Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Turniej Tenisa Ziemnego dla Dorosłych

11

W dniach 13 i 20 lipca ( przesunięte z 12 lipca ze względu na ulewne deszcze) odbył się Turniej Tenisa Ziemnego dla Dorosłych zorganizowany przez MOSiR Jasło oraz Miasto Jasło.

W turnieju pań najlepszą okazała się Justyna Bukowiec przed Katarzyną Pabisz, Moniką Róg i Elżbietą Żołną.

W turnieju panów odbyło się bez niespodzianek, to znaczy ośmiu rozstawionych :

1. Tomasz Piórek

2. Tomasz Dziedziczki

3. Bogusław Jaracz

4. Włodzimierz Winiarski

5. Paweł Maziarz

6. Bogusław Muszański

7. Marek Karolewski

8. Janusz Żołna

spotkało się w ćwierćfinałach.

Niedzielny mecz finałowy przysporzył sporo emocji. Walczyło dwóch Tomaszów, z których lepszym okazał się Dziedzicki pokonując Piórka 62 57 61.

W turnieju pocieszenia zwyciężył Marcin Sołtys pokonując w ,,małym” finale Pawła Styczyńskiego 63 60.W turnieju brało udział ponad 30 zawodników i zawodniczek.

Dziękujemy firmie Tanie Trofea za puchary oraz firmie Novasport za dostarczenie piłeczek.

 MOSiR Jasło

Napisany dnia: 23.07.2014, 11:10 , Tagi: MOSiR, Jasło
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ tatam
dnia 23.07.2014, 16:42
Ocena
komentarza:
5
nie Bogusław Jarosz tylko Jaracz
@ kibic
dnia 23.07.2014, 20:57
Ocena
komentarza:
2
a gdzie zdjęcia zwycięzców?
@ obserwator
dnia 24.07.2014, 07:54
Ocena
komentarza:
10
czy to artykuł sponsorowany? zwycięzców zdjęć brak ale "biznesmen"... jest na co drugim
@ kibic
dnia 24.07.2014, 10:05
Ocena
komentarza:
2
To czeste w relacjach sportowych z Jasla.
@ obserwator
dnia 24.07.2014, 11:51
Ocena
komentarza:
2
szkoda :( ...
@ Tenis Jasło
dnia 24.07.2014, 14:45
Ocena
komentarza:
0
Kto chciałby zobaczyć zwycięzców - zapraszam na facebooka - Tenis Jasło.
@ Borys Backhand
dnia 25.07.2014, 14:14
Ocena
komentarza:
-1
na zdjęciach sami wYBITNI tenisiści jasielscy - PORAŻKA ...
@ poter
dnia 30.07.2014, 07:03
Ocena
komentarza:
3
Do Borys Backhand.Przyjdz i zagraj,zobaczymy co pokazesz!
@ :)
dnia 30.07.2014, 13:38
Ocena
komentarza:
2
...no właśnie - popieram
@ JA
dnia 31.07.2014, 10:37
Ocena
komentarza:
3
Jedna taka fajna malutka była zawodniczka :) poproszę o foto...
@ kibic
dnia 01.08.2014, 08:46
Ocena
komentarza:
0
Nie masz co prosić, przeczytaj wcześniejsze komentarze, nikt z autorów artykułu ich nie czyta.
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • "UE chciałaby zrobić skansen z naszych pięknie zagospodarowanych lasów” - mówiła posłanka Maria Kurowska

  „UE chce położyć rękę na polskie lasy państwowe” - podkreśla posłanka Solidarnej Polski – Maria Kurowska. Podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Parku Miejskim w Jaśle mówiła o złożonym obywatelskim projekcie ustawy ws. obronie polskich lasów. Przyjęcie jej pozwoli polskiemu rządowi zachować kontrolę nad tym co się dzieje w lasach, a każde działanie podejmowane w sprawie lasów będzie przegłosowane przez Sejm. - Nic o lasach poza Sejmem – mówiła posłanka.

 • Wiosna – czas na zmiany!

   

  Zapraszamy Seniorów do aktywności. Wiosna to czas kiedy chętniej korzystamy z życia i szukamy nowych pomysłów na spędzanie wolnego czasu. Doskonałym rozwiązaniem będzie decyzja o udziale w Klubie Seniora, który funkcjonuje od niedawna  w Jaśle przy ul. Dworcowej 12  – dysponujemy jeszcze ostatnimi wolnymi miejscami !

   

 • W kilku miejscach na terenie Jasła płonęły wiaty śmietnikowe

   

  We wtorkowy wieczór, około godz. 22 strażacy prowadzili działania gaśnicze w związku z trzema pożarami na terenie Jasła. Ogień strawił między innymi wiaty śmietnikowe i kontenery na odpady przy ul. Lenartowicza i ul. Chopina. Ogień, który wybuchł w bramie bloku przy ul. Jagiełły uszkodził elewację budynku oraz okna na pierwszym piętrze.

 • Dwa różne spojrzenia na rewitalizację parku w Skołyszynie

  Gmina Skołyszyn otrzymała 7,7 mln zł dofinansowania na rewitalizację parku podworskiego w Skołyszynie. Niedawno rozpoczęta wycinka drzew w celu przygotowania terenu pod dalsze prace inwestycyjne została wstrzymana. Sprawie przygląda się jasielska policja i RDOŚ...

 • Helios Krosno zaprasza na kolejny tydzień repertuarowy Projektów Specjalnych

   

  Zbliżający się tydzień repertuarowy w kinie Helios Krosno pełny jest niespodzianek w ramach Projektów Specjalnych. Każdy kinoman z pewnością znajdzie dla siebie ciekawą propozycję. Na dużym ekranie będzie można zobaczyć między innymi najnowszy film Park Chan-wooka pt. "Podejrzana".

 • Chwyć za kielnię! Łap okazję cenową na bloczek komórkowy w sklepie DOMUS

   

  Wiosna to idealny czas na to, aby wrócić na budowę lub wreszcie zrealizować plany związane z remontem. Nie o samą porę roku jednak chodzi. Wiosną można natknąć się na materiały budowlane w bardzo atrakcyjnych cenach. Doskonałym przykładem jest bloczek komórkowy 24x24x59, który w sklepie DOMUS Łazienki & Budownictwo w Jaśle kosztuje dokładnie 14,29 zł. Oferta obowiązuje do końca kwietnia br.

 • Podpisano umowę na budowę drogi 5KDZ

   

  Miasto Jasło konsekwentnie inwestuje środki finansowe w rozwój infrastruktury drogowej na obszarze warzyckiej strefy inwestycyjnej. Kolejnym etapem realizacji tak nakreślonego celu jest budowa drogi 5KDZ. Po wielomiesięcznych perturbacjach związanych z rozstrzygnięciem przetargu na realizację tego zadania, w poniedziałek (20 marca br.) przedstawiciele jasielskich władz samorządowych oraz Przedsiębiorstwa Robót Drogowo-Mostowych w Jaśle, wreszcie parafowali stosowną umowę.

 • Wiercenie studni głębinowych z gminnej dotacji od A do Z

   

  Gmina Jasło uruchomiła w ubiegłym roku program dla swoich mieszkańców, w ramach, którego mogli oni składać wnioski o dofinansowanie budowy studni wierconej głębinowej dla budynków mieszkalnych. Pieniądze trafią do blisko 370 wnioskodawców. Część z nich podpisało już stosowne dokumenty. Inwestycję należy zrealizować w ciągu 6 miesięcy od zawarcia umowy. Już wcześniej warto więc wybrać doświadczonego wykonawcę. Kompleksową usługę wiercenia studni głębinowych oferuje firma WIT-WIERT.  Zadzwoń: 698 006 759.

 • Park linowy w Jaśle wymaga kompleksowej modernizacji. MOSiR czeka na opinię dendrologiczną

   

  Po upływie dziesięciu lat od otwarcia, park linowy w Jaśle wymaga przeprowadzenia gruntownej modernizacji. O tym, jaki będzie jej zakres przesądzi wynik ekspertyzy dendrologicznej zleconej przez kierownictwo Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jaśle.

 • Zakład Gospodarki Komunalnej w Kołaczycach zatrudni inspektora ds. technicznych

 • Wójt Gminy Nowy Żmigród apeluje o ostrożność. W okolicy widziano wilki

  Wójt gminy Nowy Żmigród apeluje do mieszkańców o zachowanie ostrożności, bowiem w ostatnim czasie w Nienaszowie zaobserwowano przemieszczanie się watahy pięciu osobników wilków. - Zwracam szczególną uwagę, aby dla bezpieczeństwa nie wypuszczać psów poza własną posesję. Również należy zadbać o zwierzęta gospodarskie na własnych posesjach, w godzinach wieczornych i nocnych zamykać je w pomieszczeniach – zaznacza wójt Grzegorz Bara.

 • Soczewki progresywne - czy jest się czego bać?

   

  Decyzja o wyborze okularów progresywnych wiąże się z wieloma pytaniami. Klienci salonów optycznych obawiają się często ich zaawansowanej konstrukcji, a także zastanawiają nad tym, ile potrwa okres adaptacji. Czy zła sława soczewek progresywnych jest uzasadniona?

 • Hurtownia Ogrodnicza „Ogród” w nowej odsłonie. Większa powierzchnia to więcej asortymentu w atrakcyjnych cenach

   

  W Jaśle i okolicy nie ma chyba działkowca, który nie znałby Hurtowni Ogrodniczej „Ogród”. To także idealne miejsce dla każdego, kto marzy o pięknym ogrodzie. 

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 772 657