Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Tydzień Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

21

Trwa "Tydzień Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego". Jest on obchodzony w całej Polsce w dniach od 5 do 11 grudnia br. To znakomita okazja na zwrócenie uwagi użytkownikom dróg na podstawowe problemy, z jakimi mogą się spotkać, a także do podejmowania działań edukacyjnych skierowanych zarówno do dorosłych, jak i dzieci i młodzieży.


Podkarpaccy policjanci czynnie włączyli się w "Tydzień Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego". Na drogach naszego województwa tydzień ten rozpoczął się, zakrojoną na szeroką skalę, policyjną akcją "Trzeźwy poranek". W ciągu kilku godzin jej trwania, policjanci zatrzymali 50 nietrzeźwych kierowców. O wynikach działań czytaj tutaj.

W "Tygodniu Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego" na drogach Podkarpacia policjanci przeprowadzą jeszcze trzy inne akcje. Jedną z nich będą "Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego". Działania te są skierowane głównie na poprawę bezpieczeństwa pieszych oraz kierujących jednośladami. "Prędkość" i "Pasy" to kolejne akcje zaplanowane na ten tydzień.Pamiętajmy, że o bezpieczeństwo na drogach musimy dbać wszyscy.

Priorytetem Policji nie tylko polskiej, ale w całej Unii Europejskiej są działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego zmierzające do ograniczenia liczby śmiertelnych ofiar wypadków. O tej akcji czytaj także na stronie Komedy Głównej Policji.

KPP w Jaśle

Reklama

Komentarze: 21

Dodaj komentarz Widok:
2
@ jarosław
dnia 09.12.2011, 09:32 · Zgłoś
Kogo obchodzi wasze bezpieczeństwo? NIKOGO! Dlaczego czepiają się tylko kierowców - bo to najbardziej dochodowe! Dlaczego nie patrolują niebezpiecznych miejsc, parków osiedli - Boją się żeby w trąbe nie dostać i całym do emerytury dotrwać!
Odpowiedz
-1
@ xxx
dnia 09.12.2011, 14:47 · Zgłoś
A żebyś kolego wiedział ze tak jest. Cwaniaki jak tylko w radiowozie siedzą i mandaty wypisują
Odpowiedz
1
@ xxxx
dnia 09.12.2011, 17:04 · Zgłoś
masz racje xxx, w kazdym poscie masz racje, jestes taki zayebisty...
Odpowiedz
1
@ arco
dnia 09.12.2011, 06:18 · Zgłoś
"Tylko, że tam będziecie błagać o litość :D" - żeby nas nie zagryźli z kasy :)
Odpowiedz
0
@ wrd
dnia 09.12.2011, 01:11 · Zgłoś
oczywiście, że psy też się tu odzywają, także do zobaczenia na drodze obywatele :D ha ha ha. Tylko, że tam będziecie błagać o litość :D
Odpowiedz
1
@ xxx
dnia 08.12.2011, 15:21 · Zgłoś
Wiem że trwa "Tydzień Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego" bo dostałem od tych psich sępów 200zł mandatu i 5 pkt
Odpowiedz
-1
@ ...
dnia 08.12.2011, 15:47 · Zgłoś
napewno byles niewinny i za nic dostales.
Odpowiedz
2
@ xxx
dnia 08.12.2011, 20:38 · Zgłoś
Następny pies się odezwał
Odpowiedz
4
@ st
dnia 08.12.2011, 14:25 · Zgłoś
priorytetem strazy miejskiej jak i policji jest wypisanie jak najwiecej liczby mandatow...kasa i tylko kasa ...
Odpowiedz
1
@ czx
dnia 08.12.2011, 13:12 · Zgłoś
Policjanci na sylwestra zbieraja
Odpowiedz
0
@ www
dnia 08.12.2011, 13:51 · Zgłoś
dlugo nad tym stwierdzeniem myslales?
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 08.12.2011, 18:11 · Zgłoś
a ty co policjant pewnie hehehe
Odpowiedz
-2
@ www
dnia 08.12.2011, 18:49 · Zgłoś
oczywiscie ze tak,
dobra, ide zbierac dalej na sylwestra...
Odpowiedz
0
@ ........
dnia 08.12.2011, 13:11 · Zgłoś
do "NK" a Ty kolego czym jeździsz? Nowym fiatem z 2011 roku?
Odpowiedz
0
@ rasta
dnia 08.12.2011, 13:25 · Zgłoś
Pewnie Dacia Logan wersja budżetowa 2012 rocznik;) lub fuzja daewoo z chevroletem Aveo zacne maszyny niema co:0
Odpowiedz
-17
@ NK
dnia 08.12.2011, 12:04 · Zgłoś
Juz pomine fakt ,iz 80 % polskiej "motoryzacji" to stanowiace zagrozenie na drogach niiemieckie złomy 10-15 letnie wieswageny,Bojowe Maszyny [...] ,Audi ,golfy,stare polonezy i inne rzepy technologicznie z poprzedniej epoki-o wygladzie,wyposazeniu i bezpieczenstwie tych poruszajacych sie szrotów z nad niemieckiej rzeki nie wspomne...
Odpowiedz
14
@ kazdy jezdzi
dnia 08.12.2011, 13:30 · Zgłoś
każdy jeździ tym czym go stać !!! a ze ty pewnie szpanujesz rodziców autem bo Cię na własne nie stac nawet na taka starą skorupe. najwięcej zagrożenia na drodze stwarzają tacy szpanujący bo chcą pokazać co noni to nie potrafią i sie popisuja przed kolegami
Odpowiedz
0
@ kotliniak
dnia 08.12.2011, 14:32 · Zgłoś
popieram w 100%
Odpowiedz
5
@ Astra 2
dnia 08.12.2011, 15:27 · Zgłoś
Co ty człowieku wiesz. Żeby te nowe auta przejechały przez połowę tyle co te 10-15 letnie to to będzie dobrze. A ty czy jeździsz pewnie jakimś małym fiacikiem prosto z salonu bo TATUś takie kupił tak ???
Odpowiedz
4
@ MADRY
dnia 08.12.2011, 11:59 · Zgłoś
azeby było bezpieczniej to w cywilizowanych krajach buduje sie drogi bezkolizyjne,usuwa obok nich wszelkie pszeszkody i nikt nie zginie [...]---a nie grabi ludzi wciskajac im bzdury -banda złodzieji ,bandziorów i [...] -precz z brudnymi psami -do busy syfiarze i złodzieje.
Odpowiedz
15
@ Laura Diaz
dnia 08.12.2011, 10:06 · Zgłoś
A może by tak mały apel w sprawie np noszenia odblasków przez pieszych po zmroku, używania chodników do chodzenia, a nie parkowania samochodów, i włączania kierunkowskazu przy zjeździe z ronda? :)
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.