Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Jaslo4u.pl - Jasło dla Ciebie

Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Nowy Żmigród

4

W dniu 16 marca 2024 r. na hali sportowej w Nowym Żmigrodzie odbył się Turniej piłki siatkowej o puchar przewodniczącego Rady Gminy Nowy Żmigród, Henryka Strzelca. Po intensywnych pojedynkach, pierwsze miejsce zajęła drużyna Tagormet Jasło, zasługując na zaszczytne wyróżnienie.

Na drugim miejscu uplasowała się ekipa Mensil Max, a trzecie miejsce zdobyła drużyna Czardasz.

Najlepszą formę zaprezentował Stanisław Zoła z drużyny Tagormet Jasło, który został uznany za najlepszego zawodnika turnieju.

W zawodach uczestniczyło 10 drużyn, w tym dwie żeńskie co podkreśla różnorodność i otwartość imprezy. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie oraz gratulujemy zwycięzcom ich osiągnięć.

Organizatorami turnieju była Szkoła Podstawowa w Nowym Żmigrodzie oraz Gminny Ośrodek Kultury w Nowym Żmigrodzie.

Sędziowali : Antoni Hućko, Tomasz Źrebiec