowe Prywatne Przedszkole w Jaśle to bezpieczne miejsce stworzone specjalnie dla dzieci, w którym mogą rozwijać swoje pasje i umiejętności w komfortowych warunkach!

 • Trwa proces jasielskiego przedsiębiorcy oskarżonego o niewłaściwe postepowanie z odpadami. Biegły z Krakowa nie dopatrzył się szkody w środowisku&l

  Prokurator wnioskował o przesłuchanie biegłego z Krakowa, który wydał opinie główną i uzupełniającą w sprawie zanieczyszczenia powierzchni ziemi oraz wód podziemnych na działce w Zimnej Wodzie, na której w ubiegłym roku były składowane i zakopywane odpady. Zdaniem oskarżyciela publicznego biegły pominął istotne dla sprawy kwestie, w szczególności nie udzielił odpowiedzi, czy doszłoby do obniżenia jakości wody, gdyby do tych prac naprawczych podjętych przez oskarżonego Grzegorza S. nie doszło.

 • Policja na tropie podpalaczy

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Jaśle prowadzą czynności w celu ustalenia sprawców podpaleń. Pożary wiat śmietnikowych przy ul. Lenartowicza oraz Chopina, a także w podcieniu bloku przy ul. Jagiełły w Jaśle miały miejsce w krótkich odstępach czasu...

 • "UE chciałaby zrobić skansen z naszych pięknie zagospodarowanych lasów” - mówiła posłanka Maria Kurowska

  „UE chce położyć rękę na polskie lasy państwowe” - podkreśla posłanka Solidarnej Polski – Maria Kurowska. Podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Parku Miejskim w Jaśle mówiła o złożonym obywatelskim projekcie ustawy ws. obronie polskich lasów. Przyjęcie jej pozwoli polskiemu rządowi zachować kontrolę nad tym co się dzieje w lasach, a każde działanie podejmowane w sprawie lasów będzie przegłosowane przez Sejm. - Nic o lasach poza Sejmem – mówiła posłanka.

 • Wiosna – czas na zmiany!

   

  Zapraszamy Seniorów do aktywności. Wiosna to czas kiedy chętniej korzystamy z życia i szukamy nowych pomysłów na spędzanie wolnego czasu. Doskonałym rozwiązaniem będzie decyzja o udziale w Klubie Seniora, który funkcjonuje od niedawna  w Jaśle przy ul. Dworcowej 12  – dysponujemy jeszcze ostatnimi wolnymi miejscami !

   

 • Dwa różne spojrzenia na rewitalizację parku w Skołyszynie

  Gmina Skołyszyn otrzymała 7,7 mln zł dofinansowania na rewitalizację parku podworskiego w Skołyszynie. Niedawno rozpoczęta wycinka drzew w celu przygotowania terenu pod dalsze prace inwestycyjne została wstrzymana. Sprawie przygląda się jasielska policja i RDOŚ...

 • Helios Krosno zaprasza na kolejny tydzień repertuarowy Projektów Specjalnych

   

  Zbliżający się tydzień repertuarowy w kinie Helios Krosno pełny jest niespodzianek w ramach Projektów Specjalnych. Każdy kinoman z pewnością znajdzie dla siebie ciekawą propozycję. Na dużym ekranie będzie można zobaczyć między innymi najnowszy film Park Chan-wooka pt. "Podejrzana".

 • Chwyć za kielnię! Łap okazję cenową na bloczek komórkowy w sklepie DOMUS

   

  Wiosna to idealny czas na to, aby wrócić na budowę lub wreszcie zrealizować plany związane z remontem. Nie o samą porę roku jednak chodzi. Wiosną można natknąć się na materiały budowlane w bardzo atrakcyjnych cenach. Doskonałym przykładem jest bloczek komórkowy 24x24x59, który w sklepie DOMUS Łazienki & Budownictwo w Jaśle kosztuje dokładnie 14,29 zł. Oferta obowiązuje do końca kwietnia br.

 • Podpisano umowę na budowę drogi 5KDZ

   

  Miasto Jasło konsekwentnie inwestuje środki finansowe w rozwój infrastruktury drogowej na obszarze warzyckiej strefy inwestycyjnej. Kolejnym etapem realizacji tak nakreślonego celu jest budowa drogi 5KDZ. Po wielomiesięcznych perturbacjach związanych z rozstrzygnięciem przetargu na realizację tego zadania, w poniedziałek (20 marca br.) przedstawiciele jasielskich władz samorządowych oraz Przedsiębiorstwa Robót Drogowo-Mostowych w Jaśle, wreszcie parafowali stosowną umowę.

 • Wiercenie studni głębinowych z gminnej dotacji od A do Z

   

  Gmina Jasło uruchomiła w ubiegłym roku program dla swoich mieszkańców, w ramach, którego mogli oni składać wnioski o dofinansowanie budowy studni wierconej głębinowej dla budynków mieszkalnych. Pieniądze trafią do blisko 370 wnioskodawców. Część z nich podpisało już stosowne dokumenty. Inwestycję należy zrealizować w ciągu 6 miesięcy od zawarcia umowy. Już wcześniej warto więc wybrać doświadczonego wykonawcę. Kompleksową usługę wiercenia studni głębinowych oferuje firma WIT-WIERT.  Zadzwoń: 698 006 759.

 • Zakład Gospodarki Komunalnej w Kołaczycach zatrudni inspektora ds. technicznych

 • Park linowy w Jaśle wymaga kompleksowej modernizacji. MOSiR czeka na opinię dendrologiczną

   

  Po upływie dziesięciu lat od otwarcia, park linowy w Jaśle wymaga przeprowadzenia gruntownej modernizacji. O tym, jaki będzie jej zakres przesądzi wynik ekspertyzy dendrologicznej zleconej przez kierownictwo Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jaśle.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 772 657